منابع تربیت بدنی در مقطع ارشد و دکتری

برای ویرایش این متن به بخش تنظیمات قالب در کنترول پنل مراجعه کنید

تبلیغات

آخرین ارسال های تالار گفتمان

هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .

گرایش و رشته های جدید تربیت بدنی

تاریخ: 6 مهر 1391 بازدید: 101628

سلام

با توجه به رویکرد وزارت علوم جهت تخصصی سازی رشته ها و توسعه تحصیلات تکمیلی و برآورد کردن نیاز بازار کار، رشتۀ تربیت بدنی که دارای شش گرایش بوده است تبدیل به 6 رشته خواهد شد.

به این شکل که گرایش تربیت بدنی عمومی منسوخ شده خواهد شد. توضیحات کاملتر در سطح کارشناسی ارشد و دکتری در ادامۀ مطلب مطالعه بفرمائید.

 

ولی اله کاشانی

در کارشناسی ارشد، گرایش‌های رشته کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزش عبارتند از: الف-فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی ب- فیزیولوژی ورزشی کاربردی ج- فیزیولوژی فعالیت بدنی محض د- فیزیولوژی فعالیت بدنی بالینی ه-تغذیه ورزشی.

رشته دوم در کارشناسی ارشد عبارت است از:‌ کارشناسی ارشد مدیریت ورزش که گرایش‌های این رشته در کارشناسی ارشد عبارت است از:‌الف-مدیریت بازاریابی در ورزش ب-مدیریت اماکن و تاسیسات ورزشی ج-مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی د-مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی ه-مدیریت رسانه‌های ورزشی ح-مدیریت رویدادهای ورزشی.

سومین رشتۀ در کارشناسی ارشد رشته کارشناسی ارشد رفتار حرکتی که سه گرایش این رشته عبارت است از: الف-رشد حرکتی ب-یادگیری وکنترل حرکتی ج-آموزش تربیت بدنی.

رشته چهارم از کارشناسی ارشد به نام رشته کارشناسی ارشد آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی است که سه گرایش زیر مجموعه این رشته عبارت است از: الف-حرکات اصلاحی ب-امدادگر ورزشی ج-تربیت بدنی ویژه.

رشته پنجم در کارشناسی ارشد رشتۀ کارشناسی ارشد روانشناسی ورزشی که این رشته فقط یک گرایش دارد که آن شامل روانشناسی ورزشی است.

و اما رشته ششم از کارشناسی ارشد به نام کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی که گرایش‌های این زیرمجموعه عبارت است از:‌الف- بیومکانیک پایه ورزشی ب- بیومکانیک عملکرد ورزشی ج- بیومکانیک بازتوانی ورزشی د- بیومکانیک و مهندسی ورزشی.

تعداد واحدها در کارشناسی ارشد 32 واحد پیش بینی شده که توزیع این 32 واحد بدین شرح است:

دروس پایه شش واحد، دروس تخصصی 14 واحد، دروس انتخابی شش واحد و پایان نامه شش واحد.

اما در رابطه با تعداد واحدهای کارشناسی‌ها 132 واحد است که این تعداد بدین تربیت توزیع شده است:

دروس عمومی 20 واحد،‌دروس پایه نظری 14 واحد، دروس پایه عملی 30 واحد، دروس اصلی نظری 20 واحد، دروس اصلی عمومی 16 واحد، دروس تخصصی نظری هر گرایش 20 واحد، دروس انتخابی عملی شش واحد و دروس انتخابی نظری شش واحد.

شایان ذکر است برنامه دوره دکترا که شامل شش رشته است که عبارت است از: رشته دکترا فیزیولوژی ورزش که مدیریت این برنامه با دکتر حجت الله نیکبخت است. رشته دوم رشته دکترا مدیریت ورزش که مدیریت آن با دکتر سیدنصرالله سجادی است. رشته سوم رشته دکترای رفتار حرکتی که مدیریت برنامه آن دکتر عباس بهرام است و رشته چهارم رشته دکترای آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی با مدیریت دکتر محمدحسین علیزاده .رشته پنجم رشته دکترای روانشناسی ورزش با مدیریت برنامه محمدکاظم واعظ موسوی و رشته ششم با عنوان رشته دکترای بیومکانیک ورزشی با مدیریت برنامه دکتر حیدر صادقی است.

گرایش‌های هر رشته دکترا؛ در رشته دکترای فیزیولوژی ورزش که شامل سه گرایش است. الف- فیزیولوژی ورزش عصبی و عضلانی ب- فیزیولوژی ورزش قلب، عروق و تنفسی ج-بیوشیمی و متابولیسم ورزشی.

رشته دوم در دکترا، رشته دکترای آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی که خود سه گرایش دارد. عبارتند از: الف-حرکات اصلاحی ب-امدادگر ورزشی ج-تربیت بدنی ویژه.

رشته سوم از برنامه‌های دکترا، به نام رشته دکترای رفتارهای حرکتی است که در این رشته سه گرایش تصویب شده که شامل الف-گرایش رشد حرکتی ب-گرایش یادگیری حرکتی ج-گرایش کنترل حرکتی.

رشته چهارم از برنامه دکترا به نام رشته دکترای روانشناسی ورزشی که دو گرایش زیر مجموعه آن است. الف-گرایش روانشناسی بالینی ورزش ب-گرایش روانشناسی تربیتی ورزش

برنامه پنجم دکترا به نام رشته دکترای بیومکانیک ورزشی است که سه گرایش آن عبارت است از:‌الف-گرایش بیومکانیک پایه ورزش ب- بیومکانیک عملکرد ورزشی ج- بیومکانیک بازتوانی ورزشی

برنامه ششم دکترا رشته دکترای مدیریت ورزشی است که سه زیر مجموعه دارد؛ الف-گرایش مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی ب-گرایش مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی ج-گرایش مدیریت رویدادها و اماکن ورزشی. نکته مهم و قابل توجه این است که در هر برنامه دکترا 36 واحد منظور شده که شامل الف-دروس پایه شش واحد ب-دروس تخصصی 10 واحدج-دروس انتخابی دو واحد د- رسانه 18 واحد.

*45 گرایش در ساختار جدید علوم ورزشی طراحی شده است

تقریبا 15 رشته و دست کم 45 گرایش در ساختار جدید علوم ورزشی برای گسترش دانش آن در کشور طراحی شده است. که نکته مهم در طراحی این برنامه این است که در بسیاری از این گرایش‌ها دانش جنبه کاربردی پیدا می‌کند. برای نمونه در تغذیه ورزشی فرد آماده می‌شود تا کارشناس زبده در طراحی برنامه‌های تغذیه ورزشی برای عموم و نیازهای رشته‌های ورزشی باشد که این امر 100 درصد جنبه کاربردی خواهد داشت. اما برای گرایش فیزیولوژی ورزش محض فرد برای پیشرفت بهتر در این علم تحول پیدا می‌کند. بنابراین جای امیدواری است این برنامه‌ها هر چه سریع‌تر در سطح کشور اجرا شود تا فارغ التحصیلان بتوانند خدمات خود را در سطح ورزش عمومی و کاربردی به سازمان‌های مورد نیاز ارائه خدمات دهند.

*برای باشگاه خصوصی بدون متخصص نباید مجوز فعالیت صادر شود

آنچه مهم است سازمان‌های حرفه‌ای در ورزش کشور باید در استفاده از فارغ التحصیلان رشته‌های فوق جدی باشند. برای نمونه باشگاه‌های خصوصی ورزشی که امروزه در حال توسعه هستند بدون داشتن متخصص مربوطه نباید برای آن ها مجوز فعالیت صادر شود. مشکل این جاست که بین برنامه ریزان علوم ورزشی در سطح کلان و به ویژه در وزارت علوم و مصرف کنندگان این دانشگاه‌ها به طور خاص وزارت ورزش، وزارت آموزش و پرورش و همه باشگاه‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای، باشگاه‌های تندرستی و تمام سازمان‌هایی که بخش رفاه ورزش را به عهده دارند باید از متخصصین این رشته‌ها برخوردار باشند تا بتوانند کار خود را به نحو احسن پیش ببرند.

دکتر گائینی در پایان این گفت‌وگو مجددا تاکید کرد: دراین خصوص مشکل شکافی است که بین برنامه‌ریزان علوم ورزشی در سطح کلان با سازمان‌های مصرف کننده این علوم وجود دارد. معتقدم بسیاری از مدیران ورزشی در سطح کلان در سازمان‌های حرفه‌ای و باشگاهی اولا نسبت به این دانش‌ها شناخت کافی ندارند ، دوم این که با کاربرد این دانش‌ها در سازمان‌های خود بیگانه هستند و سوم فرصت‌های شغلی در اختیار افراد متخصص قرار نمی‌دهند. طبیعی است با این سه مشکل بومی سازی علوم ورزشی در میادین کاربردی با مشکل زیادی مواجه خواهد بود.

 موضوع :مطالب علمی ویژه دانشجویان تربیت بدنی - مقاله نویسی | ارسال توسط ecmaf | نظرات (1142)

نظرات

سید محمد | دوشنبه 6 آذر 1391 ساعت 13:33
سلام ما امسال کنکور میدیم سال دیگه رشته ها عوض میشه تکلیف چیه؟ ما رو تطبیق میدن با رشته های جدید یا قراره رشته های منسوخ رو بخونیم یا میشه تغییر رشته داد؟


پاسخ مدیر : سلام امسال در داشنگاهها به شکل جدیدی که اعلام شده جذب می کنن ولی امتحان امسال مثل سال قبل برگزار خواهد شد. فقط منابع رو خوب بخونید و نگران هیچی نباشید، رتبه های خوب که آورید بعدا تصمیم بگیرید چکار کنید.
مینا | سه شنبه 7 آذر 1391 ساعت 10:26
سلام یعنی این تغییر بروی دانشگاه ها هم تاثیر داره،چون من گرایشعمومی رو توی شهر خودم باید انتخاب کنم اگه عمومی تبدیل بشه به روانشناسی پس شهر من دیگه این گرایش رونداره؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام قطعاً دانشگاهها هم تغییراتی رو اعمال خواهند کرد، گرایش عمومی تبدیل به روانشناسی ورزشی نخواهد شد. کاشانی
سینا | شنبه 18 آذر 1391 ساعت 23:21
سلام برای کنکور 92 این رشته های تخصصی ارائه میشن؟ ظرفیت پذیرش دانشگاه ها بالاتر میره یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام بله از مهر 92 گرایشهای جدید اجرایی خواهد شد و دانشگاه ها براساس توانایی و تخصص اعضای هیئت علمیشون قصد پذیرش دانشجو دارند، علاوه بر این پذیرش هم انقدر زیاد خواهد شد که کسی نا امید از در کنکور به خونش بر نمی گردد. انشالله موفق باشید.
محمود | دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت 21:17
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم بدونم دانشگاههای مجری آموزش گرایش حرکات اصلاحی با توجه به گرایش بندی جدید مشخص گردیده است . متشکر


پاسخ مدیر : سلام همه دانشگاه هایی که سالهای قبل در گرایش آسیب شناسی ورزشی دانشجو پذیرش می کردند در سال آینده نیز در سه گرایش جدید دانشجو می پذیرند. ازجمله دانشگاه تهران، گیلان، تربیت معلم ، همدان و ...
محمدهوشمند | دوشنبه 4 دی 1391 ساعت 13:26
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم بدونم برای کنکور ارشد سال 92 از حالا می تونم یک گرایش مانند رفتار رو انتخاب کرده و شروع به خوندن منابع اون گرایش کنم و گرایشهای دیگر مثل فیزیولوژی و بیومکانیک و آسیب و ... رو کنار بگذارم. با تشکر از راهنماییهای شما


پاسخ مدیر : سلام چون همۀ دروس در گرایشهای مختلف تأثیر دارند من توصیه می کنم هیچ درسی رو کنار نذارید، البته الگر بخواهید رفتار بخونید چون بازار کارش خوبه من توصیه می کنم روی درسهای رشد و یادگیری بیشتر تأکید کنید، البته اگر احساس می کنید دروس دیگه باعث میشه وقت زیادی رو از دست بدید فقط برای هر درس یک کتاب بخونید برای مثال برای آسیب فقط کتاب سید محمد حسینی، فیزیولوژی فقط کتاب گائینی جلد اول، برای مدیریت فقط راهیان ارشد، برای بیومکانیک فقط کتاب سرشین، بری حرکت فقط کتاب نغمه قیدی، بریا سنجش کتاب حمایت طلب و همتی نژاد، برای رشد کتاب خلاصه ولی اله کاشانی، برای یادگیری فقط مگیل + راهیان ارشد، برای سه روز آخر رشد و یادگیری رو بیشتر تأکید کن، سنجش و حرکت و بیومکانیک هم برای گرایش رفتار حرکتی اهمیت زیادی داره
محمد یزداندوست | پنجشنبه 7 دی 1391 ساعت 12:57
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم برای ازمون سال آینده 93 شروع به خوندن کنم چون یه گرایش خاص مدنظرم است ( فیزیولوژی) می تونم از الان فقط زمانم رو رویه فیزیولوژی بگذارم و وقت دروس دیگر رو که خودشان رشته شده اند رو به فیزیولوژی بدم و خاطرم جمع باشه که دروس دیگر خودشان رشته شده اند تا وقتی برای آنها نگذارم با تشکر از شما


پاسخ مدیر : سلام آره، مطمئن باش که تا سال دیگه تغییرات اتفاق خواهد افتاد، اگر هم نشه شما ضرر نمی کنید، تمامی منابع معرفی شده برای دروس فیزیولوژی رو بخون، سنجش و زبان رو هم از الان بخون چون این دوتا درس هم ثابتن
mali | جمعه 8 دی 1391 ساعت 19:30
سلام.من کارشناسی فیزیولوژی میخونم.میخوام ارشد بیومکانیک شرکت کنم میشه موقعیت های شغلیش رو بگین؟


پاسخ مدیر : سلام موقعیت شغلی در مقطع ارشد دبیری و فدراسیون ها و مربی بدنسازی و ... هستش، توانایی افراد و تسلط بر نرم افزاهای مختلف و داشتن کارتهای مربیگری به ویژه شنا، نجات غریق، حرکات اصلاحی و ماساژ میتونه مبنع درآد باشه، البته داشتن پارتی و رابطه میتونه بهترین و قویترین عامل در موفقیت باشه، مدرک مهم نیست.
محمود شیخ | یکشنبه 10 دی 1391 ساعت 05:14
متن نظر ...با سلام رشته دبیرستانی من علوم انسانی بوده دروسی مثل بیوشیمی بیومکانیک روضعف دارم ولی در دوران کارشناسی درس حرکات اصلاحی رو بیست شدم و خیلی علاقه دارم به نظرتان من میتونم در مقطع دکتری گرایش حرکات اصلاحی رو سال بعد که تخصصی میشه از پسش بربیام میترسم نتونم چون هیئت علمی هستم (مربی ) سال بعد میخوام پذیرش بگیرم . با تشکر


پاسخ مدیر : سلام شما با توجه به علاقه و توانایی که دارید قطعا شانس موفقیت خواهی داشت، ولی بخاطر داشته باشید که به جهت اشباء شدن گرایش های فیزیولوژی و مدیریت دانشجویان زیادی در حال حاضر به گرایش آسیب، رفتار و روانشناسی روی آورده اند، لذا افرادی در این رشته ها قبول خواهند شد که خیلی قوی باشند، شما می بایست تمامی کتابهای اصلاحی موجود در بازار رو تهیه کنید و با برنامه ریزی دقیق اون ها رو مطالعه کنید و مهمترین آن گتاب مگی (magee) می باشد. کتابهای حرکات اصلاحی سخنگویی، علیزاده، کاشف و ...
مهدی | یکشنبه 1 بهمن 1391 ساعت 10:14
نمیدونم جی بگم ولی 2 ساعته که این مطالب رو بیدا میکردم تشکر.


پاسخ مدیر : ؟؟؟
Naseri | یکشنبه 8 بهمن 1391 ساعت 00:45
با سلام. بنده کارشناسی تربیت بدنی را به اتمام رسانده ام. میخواهم برای ارشد ازاد شرکت کنم امسال. وای میخوام گرایش کارشناسیم که فیزیولوژی هستش را تغییر بدم. نمیدونم چه گرایشی رو انتخاب کنم. در واقع فرقشون رو نمیدونم. نمیدونم کدوم بهتر ،کدوم پر درامد تر،کدوم کاربردی تر هستش. من هدفم استاد دانشگاه شدن و رسیدن به دکترا هستش. ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدهید. با تشکر.


پاسخ مدیر : سلام با توجه به علاقتون اقدام کنید، فیزیولوژی اشباء شده، من توصیه می کنم روی رفتار حرکتی یا آسیب شناسی و یا روانشناسی ورزشی برنامه ریزی کنید، از لحاظ بازار کار گرایش آسیب ، رفتار و روانشناسی بهترین شرایط رو برای جذب هیئت علمی دارد، پول در آوردن در رشتۀ تربیت بدنی هم به رشته و سواد نیست به میزان رابطه و پارتی شما بستگی دارد، موفق باشید.
yas | سه شنبه 10 بهمن 1391 ساعت 21:21
با سلام .خواهش میکنم کمک کنین به من .من به فیزیولوژی علاقه دارم که میگن اشبا شده میخام بیومکانیک شرکت کنم اونم انگار کم میگیره جیکار کنم شما کمک کنین سال بعد ارشد دارم اسیب هم جالب نمیدونم تورو خدا راهنمایی کنین


پاسخ مدیر : سلام علاقه مهمترین شرط موفقیت افراد محسوب میشه، البته رشته ای که بشه ازش پول در بیاریم بدون شک موجبات افزایش انگیزه رو فراهم میکنه، به نظر من فیزیولوژی شرکت کنید و گرایشتون رو به سمت تغذیه ورزشی یا فیزیولوژی کاربردی هدایت کنید، اگر قوی باشید براتون کار و موقعیت شغلی خواهد بود. بهترین گرایش رو هم بخونید اگر بی سواد باشید موفقیت شغلی وجود نخواهد داشت، البته مسائل ذکر شده برای افراد معمولی هستش، اگر روابط و پارتی دارید بدون شک موفق هستید.
Naseri | پنجشنبه 12 بهمن 1391 ساعت 01:11
سلام. دفترچه ها اومده. من نمیدونم چیکار کنم. من واقعا به اسیب شناسی علاقه دارم. ولی کرجه. تهران نیس. علوم تحقیقات هم که دم خونمونه. اصلا نمیدونم چیکار کنم. میشه ج منو زود بدید که از دو راهی در بیام،؟ من نمیدونم اسیب بهتره،یا یادگیری،یا روانشناسی. من میخوام در اینده مطب بزنم. هدفم اینه. میشه کمکم کنین؟ با رفتار حرکتی میشه؟ شنیدم با اسیب شناسی میشه. روانشناسی چی؟؟


پاسخ مدیر : سلام دانشگاه آزاد که چیزی بهت یاد نمیدن که بخواهی مطب بزنی برادر ، دانشگاه آزاد جای مدرک گرفتن برادر، ولی به صورت کلی راهنمایت کنم آسیب بازار کارش بهتره، بعدش روانشناسی و بعدش یادگیری و رشد، مدیریت و فیزیولوژی هم اشباء شده و فارغ التحصیلاش ... خدا به دادشون برسه ....... عزیزم به تربیت بنی جماعت هیجا مجوز مطب نمیدن، چون کسی قبول نداره اساسا تربیت بدنی رو، اگر قبول داشتن که 100 تا دکتر تربیت بدنی داریم امسال رویانیان و عباسی همه کاره ورزش نمیشدن، بحث اینه که مجوز مطب رو به ارتوپد یا روانشناس یا فیزیوتراپ میدن، تربیت بدنی ........ انشالله یه روزی بشه
Naseri | شنبه 14 بهمن 1391 ساعت 02:03
من یه دخترم. به نظرتون اسیب بزنم یعنی؟ سختم نیس برم تا کرج ٢سال؟ اگه امکانش هس، بهم بگید اخر انتخاب و خواندن،رشته ی اسیب،روانشناسی،رفتار چیه؟؟


پاسخ مدیر : سلام دختر بودن محدودیت نیست، دخترا دارن میرن خارج از کشور ، البته آزاد درس خوندن رو به گرگ بیابون هم توصیه نمی کنم. آسیب در حال حاضر بهتر از روانشناسیه، چون دکتری داره و زمینه رشدش در کشور فراهم تره
بهار | پنجشنبه 19 بهمن 1391 ساعت 23:17
با سلام خدمت شما.گرایشی شدن اسیب شناسی در مقطع دکتری است یا ارشد؟وکدام از گرایش های اون بهتره؟در مورد شیوه اموزش محور میشه توضیح بدیداعتبار دارد؟واین که برا ادامه تحصیل وعضو هیئت علمی شدن محدودیت داره یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام هم در ارشد و هم در دکتری گرایشهای جدید در رشته آسیب شناسی ورزشی ایجاد شده است. به نظر من حرکات اصلاحی از همه بهتره، شغل و مسائل دیگه در این گرایش بهتره، شیوه آموزش محور هیج گونه ایردی ندارد و فقط کسی که به این شکل تحصیل میکنه باید در دوران تحصیل در مسائل پژوهشی هم وارد بشه و با دادن مقالات در همایشها و مجلات علمی به اساتید نشون بده که در این بخش نیز توانایی رو کسب کرده تا در زمان مصاحبه دکتری نداشتن پایان نامه رو جبران کنه، برای هیئت علمی شدن شیوه و محل درس خوندن مطرح نیست، رزمه علمی، پژوهشی و آموزشی و عملی فرد مهمه
اتیللا | سه شنبه 15 اسفند 1391 ساعت 23:04
سلام .ممنون از اطلاعات خوبتون.من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی هستم . می خواستم بدونم میشه من دکتری تغییر رشته بدم به( برای مثال فیزیولوژی؟) یا رشته های دیگر به شرطی که مقاله هام ردیف باشه.


پاسخ مدیر : سلام برای گرایشهای دیگر تربیت بدنی بله، این امکان وجود دارد، ولی برای رشته های دیگر بستگی به شرایطی دارد که سازمان سنجش اعلام می کند.
شکوفه | چهارشنبه 16 اسفند 1391 ساعت 17:51
سلام.من ترم 6 مهندسی کشاورزی هستم.و میخوام سال 92 تو امتحان ارشد تربیت بدنی شرکت کنم.دنبال منابعش رفتم فقط میخواستم ببینم میتونم یه دانشگاه خوب قبول شم و اینکه محدودیتی وجود نداره ؟ من عاشق ورزش و علم طب و ورزشم.اما باتوجه به اینکه هنگام تولدم بی احتیاطی پرستارا باعث یه مشکل کوچیک تو دست راستم بوجود اومد که به خاطر همین از امتحان عملی کارشناسی ترسیدم که قبولم نکنن ولی من از بچگی ورزش کردم و خیلی بهترش کردم و الانم تو رشته دوچرخه سواریفعالیت میکنم .خواهشا راهنمایی م کنید .


پاسخ مدیر : سلام محدودیتی برای شرکت دیگر رشته ها در مقطع ارشد وجود ندارد،شما باید کمی صبر کنید تا بعد از عید من از اساتید مطرح تربیت بدنی شرایط رشته رو برای سال بعد بپرسم و بعد به شما اعلام کنمف با توجه به تغییراتی که رخ داده در رشته تربیت بدنی نباید اقدام به خرید منابع بکنید.
mani | دوشنبه 21 اسفند 1391 ساعت 23:10
سلام استاد با توجه به توضیح دادید به خانوم شکوفه الان منابع رو تهیه کنیم یا بعد عید


پاسخ مدیر : سلام بعد عید
asma | سه شنبه 22 اسفند 1391 ساعت 16:56
سلام من دانشجوی ترم 6 اقتصاد هستم ولی علاقه مند به تربیت بدنی ام. رشته دبیرستانم ریاضی بود.می خواستم کنکور ارشد تربیت بدنی بدم.تو انتخاب گرایش گیر کردم . لطفا کمکم کنید.ممنون


پاسخ مدیر : سلام بستگی به علاقتون داره، بازار کار گرایشهای جدید روانشناسی ورزش و حرکات اصلاحی و تغذیه ورزشی و فیزیولوژی ورزشی کاربردی خوبه، به صورت کلی چون ریاضی شما خوبه برید گرایش بیومکانیک نتیجه بهتری می گیرید.
maryam | یکشنبه 27 اسفند 1391 ساعت 17:49
ba salam va khste nabashid mikhstam bedonam ba tavajo be gerayeshhaye jadid dar arshad tarbiat badani kodom gerayesh az lahaze ayandeye shoghli va bazar kar baraye khanoma behtare?


پاسخ مدیر : سلام بستگی به زبان، توانایی بدنی و علمی دارد، به صورت کلی تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی، آموزش تربیت بدنی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی آینده خوبی خواهد داشت. لطفا فارسی
maryam | سه شنبه 29 اسفند 1391 ساعت 11:18
سلام.ممنون از سایت خوبتون.از بین این گرایشهایی که به من پیشنهاد دادین با توجه به بار علمی و علاقه ی خودم تغذیه ورزشی و آموزش تربیت بدنی را انتخاب کردم و دوست دارم یک دانشگاه معتبر قبول بشم به راهنمایی شما نیاز دارم از بین این 2گرایش کدام گرایش را انتخاب کنم؟


پاسخ مدیر : بستگی به علاقتون داره، آسیب بازار کار بهتری داره، نظرات دوستان رو مطالعه کنید ، اطلاعات مفیدی ارائه شده
سحر | پنجشنبه 1 فروردین 1392 ساعت 23:07
سلام می خواستم اگه لطف کنید یه منبعی برای درس روانشناسی که جزئ منابع ارشد ازاد است معرفی کنید تا بتوانم از ان استفاده کنم. اگر میشود ان را به ایمیلم ارسال کنید. با تشکر فراوان


پاسخ مدیر : ایمیل شما درست وارد نشده، کتاب سید محمد کاظم واعظ موسوی و فتح الله مسیبی رو تهیه کنید.
رضا | جمعه 2 فروردین 1392 ساعت 09:57
باسلام خدمت شما بیست و دو گرایش واسه ارشد معرفی شده به نظر شما نیاز جامعه علمی ودانشگاهی و جذب هیئت علمی به کدوماشون بیشتره یه توضیحم در مورد گرایش اموزش تربیت بدنی بدید واحداش احتمالا چیه ودر موردش کتاب معرفی کنید خییییییییییییییلی ممنون


پاسخ مدیر : سلام در گرایشهای معرفی شده به نظر من گرایش حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی، تغذیه ورزشی جزء بهترین ها هستش، در رابطه با جذب هیئت علمی هم همین سه گرایش و روانشناسی ورزشی آینده و شرایط خوبی داره، البته در هر گرایش شما اگر سواد بالا داشته باشید و به همراه مقاله و کتاب و سابقه تدریس شانس جذب شما افزایش پیدا می کند. گرایش آموزش تربیت بدنی بیشتر به درد معلمین و مربیان ورزشی می خوره و در حال حاضر خانم دکتر شجاعی مأمور تهیه و تدوین منبع این بخش هستش، ولی کتابهای رشد، یادگیری و سنجش و آموزش تربیت بدنی در این گرایش اهمیت دارد.
حسین | شنبه 3 فروردین 1392 ساعت 11:59
سلام خسته نباشید عیدتون هم مبارک بنده ترم 5 تربیت بدنی هستم و قصد دارم تو کنکور ارشد 92 شرکت کنم من عاشق رشته اسیب شناسی هستم و میخوام برای بهترین رتبه بخونم ازتون خواهش میکنم منو کمک کنید و منابع مهم رو بگید وهمچنین راهنماییم کنید که چطور بخونم که موفق تر بشم متشکر


پاسخ مدیر : سلام در بخش منابع کارشناسی ارشد منابع و نحوه مطالعه مشخص شده است. لطفا مطالعه بفرمائید.
رویا | جمعه 9 فروردین 1392 ساعت 14:55
باسلام میخواستم درمورد گرایش روانشناسی بیشترتوضیح بدهید وچه منابعی باید خوانده شودهمچین کدام دانشگاها رشته روانشناسی ر دارند. ویک سوال دیگرکه داشتم من بهمن93 کنکورارشد دارم ایاتاکنکور93منابع عوض میشه یانه چون میخوام از تابستان امسال شروع کنم.باتشکر


پاسخ مدیر : سلام گرایش روانسناسی ورزشی گرایش جدید تربیت بدنی در اینران هستش و طرفداران زیادی دارهف نکته حائز اهمیت در این گرایش اینکه در حال حاضر چندتا دانشگاه مثل دانشگاه آزاد خوراسگان، کرج و دانشگاه تهران این رشته رو دارند و سرفصلهای این رشته به گرایش رفتار حرکتی نزدیکه، منابع این گرایش برای دانشگاه دولتی شامل کتابهای روانشناسی دکتر واعظ موسوی، نور علی خواجه وند، کتاب روانشناسی ورزشی دکتر محمد خبیری و کتابهای رشد و یادگیری معرفی شده در این سایت به همراه سنجش و زبان انگلیسی می باشد.
maryam | شنبه 10 فروردین 1392 ساعت 11:05
سلام میشه راهنماییم کنید از بین آسیب شناسی و مدیریت کدوم گرایش را انتخاب کنم؟ کی باید منابع را تهیه کنیم؟منابع وضرایب رشته های جدید ارشد را اعلام کردن ؟


پاسخ مدیر : سلام بستگی به علاقتون داره، ولی بازار کار گرایش آسیب شناسی بدون شک در مقطع ارشد و دکتری خیلی بهتر از مدیریت ورزشی هستش، مدیریت ورزشی تقریبا اشباء شده ، نکته اساسی اینکه که قبولی در گرایش مدیریت ورزشی آسونه ولی در گرایش آسیب رقابت بیشتره و کمی سخت تره، منابع رو هر وقت دفترچه امسال آمد و شرایط دانشگاهها معلوم شد. من سعی می کنم در سایتم اطلاع رسانی کنم. ضرایب رو هم به زودی اعلام می کنم.
مینا | دوشنبه 12 فروردین 1392 ساعت 18:18
باسلام وخسته نباشی وممنون بابت پاسخگویتان به سوالات ما. میخواستم بدونم منابع جدید راکی معرفی میکنید چون من بهمن93کنکوردارم ومیخواهم ار این تابستان شروع به خواندن کنم.انگیزه زیادی درقبول شدن در دانشگاه اصفهان دارم در رشته اسیب شناسی میخواستم بدونم تا چه رتبه ای میشه اسیب شناسی روزانه اصفهان قبول شد؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام پاسخ نظرات دوستان رو مطالعه بفرمائید ، راهکار ارائه شده است.
محمد | سه شنبه 13 فروردین 1392 ساعت 22:27
سلام آقایی دکتر خوبید شما عیدتون مبارک . با توجه به توضیحاتتون در مورد گرایش های جدید در رشته تربیت بدنی به نظرتون اگه پارسال رتبه 20 دکترا رفتار قبول شده امسال نهایت قبولی چه رتبه ایه؟


پاسخ مدیر : سلام بستگی به این داره که روزانه برید یا شبانه، پارسال رتبه 28 یا 30 شبانه تربیت معلم قبول شده، امسال احتمالا با توجه به اینکه دانشگاه تهران، دانشگاه تهران پردیس البرز، دانشگاه تهران پردیس کیش، دانشگاه شهید بهشتی، پردیس بین الملل دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تربیت معلم، پردیس بین المللی دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه ارومیه، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه فردوسی مشهد و پردیس بین المللی فردوسی مشهد و احتمالا چندتا دانشگاه دیگه دانشجوی دکتری رفتار حرکتی میگیرن من پیش بینی می کنم تا نفر70 یا حتی 90 در پردیس های بین المللی و شبانه ها و رتبه 30 تا 40 نیز به صورت روزانه قبول بشوند. بنابراین از الان با کمی تلاش و توکل میتونید به خانواده بگید شما رو دکتر صدا کنند. انشالله
maryam | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 01:18
سلام.آقای دکتر منابع خیلی دیر اعلام میشه و برای کنکور بهمن 92از الانم خیلی دیر بخوام شروع به خوندن بکنم چه برسه بخوام صبر کنم منابع همزمان با اومدن دفترچه ها اعلام بشه .خیلی استرس دارم به خاطر همین سردرگمم.میشه در این زمینه راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام شما فیلد مورد علاقتون رو مشخص کنید از الان، برای مثال کسی که بخواد روی آسیب سرمایه گذاری کنه از الان باید روی دروس آناتومی، حرکت شناسی و سنجش و زبان و بیومکانیک و آسیب و اصلاحی که در منابع معرفی شده یرمایه گذاری کنه، بنابراین شما با مطالعه این دروس تا یکی دو ماه آینده وقتتون رو از دستت نمیدین و علاوه بر این استرس هم ندارید و با معرفی کردن منابع جدید هم چیزی رو از دست نمیدید، این منابع که برای هر گرایش معلومع خیلی عوض نخواهند شد، شاید تغیرات 20 الی 30 درصد باشند.
رویا | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 11:13
سلام من تازه در رشته حقوق فارغ التحصیل شدم ولی به دلیل علاقه زیادی که به ورزش دارم و دان 2 کاراته دارم میخام ارشد رو برم تربیت بدنی ولی اصلا ازشاخه های تربیت بدنی و دروس ان اطلاعی ندارم و نمیدونم چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید


پاسخ مدیر : سلام نظرات دوستان رو دقیق مطالعه کنید، با کمی بررسی و مطالعه محتوای سایت متوجه خواهید شد که تربیت بدنی دارای چند گرایش هستش و با توجه به علاقه و توانایی ها تون یک گرایش رو اولویت قرار بدید و در بخش منابع کتاب های اون گرایش رو تهیه کنید و با برنامه ریزی بخونید .
maryam | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 21:55
سلام.ممنونم از راهنماییتون.هدف من آسیب شناسیه و میخواستم بدونم اگه روی فیزیولوژی ورزشی زیاد سرمایه گذاری نکنم چقد تاثیر داره؟ با توجه به اینکه روی زبان و حرکت و بیو و آسیب وقت زیادی میزارم


پاسخ مدیر : سلام خوبه، فیزیولوژی درس سنگینیه و شانس درصد بالا زدن در این درس کمه، لذا روی دروس آناتومی دبیدی روشن، حرکت شناسی روشن، حرکت شناسی تند نویس، حرکت شناسی درکتر رواسی، آسیب شناسی دکتر علیزاد و همکاران، سید محمد حسینی، یحیی سخن گویی، اصلاحی سه استاد، اصلاحی خداداد لطافت کار، بیومکانیک صادقی، فرحپور، سرشین و زبان 50 و 200 متن و فرزام رو بخونید
محمد | پنجشنبه 15 فروردین 1392 ساعت 00:21
سلام آقای مر30 از راهنمایتون
مینا | پنجشنبه 15 فروردین 1392 ساعت 10:38
سلام.اقای دکترمن بهمن 93 کنکور دارم ورشته مورد علاقه من اسیب شناسی دانشگاه اصفهان است از تابستان امسال برای قبولی اسیب دانشگاه اصفهان میخواهم سرمایه گذاری کنم.لطفامنو راهنمایی کنیدکه از تابستان چگونه وروزی چند ساعت مطالعه داشته باشم؟ویک سوال دیگرباچه رتبه ای روزانه دانشگاه اصفهان میشه قبول شد؟من زبانم فوق العاده ضعیف هست ایا روی درس زبان سرمایه گذاری کنم؟


پاسخ مدیر : سلام، از تابستان روزی 6 الی 7 ساعت (2 ساعت صبح، 2 ساعت بعد از ظهر و 2 ساعت شب) یا هر طوری که وقتتون اجازه میده برنامه ریزی کنید، روی دروس آناتومی دبیدی روشن، حرکت شناسی دبیدی روشن، حرکت شناسی تند نویس، حرکت شناسی درکتر رواسی، آسیب شناسی دکتر علیزاد و همکاران، سید محمد حسینی، یحیی سخن گویی، اصلاحی سه استاد، اصلاحی خداداد لطافت کار، بیومکانیک صادقی، فرحپور، سرشین و زبان 50 و 200 متن و فرزام رو بخونید ، کسی که زبانش خوب نباشه شانس موفقیتش در این گرایش کمه، از الان کلاس زبان برید و کتابهای معرفی شده برای زبان رو تهیه کنید، رتبه قبولی برای دانشگاه اصفهان روزانهگرایش آسیب زیر 120 باشه خوبه، انشالله موفق باشید.
مینا | جمعه 16 فروردین 1392 ساعت 11:38
سلام.خیلی ممنون از پاسخگویی شما. من شرایط رفتن به کلاس زبان را ندارم ایا باخواندن کتابهای زبانی که معرفی کردید میتوانم زبانم راتقویت کنم؟


پاسخ مدیر : بله
زهره | چهارشنبه 21 فروردین 1392 ساعت 18:31
سلام من لیسانس کامپیوتر دارم به تربیت بدنی هم علاقه مندم تکواندو کار می کنم دان سه دارم.ارشد میخوام تربیت بدنی بخونم ولی واقعا نمیدونم به کدوم گرایش علاقه دارم ولی یشتر به کارایی که فیزیکی ان علاقمندم تا حدودی با گرایشها آشنام میخوام مشهد قبول شم. لطفا راهنمایی کنید.با تشکر


پاسخ مدیر : سلام نظرات دوستان رو مطالعه کنید به جواب میرسید، برای شما گرایش بیومکانیک به نظر من بهتره، البته یادتون باشه تربیت بدنی فقط در مقطع کارشناسی درس های عملی داره و کسی که غیر مرتبط باشه در مقطع ارشد باید چندتا درس عملی پاس کنه
حسین | چهارشنبه 21 فروردین 1392 ساعت 23:24
سلام میخواستم بدونم به نظر شما کدوم گرایش بازار کار بهتری داره درسته علاقه هم شرطه ولی می خواستم بدونم خیلی خیلی ممنون


پاسخ مدیر : اصلاحی، تغذیه ورزشی، فیزیولوژی و رزشی کاربردی و روانشناسی ورزشی
کیانا | پنجشنبه 22 فروردین 1392 ساعت 11:51
سلام خسته نباشید من امسال کنکور ارشد دارم و میخوام بیومکانیک بخونم به نظر شما چه گرایشی از بیومکانیک بخونم بهتره و چه منابعی؟مچکرم


پاسخ مدیر : سلام چون جدیده همشون خوبن
الناز | جمعه 23 فروردین 1392 ساعت 12:50
سلام.من لیسانس اقتصاد دارم و می خوام برای فوق تربیت بدنی شرکت کنم.سوال خیلی دارم،اول این که چون لیسانس تربیت نخوندم با درسای تخصصی به مشکل نمی خورم؟و دوم این که من فک می کردم 6تا گرایش داشته باشه الان کمی گیچ شد! و سوم این که من مربی گری ورزشی دارم(رزمی) می شه راهنماییم کنید که کدوم گرایش برام بهتره و بیشتر به کارم میاد؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، شما مشکلی نخواهی داشت و لازمه کمی بیشتر و عمیقتر مطالعه داشته باشید. تا پارسال ترتبیت بدنی 6 گرایش داشته ولی الان هر کدوم از اون گرایشها خودشون شدن رشته جدا با زیرمجموعه های خاص خودشون، تو نظرات قبلی عرض کردم کدوم بهتره، بستگی به علاقه داره، آصلاحی، تغذیه، فیزیولوژی ورزشی کاربردی، روانشناسی ورزشی تاپ ترین ها هستند.
الناز | شنبه 24 فروردین 1392 ساعت 13:15
خیلی ممنون از راهنماییتون.فقط یه سوال دیگه،با عرض شرمندگی،این که الان منابع مشخص هست و ازکجا میشه لیست منابع رو تهیه کرد و این که منابع برای کلیه گرایش ها یکی هست و فقط ضرایب متفاوت هست یا اینکه کلا منابع برای هر گرایش فرق داره؟


پاسخ مدیر : من در همین سایت در بخش منابع کتابهای اصلی و مهم رو ارائه دادم.
سینا الف | سه شنبه 27 فروردین 1392 ساعت 21:47
سلام من تازه به این سایت آشنا شدم و الان خیلی گیج شدم یعنی از کنکور 92 همه این گرایش ها در دانشگاه آزاد و سراسری قابل اجرا هست؟؟؟ دوم اینکه از بین گرایش های تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی و روانشناسی ورزشی کدامیک بازار کار بیشتر و بهتری داره ممنون از پاسختون


پاسخ مدیر : سلام پست جدید رو مطالعه کنید. حرکات اصلاحی بهتره
زهرا | پنجشنبه 29 فروردین 1392 ساعت 14:23
سلام رشته من تربیت بدنی لیسانس هست و من میخواستم بژرسم که من میتونم برای ارشد به تخصص ارتوپدی در رشته پزشکی شرکت کنم؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام دقیق نمی دونم ولی احتمالا نمی شود.
سینا الف | پنجشنبه 29 فروردین 1392 ساعت 17:14
با سلامت و عرض خسته نباشید من تازه با این سایت آشنا شدم کارشناس تربیت بدنی در سال 88 هستم و الان تازه متوجه شدم که گرایش های این رشته زیاد شده سوال من اینه که اولا آیا این گرایش ها در کنکوری که در بهمن 92 برکزار میشه به اجرا درمیاد؟ دوم اینکه این گرایش ها هم برای دانشگاه آزاد هست و هم سراسری؟؟ سوم اینکه از بین گرایش های روانشناسی ورزشی ، حرکات اصلاحی ، تغذیه ورزشی و فیزیولوژی کاربردی کدامیک بیشتر بازار کار داره ممنون از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام از امسال مهر این موضوع اجرا می شود، برای مثال دانشگاه تهران در مقطع دکتر در رشته رفتار حرکتی از مهر امسال در چهار گرایش دانشجو می گیرد و در دفترچه دکتری امسال می توانید ملاحظه بفرمائید. در مقطع کارشناسی ارشد هم این موضوع اتفاق خواهد افتاد و با این تفاوت که آزمون مثل سال قبل برگزار می شود ولی پس از اعلام نتایج می توانید در گرایشهای جدید گزینش شوید. این گرایش ها برای دانشگاه آزاد و دولتی قابل اجرا است و هر دانشگاه با توجه به اعضای هیئت علمی خود و توانایی هایی که درارد در گرایشهای جدید دانشجو می گیرد. بازار کار همشون خوبه ولی به نظر می رسه حرکات اصلاحی قابلیت بازار کار دانشگاهی و تجاری بیرون از دانشگاه را نیز دارد.
مریم | چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 12:02
سلام.وقت بخیر.آقای دکتر میشه منابع اصلی گرایش آسیب شناسی را معرفی کنید؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام بهم ایمیل بزنید. ok
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 15:16
سلام من تازه با سایت شما آشنا شده ام من علاقه خیلی زیادی به حرکات اصلاحی دانشگاه خوراسگان دارم ولی برای کنکور 92 هنوز چیزی نخوندم چون دانشجوی ترم آخر تربیت بدنی هستم لطفامنا راهنمایی کنید که توی این یک ماه باقیمانده کدوم درسها را بیشتر بخونم؟اگه فقط نکته و تست حرکات اصلاحی فیزیولوژی و رشد بخونم کافیه؟ اگه قبول نشدم پیام نور فیزیولوژی چطوره؟


پاسخ مدیر : دانشگاه آزاد، اونم خوراسگان، برای مدرک گرفتن خوبه ولی برای سواد دانشگاه متوسطیه، البته هر دانشگاهی به شخص هم بستگی داره، پیام نور هم دیگه بدتر، برای این مدت کتاب رشد معصومه شجاعی، کتاب سه استاد حرکات اصلاحی علیزاده و همکاران، انتشارات سمت، کتاب سید محمد حسینی، فقط نکته و تست حرکات اصلاحی و فیزیولوژی و رشد و غیره به ویژه سوالات سالهای قبل حتما قبولید، دانشگاه آزاد دوست نداره کسی از دست مسئولینش ناراحت بشه ......
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 15:53
سلام من میخواستم ارشد فیزیولوژی فراگیر پیام نور شرکت کنم میخواستم بپرسم به نظرتون خوبه؟فایده ای داره؟ و اینکه من اصفهان زندگی میکنم و این رشته را کرج داره میخوام بدونم آیا حضور در کلاسها اجباریه یا مثل کارشناسی میتونم فقط سر جلسه امتحان پایان ترم حاضر بشم و سر کلاسها نرم؟ لطفا جوابما بدین چونکه الان خیلی سردرگم شدم


پاسخ مدیر : خوبه، ولی فیزیولوژی اشباء شده، فقط برای مهر 92، 150 تا دکتری فیزیولوژی گرفتن، تا شما ارشدو تموم کنی این تعداد میشه 300 تا و انقدر دکتری فیزیولوژی پیدا میشه مه شما جایگاهی نخواهید داشت.
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 17:42
سلام ببخشید که من اینقدر سوال میپرسم میخواستم بدونم که آیا فراگیر پیام نور رشته حرکات اصلاحی هم داره؟یعنی من میتونم فراگیر شرکت کنم و گرایش حرکات اصلاحی را ادامه بدهم؟آخه تا سال قبل فقط تربیت بدنی عمومی و مدیریت ورزشی بوده ولی مثل اینکه امسال فیزیولوژی هم اضافه شده تو یکسری از منابع برای دانشجویانی که از طریق آزمون سراسری قبول بشن حرکات اصلاحی هم هست ولی میخوام بدونم که برای فراگیر هم این امکان وجود داره که ما بتونیم حرکات اصلاحی را انتخاب کنیم؟ مرسی از لطفتون


پاسخ مدیر : سلام بله دارد، بله شما می توانید در دانشگاه پیام نور به صورت فراگیر حرکات اصلاحی بخونید،
احمد | شنبه 7 اردیبهشت 1392 ساعت 23:09
باعرض سلام وخسته نباشید/میخواستم بدونم که امتحان فوق سال 92 هم مثل پارسال برگذار میشود ؟وگرایشی شدن در ضرایب درس ها در ازمون امسال تاثیری ندارد؟همچنین نظرتون درباره گرایش مدیریت واسه فوق چیه؟ اگر خوب درس بخونمو وتاپ باشم بازار کار داره یا نه نسبت به بقیه گرایشها. با تشکر
نرگس | یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 ساعت 10:44
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من می خواستم بدون آزمون برم مصاحبه دکتری فیزیولوژی قلب و عروق به نظر شما چه منابعی رو بخونم؟ ممنون منتظر جواب شما هستم


پاسخ مدیر : سلام با آدرس ذیل ایمیل بزنید و سوالتون رو مطرح کنید. ali.fallahi62@gmail.com
alireza | سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 ساعت 22:08
برای قبولی تو رشته تربیت بدنی چه رتبه ای لازم است


پاسخ مدیر : در آزمون سراسری با توجه به سطح دانشگاه از 2000 تا 80 هزار برادرم
me | چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 ساعت 15:51
سلام. با توجه به افزایش گرایش ها با رتبه 1200 شانسی برای قبولی در شبانه یکی از دانشگاههای تهران هست؟؟ شهریه هر ترم پردیس تهران چقدره؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام عزیزم رتبه شما کمی بالاست و در دانشگاههای تهران اصلاً شانس ندارد، صادقانه عرض کردم، امیدوارم ناراحت نشید، برای پردیس ترمی 4 میلیون، به نظر من پردیس دانشگاههای تهران از شبانه خیلی از دانشگاهها بهتره، علاوه بر این اساتید دانشگاه تهران وقتی در مقطع ارشد بهت درس بدن با شناخت آنها از شما و کیفیت مطالب شانس قبولی در مقطع دکتری هم خواهی داشت.
مریم | پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392 ساعت 11:59
سلام.آقای دکتر متاسفانه ایمیل شما را ندارم؟


پاسخ مدیر : vahid.kashani64@gmail.com
شیما | یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 ساعت 10:07
آقای دکتر سلام ببخشید می خواستم بدونم و مطمئن بشم که در کنکور امسال هم در آزاد و هم در سراسری زمانی که دفترچه کنکور پر میشود نیازی به انتخاب گرایش نیست؟؟؟ یعنی انتخاب گرایش رو بعداز کنکور و زمانی که جواب اولیه کنکور میاد انجام می دن؟؟؟؟ و اینکه زمانیکه الان می خوایم برای ارشد درس بخونیم خودمون بر اساس گرایشی که تمایل داریم باید انتخاب واحد کنیم؟؟؟ با تشکر از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام، سوال شما خیلی مناسب نیست، هروقت رتبه ها اعلام بشه میتونید انتخاب گرایش بکنید، مثل سال قبل دقیقاً، شما باید تمامی دروس در همۀ گرایشها رو بخونید ولی باتوجه به علاقه روی دروس گرایش مربوطه تأکید بیشتری کنید و با توجه به منابع 2 و 3 ستاره رو تهیه کنید.
مرضیه | یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 ساعت 12:41
کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال 1392 نمره کل گرایش مجاز 3993 3176 3164 3545 1 مجاز 3871 3669 مجاز 3694 3511 3496 3358 2 مجاز 4336 1708 1702 4165 3 مجاز 4083 4010 مجاز 4263 3922 3904 3309 4 مجاز 4389 1969 مجاز 4471 1980 1969 3982 5 مجاز 7024 2651 مجاز 5923 2661 2651 3809 6 ۱۲/۹۵ 7- معدل موثر : مجاز می باشید 6-وضعیت انتخاب رشته داوطلب: 1-نمرات اکتسابی نمره به درصد نام درس ۱۰/۰۰ زبان عمومی وتخصصی -۵/۰۰ فیزیولوژی وتغذیه ورزش ۱۹/۳۰ امار-سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی ۲۶/۶۷


پاسخ مدیر : رتبه کل داوطلب در سهمیه رو بگید لطفا، اولیش عمومی و بعد فیزیولوژی ...
خاطره | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 09:16
سلام با رتبه 1102 فیزیولوژی امیدی به قبولی هست؟


پاسخ مدیر : سلام فیزیولوژی کلا بیش از 700 نفر میگیرن، من احساس می کنم دانشگاه های غیر انتفاعی و پولی قبول می شوید.
هدی | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 11:22
سلام من با رتبه 4400 در گرایش اسیب مجاز شدم ایا جایی قبول میشم.


پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
مریم سادات | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 15:56
سلام استاد...رتبه 371 گرایش آسیبو آوردم...میگن روزانه نمیتونم هیییییچ جا قبول شم!!آره؟ دارم دیوونه میشم...بگین که میشه...


پاسخ مدیر : سلام، اسیب گرایشیه که خیلی طرفدار داره، و تعداد پذیرش هم کمه، لذا صادقانه روزانه نمی تونید قبول بشید.
حمید | سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ساعت 23:12
سلام رتبه ارشد 92 بنده تو گرایش رشد 111 و گرایش مدیریت 134 و گرایش فیزیولوژی 140 شده آیا امیدی به قبولی توی یکی از رشته های روزانه دانشگاه های تهران یا خوارزمی کرج رو داشته باشم؟


پاسخ مدیر : سلام تبریک بابت رتبه شما، شما شانس قبولی روزانه در گرایش رفتار دانشگاه خوارزمی رو دارید، البته تا حدود 90% ، برای هر سه گرایش شانس قبولی روزانه در دانشگاه تهران ندارید، ولی شبانه در هر سه گرایش قبولید، برای رشد منبع مورد مطالعتون چیست؟
masy ha | چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ساعت 00:47
سلام استاد.بهترین گرایش برای مدیریت چیه؟
ستاره | چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ساعت 15:43
سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم برای قبولی ارشد حرکات اصلاحی دانشگاه خوراسگان چه رتبه ای باید داشته باشیم؟ من انتخاب اول حرکات اصلاحی دوم فیزیولوژی و سوم رفتار دانشگاه خوراسگان زدم میخواستم بدونم آیا امکانش هست که من هم حرکات و هم رفتار جفتشا قبول بشم؟ اگه قبول شدم کدومش بهتره؟ البته هیچی نخوندم رتبه سراسریم هم11هزار شد خیلی بد بود متاسفانه مجاز هم نشدم


پاسخ مدیر : سلام من در مورد دانشگاه آزاد اطلاعاتی ندارم و به کسی هم برای رفتن به دانشگاه آزاد توصیه ای ندارم. فقط دانشگاه دولتی و از همه مهمتر دانشگاه تهران، اعتقاد دارم تو این شرایطه که دانشجو بهترین شرایط رو داره. البته بقیه دانشگاهها هم خوبن، ولی نظر من فقط دانشگاه تهران، چون من تجربه دانشگاه شهرستان با دانشگاه تهران رو داشتم، بنابراین میتونم مقایسه کنم، واقعا در دانشگاههای شهرستان اتفاق خاصی رخ نمیده و نخواهد داد و قبلاً هم اتفاقی نیفتاده.
حمید | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 00:34
سلام استاد تشکر از پاسختون - سئوال فرمودید منبع مطالعه رشدم چی بوده(کتاب سبز رشد و تکامل انتشارات حتمی و رشد حرکتی معصومه شجاعی ویادگیری دکتر اشمیت)


پاسخ مدیر : مرسی حمید جان
مریم | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 00:51
سلام استاد ارجمند - می تونم سئوال کنم برای قبولی تو رشته ارشد روزانه مدیریت یا فیزیولوژی یا رفتار دانشگاه الزهرا باید تو هر کدوم چه رتبه ای آورده باشم.ممنون می شم اگه جوابم رو بدین


پاسخ مدیر : تقریبا همشون زیر 100 الی 120
مینا | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 01:47
با سلام و تشکر اززحمات شما بنده دبیر آموزش و پرورش هستم ولی موقع ثبت نام ارشد هیچ کجا آیتمی به عنوان دبیری نداشت که من تیک بزنم و توی کارنامه سهمیه من آزاد درج شده آیا برای استفاده از سهمیه دبیری دانشگاه شهید رجایی باید قبلا اعلام می کردم که دبیرم یا بعد از قبولی توی این دانشگاه دبیر بودن افراد چک می شه- ما که متوجه نشدیم به چه صورتی باید ثابت کنیم دبیریم تا از سهمیه دبیری دانشگاه شهید رجایی استفاده کنیم.راستی می تونم سئوال کنم با رتبه 138 فیزیولوژی روزانه دانشگاه بهشتی تهران یا علامه یا الزهراقبول می شم یا نه - بازم از حوصله شما تشکر می کنم خدا بهتون سلامتی بده انشائالله.


پاسخ مدیر : سلام واقعاً اطلاع ندارم ببخشید، شما شانس قبولی روزانه دانشگاه بهشتی، الزهرا و علامه رو دارید، البته یادتون باشه بعد تهران دانشگاه تربیت مدرس خوبه، فیزیولوژی شهید بهشتی خیلی قوی نیست، علامه هم بدتر از بهشتی، فقط در دانشگاه علامه گرایش مدیریت قوی هستند.
شیما | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 11:12
سلام وقتتون بخیر،جناب دکترمن رتبه20رفتار55بیومکانیک70 اسیب و114قیزیورواوردم خودم به اسیبوبیومکانیک علاقه دارم میخاستم بدونم دراین2گرایش احتمال قبولی درکدوم دانشگاه ها(به ترتیب برتری دانشگاه )رودارم؟وپیشنهاد شماکدوم یک ازگرایشهاست؟خیلی سردرگمم بعضی میگن رفتاردانشگاه تهران بخونم ارزشش بیشتره بخاطردانشگاهش،میشه لطف کنیدشمایه راهنمایی بکنید؟دانشگاه های برترروبه ترتیب اولویت به من میگید؟ممنون


پاسخ مدیر : سلام شانس قبولی آسیب در دانشگاه تهرانتون کمه، ولی رفتار حتما دانشگاه تهران قبولید، علاقه خودتون رو اولویت قرار بدید، به نظر من مازندارن شانس قبولی دارید. بخش چگونه انتخاب رشته کنیم رو مطالعه کنید. به نظر من هم رفتار دانشگاه تهران خوبه، ولی علاقه شما هم مهمه، البته بازار کار آسیب و بیومکانیک و رفتار هرسه تاشون خوبه
امیر | جمعه 27 اردیبهشت 1392 ساعت 00:25
سلام اقای دکتر وقت به خیر با رتبه 2519 فیزیولوزی امید به قبولی در پیام نور وغیر انتفاعی هستش یا نه؟ ایا بومی بودن تاثیر داره ؟پردیس خودگردان چی؟(میگن هزینش زیاده)؟ ممنون که صبوری جواب میدین.


پاسخ مدیر : نه، ارزش نداره، قبلا کسی اگر میرفت دانشگاه پول می داد و ارشد یا دکتری میگرفت ارزش داشت، الان انقدر فراوون میگیرن که واقعا با کمی تلاش روزانه میشه قبول شد.
nima | دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ساعت 15:12
سلام .خسته نباشید بنده ۱۲۰ بیو و ۱۴۵ اسیب اوردم.بنظرتون کدومو قبول میشم و کجا؟ شب تهران رو میارم؟ و مهمترین سوالم اینه اصلاحی بهتره یا امدادگر ورزشی.(تا اخذ امشب وقته)


پاسخ مدیر : شبانه خوارزمی و شبانه دانشگاه تهران شانس دارید، بدون شک حرکات اصلاحی بهتره
امیر | سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 ساعت 00:25
استاد جان سلام اقا من از پاسختون متوجه نشدم با رتبه 2500 جایی قبول میشم یا نه ممنون .
fatemeh | یکشنبه 5 خرداد 1392 ساعت 21:52
سلام! من الان پیش دانشگاهی رشته تجربی هستم و تربیت بدنی دوست دارم! واسه تربیت بدنی دانشگاه تهران تا چه رتبه ای قبول میشم؟؟! بدشم ازمون عملی ام داره؟ چه جوریه؟!!!


پاسخ مدیر : تقریبا زیر 10 هزار منطقه یک قبولید عملی هم داره و باید آمادگی جسمانی خوبی داشته باشید، دویدن، پریدن، پرتاب کردن توپ 1 کیلویی و بارفیکس و تست پزشکی از سلامت اندام ها
امیررضا | دوشنبه 6 خرداد 1392 ساعت 21:14
سلام استاد گرامی آیا بنده با رتبه 212 بیومکانیک جایی قبول میشم روزانه یا شبانه؟


پاسخ مدیر : سلام امیر جان عزیزم با کمی شانس شاید شبانه ...
زهرا | چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت 17:46
سلام. وقتتون به خیر. من کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی رو در دانشگاه تهران خوندم(گرایش رفتار حرکتی). راستش به این امید رفتم رفتار که بتونم دکتری رو در گرایش روانشناسی ورزشی ادامه بدمو پایان نامه ام رو باموضوع روانشناسی کار کردم.اما با وجود اینکه 2 سال هست که منتظرم این رشته بیاد هنوز خبری نشده. میگن از بین گرایش ها یادگیری و آموزش تربیت بدنی به روانشناسی نزدیک تره. باز کم و بیش منابع یادگیری رو پیدا کردم اما در مورد آموزش اصلا نمی دونم چی باید بخونم. شما در این مورد اطلاعی دارید؟ میشه کمک ام کنید؟ از هر کسی می پرسم بی اطلاعه. ممنون


پاسخ مدیر : سلام خدا لعنت کنه کسانی که جون‌های مردم رو گرفتار کردن، شما که دانشگاه تهرانید میدونید رفتار حرکتی تهران چه مشکلاتی داشت و من 3 سال پیش مجبور شدم برم کیش درس بخونم، هر روز از خودشون یک مدل در میارن و بعدش خراب میشه و یک عده نابود، تورو خدا به دوستاتون بگید پردیس های پولی نرن که هیجا هیئت علمی نمیشن، روانشناسی ورزش هم از همه بی در و پیکر تر، کنترل هم آینده نداره، یادگیری و آموزش بد نیست، آموزش تربیت بدنی هم به نظرم خیلی خوب نیست، کلا رفتار حرکتی گرایش هاش هیچ آینده ای نداره، چون خودم رفتارم میگم، فقط بخونید دکتری بگیرید برای هیئت علمی شدن، باقیش هیچی، ما تو ایران برای کنترل حرکتی هیچگونه ابزاری آزمایشگاهی نداریم، روانشناسی ورزش هم که وقتی روانشناس بالینی هست ماهارو را نمیدن، به صورت کلی قصد ناامید کردن ندارم، یادگیری و بعد آموزش میتونه برای جذب خوب باشه
ستاره | چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت 18:32
سلام استاد وقتتون بخیر میخواستم بدونم که آیا امکانش هست که شما توی شهر اصفهان هم کارگاه آموزشی بذارید؟آخه کارگاههای آموزشی که در اصفهان برگزار میشه از نظر علمی و محتوا در سطح خیلی پایینی برگزار میشه


پاسخ مدیر : سلام نه، من تو دانشگاه سمنان بتونم خودمو ارائه بدم هنر کردم، ایشالله شرایط فراهم بشه تشریف بیارید سمنان در خدمت شما باشیم.
زهرا | شنبه 11 خرداد 1392 ساعت 00:28
ممنون از همدردی تون. اما نمی دونم می تونید درک کنید حال کسی رو که عاشق علم آموزیه و با عشق تمام، فشارهای غیر استاندارد اساتید دانشگاه تهران رو در دوره ی کارشناسی تحمل می کنه و با شرط معدل ارشد می ره. اما توی ارشد چی می بینه؟ آقای کاشانی من در دوره ی ارشد خورد شدم. شکستم. مدیر گروه ما از دانشجویان استفاده می کرد تا به منافع خودش برسه. ما رو قربانی می کردند تا توی اون دانشکده ی خراب شده به یه منصبی برسند. من وقتی وضعیت رو اینجور دیدم تصمیم گرفتم ارشد رو رها کنم و به شهرم برگردم. اما خانواده ام بهم اجازه ندادن. متوجه شدم دنیایی که من ازش تصور داشتم با واقعیت زمین تا آسمون متفاوته. نمی دونم در همه یا اکثر رشته های دیگه هم وضعیت اینه و یا رشته ی ما اینجور بی در و پیکره؟ الآن با مدرک فوق لیسانس
ماریا برنده | یکشنبه 12 خرداد 1392 ساعت 23:21
ضرایب دروس در گرایش روان شناسی چه جوریه؟


پاسخ مدیر : گرایش عمومی رو مطالعه بفرمائید. دقیقا گرایش عمومی تبدیل شده به روانشناسی ورزشی
علیرضا | سه شنبه 14 خرداد 1392 ساعت 18:29
لان با این وضعیت به نظرتون ماها باید چی کار کنیم؟؟؟؟من خیلی نگران کارم به نظرتون برای ارشد تغییر رشته بدم؟؟؟؟ الان هم سن و سالای خودمو میبینم با یه کارت مربیگری دارن چند تا باشگاه کار میکنن و به من میگن خودتو الاف کردی یه کارت مربیگری میگرفتی بیشتر به دردت میخورد خدا به همه ما رحم کنه وقتی جایی نیست که این فارغالتحصیلا جذب بشن برای چی این همه هر سال دانشجوی تربیت بدنی میگیرن و تازه گرایشهاشم توسعه میدن؟؟؟؟


پاسخ مدیر : عزیزم به نظر میرسه پیام شما ناقصه، من دوست ندارم کسی رو نا امید کنم، شما طی شش ماه میتونید چندتا کارت مربیگری بیگیرید ولی کسی نمیتونه طی شش ماه مدارک علمی شما رو کسب کنه، فضای کسب و کا خوب نیست، دوستان من با مدرک دکتری بیکار هستند، مثلا رتبه یک دکتری پارسال، آقای ... ، خوب شرایط خوب نیست، من به دوستان توصیه می کنم برای زندگی و کار استرالیا رو انتخاب کنید، طی 3 سال آینده همۀ فارغ التحصیلان بیکار خواهند بود. فقط زبانتون رو تقویت کنید و .... فقط تو رشته تربیت بدنی اوضاع بد نیست، بلکه در همۀ رشته ها جوانهای ما گرفتار شدن، خوب راهی نیست، صبوری، توکل، تلاش و امید ، به نظر من با ادامۀ شرایط کنونی در رشته تربیت بدنی همۀ فارغ التحصیلان طی دو الی سه سال آینده بیکار خواهند بود.
آتنا | پنجشنبه 16 خرداد 1392 ساعت 11:30
سلام آقای دکتر. میخواستم بپرسم با اخذ دکترای آسیب شناسی حرکتی مجوز مطب داده خواهد شد؟ از جایی این نطلب رت شنیدم و میخواستم صحتش را از شما بپرسم...


پاسخ مدیر : سلام نه امکانش نیست، فقط افرادی میتونن مطب داشته باشه که در دانشگاههای علوم پزشکی تحصیل کرده باشند، دکتر علیزاده، دانشمند و رجبی که راس آسیب و اصلاحی کشور هستند فقط تدریس می کنند. موفق انشالله
امیر | جمعه 17 خرداد 1392 ساعت 17:10
سلام اقای دکتر میشه سرفصل کنکوری ارشد رو به من معرفی کنید یا تو وب سایتتون قرار بدین .یا ادرس بدین از جایی بگیرم .


پاسخ مدیر : در سایت وزارت علوم میشه پیدا کرد، مشکل اینه که طراحان سوال این سرفصل ها رو رعایت نمیکنن، بنابراین به درد نمیخوره.
امیر | جمعه 17 خرداد 1392 ساعت 23:31
چرا جواب منو نمیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام. به روی چشم
jj | یکشنبه 19 خرداد 1392 ساعت 02:29
سلام ازسایت ما هم دیدن کنید WWW.SPORTINGLIFE.IR با مطالب علمی در مورد کلیه ی رشته ها و گرایش ها
سیدعباس | سه شنبه 28 خرداد 1392 ساعت 01:09
سلام. خسته نباشید.ایا با رشته تربیت بدنی میشه گرایش طب فیزیکی وتوانبخشی رو خوند


پاسخ مدیر : نه
محمد | چهارشنبه 29 خرداد 1392 ساعت 23:06
سلام.ارشد بیومکانیک هستم از الان میخوام شروع کنم به خوندن.اما واقعا نمیدونم چه کتابهایی از چه نویسندگانی بخونم.من منمیخوام طوری باشه که سوالی رو نتونم جواب بدم.تمام منابعی رو که باید بخونم لطفا به من اطلاع رسانی بکنید.با تشکر


پاسخ مدیر : سلام محمد جان کتابهای خانم نغمه قیدی رو تهیه کن، بیومکانیک و حرکت شناسی، بعد منابع این کتابها رو ببین چیه، منابعشون رو هم تهیه کن و بخون، اگر بتونم از خانم قیدی که رتبه یک دکتری بیومکانیک شده منابع رو براتون میگیرم تو سایت میذارم.
STAR | چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 19:44
سلام خسته نباشید من376فیزیولوژی دارم میتونم روزانه فبول شم جه دانشگاههایی؟تاجه رتبه ای میشه قبول شد؟


پاسخ مدیر : دانشگاهی مثل سبزوار یا سمنان یا شاهرود، بله روزانه قبول می شوید، البته به انتخاب رشتتون بستگی داره، تا 450 روزانه فیزیولوژی شانس قبولی دارند و تا 650 شبانه و تا 800 پیام نور، البته تقریبا شاید کمی بالاتر هم بیاید امسال
فری | چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 19:49
سلام بارتبه900میشه فیزیولوژی قبول شد؟


پاسخ مدیر : برادر فری ؟؟؟ شما با این رتبه شانس قبولی در مراکز غیر انتفاعی یا مجازی و با کمی خوش شانسی در مراکز پیام نور قبول می شوید.
سعید | پنجشنبه 13 تیر 1392 ساعت 20:54
سلام در گرایش اسیب هم بایدیک رشته انتخاب کنیم؟میشه منابع گرایش اسیب رامعرفی کنید؟ ممنون میشم.خواهش میکنم به سوالم جواب دهید


پاسخ مدیر : آزمون مثل سال قبله برادرم، بعد قبولی میتونید چند گرایش در یک رشته آسیب رو انتخاب کنید، این رتبه شماست که تعیین می کند در کدام دانشگاه در در کدام گرایش قبول شوید برادرم.
sahar | دوشنبه 31 تیر 1392 ساعت 15:47
با سلام میخواستم بدونم آیا فزیوتراپی زیرمجموعه تربیت بدنی میشه؟ اگه شامل میشه مربوظ به کدوم گرایش میشه؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، نه، زیرمجموعه رشته های علوم پزشکی هستش
عرفان | جمعه 4 مرداد 1392 ساعت 00:53
میگم شما بهتره اوله تکلیف رو با خودتون روشن کنید بعد راهنمایی کنید من نظرات و از اول خوند م اولش میگین گرایش فیزیولوژی کاربردی و تغذیه ورزشی جزو بهترین ها هستن یه چند روز بعد که میگذره میگین اشباسو داغونه بلاخره کاربردی اشباع هست یا نه؟؟این رشته که تازه اومده چطور اشباع شده؟؟؟؟لطفا از روی شکم اهنمایی نکنید .من به عنوان کسی که میخوام سال بعد شرکت کنم واقعا با خوندن مطالب سایتتون گیج شدم یه جای دیگم میگین رفتار بهترینه بعدش میگین اونم به درد نمیخوره یکم ثباتم خوب چیزیه به نظرم شما اول یه ثبات فکری پیدا کنید بعد ملتو راهنمایی کنید .


پاسخ مدیر : برای روشن شدن اذهان عمومی عرض می‎کنم که رشته ای که فقط امسال 120 نفر دانشجوی دکتری گرفته اشباء شده، ولی عرض کردم کسانی که با همۀ مسائل موجود دوست دارن فیزیولوژی بخونن بهتره گرایش فیزیولوژی کاربردی بخونن یا تغذیه، با دقت بیشتری مطالب رو بخونید لطفا آقای عرفان، انتقاد همه برای من پذیرفتنی هستش ولی ادب هم خیلی نعمت خوبیه
بهار | جمعه 4 مرداد 1392 ساعت 18:20
سلام جناب. ببحشید چرا جواب سوال منو ندادید؟ چشم به این صفحه خشک شد..


پاسخ مدیر : سوالتون رو لطفا دوباره مطرح بفرمائید چشم
بهار | یکشنبه 6 مرداد 1392 ساعت 21:19
سلام جناب دکتر . من دبیری زیست شناسی میخونم و یک سال دیگه از درسم مونده...اما از بچگی علاقه داشتم ب ورزش... کم و بیش هم آشنایی دارم به ورزش. در حال حاضر هم دارم کارت مربی گری آمادگی جسمانی رو میگیرم... میخوام واسه ارشد تربیت بدنی شرکت کنم... همچنین اینکه مشهد هستم و میخوام مشهد هم فبول بشم... گرایشیم ک دوس دارم تغذیه هست ... اما متوجه شدم حرکات اصلاحی هم خوبه. میشه راهنماییم کنید ک برای رسیدن ب عنوانی ک عرض کردم باید بیشتر چ چیزایی رو مطالعه کنم؟ سپاس.


پاسخ مدیر : سلام، از اینکه با تأخیر به درخواست حضرتعالی جواب دادم پوزش میخوام، من منابع رو معرفی کردم، شما باید همۀ منابع رو تهیه کنید، (منابع کارشناسی ارشد تربیت بدنی رو ببیدنید) چون شما زیست خوندید اگر تغذیه ورزشی بخونید موفقیتتون حتمی هستش، البته با تلاش و پشتکار، منابع رو ببیدنید و سوالی داشتید مطرح بفرمائید. کاشانی
مجید | دوشنبه 7 مرداد 1392 ساعت 12:11
متن نظر ...سلام.........کارشناسی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی برادران کلا چند واحد است چند واحد عملی و چند واحد اختیاری باید پاس کرد ؟ چارت درسی گرفتم 20واحد اختیاری هسته مخوام بدونم از این 20واحد اختیاری چند واحد باید باس کرد ممنون


پاسخ مدیر : سلام، تقریبا 132 تا 136 واحد که 40 الی 50 واحد عملی دارد و دروس اختیاری هم با توجه به امکانات دانشگاه ارائه می شود، یعنی هرچی دانشگاه ارائه بده باید بگیری برادرم، معمولاً 6 تا 8 واحد اختیاری
مرجان | http://1388414.blogfa.com | دوشنبه 14 مرداد 1392 ساعت 12:13
متن نظر ...متن نظر ...سلام خسته نباشید ممنونم به خاطر مطلب خوبتون من امسال کنکور دادم به رشته ی تربیت بدنی علاقه ی زیادی دارم حدود 35 هزار تو منطقه 3 اوردم میخواستم ببینم میتونم از این رشته قبول شم روزانه؟؟؟ کدوم شهر ها رو بزنم میتونم قبول شم! خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین از هرکی میپرسم جوابی نمیگیرم ممنون


پاسخ مدیر : بله قبول میشوید، شاهردود، ارومیه، چمران، سبزوار دانشگاههای درجه دو تقریبا و درجه سه
لادن | سه شنبه 15 مرداد 1392 ساعت 17:35
متن نظر ...سلام.خته نباشین.من لیسانس مدیریت دارم.اما میخوام ارشد تربیت بدنی بدم.چون علاقه دارم و ورزشم کار میکنم.اما قدم 154.میدونم دیگه شرط قد واسه ارشد نیست.اما میترسم واسه بازار کار به خاطر قد دچار مشکل شم.به نظرتون مهم نیست قد و من برم ارشد یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، نه مشکلی نداری، موفق انشالله
ali | چهارشنبه 16 مرداد 1392 ساعت 13:11
سلام ، من امسال کنکوره تجربی دادم و رتبه م شده 26000 تو منطقه 2 میخوام برم رشته تربیت بدنی در گرایش فیزیولوژیه ورزشی ، میخواستم ببینم امیدی هست ک قبول بشم ¿¿ اگه اره چه شهر هایی رو انتخاب کنم ¿¿ ایا میتونم شهر هایه درجه یک رو قبول بشم ¿¿ خودم دانشگاه بابلسر رو دوس دارم


پاسخ مدیر : سلام، حتما قبول می شوید، بابلسر، گیلان، خوارزمی، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، سبزوار، سمنان، شاهرود دانشگاههای خوبی هستند.
ali | پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت 02:36
با سلام ، من امسال کنکوره تجربی دادم ، میخوام برم رشته تربیت بدنی ، باید دوباره امتحان بدم ¿ تورو خدا کمکم کنید


پاسخ مدیر : سلام، در انتخابهاتون گرایش نیمه متمرکز تربیت بدنی رو انتخاب کنید، علاوه بر این رشته میتونید رشته ای دیگر رو هم که نیمه متمرکز نیست انتخاب کنید، بعدش مهر ماه دعوتتون میکنن آزمون عملی، مشاوره انتخاب رشته برید، مثلاً انتخاب 5 و 12 رو نیمه متمرکز تربیت بدنی بزنید.
زیبا | پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت 12:39
متن نظر ...سلام من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم40000شده امکان قبولی تو رشته ی تربیت بدنی شهر خودم زنجان رودارم؟روزانه مجاز شدم/


پاسخ مدیر : سلام، به احتمال زیاد قبولید، تقریبا شانستون 90 درصده
زیبا | جمعه 18 مرداد 1392 ساعت 23:18
متن نظر ...سلام می خاستم بدونم که تربیت بدنی رو تو انتخاب رشته چندمین انتخابم بزنم؟باتشکر.رتبم چهل هزاره


پاسخ مدیر : سلام، 5 و 9
فرانک | شنبه 19 مرداد 1392 ساعت 02:26
با سلام.من لیسانس تربیت بدنی هستم.و میخام شروع کنم به درس خوندن برا ارشد ولی برای انتخاب گرایشم برا ارشد دچار شک شدم.بین آسیب و طب ورزشی.شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟درضمن دبیر تربیت بدنیم.بازار کار برام مهم نیست.گرایش و دانشگاه مهمه .و نمیدانم منابعی که واقعا مفیده رو باید از کجا پیدا کنم تا مطالعه کنم.اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.در ضمن من چون شاغل هستم اگر روزانه قبول شم بین کلاس های مدرسه و دانشگاهم تداخل پیش نمیاد؟ممنون


پاسخ مدیر : طب ورزشی یا آسیب ؟ این دوتا یکی هستن که؟! برخی اوقات به آسیب شناسی میگن طب ورزشی، در رابطه با کارتون هم باید بگم سه ترم ارشد طول میکشه و ممکنه در هفته سه روز درگیر کلاسها بشید. موفق انشالله
قاسم | چهارشنبه 23 مرداد 1392 ساعت 18:16
سلام من ترم اخرکارشناسی شیمی کاربردی هستم میخواستم برای ارشد برم تربیت بدنی بخونم باید چکارکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون


پاسخ مدیر : بخش های مختلف سایت رو مطاله کنید، به ویژه بخش چگونه انتخاب رشته کنیم.
مهرنوش | جمعه 25 مرداد 1392 ساعت 23:52
متن نظر ...سلام من لیسانس بیومکانیک دارم موندم فوقم چی بخونم خیلی ها میگن گرایش من بازار کار نداره در ضمن بچه های بیومکانیک میتونن ازگونومی بخونن یانه


پاسخ مدیر : گرایش شما در مقطع دکتری جزء بهترین گرایش ها هستش برای هیئت علمی شدن، ارگونومی رو اطلاع ندارم، ولی احتمالاً نشه، چون رشته های پزشکی محسوب می شود.،
مهیار | یکشنبه 27 مرداد 1392 ساعت 21:22
سلام ... من امسال کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم میخوام یکی از این رشته هارو مدیریت ورزشی ـ فیزیولوژی و اسب شناسی رو بخونم ولی تو دفترچه انتخاب رشته کد رشته های مربوط به اینا نیست اگه میشه کمکم کنید


پاسخ مدیر : بیشتر دانشگاهها این مقطع رو به صورت عمومی ارائه میدن، تحت عنوان تربیت بدنی و علوم ورزشی، بنابراین در مقطع ارشد انشالله میتونید گرایش مورد علاقتون رو پیگیری بفرمائید. موفق انشالله
بهار | یکشنبه 27 مرداد 1392 ساعت 22:39
سلام جناب دکتر. مرسی بابات راهنماییتون . ی سوال خدمتتون داشتم. اینجا تو مشهد ی کارگاه آموزش حرکات اصلاحی از مقدماتی تا پیشرفته برگزار شده ک مدرکشم ملیه. داخل دانشگاه فردوسی برگزار میشه. خوشحال میشم نظرتونو راجع بهش بدونم. ب نظرتون برم ثبت نام کنم؟ ب دردم میخوره؟ سپاس اگه لطف کنید زودتر پاسخ بدید چون وفت زیادی ندارم برای ثبت نام.


پاسخ مدیر : سلام، حتما برید، چون این کارگاهها در مراحل بعدی ادامۀ تحصیلتون امتیاز خواهد داشت، به ویژه در مصاحبۀ دکتری
مریم | جمعه 1 شهریور 1392 ساعت 14:17
متن نظر ...با عرض سلام ..استاد الان چند وقت که دارم می خونم اما بیشتر اونای که ارشد قبول شدن میگن که سرفصل های مورد نظر بخونی ..نظر شما چیه ..مثلا توی کتاب فیزیو گایینی سرفصل مهم چیه توی شک افتادم و یک سوال دیگه استاد من در کرمان زندگی میکنم هرچی توی کتاب فروشی ها دنبال کتاباتون گشتم نبودن میشه راهنماییم کنین که چه جوری میتکنم کتابهای رشد ویادگیریتون تهیه کنم..شاد وموفق باشین


پاسخ مدیر : به این شماره زنگ بزنید براتون پست میکنن 09125218402 ، مهر کتاب یادگیریمو چاپ میکنم.برای فیزیولوژی هم باید کل کتاب گائینی رو جلد یک خوب بخونید، سرفصلی در کار نیست.
سمانه | جمعه 1 شهریور 1392 ساعت 22:23
سلام استاد چرا به سوال ها رندم جواب میدید من روز 28 ازتون سوال پرسیدم روزی 6بار هم سر زدم ولی جواب ندادید سوالم درباره ی دانشگاه فرهنگیان بود میخواستم بدونم آیا این دانشگاه ها امکان داره مثل کارشناسی در مقطع ارشد و دکتری دانشجو بگیرن؟ منظورم اینکه با مصاحبه اقدام به پذیرش کنن و بعدش استخدام کنن؟ البته همین الان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در 2تا گرایش فیزیو و رفتار شبانه دانشجو ارشد میگیره میخواستم بدونم آیا امکان استخدام اونها وجود داره؟


پاسخ مدیر : سلام من از حضرتعالی پوزش میخوام، واقعا تعداد پیام ها و ایملهام زیاد شده، وضعیت کشور ما قابل پیش بینی نیست، حتی 1%، ممکنه دانشگاه فرهنگیان آینده خوبی نداشته باشه، البته ارشد و دکتری خواهند گرفت، ولی بحث اینه که سرونشت این دانشگاهها معلوم نیست، مثل پردیسهای پولی که وزارت علوم مدرکشو معتبر میدونه، ولی جایی این دانشگاهها رو قبول ندارن، چرا ؟ واقعا معلوم نیست، فعلاً که برنامه برای تغییر شرایط جذب دکتری هم مطرح هست، واقعا نمیتونم پیش بینی کنم. اطلاعاتی هم که دارم خبر از بی سروسامانی میدهد. انشالله طی چند ماه آینده وزیر علوم و آموزش و پرورش معلوم بشود، خیلی از مسائل روشن خواهند شد.
ستاره | یکشنبه 3 شهریور 1392 ساعت 18:52
متن نظر ... سلام وقتتون بخیر میشه لطفا جواب سوالامو بدید؟ اون هفته چند تا سوال درباره دانشگاهها ازتون پرسیدم هروز هم چند بار میام تو سایتتون سر میزنم ولی جواب ندادین لطفا جواب سولهامو بدید آخه چند وقت دیگه نتایج میاد و من خیلی سردرگم هستم


پاسخ مدیر : سوالات زیاد، سوال شماچی بوده؟ فقط پردیس های پولی نرید که مدرکش ارزش و اعتباری نداره، البته از نظر وزارت علوم داره، ولی به صورت صوری دانشگاهها مقاومت میکنند.
سیده زهرا کاظمی | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 00:01
متن نظر ...با عرض سلام و ادب من کارشناسی ا ارشد ادبیات از دانشگاه ازاد دارم می خواستم بدونم ایا میتونم دوباره ارشد تربیت بدنی بخونم یا در مقطع دکترا تغییر رشته بدهم البته در دانشگاه دولتی؟با تشکر


پاسخ مدیر : سلام امکان اینکه بتونید دوباره ارشد امتحان بدید وجود دارد، ولی دکتری نه، البته افرادی که در رشتۀ تربیت بدنی کارشناسی یا کاشناسی ارشد از گرایش و رشته های غیر مرتبط بوده اند، معمولا برای جذب به عنوان هیئت علمی مشکل خواهند داشت، چون دانشگاهها مخالفت میکنن، بیشتر این مسئله هم مربوط به گروه تربیت بدنی اون دانشگاه میشه، البته قبلا این موضوع کمتر صادق بوده است، الان سخت میگیرن.
فرشته | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 13:05
متن نظر ...سلام خسته نباشید .ببخشید اساتید مامیگن اگه ارشد گرایشی بشه قرارنیست همه کتابارو بخونید فقط کتاب های اون رشته روبخونید .نظر شما چیه؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، من از طراحان سوال شنیدم که باید همۀ دروس رو بخونیم، مثل سال قبل
مرجان کاری | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 16:15
متن نظر ...با عرض سلام و ادب فراوان. من کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه آزاد مشهد دارم. علاقه زیادی به روانشناسی ورزشی دارم. میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در دکتری روانشناسی چه منابعی رو باید مطالعه کنم. و کدام دانشکده این رشته رو داره و در حال حاضر در این رشته دانشجو میگیره؟


پاسخ مدیر : سلام، تشکر از لطفتون، دکتری روانشناسی ورزشی در ایران نداریم، البته سال گذشته پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی 10 نفر دکتری روانشناسی ورزشی گرفتن که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدون روانشناسی عمومی بود و تو عمرشون توپ ندیده بودن. خیلی برای دکتری روانشناسی در حال حاضر زمینه فراهم نیست، علاوه بر این از رشتۀ روانشناسی عمومی و بالینی هم افرادی هستند که بدون اینکه شناختی از ورش داشته باشند در حال مربیگری روانشناسی ورزشی هستند.
ستاره | چهارشنبه 6 شهریور 1392 ساعت 19:14
سلام وقتتون بخیر سوالم این بود که به نظرتون بین دانشگاه آزاد پردیس و فراگیر پیام نور مدرک کدومش برای هیئت علمی معتبرته؟که البته فرمودید پردیس نریم و کلا برای هیئت علمی چندتا کارت کارگاه و مربیگری باید داشته باشم؟ اگه آزاد قبول نشدم برم فراگیر حرکات بخونم یا دوباره کنکور بدم؟البته شنیدم فراگیر زیاد معتبر نیست و جایی قبولش نمیکنن؟برای دکتری مدرکشا قبول میکنن؟توی دانشگاههای دیگه مثلا آزاد واقعا ممنوم که وقت میگذارید و جواب میدید


پاسخ مدیر : سلام، هیچکدام به درد نمیخورن، البته برای کسی که کارمند دولت باشه خوبه، برای کسی که بخواهد با این دانشگاهها به جایی برسه کمی بعیده، برای هیئت علمی شدن باید در دانشگاهها معتبر، معدل کارشناسی و ارشد و دکتری خوب، مقالات، کتب، کارت مربیگری، و ... داشت، دانشگاه آزاد، پردیس های پولی و پیام نور و فراگیر و غیر انتفاعی ها برای هیئت علمی شدن خوب نیستن
ستاره | چهارشنبه 6 شهریور 1392 ساعت 21:03
سلام ببخشید استاد مگه شما خودتونم پردیس نمیخونید؟پس چطوره که میگید به درد نمیخوره؟


پاسخ مدیر : زمانی که من رفتم فرق داشته، اونموقعه در گرایش رفتار 3 نفر شهید بهشتی دکتری گرفتن و 3 نفر هم کیش، دانشگاه تهران رفتارش منحل شده بود، الان 50 نفر دکتری رفتار میگیرن، 130 نفر دکتری فیزیولوژی، اصلاً معقولانه نیست، اونموقع دانشگاهها فقط دانشجوهای خودشونو میگرفتن ولی الان این موضوع خیلی صادق نیست و رتبه تعیین کننده هستش، بعدشم من اطلاعاتی دارم که گفتنش خوب نیست، فقط میگم این دانشگاهها جهت خالی کردن جیب مردم تأسیس شدن و بس
سارا | شنبه 16 شهریور 1392 ساعت 11:53
متن نظر ...سلام من کارشناسی مدیریت ورزشی تهران مرکز دارم و در حال حاضر بیکارم. الانم ارشد مدیریت پردیس علوم تحقیقات مازندران قبول شدم. به نظر شما ارزش داره برم استاد یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، بدون شک نه، ارزش ندارد، شما همین امروز بروید و چند جا بگید من ارشد مدیریت ورزشی دارم ببینید کاری براتون پیدا میشود؟ اگر هدف از درس خواند کار و اشتغال است پس فایده ای ندارد، البته اگر روزانه بودید و هزینه ای پرداخت نمیکردید من عرض میکردم بروید و با انگیزه بخوانید تا دکتری هم قبول شود ولی الان صادقانه بگویم فقط پول و عمرتون از دست خواهد رفت، نا امیدی کار پسندیده ای نیست ولی حقیقت را باید گفت.
بهناز موگویی | شنبه 16 شهریور 1392 ساعت 14:18
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد گرامی... بنده بر سر دو راهی گیر کرده ام من با کنکور ارشد گرایش رفتار حرکتی روزانه اصفهان و با معدل گرایش مدیریت ورزشی اصف را قبول شدم اما نمی دانم کدام را انتخاب کنم علاقه ام به هردو یکسان است خواهشمنمد با توجه به نیاز بازار کار و نگاه جامعه من را راهنمایی کنید که کدام گرایش را انتخاب کنم ممنون وقت زیادی برای انتخاب ندارم... کمکم کنید...تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : رفتار حرکتی بهتر است، هر چند در این شرایط هیچ شغلی برای کسی وجود ندارد، ولی شانس رفتارحکتی برای کار پیدا کردن البته اگر قصد ادامۀ تحصیل دارید بهتر است، اگر میخواهید ارشد بگیرید و ادامه ندید بروید مدیریت
سعید | دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 18:43
با سلام به نظر شما با رتبه ی 25000 منطقه 3 میتونم تربیت بدنی همدان قبول بشم؟


پاسخ مدیر : بله، به احتمال زیاد قبول خواهید شد.
سعید | دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 19:01
با سلام به نظر شما با رتبه ی 25000 منطقه 3 میتونم تربیت بدنی همدان قبول بشم؟


پاسخ مدیر : احتمالش بسیار زیاده
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 08:30
سلام آقای کاشانی خواهش میکنم اگر اطلاعاتی در مورد ظرفیت پذیرش تربیت بدنی دارید در اختیار من بگذارید من الان هیچ کدوم از رشته های متمرکز قبول نشدم میخوام بدونم تربیت بدنی قبول میشم یا نه تا یکم خیالم راحت بشه. 25000 منطقه 3


پاسخ مدیر : سلام عزیزم اگر در انتخابهای خودت تربیت بدنی رو انتخاب کرده باشی شانست زیاده، امتحات عملی هم داری که باید خوب بدید امتحان رو که رتبتون بهبود پیدا کنه، ولی من حدسم اینه که با همین رتبه هم قبولید. موفق انشالله
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:03
پارسال با همین رتبه ی من خیلی ها روزانه قبول شده بودند اما من امسال قبول نشدم . شما میدونید اخرین رتبه ی قبولی پارسال چند بوده تو رشته ی تربیت بدنی؟


پاسخ مدیر : نه متاسفانه
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:07
شبانه چقدر شانس قبولی دارم؟


پاسخ مدیر : بستگی به دانشگاهی داره که انتخاب میکنی، اگر دانشگاههای شهرستانی رو بزنید شاید روزانه هم قبول بشید، شبانه 100 درصد قبولید.
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:15
خیلی لطف کردید اقای کاشانی براتون آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.
mahtab | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 21:04
با سلام وخسته نباشید اقای دکتر با رتبه ی17000منطقه 3چ شهرایی قبول میشم امکان قبولی در الزهرا تهران هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : الزهرا احتمالش کمه
mahtab | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 21:50
متن نظر ...اقای دکتر با رتبه ی17000منطقه3 در دانشگاه روزانه مجاز شدم رشته ی ریاضی ب نظر شما در کدام دانشگاه و در چ رشته ی ورزشی ای قبول میشوم


پاسخ مدیر : سلام، بله، قبول میشید انشالله
ابوالفضل | سه شنبه 26 شهریور 1392 ساعت 19:25
سلام جناب دکتر. دانشگاه شیراز 2 گرایش در ارشد فیزیولوژی اآورده که بالینی و تغذیه می باشد.به نظر شما رشته تغذیه در دکترا جای پیشرفت دارد؟خیلی ممنون از سایت خوبتون...


پاسخ مدیر : تغذیه خیلی بهتر
علی | سه شنبه 26 شهریور 1392 ساعت 21:31
سلام.من دانشجوی دوره ی کارشناسی تربیت بدنی هستم که ترم اول گرایش مدیریت هستم خواستم بدونم برای ورود به رشته پزشکی ورزشی باید چیکار کنم اگه میشه من راهنمایی کنید


پاسخ مدیر : سلام، باید پزشکی بخونید، در تخصص برید سراغ طب ورزشی یا ...
حمید | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 12:53
ایا در رشته دبیری تربیت بدنی در مقاطع کارشناسی ارشد ودکترا میتوان ادامه تحصیل داد-ودر کدام دانشگاه میباشد


پاسخ مدیر : سلام، بله، در دانشگاه فرهنگیان
مرضیه | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 16:14
سلام آقای دکتر:من 2روز پیش از شما سوال پرسیدم ولی شما جواب ندادید.من ترم6تربیت بدنی دانشگاه اصفهان درس میخونم منابعی که شما فرمودید دارم.4ماهه که میانگین روزی4-6ساعت درس میخونم.من تهران آسیب میخوام به نظرشما سال دیگه با این برنامهکه تاحالا پیش رفتم کنکور93موفق میشم برم تهران؟؟؟دیگه باید چیکارایی انجام بدم؟؟؟؟خواهشه جوابمو بدید من استرس دارم.مرسی


پاسخ مدیر : خیلی عالیه، شما روی دروس آسیب، اصلاحی، حرکت شناسی و بیومکانیک و زبان بیشتر سرمایه گذاری کنید، منابع معرفی شده رو هم خوب بخونید، موفقیت همراه تلاش و پشتکار نمایان میشود، انشالله
بهار | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 19:15
باسلام ببخشیدکه من این حرفومیزنم ولی من نظرکاربرارو که خوندم کلاناامیدشدم.شماگفتین که همه گرایشایااشباع شده یاداره اشباع میشه.پس بچه های تربیت بدنی چیکارکنن بااین همه درسای سختشون؟! من دانشجوی ترم2تربیت بدنیم ولی بااین تفاسیراول مهرانصراف قطعیموبه دانشگاه اعلام می کنم.باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، نا امیدی کار شیطان هستش، آدمی که با سواد باشه هیچوقت بیکار نمیمونه، تازه شما تصور نکنید برید رشته های دیگر اوضاع عالیه، افراد زیادی رو میشناسم با فوق لیسانس مکانیک، معدن و غیره بیکارن، افراد زیادی رو میشناسم با دکتری شیمی، زمین شناسی، معدن و ... بیکاران، شرایط کنونی اینه، مگر اینکه اوضاع این به بعد بهتر بشه، ما الان 10 میلیون بیکار داریم، خوب چند وقت با تحصیل سر مردم گرم میشه حداقل، بعدش خام ها میرن خونه و آقایون هم میرن دنبال خدمت، خوب پس دو سال هم اینطوری میگذره، شاید در این فاصله اوضاع بهتره بشه، انشالله، یادتون باشه آدمی که تخصص بالایی داشته باشه معمولاً بیکار نمیمونه
ابوالفضل | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 11:28
سلام دکتر مرسی از وقت گذاشتنتون. میخاستم بدونم با ارشد تغذیه گرایش فیزیولوژی در مقطع دکترا چه گرایش هایی میتونم برم؟ممنون


پاسخ مدیر : سلام، گرایش تغذیه و احتمالاً دیگر گرایش های فیزیولوژی، البته تغذیه ورزشی آینده خوبی داره
محمد | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 12:44
سلام توروخدا جوابمو بدید من امسال کنکور ریاضی بودم ورتبم23هزارشده وهیچ رشته ای قبول نشدم وانتخاب55تربیت بدنی زدم ایا شانس قبوی دارم دراین رشته ازلحاظ ازمونهای عملیشم مشکلی ندارم چون ورزشکارم فقط میترسم اسمم درنیاد چون انتخاب55تربیت بدنی بوده شبانه هم زدم تربیت بدنی امنتخاب اخرم حالاشانس دارم قبول بشم یانه ممنون میشم جواب بدید


پاسخ مدیر : به احتمال خیلی زیاد قبول خواهید شد. شانس قبولیتون زیاده
محمد | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 18:59
سلام اخه ن ازچند نفر پرسیدم بهم گفتن باید انتخاب اولت تربیت بدنی میزدی ولی ن انتخاب55تربیت بدنی یعنی ربطی به انتخاب رشته نداره ومتمرکزم هیچی قبول نشدم توروخدا راهنماییم کنید که ایااسمم درمیاد یعنی اگه اسمم دربیاد ازمون عملیاش مشکلی ندارم فقط میخوام اسمم دربیاد بعد شبانه هم تربیت بدنی انتخاب اخر بوده چطوری درهردوشون شرکت کنم اخه میگن شانسم توشبانه بیشتره توروخدا راهنماییم کنید ممنون ازسایت خوبتون


پاسخ مدیر : ربطی به شمارۀ انتخابی در رشتۀ تربیت بدنی نداره، من انتخابم 9 و 15 بوده، در هر صورت دعوت میشوید برای آزمون عملی، شما با این رتبه قبولید، مطمئن باشید. انشالله
بهار | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 19:18
سلام آقای دکتر.ممنون به خاطروقتی که میزاریدوماروراهنمایی می کنید. می خواستم بپرسم من اگه زبان انگلیسیموتقویت کنم واسه ارشدبهم بورس تحصیلی میدن که گرایشایی به جزگرایشایی که الان توایران هست وبخونم؟سپاس


پاسخ مدیر : سلام، خیلی سخت این اتفاق میفته، با این وضعیت دلار و بوجۀ انقباضی حداقل طی 1 الی 2 سال آینده بعیده
آرش | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 19:41
سلام استاد لطفا بگین آیا دانشگاه فرهنگیان در مقطع ارشد و دکتری امسال دانشجوی غیر فرهنگی میگیره؟یعنی مثل کارشناسی تعهد خدمت باشه یا نه؟میخوام ببینم ارشد برا امسال بخونم یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، با عرض پوزش اطلاع ندارم.
z mm | پنجشنبه 18 مهر 1392 ساعت 21:42
با اسلام آیا می توان با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه فراگیر پیام نور مجوز مطب دریافت کرد؟


پاسخ مدیر : سلام خیر
نوید | یکشنبه 21 مهر 1392 ساعت 20:31
سلام استاد .لطفا بگین آیا میشه از رشته مهندسی بهداشت حرفه ای به تربیت بدنی تغییر رشته داد ؟؟ ترم 3 بهداشتم الان ؟


پاسخ مدیر : تغییر رشته از رشته های علوم پژشکی به تربیت بدنی امکان پذیر نیست، مگر در مقطع ارشد.
سجاد | دوشنبه 22 مهر 1392 ساعت 14:35
سلام/دکتر جان چرا جواب نمیدی؟ خواستم بدونم ازیسن گرایشات مدیریت ورزشی کدومش بهتره واسه پیام نور؟رویداد ورزشی خوبه؟مخصوصا برا اموزش و پرورش؟کلا کدوم گرایش؟ودوم اینکه مدیریت ورزشی با گرایشاتش همون تربیت بدنی حساب میشه؟فردا اگه استخدامی تربیت بدنی بخوان مدیریت ورزشی با رویداد ورزشی هم میتونه شرکت کنه؟مدرک پیام نور معتبره؟ازاد چطور؟ممنونننننننننننن


پاسخ مدیر : مدیریت راهبردی از همه بهتره، هم در جذب هیئت علمی و هم در ادارات، بعدش رویدادهای ورزشی
ابوالفضل | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 00:59
سلام دکتر. کسی که روزانه امسال قبول شده اگه انصراف بده و تو تکمیل ظرفیت که الان نو سایت سنجش هست شبانه بزنه و نره آیا از امتحان امسال محروم نمیشه؟چون تو سایت سنجش زده اگر تکمیل ظرفیت قبول شدید قبولی قبلی کان لک یکن میشود.مرسی


پاسخ مدیر : سلام، با عرض پوزش اطلاع دقیق ندارم
maryam | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 11:41
سلام من چند بار تا حالا بهتون پیام زدم اما جواب ندادین می شه. ۱۰ دانشگاه برتر در مقطع کارشناسی رو اعلام کنید ممنون


پاسخ مدیر : والله من چند بار این کار رو کردم و به دانشجویان و اساتید برخی دانشگاهها بر خورده و حتی من رو تهدید کردن به ... همۀ دانشگاهها خوبن، ولی تهران اوله و بعدش هم ....
مهسا | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 19:39
سلام استاد.ببخشید جزوه آقای فرح پور تو کدوم قسمت هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟


پاسخ مدیر : http://ecmaf.vcp.ir/64740-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/860343-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86.html
نوری نظری | پنجشنبه 25 مهر 1392 ساعت 12:00
سلام استاد چرا جواب سئوالات ما را نمیدین چرا در دفترچه ی فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد برای روانشناسی وجود ندارد یعنی دانشگاههای پیام نور نمیتونن امسال دانشجوی روانشناسی ورزشی بگیرن بنظرتون امسال کدوم دانشگاهها (پیام نور-سراسری- ازاد-غیر انتفای)در مقطع ارشددانشجوی روانشناسی ورزشی می گیرن یا فقط سراسری میگیره


پاسخ مدیر : بله، دانشگاه پیام نور روانشناسی ورزشی نداره، سراسری و آزاد میگیرن حتما
مهسا | پنجشنبه 25 مهر 1392 ساعت 12:07
سلام استاد.سپاسگذارم از لطفتون که جواب دادید. استاد ببخشید من این سوال رو تو یه قسمت دیگه پرسیدم ولی جواب ندادید میشه بفرمایید که کدوم فصل کتتاب آقای گائینی برای ارشد مهم هست برای ارشد و چند درصد برنم فیزیولوژی رو میتونم تغذیه روزانه قبول بشم؟ استاد ممنون از صبر و حوصلتون که پاسخ میدید.


پاسخ مدیر : جلد اول گائینی همش مهمه، درصد شما فقط در این درس تعیین کننده نیست، حداقل روی 40 الی 50 حساب کنید و دروسی مثل زبان، حرکت شناسی ، رشد و سنجش رو هم 40 الی 50 زده باشید شانس قبولی دارید.
احمد | چهارشنبه 1 آبان 1392 ساعت 12:02
لطفا جوابم را بدهید چند روز منتظر جوابم بودم هنوز جوابم را نداده اید سوالم اینه که: من رشته ریاضی منطقه سه هستم و رتبه کنکورم 17000 است ایا دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول خواهم شد؟ احتمال قبولی کدوم دانشگاه رو دارم و کدوم گرایش برای کارشناسی بهتره لطفا جوابم را بدهید!!!!!


پاسخ مدیر : سلام، اگر امتحان عملیتون رو هم خوب داده باشید 100% قبلوید، با این رتبه بستگی داره کجا رو زده باشد، شانس قبولیتون به صورت روزانه بسیار بالاست، بهترین گرایش هم در مقطع کارشناسی گرایش عمومی هستش
نیلوفرهمتی | جمعه 3 آبان 1392 ساعت 23:10
سلام مجدد.من همونی هستم که رتبش تو کنکور انسانی منطقه 2 شده (5297) میخواستم اضافه کنم که من از بچگی ورزش های دیگه ای رو هم انجام دادم ولی کم. مثل ژیمناستیک.والیبال.بدمینتون.نزدیک به 2سال تکواندو کار کردم و تا مرز کمرآبی پیش رفتم. به نظ شما میتونم از دانشگاه های تهران قبول شم؟(سراسری روزانه) ممنون از جوابتون.


پاسخ مدیر : سلام، ماشالله ، شانس شما زیاده به خواست خدا قبولید.
ziba | پنجشنبه 23 آبان 1392 ساعت 00:58
با سلام.با رتبه ی 12000 منطفه ی 1 رشته تجربی به نظرتون روزانه فردوسی قبول میشم ؟ از لحاظ آزمون عملی هم مشکلی ندارم چون چند ساله ورزش های رزمی رو کار می کنم. خیلی مهمه خواهش می کنم زودتر جواب بدین.


پاسخ مدیر : سلام، من فکر میکنم یه خواست خدا شانستون بالای 90 % باشد. انشالله
زینب | یکشنبه 26 آبان 1392 ساعت 23:08
ضمن عرض سلام و خسته نباشید اگر جوابمو بدید ممنون میشم چون خیلی ضروریه .من همونی هستم که گفتم متولد68هستم و بخاطر کوچک شمردن این رشته و ... الان بعد از گفتن کارشناسی جامعه شناسی دوباره کنکور دادم که تربیت بدنی برم حالا بنظرتون با توجه به رتبم(پنج هزار و چهارصد انسانی منطقه دو)روزانه تهران قبول میشم؟کدومدانشگاه رو اول بزنم؟از نظر عملی هم بیشتر ورزشهای توپی را کار کردم ،و بیشتر والیبال که دبیرستان بعنوان استعداد برتر مدرسه معرفی شدم ولی متاسفانه نرفتم تو دانشگاه هم عضو تیم فوتسال دانشگاه چمران بودم و دانشکده خودمون بودم .آقای دکتر خواهش میکنم اگه میشه حتما جوابمو بدید .با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما .


پاسخ مدیر : سلام شما بدون شک روزانه قبولید، اول تهران رو بزنید، بعدش بهشتی، تربیت معلم یا همون خوارزمی، علامه ، تربیت مدرس، گیلان، فردوسی مشهد، مازندارن و ...
وحید | دوشنبه 27 آبان 1392 ساعت 18:55
سلام میخواستم بدونم با رتبه 40000 منطقه2 رشته ریاضی میتونم جایی قبول بشم؟؟ مرحله اول قبول شدم الان باید عملی بدم لطفا راهنمایی کنید که امیدوار باشم یا نه!!


پاسخ مدیر : بله، قبول میشید، امتحان عملی خودش ضریب بالایی در موفقیت شما داره، اگر خوب باشید شانس قبولیتون بالای 90% هستش، موفق باشی، ببخشید دیر جواب دادم.
وحید | سه شنبه 28 آبان 1392 ساعت 14:56
لطفا جواب بدید منتظرم


پاسخ مدیر : وحید جان در درخواست قبلی با سوال حضرتعالی پاسخ دادم. موفق باشید انشالله
pari | سه شنبه 28 آبان 1392 ساعت 16:32
سلام میشه اسم دانشکده های برتر تربیت بدنی دنیا رو بگید متشکر


پاسخ مدیر : میشه، لطفا اجازه بدید فایلشو پیدا کنم براتون میذارم توسایت
محمد | چهارشنبه 29 آبان 1392 ساعت 22:36
خسته نباشید آقای دکترمن رتبه 26000منطقه2ریاضی اوردم تربیت بدنی هم مجازشدم میخواستم بدونم شانسی برای دانشگاه فردوسی دارم برم امتحان عملی بدم اگه شانس ندارم خودموالاف نکنم


پاسخ مدیر : سلام، احتمال قبولیتون بالای 70% درصد هستش، موفق باشید انشالله
راضیه | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 14:29
سلام.آقای دکتر به نظر شما با رتبه 26000 منطقه ی 3 میتونم دانشگاه همدان روزانه یا شبانه قبول بشم؟منظور شما از ازمون عملی خوب چیه؟ یغ


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من قبولید به احتمال 50 50، شاید خود همدان شانستون 50% باشه ولی در دانشگاههای دیگر 100% قبولیدانشالله، آزمون عملی خوب یعنی رفتن آیتم ها با حداقل خطا و زمان مناسب
saeed | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 21:29
سلام.آقای دکتر به نظر شما بارتبه ی 25000 منطقه ی 3 میتونم دانشگاه همدان که ظرفیتش 10 نفر آقا و 10 نفر خانم هستش قبول شم؟ آزمون عملی هم دادم.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من قبولید. انشالله
احمد | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 21:30
لطفا جوابم رو بدید منتظرم!!!!!!!! سلام من دارای رتبه منطقه 3 کنکور ریاضی 17000 هستم و رتبه کشوری من بدون اعمال سهمیه 91000 هستش یک اذر ازمون دادم و بدون خطا کل ایتم ها رو در سه دقیقه کامل تمام کردم ایا روزانه قبول میشم لطفا زود جواب بدهید


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من شانستون بالای 50 درصد هستش، یعنی میشه از الان گفت قبولیتون به احتمال زیاد رخ خواهد داد، روزانه کمی سخت ...
eli | سه شنبه 5 آذر 1392 ساعت 00:01
سلام.جناب دکتر یک سوال داشتم. بنظرتون من با رتبه 10000 منطقه یک ریاضی دبیری تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان مشهد با ظرفیت 50 نفر قبول میشم؟ ممنون از لطفتون


پاسخ مدیر : بله، شانستون زیاده، بالای 80 درصد، انشالله
bahar | سه شنبه 5 آذر 1392 ساعت 17:43
سلام استاد،یادتون باشه جواب منوندادین:-)


پاسخ مدیر : سلام، سوالتو رو مجدد مطرح بفرمائید.
وحید | پنجشنبه 7 آذر 1392 ساعت 13:31
سلام آقای دکتر.آزمون عملی رو تو سه دقیقه انجام دادم رتبمم 42000 منطقه دو هست به نظرتون میتونم روزانه دانشگاه چمران قبول بشم؟؟؟ لطفا جواب بدید خیلی ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من شانس قبولی شما بالای 90% هستش
محمدمهدی | شنبه 9 آذر 1392 ساعت 22:04
شرمنده آقای دکترمن رتبم 27000منطقه2شده آزمون عملی هم 3دقیقه و15رفتم.دانشگاه های همدان مشهد بابلسرشاهرودروزدم به نظرتون ازاین دانشگاهها جایی قبول میشم.توروخدازودجواب بدیدوراهنمایی کنیدکدوم دانشگاه بزنم 100در100قبولم؟تابرم ویرایش کنم.


پاسخ مدیر : بله بله حتماً قبول میشوید. سمنان و شاهرود 100 قبولید.
وحید | یکشنبه 10 آذر 1392 ساعت 17:36
با عرض سلام و احترام دوست عزیز من لیسانس تربیت بدنی هستم و دوست دارم در گرایش ارشد و دکترا رشته ارتوپد را بخوانم اگر در این ومرد اطلاعاتی داری در سایت قرار بده
محمدمهدی | دوشنبه 11 آذر 1392 ساعت 15:35
توروخدازودجوابمو بدیدامروزآخرین روزانتخاب رشته است محمدمهدی ام.


پاسخ مدیر : قبولید با اون رتبه انشالله
وحید | دوشنبه 11 آذر 1392 ساعت 22:28
آقای دکتر لطفا جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام، وحید جان ارتوپدی زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستش، بنابراین باید از کارشناسی اقدام کنی و ...
Pari | دوشنبه 18 آذر 1392 ساعت 21:19
Salam mishe esme danshkadehaye bartar tarbiyat badaniye donya ro begid mamnoon


پاسخ مدیر : فارسی لطفا
نازنین | جمعه 22 آذر 1392 ساعت 12:33
لطفا جواب بدید چرا هیچ کس پاسخگو نیست؟


پاسخ مدیر : سلام، درگیر رسالهۀ دکتری هستم، بفرمائید سوالتون رو
امیر | جمعه 22 آذر 1392 ساعت 15:54
سلام آقای دکتر.بنده دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرری هستم با مدرک کارشناسی گرایش مدیریت. میخواستم برای ارشد شرکت کنم. 1با توجه به کمبود زمان برای قبولی در شبانه یا پیام نور بیشتر روی چه منابعی تمرکز کنم؟ 2 برای قبولی در دانشگاه پیام نورواحد ری گرایش مدیریت باید چه رتبه ای بیارم.ممنون میشم پاسخو باشید.


پاسخ مدیر : سلام، من در بخش های مختلف در جهت پاسخ سوال اول راهنمایی کردم، بار تبۀ 1000 تا 800 قبولید. کتاب راهیان ارشد مدیریت و سنجش حمایت طلب اولویت اولتون باشد.
مصطفی حقیقی | سه شنبه 3 دی 1392 ساعت 21:54
متن نظر ...سلام من با چه رتبه ای می توانم ارشد گرایش فیزیولوژی قبول بشم بعد از چه منابعی باید استفاده کنم که بهتر با تشکر منتظر جوابتون هستم


پاسخ مدیر : سلام، با رتبۀ زیر 300 دانشگاه درجۀ یک، با رتبۀ زیر 700 دانشگاه درجۀ دو و با رتبۀ زیر 1200 دانشگاه درجۀ سه و ممکنه دانشگاه درجۀ سه رو با رتبۀ بالاتر هم قبول بشید، منظور از دانشگاه درجۀ یک دانشگاه های شهر تهرانه، و درجۀ دو دانشگاههای شهرستان که دکتری دارن و دانشگاه درجۀ سه هم باقی دانشگاهها، منابع اصلی فیزیولوژی هم کتاب دکتر گائینی و دبیدی روشن و کتاب دکتر گائینی و دریانوش و کتاب پرنو هستش
مصطفی حقیقی | سه شنبه 3 دی 1392 ساعت 21:55
متن نظر ...سلام من با چه رتبه ای می توانم ارشد گرایش فیزیولوژی قبول بشم بعد از چه منابعی باید استفاده کنم که بهتر با تشکر منتظر جوابتون هستم


پاسخ مدیر : سلام، با رتبۀ زیر 300 دانشگاه درجۀ یک، با رتبۀ زیر 700 دانشگاه درجۀ دو و با رتبۀ زیر 1200 دانشگاه درجۀ سه و ممکنه دانشگاه درجۀ سه رو با رتبۀ بالاتر هم قبول بشید، منظور از دانشگاه درجۀ یک دانشگاه های شهر تهرانه، و درجۀ دو دانشگاههای شهرستان که دکتری دارن و دانشگاه درجۀ سه هم باقی دانشگاهها، منابع اصلی فیزیولوژی هم کتاب دکتر گائینی و دبیدی روشن و کتاب دکتر گائینی و دریانوش و کتاب پرنو هستش
شکیلا | چهارشنبه 4 دی 1392 ساعت 09:36
متن نظر ...سلام با رتبه ی 6054انسانی منطقه 1 ازمون عملی حدود 2 دقیقه دانشگاه اصفهان روزانه یا شهرکرد روزانه قبول میشم؟


پاسخ مدیر : 100% قبولید
هاله | http://addresssite.com | شنبه 7 دی 1392 ساعت 13:23
سلام.من ارشد حرکات میخوام میخواستم بدونم رتبه ام باید چند باشه تا قبول بشم شهرش مهم نیست هم روزانه هم شبانه


پاسخ مدیر : اگر منظورتون حرکات اصلاحیه، زیر 800 شبانه و 400 روزانه، البته 70 مثبت منفی
فازی | سه شنبه 10 دی 1392 ساعت 12:38
سلام ما شنیدیم گرایشی شدن حالا حالاها اتفاق نمی افته....نظر شما چیه؟دقیقا تا چند سال دیگه؟


پاسخ مدیر : سلام، گرایشی شدن اتفاق افتاده، الان خیلی از دانشگاهها در گرایشهای تعریف شده دارن دانشجو میگیرن، ولی آزمون هنوز مثل قبل برگزار میشود، احتمالاً طی یکی دوسال آینده برای هر گرایش تفکیک می شود.
Mandana | سه شنبه 17 دی 1392 ساعت 15:19
سلام میشه لطفا بازار کار اسیب شناسی گرایش امدادگر ورزشی رو بگید چیا هست؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، حقیقت امر اینه که تربیت بدنی با توجه به زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری رشد پیدا نکرده، یعنی برای مثال هنوز برنامۀ مدونی برای جذب و اشتغال این گرایشهای جدید تعریف نشده، ولی این گرایش احتمال زیاد در دانشگاهها طی 5 سال آینده شرایط جذب به عنوان هیئت علمی رو دارن، شاید هم در برخی باشگاهها و تیم ها بتونید مشغول بشد، انشالله با رابطۀ قوی...، ولی کلاً اگر اوضاع اشتغال فعلی اینطوری که الان هست و طی این چند سال بوده پیش بره، واقعیت کمی سخت خواهد بود، توکل بر خدای بزرگ که نا امیدی رو خاص شیطان رجیم میدونه، باید امیدوار بود و با تدبیر، تلاش کرد
Mani | پنجشنبه 19 دی 1392 ساعت 17:26
سلام بعد از گذروندن چه مقطعی و خوندن چه گرایشی قادر هستیم مطب بزنیم؟


پاسخ مدیر : در تربیت بدنی هیچکس با دکترا هم نمیتونه مطب بزنه.در هیچ گرایش و هیچ مقطعی نمی شود.
Mani | جمعه 20 دی 1392 ساعت 00:16
میشه بگین بزشکان و افرادی که در زمین های ورزشی مثل فوتبال و... به بازیکنا ی اسیب دیده رسیدگی میکنن رشتشون چی بوده؟ بزشکی یا تربیت بدنی؟


پاسخ مدیر : همیشه پزشک بودن، 99% اوقاتف چون تربیت بدنی ها مجاز نیستن به لحاظ قانونی
Maryam | جمعه 20 دی 1392 ساعت 10:42
سلام میشه بفرمایید افراد فار التحصیل ار رشته ی بیومکانیک ورزشی به جز تدریس و باشگاه زدن در ایران و یا خارج از اایران کجا میتونن مشغول به کار بشن و چه کارهایی میتونن انجام بدن? ممنون


پاسخ مدیر : سلام، خوب کاری تعریف نشده دقیق، در دوران تحصیل مهارتهایی رو ما باید یاد بگیریم تا بعد فارغ التحصیلی به دردمون بخوره، برای مثال یک بیومکانیک باید بتونه در باشگاههای بدنسازی یک مربی خوب باشه، چون با تجزیه و تحلیل حرکات خوب آشنا هست، کارهای زیادی میشه کرد، باید سعی کنید در دوران تحصیل مهارتهای بیشتری رو یاد بگیرید.
ارش | چهارشنبه 2 بهمن 1392 ساعت 09:13
سلام کارشناسی ارشد رو با گرایش تربیت بدنی عمومی تمام کردم.موضوع پایان نامه ام در حوزه رفتار حرکتی است.برای شرکت در ازمون دکترا 93 و گرایش رفتار حرکتی چه منابع درسی رو باید بخونم لطفا راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : سلام، آرش خان من منابع رو هم در پیج دیگری ارائه داده ام، لطفا تمامی صفحات را خوب ملاحظه بفرمائید.
vahid | پنجشنبه 3 بهمن 1392 ساعت 13:36
سلام خسته نباشید من ترم 5 رشته تربیت بدنی هستم میخواستم بعد کارشناسی تو کارشناسیه ارشد رشته ی فیزیوتراب ازمون بدم میشه رشته دبیرستانی علوم انسانیه اگه شدنیه کاملا راهنماییم گنید مرسی


پاسخ مدیر : سلام، نمیشود، چون زیرمجموعۀ رشتۀ پزشکی است.
maryam | شنبه 5 بهمن 1392 ساعت 10:44
سلام از چه رشته ی مهندسی(رشته ریاضی) در لیسانس میشه به تربیت بدنی در فوق لیسانس ادامه تحصیل داد؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، بله می شود.
maryam | شنبه 5 بهمن 1392 ساعت 23:10
میشه درباره ی تاثیر حکم مسابقات کشوری و استانی در قبولی دانشگاه توضیح بدید و بگید فرقی دارند یا نه؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، حکم مسابقات کشوری و ملی اگر باشد، در مقطع دکتری امتیاز دارد، احکام دیگر برای قبولی دانشگاه هیج ارزشی ندارد، مگر برخی احکام جهانی که در صورت تأیید وزارت علوم، فرد بدون کنکور یک مقطع را وارد خواهد شد.
خدیجه | دوشنبه 7 بهمن 1392 ساعت 16:59
سلام ببخشید میخواستم بپرسم من لیسانس میکروبیولوژهستم برای ارشد کدوم گرایش تربیت بدنی میتونم موفق باشم قزوین مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی رو داره و هیج اشنایی با اینده این رشته ندارم خواهش میکنم راهنماییم کنید مرسی


پاسخ مدیر : سلام با توجه به تخصص شما، توصیه من ورود به گرایش فیزیولوژی ورزشی هستش، البته دوستی دارم که رتبۀ یک دکتری داروسازی شده، ایشان کارشناسی دانشگاه آزاد دامغان میکروبیولوژی خوندن، ارشد بیوفیزیک و دکتری هم که رتبۀ یک شدن، ایشان هم انسان وارسته ای هستند، و هم بسیار علمی و تلاش گر، من توصیه میکنم در رشتۀ خود با تلاش بیشتر و مشاوره با این دوستم سعی کنید موفقیت خودتون رو بیش از پیش رقم بزنید. انشالله
elena | دوشنبه 7 بهمن 1392 ساعت 18:11
سلام. ببخشید میشه بگید تربیت بدنی مدیریتش خوبه یا مربیگری؟ اگه کسی هست کمک کنه


پاسخ مدیر : هر دوش خوبه، پارتی داشته باشی با هر دوتاش میشه کارهای بزرگی کرد....
paria | جمعه 11 بهمن 1392 ساعت 12:46
سلام می خواستم بدونم رشته ی تربیت بدنی رشته خوبیه؟؟


پاسخ مدیر : سلام، من خودم تربیت بدنی خوندم، پس ماست من ترش نیست...
میلاد | چهارشنبه 16 بهمن 1392 ساعت 20:12
باسلام استاد گرامی میخواستم بدونم دانشگاه قم تربیت بدنی چجوریه؟شما درباره اش چیزی میدونید؟وآیا از سمنان وشاهرود قوی تره؟اگه ازدستتون شاکی میشن که درباره ی دانشگاه حرف نزنید لطفا جواب رو برام ایمیل کنید باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، یکبار من در مورد یک دانشگاهی مطلبی نوشتم، از طرف مسئولین اون دانشگاه برای مشکل ایجاد کردن، علتشم این بود که گفته بودم فلان دانشگاه کیفیت نداره، واقعا ..... البته این سایت شخصی منه، من نظرات شخصی خودمو با توجه به تجربه ای که دارم مینویسم، دانشگاه شاهرود در مقطع کارشناسی محل تحصیل من بوده، امکانات ورزشی عالی، چندتا سالن، استخر نوساز و عالی، زمین چمن خوب، مسئولین دانشگاه یکی دوتاشون تربیت بدنی هستن و خلاصه جوش و امکاناتش خوبه، در رابطه با سمنان، دانشگاه سمنان از شاهرود به لحاظ امکانات ضعیفتره، ولی طی یکی دوسال اخیر 10 تا هیئت علمی در دوگرایش رفتار و فیزیولوژی آورده، از سال بعد هم دکتری رفتار حرکتی میاریم انشالله و ارشد روانشناسی ورزشی، چون به تهران سمنان نزدیکتره از این دانشگاه استقبال میشه.... اساتید جوان و با سوادی همچون دکتر حق شناس، دکتر آوندی، دکتر ابراهیمی، دکتر نیک روان و .... قم هم بد نیست، ولی شناختی ندارم نسبت بهش،
نیلوفر | پنجشنبه 17 بهمن 1392 ساعت 13:11
سلام دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی رشته تجربی هستم حدود 3هفته است که رباط ACL عمل کردم میتونم تربیت بدنی بزنم ازپس آزمون عملیش بر میام لطفا راهنمایی کنید باچه رتبه ای تهران روزانه قبولم


پاسخ مدیر : سلام و احترام، خانم نیلوفر بسیار بسیار دورۀ درمان اهمیت دارد، شما می بایست با تلاش و تحمل و کمک از فیزیوتراپیستهای خوب، زمینۀ تقویت قدرت عضلات پا به ویژه عضلات روی ران (چهار سر) و پشت ران (همسترینگ) را فراهم کنید، از ورزش شنا غافل نشوید، همیشه آقایون به چهت قدرت بیشتر عضلات، از این عمل نتیجۀ بهتری میگیرند، شما هم باید با تقویت عضلات از این مهم غافل شوید. اگر بتوانید خوب اقدام کنید، قطعا میتوانید وارد رشتۀ تربیت بدنی شوید و در آن موفق باشید، دوستان زیادی دارم که رباط ای سی ال (صلیبی قدامی) را پاره کرده اند و پس از عمل ورزشکار حرفه ای هستند و موفقیت های زیادی را کسب کرده اند.
سالار | دوشنبه 21 بهمن 1392 ساعت 14:00
لطفا دانشگاه هایی ک ارشد روانشناسی ورزشی رو دارن معرفی بفرمایین...پیشنهاد خودتونو هم بفرمایین


پاسخ مدیر : سلام، اولن که این خبر خوش رو بدم احتمالاً از مهر ماه، دانشگاه سمنان هم روانشناسی ورزش خواهد داشت، دوما دانشگاه تهران، علامه و چندتا دانشگاه دیگر که در دفترچه ارشد امسال اضافه خواهد شد، دانشگاههای آزاد خوراسگان و کرج هم روانشناسی ورزشی دارند.
میترا | دوشنبه 21 بهمن 1392 ساعت 19:08
با سلام.من کارشناس تغذیه هستم و دوست دارم ارشد تغذیه ورزشی شرکت کنم اما راجع به منابع کنکور اطلاعاتی ندارم.سایتهای مختلف منابع و کتابهای مختلفی را پیشنهاد می کنند.لطفا" در این مورد راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : سلام، منابع در سایت من معرفی شده، سرچ بزنید منابع ارشد تربیت بدنی، کاشانی، پیدا می کنید، البته یادتون باشه کنکور ارشد برای قبولی در گرایش تغذیه ورزشی فرقی با گرایشهای دیگر ندارد و دروس همان دروس همۀ گرایش ها است، ولی شما روی دروس فیزیولوژی و حرکت شناسی و زبان بیشتر سرمایه گذاری بفرمائید.
ماه تی تی | پنجشنبه 24 بهمن 1392 ساعت 13:16
با سلام. دارای مدرک کاردانی مهندسی کشاورزی(گیاهپزشکی) هستم ایا میتونم در ازمون کارشناسی تغیر رشته دهم(تربیت بدنی). با تشکر


پاسخ مدیر : سلام بله
نسرین | شنبه 26 بهمن 1392 ساعت 00:52
سلام دکتر ،چه رتبه هایی مدیریت ورزشی روزانه قبول میشن و میانگین درصداشون چه جوریه؟چقدره ؟ خواهش میکنم سریع جواب بدید با تشکر


پاسخ مدیر : بستگی به دانشگاه داره، تا 600 میشه روزانه قبول شد... میانگین به غیر از زیان بالای 20%
فردین | شنبه 26 بهمن 1392 ساعت 00:54
سلام دکتر ،چه رتبه هایی مدیریت ورزشی روزانه سنندج قبول میشن و میانگین درصداشون چقدره؟


پاسخ مدیر : میانگین به جز زبان بین 20 تا 25 درصد و مدیریت بالای 40 درصد زده باشید، رتبۀ 400 تا 500 الی 550
نسرین | دوشنبه 28 بهمن 1392 ساعت 00:11
سلام دکتر،خسته نباشید مدیریت ورزشی 75_80 درصد سنجش و اندازه گیری 75_80 یادگیری حرکت 30_35 زبان 0 بقیه درسام هر کدوم 5 درصد دکتر میخواستم بدونم با این درصدا چه رتبه ای میشم (مدیریت ورزشی ) مرسی دکتر تو رو خدا زود جواب بدید استرس دارم.


پاسخ مدیر : تقریبا، این عدد من خیلی درست نیست، حدس میزنم حدود 400 مدیریت ورزشی و 750 رفتار
بهنام | جمعه 2 اسفند 1392 ساعت 19:26
سلام من دانشجوی ترم 8 روان شناسی عمومی هستم میخواستم بدونم که از طریق کنکور روان شناسی میتونم ارشد گرایش روان شناسی ورزش را شرکت کنم یا حتما باید از طریق کنکور تربیت بدنی شرکت کنم؟ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، حقیقت امر اینه که این رشته روانشناسی ورزش شده عامل اختلاف تربیت بدنی ها و روانشناسی ها، روانشناسی ها میگن مال ما هستش، تربیت بدنی ها میگن نه مال ما هستش، من که اعتقاد دارم مال تربیت بدنی هاست؟؟؟؟! ولی فعلا جزء گرایش عمومی تربیت بدنی محسوب میشه و باید از طریف تربیت بدنی وارد بشید، ولی دوستانم میگن روانشناسی ها لابی قوی تری دارن و این رشته رو روانشناسی ها به زودی مال خودشون میکنن، عجیبه والله
اعظم | جمعه 16 اسفند 1392 ساعت 11:38
سلام من ارشد مدیریت ورزشی هستم گرایشی نخوندم میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی دکترای مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی،اماکن ،رسانه یا رویدادها رادارن فقط دانشگاههای سراسری،ازطرفی رتبه اولم دارم رومقاله کارمیکنم الانم ترم4 چجوری میشه دکترای بدون ازمون قبول شد؟مرسی


پاسخ مدیر : خیلی عالیه، شرایط خوبی دارید، برای دوکتری بدون آزمون معمولا باید رزمه و خودتون رو با تکیل یک سری فرمها در اختیار دانشگاه هایی که اون رشته رو در مقطع دکتری دارن ارسال کنید، برید حضوری دفتر آموزش دانشگاه های تهران، تربیت معلم و دانشگاههایی که این رشته رو دارن، برای قبولی در گرایشهای مدیریت چون شرایط گرایشها معلوم نیست اطلاع دقیق ندارم
مریم | شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 13:20
سلام با توجه به اینکه بعضی دانشگاه ها گرایشی نشده اند و اینکه کسی که میخواهد تازه وارد تربیت بدنی شود مطمئن نیست به چه چیزی بیشتر علاقه دارد به نظر شما رفتن به دانشگاهی که گرایشی نشده بهتر است یا شده؟ (با توجه به اینکه هدف ادامه دادن در مقطع ارشد و دکتری است)


پاسخ مدیر : سلام، گرایشی بودن در مقطع لیسانس اهمیت چندانی ندارد، مهمترین مقطع ارشد و دکتری هستند ...
مهرناز | سه شنبه 5 فروردین 1393 ساعت 22:02
سلام وخسته نباشد.بنده لیسانسه فیزیک دارم و نظرتون رو در مقطع ارشد بیومکانیک ورزشی میخاستم بدونم .هم از نظره بازار کار و هم اینکه آیا به فیزیک هم ربط دارد ؟تا چقدر؟سوال دیگه اینکه من نمیدونم چه دروسی رو باید بخونم و برای اینکه سراسری قبول شم در تهران درصد دروس ها چطور باید باشد؟


پاسخ مدیر : سلام، اراتباطشون متوسطه، نه زیاده و نه کم، اگر کسی بیس و بن قوی در علم ریاضی و فیزیک (به ویژه فیزیک حرکت) داشته باشه خیلی کمکش میکنه، ولی در آزمون و یا کنکور ارشد این مسئله خیلی صادق نیست، چون سوالات مربوط به درس بیومکانیک فقط 10 تا هستش که از این تعاد هم 5 تا مسئله هستش که از این 5 تا هم 4 تاش توی جزوه اساتید خاص وجود داره که دکتری فیزیک هم داشته باشید کم میارید با این مدل سوالات، ولی نکته اساسی اینه که جدیدا برای هیئت علمی کردن فرد حتما باید در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری در یک رشته درس خونده باشه و این موضوع کار رو برای ادامه تحصیلتون سخت میکنه، برای قبول در آزمون سراسرس باید منابعی را که در سایت معرفی کردم تهیه کنید، به نظرم اگر برنامه دارید باید زودتر دست به کار بشوید، انشالله موفق باشید.
سارا | پنجشنبه 7 فروردین 1393 ساعت 15:13
سلام...من دانشجوی ترم 2 مهندسی شهرسازی دانشگاه ازاد هستم اما خیلی به تربیت بدنی علاقه دارم واقعا دلم میخواد تربیت بدنی دانشگاه تهران بخونم توانای زیادی هم دارم چون از بچگی ورزش رو دوست داشتم الان میخوام از مهندسی انصراف بدم چون توی ازاد هیچی یاد نمیدن سطح بچه هاش هم خیلی پایینه ترو خدا میشه کمک کنید که من امسال یا سال دیگه باید چه رشته ای رو کنکور بدم که بتونم ربیت بدنی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی قبول شم؟رتبه باید در چه حد باشه؟کنکور زبان رو میتونیم بدیم؟


پاسخ مدیر : سلام، شما در هر رشته ای (انسانی، تجربی و ریاضی) باشید میتونید تربیت بدنی شرکت کنید، معمولا تجربی باشید موفق تر خواهید بود، ولی برای شرکت در این رشته هیچ فرقی نداره که گرایش و یا رشته دبیرستانتون چی باشه، رتبه زیر 10 هزار منطقه یک، کنکور زبان ربطی به تربیت بدنی نداره، کنکور سراسری
نوری | سه شنبه 12 فروردین 1393 ساعت 00:59
با سلام اقای دکتر.عیدتون مبارک.اسیب ۵۰ ،بیومکانیک ۵۰،سنجش۱۵،رشد۱۰،فیزیولوژی۵،مدیریت۲۰،ایا روزانه اسیب مشهد میارم؟رتبم چند میشه؟با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، من رتبه شما رو به صورت حدس و گمان 300 تا 400 در نظر میگیرم، هرچند امیدوارم رتبه شما بهتر بشود، البته شانس قبولی در دانشگاه فرودوسی مشهد به صورت روزانه کم است. انشالله که رتبه شما و دانشگاه محل قبولیتون بهتر از حدس اینجانب باشد. انشالله
محمد | یکشنبه 17 فروردین 1393 ساعت 21:51
سلام اقای دکتر. من دکترای اسیب شتاسی و دارم.مجوز مطب رو نمیدن می خواستم بدونم با این مدرک باید چی کار کنم؟


پاسخ مدیر : سلام، سعی کنید یک ارتوپد که مجوز داره رو پیدا کنید باهاش همکاری داشته باشید، یا انشالله عضو هیئت علمی بشید.
محمد علی | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 04:26
سلام اقای دکتر.من تیسانس گرافیک دارم می خوام برای ارشد اسیب شناسی بخونم .ایا می تونم یا نه ؟ممنون


پاسخ مدیر : از نظر قانونی مشکلی وجود ندارد.
محمد | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 20:27
سلام اقای دکتر.چطور ی با دکتر ارتوپد همکاری کنیم؟ درامدش خوب هست؟


پاسخ مدیر : سلام، میتونید با چندتا از این ارتوپدها توی کلینیک هاشون حضورا مذاکراتی داشته باشید، اوایلش باید بیشتر دنبال یادگیری باشید، بعدش برید سراغ درآمد.
محمد | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 21:10
اقای دکتر هیچ راهی وجود نداره که خودمان مطب بزنیم؟


پاسخ مدیر : فکر نمیکنم، یا شاید هم باشد و من در جریان نیستم.
الهه | شنبه 23 فروردین 1393 ساعت 23:16
سلام استاد.ببخشید با معدل12/50میشه واسه قبولی ارشد امیدی داشت؟


پاسخ مدیر : حتما، چرا که نه، به میزان درصدها مربوطه، معدل هم کمی تأثیر دارد. چرا انقدر ضعیف؟
آزاده | شنبه 30 فروردین 1393 ساعت 11:21
سلام اقای دکتر. من دکتری بیومکانیک رو این ترم میگیرم با مدرکم چه کاری میتونم بکنم البته برای هیئت علمی هم دارم اقدام میکنم ولی کارای دیگه چی؟با مدرکم چی کار کنم؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، خانم دکتر، حقیقت امر اینه که گرایش بیومکانیک و زمینۀ کاری بسیار مناسبی در دانشگاهها داره، انشالله که کارتون درست بشه، در غیر این صورت حضور در باشگاههای بدنسازی به عنوان مربی با توجه به شناخت شما از عضلات و حرکات مناسب جهت تقویت آنها میتونه پیشنهاد خوبی باشه، البته در حال حاضر در اکثر رشته ها، بهترین شرایطی که میتونه ایجاد بشه، همون هیئت علمی شدنه که بسیار سخته ولی امکان پذیره
سعید | دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 ساعت 14:15
سلام استاد عزیز امسال کنکور دکتری فیزیولوژی ورزشی دادیم و رتبم شده 219 به نظر شما شانسی برای قبولی در دوره شبانه هست؟ آخرین رتبه مجاز برای روزانه 205 و آخرین رتبه برای نوبت دوم، پردیس و ... تا 760. لطفا نظر بدید. ممنون


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک، شانس شما خیلی کم است، تقریبا امکان پذیر نیست.
محسن | جمعه 5 اردیبهشت 1393 ساعت 22:08
با سلام من مهندسی برق دارم و میخوام واسه ارشد تربیت بدنی بخونم چون حرفه ای ورزش میکنم . امکان شرکت واسم وجود داره یا نه ؟ و اگر امکانش هست خواهشا یه راهنمایی کلی کنید و چون توان مالیش واسم فراهم هست میتونم در مقطع دکترا خارج از ایران نیز ادامه بدم رشتمو . اگر میتونم شرکت کنم کدوم گرایش اینده شغلیش بهتره ؟ خیلی ممنون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، شما میتونید شرکت کنید، یعنی هر کسی از هر رشته ای میتونه در مقطع ارشد تربیت بدنی شرکت کنه، فقط کافیه منابعی رو تهیه کنید و برای خوندن این منابع 6 ماه سرمایه گذاری کنید، من به شما پیشنهاد میکنم گرایش بیومکانیک ورزشی رو انتخاب بفرمائید. کاشانی
محسن | شنبه 6 اردیبهشت 1393 ساعت 14:39
با عرض سلام و خسته نباشید خیلی ممنونم اقای دکتر از راهنمایی خوب شما اگر امکانش وجود داره منابع رو واسم معرفی کنید و اینکه ایا احتیاج به شرکت در کلاس خاصی وجود داره یا نه . و سوال اخر اینکه زبان خارجه چقدر باید قوی باشه ببخشید اقای دکتر من زیاد سوال میکنم بازهم ممنون از راهنماییها و سایت خیلی خوبتون .


پاسخ مدیر : سلام، نه، احتیاجی به کلاس خصوصی نداره، فقط و فقط بخونید، زبان هرچی قویتر بهتر، آزمون های سال قبل را ملاحظه بفرمائید. منابع به صورت عمومی برای همه دوستان معرفی خواهد شد.
کوروش | پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 ساعت 22:11
با سلام و خسته نباشید من کارشناسی جامعه شناسی میخونم ولی چون ورزش کشتی حرفه ای انجام میذم و علاقه ی زیادی به تربیت بدنی دارم میخوام ارشد بیام تربیت بدنی گرایش روانشناسی ورزشی اما نمیدونم باید چیکار کنم که این گرایشو قبول شم. ممنون میشم اگه کمکم کنید


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد توضیحاتی ارائه داده ام. موفق باشید.
امیر | یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 ساعت 10:53
سلام آقای دکتر ممنونم از این همه لطف شما آقای دکتر؛ من ارشد مدیریت ورزشی دارم.رتبه ام در دکتری امسال 17 شده ولی تنها دو مقاله در همایش تهران دارم به نظر شما چند درصد امید قبولی در دانشگاههای روزانه را دارم متشکرم


پاسخ مدیر : سلام و احترام، امیر جان بهت تبریک میگم، روزانه با این مقالات و با توجه به اینکه 70% امتیازات شده مسائل پژوهشی، آموزشی و غیره کمی سخت هستش، اگر در دانشگاه تهران خونده باشی و یا دانشگاههای معتبر و درجۀ یک، معدل کارشناسی و ارشدت هم بالای 18 یا 17 باشه و تدریس هم داشته باشی، امیدوار باشه به روزانه، انشالله که قبولی، ولی واقع بینانه یکم سخته، آرزوی موفقیت دارم براتون.
هیوا | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 01:27
با سلام آیا با رتبه 257 آسیب شناسی و 170 فیزیولوژی در کنکور ارشد 93 چه دانشگاهی م توان قبول شد و آیا می توان در دوره روزانه قبول شد؟ با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، هیوا جان آسیب روزانه شهرستان ها رو میاری و فیزیولوژی راحت روزانه قبولید، اینکه روزانه دانشگاههای تهران قبول بشید هم من امیدوارم بتونید. من جای شما باشم شبانه آسیب دانشگاهای تهران رو انتخاب میکنم، البته وام هم برای شهریه میدن
mohammad | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 02:27
سلام وعرض خسته نباشید، اقای کاشانی این باره چندمه سوال پرسیدم وجواب ندادین، خاهش میکنم جواب منو بدین،توکنکور ارشدامسال گرایش فیزیولوژی670شدم به نظرشما شبانه ارومیه قبول میشم یانه؟


پاسخ مدیر : سلام، من شانس شما رو زیاد میبینم، احتمال بالای 70% باید قبول بشید.
ازاده | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 12:32
با سلام استاد. رتبه ارشدم 490 شده است. میخواستم ببینم توی دوره روزانه دانشگاه اصفهان احتمال قبولی هست یا نه؟ رشتم تربیت بدنی نبوده وگرنه بهتر میدادم امتحانم رو


پاسخ مدیر : گرایشی که این رتبه رو آوردید رو اعلام بفرمائید.
مریم | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 01:34
سلام آقای دکتر.وقت بخیر. استاد با رتبه 3100فیزیولوژی میشه روزانه،فرقی نمیکنه هر کجا، قبول شد؟ خواهش میکنم جواب بدید. ممنونم.


پاسخ مدیر : نه، این رتبه خیلی بالاس، حتی پردیسهای پولی و غیرانتفاعی هم شانس ندارید.
جمال رسول پور | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 03:28
سلام آقای دکتر من در آزمون امسال رتبه 170 فیزیولوژی رو کسب کردم آیا میتوان با این رتبه در روزانه دانشگاههای تهران قبول شد؟ و پیشنهاد می کنید که کدام گرایش را بخونم؟ محض، تندرستی، بالینی، کاربردی، تغذیه؟ در ضمن خودم به بالینی و محض علاقه دارم


پاسخ مدیر : جمال جان تبریک میگم، عزیزم روزانه دانشگاه تهران و مدرس و بهشتی رو نمیاری، ولی روی گیلان و دانشگاههایی سرمایه گذاری کن که دکتری دارن، ضمن احترام به علاقۀ حضرتعالی، گرایش فیزیولوژی کاربردی و تغذیه ورزشی آیندشون بهتره، چون نیاز زیادی وجود داره. موفق باشید.
ثنا | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 12:06
سلام خسته نباشید با عرض تبریک روز مرد، من رتبه ام در مدیریت شده 2773 به نظر شماچند درصد احتمال قبولی وجود داره؟(شبانه و روزانه)


پاسخ مدیر : سلام، متاسفانه هیچکدام رو قبول نمیشید.
مریم از تبریز | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 15:54
با سلام و عرض ادب خواهش میکنم جواب بدین لطفا استاد بنده دبیر تربیت بدنی ام رتبه هام در گرایش روان شناسی و رفتار 242-فیزیولوژی 461-بیومکانیک 1234 -آسیب 1099-مدیریت 260 علاقه خودم آسیب هست به نظرتون قبول میشم؟ دانشگاه شهید رجایی مخصوص فرهنگیان از نظر علمی خوبه؟ با تشکر مریم از تبریز


پاسخ مدیر : قبول میشید، روزانه هم قبول میشید، شهید رجائی هم اساتیدی همچون دکتر طهماسبی حضور دارند که از نظر علمی و اخلاقی از اساتید برتر این رشته هستند، فیزیولوژی هم روزانه قبولید و مدیریت انشالله
علی | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 21:01
استاد چرا جواب پیامامو نمیدین؟
فاطمه | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 23:09
سلام بنده دیروز چند سوال از شما در مورد قبولی ،سهمیه و رتبه ارشد پرسیدم.خواهش میکنم در صورت امکان لطف کنید و زودتر پاسخ بدین با تشکر
فاطمه | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 10:46
سلام استاد عذر میخوام مث اینکه من در ارسال سوالاتم اشتباه کردم و به همین خاطر نیومده. من گرایش مدیریت رتبم شده 1970 با این رتبه میشه پیام نور قبول شد؟چه شهری؟ و اگه فردی رتبش توی مدیریت شده باشه 9645 و با سهمیه ی رزمندگان 73شده باشه رتبش،شانس قبولی داره؟دورش فرقی نداره فقط میخوام بدونم اصا امکان قبولی هست یا خیر چون در مورد نحوه ی لحاظ کردن سهمیه ها هیچ اطلاعاتی ندارم و سازمان سنجش هم فقط توضیح داده که 20 درصد پذیرش به سهمیه اختصاص داره. با تشکر


پاسخ مدیر : 1970 پیام نور نمیاره، سهمیه رو اطلاع ندارم خانم محترم، احتمال پذیرش بسیار بالاست
mohammad | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 11:29
سلام استاد خاهش میکنم قبل انتخاب رشته بهم کمک کنید، من بارتبه 670 فیزیو شبانه کجاهارو بزنم قبول میشم؟ایا روزانه سنندج یااردبیل قبول میشم؟ به نظرتون نیمه حضوری ارزش داره بخونم؟


پاسخ مدیر : با 670 روزانه قبولید، شانش قبولی سمنان سنندج و اردبیل رو دارید، نیمه حضوری بهتون پول دستی دادن هم نرید........
علی | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 13:44
سلام استاد خسته نباشد چند بار پیام دادم من رتبه 227 بیومکانیک آوردم به نظرتون جایی قبول میشم؟


پاسخ مدیر : پردیس قبول میشید که به درد نمیخوره، شاید شاید شبانه، البته 20%
لیلا | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 15:42
سلام جناب آقای دکتر با این رتبه ها آیا امیدی هست به روزانه ی جایی؟ 1و4 675 2 1156 3 853 5 569 6 902 با تشکر توروخدا زود جواب بدین استرس دارم


پاسخ مدیر : متاسفانه شما در گرایش آسیب که کم میگیرن رتبۀ مناسبتری دارید و در فیزیولوژی که زیاد میگیرن رتبتون بالاس، تردید دارم روزانه قبول بشد، انشالله که قبول بشید.
کوروش | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 18:18
سلام استاد با رتبه 240 اسیب کجا می شه قبول شد؟


پاسخ مدیر : اراک، شهر کرد، ارومیه، البته گرایش هم مهمه
مریم | جمعه 26 اردیبهشت 1393 ساعت 00:36
باعرض سلام وادب خدمت استاد-بارتبه 1800مجاز شدم،میشه حرکات اصلاحی قبول شد؟کجا؟من قبلا مامایی خوندم


پاسخ مدیر : خیر، شاید پردیس های پولی
مریم | جمعه 26 اردیبهشت 1393 ساعت 00:39
باعرض سلام وادب خدمت استاد-بارتبه 1800مجاز شدم،میشه حرکات اصلاحی قبول شد؟کجا؟من قبلا مامایی خوندم


پاسخ مدیر : سلام، خیر، شاید پردیس
نازگل | شنبه 27 اردیبهشت 1393 ساعت 00:12
سلام استاد بزرگوار با رتبه 2700 تو گرایش مدیریت میشه پیام نور یا غیر انتفاعی قبول شد؟


پاسخ مدیر : سلام، نه
جمال رسول پور | شنبه 27 اردیبهشت 1393 ساعت 20:07
سلام استاد وقت بخیر استاد من رتبه 170 فیزیولوژی رو آوردم به نظر شما اولویتهای انتخابیم رو اول دانشگاههای تهران بزنم یا دانشگاه تبریز که میخوام برم اونجا؟ با تشکر از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام، دانشگاه تبریز دانشگاه معتبریه، فیزیولوژی در دانشگاه تبریز هم اساتید خوبی داره و قوی هستن، ولی انتخاب دانشگاه های تهران رو توصیه میکنم به جهت حضور اساتید برتر و شاخص، من توصیه می کنم اول تهران رو بزنید، اگر تبریز بهتون نزدیک تره خوب گزینۀ بدی نیست...
رادین | یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 ساعت 00:25
سلام خسته نباشید به نظر شما با رتبه 2750 گرایش مدیریت میشه مجازی،نیمه حضوری یا پردیس پولی قبول شد؟


پاسخ مدیر : سلام، نه متاسفانه
سجاد | دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 ساعت 00:36
سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی آخرین رتبه مجاز تو گرایش مدیریت 8187 هستش به نظر شما با احتساب همه ی دانشگاهها چند نفر شانس قبولی دارن؟ چرا سازمان سنجش اخرین رتبه مجاز را انقدر بالا قرار میده؟ ممنون از شما که با بزرگواری به همه ی سوالات پاسخ میدید


پاسخ مدیر : معمولا 5 برابر کل ظرفیتهای اعلام مجازی میکنن، البته فرمولهای دقیقتری داره، ولی چون تربیت بدنی هنوز توی 6 گرایش به صورت مشترکی رتبه العم میشه، و خیلی ها ممکنه رتبه بیارن و واحداشون تموم نشه، خیلی ها مکنه انتخاب رشته نکنن و مسائل دیگر، معمولا در حدود 3000 نفر در کل گرایشها قبول میشن، بیشترین قبولی ها مربوط به مدیریت و فیزیولوژی هستش
شادی | سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 ساعت 16:49
باعرض سلام، اقای کاشانی من بارتبه672فیزیولوژی شبانه های اکثر شهرها وروزانه سنندج واردبیل وزنجان رازدم، الان ارومیه 2نفرشبانه ظرفیت داره به نظرتون با این ظرفیتها من کجا قبول میشم؟ نظرتون راجع به اموزش محور چیه؟


پاسخ مدیر : همۀ موارد ذکر شده شانستون زیاده، سنندج رو اول زده باشید میارید، آموزش محور خوب نیست، چون تعیین تکلیف خوبی نشده، البته اگر چندتا مقاله کار کنید توی ارشد با این روش نشون میدید که از پژوهش هم سر در میارید و تا حدودی جبران میشه
هادی | چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 ساعت 12:23
سلام استاد، ببخشید دوستام میگن اگه بعد از اولین انتخاب دانشگاهت که روزانه است شبانه بزنی بعدش دوباره روزانه هارو بزنی نمیشه وانتخاب رشته ات اشتباهه، میخاستم بپرسم اولویت خاصی داره انتخاب رشته توروخدا زود جواب بدین امروزاخرین فرصته


پاسخ مدیر : نه، هیچ اشکالی نداره
حسین | پنجشنبه 1 خرداد 1393 ساعت 02:25
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار با رتبه 282 مدیریت دانشگاه گیلان روزانه یا شبانه قبول میشم؟


پاسخ مدیر : روزانه شانستون کمه، شبانه 80 تا 90%
ملینا | یکشنبه 4 خرداد 1393 ساعت 16:59
من می خوام در اینده ریس تربیت بدنی واستاد دانشگاه شوم باید چه کار کنم و چه مدارکی به دست اورم


پاسخ مدیر : رئیس بشید یا استاد! اگر میخاید رئیس بشید برید لیسانس بگیرید و بعدش برید دنبال پارتی، اگر میخاید استاد دانشگاه بشید برید دکتری بگیرید، رزمه تقویت کنید و توکل کنید بر خدا
مهدی | یکشنبه 4 خرداد 1393 ساعت 19:43
با سلام خسته نباشید.خدمت استاد ارجمند .رتبه ارشد 93 من گرایش مدیریت 750 فیزیولوزی1200 شده.تو انتخاب رشته هم اول روزانه های مدیریت وروزانه فیزیولوزی رو زدم بعدا شبانه مدیریت وبعد شبانه فیزیولوزی.اخر سر هم پیام نور تهران جنوب مدیریت و نیمه حضوری ارومیه رو زدم.به نظرتون بنده حقیر کجا احتماش زیاد قبول بشم؟


پاسخ مدیر : سلام، 750 مدیریت شانس روزانه کمی دارید، ولی فیزیولوژی اصلا، شبانه هم خیلی خوش شانس باشید شاید قبول بشید که من بعید میدونم،پیام نور قبول میشید. انشالله
مسعود | دوشنبه 5 خرداد 1393 ساعت 02:00
باسلام خدمت استلد گرامی استاد من تو شرکت نفت شاغل هستم ومدرک کارشناسی تربیت بدنی رو از دانشگاه ازاد کرج گرفتم والتنم واسه ارشد گرایش مدیریت رو انتخاب کردم و فقط مدرکمو واسه کارم وافزایش حقوقم میخوام میخواستم بپرسم کدوم ازگرایشهای تربیت بدنی ازهمه راحت تره ؟؟ممنون میشم اگه ج سوالمو بدین.


پاسخ مدیر : مسعود جان سلام، با توجه به شرایط شما خیلی فرق نداره، مدیریت سازمانها میتونه گرایش خوبی باشه براتون.
ندا | یکشنبه 11 خرداد 1393 ساعت 10:12
lمن کارشناس تربیت بدنی هستم ایا میشه ارشد فیزیوتراپی شرکت کنم


پاسخ مدیر : نه، زیر مجموعۀ رشته های پزشکیه
یعقوب اکبری | سه شنبه 20 خرداد 1393 ساعت 11:20
اول سلام و تشکر بینهایت که فرد شریفی چون شما دلسوزانه و صبورانه به سوالات این قشر مظلوم جامعه جواب میدهد که ارزش زیادی برایشان دارد و گفتهایتان بی ریا و واقعی است و شعار و دغل و ترس و واهمه درش نیست. بنده به دلایل مشکلاتی بدون آمادگی در ارشد شرکت کرده و این رتبه ها شامل حال من است فیزیولوژی 856 و مدریت 1200 به ترتیب اول دانشگاههای روزانه فیزیولوزی و مدریت ( که شانسی ندارم) و بعد شبانه ها را وارد کردم به نظر شماشانس قبولی من چگونه ........... با سپاسگذاری و اگر توصیه و نصیحتی دارید در زمینه آینده کاری مجهول و سرگردان من و چون من ها مشتاقم بفرمایید.


پاسخ مدیر : تشکر از حسن نظر شما، ریشه من رو هم به زودی خشک میکنن!!! در رابطه با فرمایشات حضرتعالی، شما شانس قبولی فیزیولوژی به صورت روزانه رو هم دارید، ولی شبانه 100% قبول میشوید، به خواست خدا البته، اگر روی گرایش تغذیه و علم تمرین سرمایه گذاری کنید بهتره... خیر پیش روی شما باشد انشالله
اسماعیل | یکشنبه 25 خرداد 1393 ساعت 19:13
با عرض سلام ووقت بخیر.استاد من رتبه 755 مدیریت ورزشی شدم.شبانه گیلان و مازندران رو زدم احتمال قبولی من چقدره ؟با این رتبه احتمال قبولی توکدوم دانشگاه بیشتر است؟استاد تو را خدا جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام مازندران و گیلان جزء دانشگاههای خوب و درجه یک تربیت بدنی هستن، شانستون کمه، ولی دانشگاههای مثل شاهرود و کرمانشاه شانس دارید.
سما | دوشنبه 2 تیر 1393 ساعت 18:34
سلام خسته نباشید. میدونم که اینجا بیشتر دانشجو ها میان و سوال هاشونو مرسم اما من داتش آموز سال اول دبیرستانم و علاقه مند به رشته ی تربیت بدنی.. قصد اینو دارم که به هنرستان تربیت بدنی برم اما واقعا مطمئن نیستم.. من 3 سال عضو تیم ملی ژیمناستیک ایران بودم و از نظر آمادگی جسمانی مشکلی ندارم.. تنها ترس من از آینده ی شغلی این رشتس.. من بین رشته ی تجربی و تربیت بدنی شک دارم.. دوست دارم اگه تربیت بدنی میخونم در دانشگاه در سمت گرایش های پزشکی تربیت بدنی برم.. امکانش هست منو در مورد گرایش های پزشکی این رشته مانند آسیب شناسی و حرکات اصلاحی راهنمایی کنید؟؟ ممنون از شما


پاسخ مدیر : سلام، خانم محترم تربیت بدنی در دبیرستان به لحاظ علمی خیلی قوی نیست، بنابراین در دبیرستان گرایش و یا رشتۀ تجربی بسیار عالی هستش، تربیت بدنی از لحاظ شغلی هم بد نیست، مثل همۀ رشته های دیگه پارتی حرف اول رو میزنه، بعدش هم توانایی هاتون و تسلط به زبان انگلیسی
masoud007 | چهارشنبه 4 تیر 1393 ساعت 23:46
باسلام آقای کاشانی.من دانشجوی فیزیولوزی ورزشی دانشگاه اردبیل و جزء10درصد شاگردان برترکلاس(نفرسوم) هستم به نظر شما برای ارشد دانشگاه گیلان پذیرش میشم.چه گرایشی احتمالش هست؟خودم تغذیه رودوس دارم.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، شانستون بد نیست، حدود 60 الی 70% شانس دارید، گرایش تغذیه آینده بسیار خوبی دارد. تبریک بخاطر انتخاب خوبتون و تبریک دیگر بخاطر شاگرد برتر بودنتان
maryam | سه شنبه 10 تیر 1393 ساعت 23:34
سلام سما جان من در زمان خودم خیلی تحقیق کردم و حرف دکتر کاملا درسته و البته اگر بری هنرستان برای دانشگاه هم اگر قوانین عوض نشه فقط کاردانی تربیت بدنی میتونی بری در صورتی که اگر بری تجربی هم سوادت برای دانشگاه بیشتره و هم میتونی مستقیم بری کارشناسی و به نظر من راحتر هم میتونی وارد تربیت بدنی(دانشگاه)بشی البته اگر تا حالا قوانبن عوض نشده باشه ولی بهتره بازم تحقیق کنی.موفق باشی
یعقوب اکبری | شنبه 21 تیر 1393 ساعت 11:44
با سلام و قبولی طاعات و عبادات استاد با عرض معذرت شما از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی ارشد آگاهی دارید


پاسخ مدیر : سلام، اگر مثل سالهای قبل باشه، اواسط شهریور ماه، انشالله هرکس زحمت کشیده خبرهای خوب در این ایام بشنوه
افراسیاب | چهارشنبه 25 تیر 1393 ساعت 16:24
با سلام وعرض ادب.به نظر شما با توجه به اینکه دانشگاه بهشتی ظرفیتش رو در فیزیولوژی نصف کرده وتربیت مدرس هم نمیگیره با رتبه 90 کجا قبول میشم.یاحق


پاسخ مدیر : سلام، احتمال بسیار زیاد یکی از دانشگاههای خوب شهر تهران
غزل | جمعه 27 تیر 1393 ساعت 02:20
سلام وخسته نباشی من ارشد مدیریت وعلوم ورزشی سال 90 قبول شدم ومدرکم وگرفتن الان برای دکتری موندم کدوم رشته ای رو انتخاب کنموزبان انکلیسی یکم مشکل دارم ولی مقاله زیاد دارم اخه از بیکاری توخونه خسته شدیم؟ ویه سوال دیگه ایا فیزیو تراپی زیر مجموعه رشته ما میشود اخه خیلی دوست دارم تشکر میکنم اگه راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام، خوب درس بخونی بعدش بیکار باشی خوبه؟ والله دوستانی دارم با رتبه یک دکتری بیکارن، نا امیدتون نمیکنم، ولی به نظر دیگه درس خوندن ... من وظیفه دارم راهنمایی کنم و امید بدم، شما نمیتونی در گرایش های فیزیوتراپی و ارتوپدی شرکت کنی، چون زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستن، ولی آنها میتونن! برای ادامۀ تحصیل با توجه به گرایش ارشدتون برای رشته مدیریت ورزشی اقدام کنید، خداوند به همه جوانها به ویژه شما کمک کند انشالله
پیمان | یکشنبه 29 تیر 1393 ساعت 15:02
سلام جناب دکتر.وقتتون بخیر.رتبه 43آسیب امداد گری دانشگاه تهران قبول میشه? 31بیو کجا قبول میشه? ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، پیمان عزیزم بهت تبریک میگم، رتبه 43 آسیب شانست بالای 80% درصده برای قبولی در دانشگاه تهران، 31 بیو شاید شهرستانها روزانه قبول بشی، ولی شبانه خوارزمی شانست زیاده
حسین | دوشنبه 30 تیر 1393 ساعت 01:37
با سلام مثلا یکی تو مدیریت رتبه اش 282 باشه و خود مدیریت هم که 6 تا گرایش داره میشه تخمین زد این رتبه مثلا تو گرایش مدیریت راهبردی چند میشه!؟؟


پاسخ مدیر : حسین جان سلام، این وضعیت گرایشها دانشجویان رو گرفتار کرده، هیچیش هم معلوم نیست، آش بدون رشته و نخود! اینطوری نمیشه تخمین زد، چون بعضی دانشگاهها فقط توی یگ گرایش از این چند گرایش دانشجو میگیرن، با این رتیه میشه شبانه دانشگاههای شهر تهران و روزانه دانشگاههای درجه دو کشور (اکثر دانشگاههای شهرستان بجز گیلان) قبول شد، موفق باشید.
sina | دوشنبه 30 تیر 1393 ساعت 17:09
با سلام میخواستم ببینم توی دانشگاه رشته ای هست که به طور تخصصی روی یک ورزش مثل بسکتبال کار کنه.توی دبیرستان برای انتخاب رشته چه طور.چون من هر چی در مورد رشته های تربیت بدنی میخونم هیچ کدوم روی یک ورزش خاص کار نمیکنن و بیشتر در مورد بدن انسانه.لطفا کمکم کنید.


پاسخ مدیر : عزیزم اینجا ایرانه و ما پراید داریم.
وفا | چهارشنبه 8 مرداد 1393 ساعت 01:44
میشه برام منابع کنکور وایمیل کنید تورو خدا کمکم کنید


پاسخ مدیر : در همین وبلاگ ارائه شده خانم وفا
مریم | شنبه 11 مرداد 1393 ساعت 12:31
سلام آقای دکتر. قضیه چیه؟ تو دفترچه کارشناسی 93 به جای تربیت بدنی و گرایشاش(رشته ریاضی) که تو دفترچه 92 و قبلیاش بود علوم ورزشی با دو گرایش علوم زیستی و علوم انسانی گذاشته. این چیز جدید با اون قبلیا فرق داره؟چیزی فرق کرده یا برای ریاضیا حذف شده؟ میشه ابهامات رو برطرف کنین ممنون


پاسخ مدیر : سلام، والله این سیستم روزی یک قانون تصویب میکنن و بعد بدبخت کردن چندین جون بیخیال میشن، بر اساس شنیده ها علوم زیستی مربوط به گرایش فیزیولوژی و علوم انسانی مربوط به رفتار حرتی، روانشناسی ورزشی، مدیریت ورزشی هستش، آسیب و اصلاحی و بیومکانیک رو دقیق نمیدونم، من بازم میپرسم و اطلاع میدم........
مصطفی | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 17:07
سلام خسته نباشید...... میخواسنم بدونم با رتبه 37000 رشته ریاضی منطقه دو کجا دولتی روزانه قبول میشم سال 93 کنکور دادم


پاسخ مدیر : سلام، تربیت بدنی بزنید، به غیر از تهران، اکثر شهر ها شانستون بالای 80% هستش
اکبر زاده | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 18:35
سلام بر شما استاد گرامی در جریان این استخدامی آموزش پرورش در خصوص مربیان حق التدریسی سوالم این هست که آیا شامل حال ما هم میشود بابا یکی نیست بگه این روحانی چیکار داره میکنه فکر کنم کلیدشو گم کرده پشت در مونده بابا خداییش از موقعی که سر کار اومده هیچ هیچ هیچ حرکتی که نکرده هیچی لام تا کام هم یه کلمه حرف نزده بابا لااقل تفریحی هم که شده یه سفر استانی برو هوایی عوض کن نترس کسی بهت نامه کمک خواهی نمیده چون دیگه مردم نه جوهر تو خودکارشون دارن نه نای حرف زدن دارن


پاسخ مدیر : عزیزم من در رابطه با این مسئله اطلاعی ندارم، شنیدم احتمال کنسل شدن بورسیه ها هم وجود داردف البته این اتفاق افتاد و 35 نفر که بورس پژوهشکده شده بودن، در مرحلۀ آخر کنسل شدن، این مسئله برای 2 ماه قبله، نا امیدی کار شیطان است. باید تلاش کنید و برنامه ریزی دقیق و یا رفتن از ایران
مریم | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 23:18
سلام با 17000 منطقه 1 ریاضی دانشگاه های تاپ مثل تهران یا بهشتی یا الزهرا یا شیراز رو می آرم؟


پاسخ مدیر : سلام، شانستون بالای 90% برای شهید بهشتی و بالای 80 درصد دانشگاه تهران و 100% دانشگاههای شهرستان
صدف | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 11:18
سلام . خسته نباشید ... من امسال کنکور انسانی دادم و با رتبه ی 12هزار مجاز شدم. میخواستم با این رتبه میتونم رشته ی تربیت بدنی دانشگاه سراسری گیلان قبول شم؟ روزانه یا شبانه ؟؟


پاسخ مدیر : توی انتخابهاتون تربیت بدنی رو انتخاب کنید، به صورت نیمه متمرکز، در کنارش میتونید روزانه رشته‏ های دیگر انتخاب کنید و از مهر برید سر کلاس از مهر توی اون رشته بخونید، اواخر مهر یا اوایل آباد دعوت میشید مصاحبۀ عملی و پزشکی برای تربیت بدنی، بعدش اگر قبول بشید که با این رتبه علمی شانستون زیاده، از بهمن میرید سر کلاس تربیت بدنی و رشته قبلیدتون هم دیگه امکان ادامه دادن نداره، موفق باشید. کاشانی.
مصطفی | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 14:11
یعنی امکان قبولی فردسی و دانشگاه مازندران و سمنان وشاهرود هست؟ اگه فردوسی بشه خیلی بهتره!


پاسخ مدیر : شما فعلا به ترتیب علاقه و شرایط دانشگاه اولویت هایی رو داشته باشید، در کنار انتخاب رشته برای رشته های دیگر، 5 تا از انتخاب هاتوون رو بذارید برای تربیت بدنی نیمه متمرکز، بعد مهر یا آبان دعوت میشید مصاحبه عملی و بهمن به بعد میرید سر کلاس، این ترم مهر رو هم میتونید رشته ای که قبول شدید رو بخونید، البته از بهمن رشته قبلی دیگه کان لم یکن می شود.........
ساناز | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 22:01
با سلام و خسته نباشید بنظرتون با رتبه ی حدودا 37000 منطقه 2 ریاضی میتونم تربیت بدنی فردوسی مشهد روزانه قبول بشم؟


پاسخ مدیر : به احتمال بالای 60% قبولید. انشالله، آزمون عملی خوب میتونه امتیازتون رو بالا ببره و شانس قبلیتون افزایش پیدا کنه
ساناز | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 23:12
بدون درنظر گرفتن علاقه به دانشگاه فردوسی و مازندران بنظر شما باتوجه به رتبه م اولویت اول انتخاب رشته من کدام یکی از این دانشگاه ها باشد؟


پاسخ مدیر : دانشگاه تهران، بعد دانشگاههای شهر تهران، بعد گیلان، بعدش سمنان بزنید که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم اگر سمنان قبول بشید، بعدش شهرهای شیراز ، اصفهان، مشهد خوبه، تبلیغ دانشگاهون رو هم کردیم به صورت مجانی
رزا | سه شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 00:48
سلام وقت بخیر. . من تصمیم دارم امسال ارشد شرکت کنم و تو انتخاب بین اسیب و مدیریت ورزشی نیاز به کمک دارم. برای من فرصت شغلی الویت اول اما اصلا اطلاعی در این زمینه ندارم. با توجه به جنسیت من که دخترم و داشتن مدرکc فوتبال ،کدوم یک پیشنهاد می دید.


پاسخ مدیر : مدیریت برای پیدا کردن کار اگر در سطح ارشد بمونید بهتره، ولی اگر قصد ادامۀ تحصیل و هیئت علمی شدن دارید، آسیب شانستون بیشتره
مجتبی | پنجشنبه 16 مرداد 1393 ساعت 19:10
سلام بنده سال دیگه لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه سراسری یزد رو میگیرم به نظر شما برم ارشد تربیت بدنی بخونم بازار کارش بهتر هست یا اینکه ی بار دیگه کنکور بدم برم برم رشته ی پرستاری با تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : سلام، عزیزم در حال حاضر همۀ رشته ها وضعیت شغلیشون بده، تربیت بدنی خوبشون بود که با تصویب طرح استخدام معلمان از دانشگاه فرهنگیان، عملا به همۀ دانشجویان و به ویژه تربیت بدنی ها ظلم کردن،پرستاری رشتۀ خوبیه، ولی شما تا این رشته رو تموم کنی و بری در رشتۀ پرستاری درس بخونی و بتونی مدرکشو بگیری معلوم نیست توی این مملکت چه اتفاقی بیفته، وضعیت طوری نیست که شما بتونید سال بعد رو پیش بینی کنید.
مجتبی | شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 17:19
خب بالاخره شما ب عنوان ی مشاور میگید برم پرستاری بخونم یا ارشد تربیت بدنی رو خواهشا کمکم کنید با تشکر


پاسخ مدیر : عزیزم من وشعیت رو میگم تصمیم با خودته، به نظرم اگر بتونی از اول پرستاری قبول بشی خوبه
مهرسا | سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 15:55
باسلام. اقای دکتر کاشانی چند تاسوال داشتم ازتون که ممنون میشم جوابمو بدین 1. من با فوق لیسانس تربیت بدنی و گرایش عمومی تصمیم به شرکت در ازمون دکتری در گرایش مدیریت کردم .ایا میتونم؟موضوع پایان نامم در مورد رفتار حرکتیه 2. منابع دکتری مدیریت برای دانشگاه ازاد رو میخواستم و ممنون میشم منابع رو داخل سایتتون بزارین چون اون لینکی رو که گذاشتین باز نشد متاسفانه 3. بمن گفتن چون موضوع پایان نامه و مقالاتت در مورد رفتار حرکتیه در نتیجه هیچ امتیازی توی مصاحبه نمیگیری و باید مقاله و پایان نامت مدیریت باشه.این حرف چقدر صحت داره؟ 4. یک شخص مطمعن که کار نوشتن و چاپ مقاله رو در مجلات معتبر و خصوصا isi اگر میشناسین بهم معرفی کنین.هزینش مهم نیست. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین


پاسخ مدیر : سلام، می تونید شرکت کنید، ولی داشتن گرایش عمومی و پایان نامه رفتار برای کسی که بخواهد مدیریت ورزشی شرکت کنه یکم مثبت نیست، من متاسفانه در رابطه با دانشگاه آزاد هیچ اطلاعاتی ندارم. مقالات رفتار برای دکتری مدیریت بستگی به نظر اساتیدی داره که توی مصاحبه هستن، عمدتا امتیاز نداره، در رابطه با نوشتن مقالات مدیریتی در سایت های و میدان انقلاب جستجو بفرمائید همه چیز پیدا میشود....
اکبرزاده | شنبه 25 مرداد 1393 ساعت 16:53
سلام استاد به نظر شما آقای سجادی جایگزین کفاشیان میشود؟


پاسخ مدیر : سلام، توی اخبار خوندم، خوب توی فوتبال پوله، محبوبیته، مشهور شدنه، مهتر از همه داشتنه قدرت هستش، احتمالش هست آقای شادابیان برن
شیوا | پنجشنبه 30 مرداد 1393 ساعت 13:02
سلام خدمت شما استاد گرامی من اتفاقی با سایتتون آشنا شدم وقتی دیدم چقدر با حوصله جواب دوستان رو میدین وسوسه شدم سوالم رو با شما مطرح کنم. برادرم امسال دیپلم برق صنعتی رشته کاردانش رو گرفت ولی بعد از خوندن برای کنکور الان میگه میخواد تغییر رشته بده به تربیت بدنی به فوتبال خیلی علاقه داره هفته چند بار توسالن با دوستاش بازی میکنه ولی توهیچ رشته ی ورزشی دیگه ای سرشته خاصی نداره از نظر شما کاری که میخواد انجام بده مناسبه واگه شرایط این کار ورشته رو میدونید لطفا راهنماییم کنید. ممنون


پاسخ مدیر : سلام، هیچ اشکالی نداره، در حال حاضر همۀ رشته ها بعد فارغ التحصیلی شانس پیدا کردن کار ندارن و یا خیلی شانسشون کمه، تربیت بدنی وضعیتش بهتره، علاقه هم که دارن، خوبه و میتونه زمینۀ پیشرفتش باشه
ایشین | شنبه 1 شهریور 1393 ساعت 01:38
سلام اقای دکتر.ممنون بابت حوصله ای که به خرج میدید.من ارشد اسیب شناسی از مجازی دانشگاه تهران هستم .بهترین منابع تخصصی ومخصوصا راه وکتاب تقویت زبان به نظر شما برا دکتری چیه؟در ضمن در کامنت های بالا خوندم که برای اسیب واصلاح بازار کار غیر از تدریس هم شما اطلاع دارید میتونم بپرسم چه نوع کاری مد نظر شماست؟ممنونم.سپاس


پاسخ مدیر : عزیزم از کتاب عباس فرزام شروع کن، از دبیرستان تا دانشگاه، بعد برو کتابهای فلش رو بخون، کار غیر از هیئت علمی شدن در گرایش آسیب، ماساژور، یا کنار دست ارتوپد و فیزیوتراپ بودنه
ورزشکار بیکار | یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 14:41
سلام دکتر تو یه سایتی استخدامی زده بود وقتی پیه شو گرفتم دیدم زده کارشناس مدیریت (تمام گرایش ها غیر از تربیت بدنی) حیف که جایگاه ورزش تو این کشور اینقدر پایینه ... با این که اینقدر نیازه


پاسخ مدیر : خدا بزرگه، باید شبانه روز تلاش کرد تا زنده موند، بعضی ها شبانه روز میخابن و باز هم راحت زندگی میکنن، ولی به نظرم عمدۀ جوانها الان بیکارن، و نا امید، تلاشتون رو دوچندان کنید، توکل کنید، تحمل داشته باشید و با امید بیشتر برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید، انشالله آنچه خیر هست، براتون اتفاق میفته......
مهرناز | یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 23:25
سلام استاد میبخشید یک سوال میپرسم توروخدا بهم نخندید من رشته ی کارشناسی م تربیت بدنی نبوده واسه کنکور 94 میخوام امتحان ارشدو بدم اما خوندن درساش خیلی برام سخته اگه فقط درس زبان و فیزیولوژی و مدیریت رو توی ازمون بزنم امکان قبولیم هس؟ حتی اگه پیام نور هم بشه میرم لطفا خواهش میکنم جوابمو بدین.


پاسخ مدیر : اگر واقعا این سه تا درس رو و به خصوص زبان رو خوب بزنید شانس دارید، به نظرم حداقل روی 5 درس سرمایه گذاری بفرمائید. موفق باشید.
یعقوب اکبری | دوشنبه 3 شهریور 1393 ساعت 15:40
سلام استاد عزیز به لطف الهی بنده با اون رتبه بالا که قبلا خدمتتون عرض کردم 856 فیزیولوژی روزانه دانشگاه زاهدان قبول شدم میخواستم زحمت بکشین شرایط این دانشگاه از لحاظ برخورداری از خوابگاه و مخارج و غیره .... و مهمتر از همه کارهایی که تو این مدت انجام بدم رو مشخص کنید بی نهایت سپاسگذارم 09373373837


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک، دانشگاه خوبیه، امکانات خوبی داره، وام هم میدن، اساتیدش رو نمیشناسم، ولی فکر کنم به امید خدا بتونید 2 سال پر بار رو در این دانشگاه داشته باشید....
محمد | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 02:38
سلام استاد خسته نباشید من بارتبه 672فیزیو شبانه ارومیه قبول شدم میخاستم بپرسم هزینه اش چقده واینکه ایا تومدرکش مینویسن شبانه مچکرم


پاسخ مدیر : سلام، تبریک عرض میکنم، فیزیولوژی ارومیه با حضور دکتر بختیار ترتیبیان، بسیار قوی هستش، در رابطه با هزینه ترمی 1.200 و وام هم میدن و در مدرک هم نوشته نمیشه
mohammad | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 10:25
اقای کاشانی بخدا دستت طلا این مدت صبورانه به همه سوالام جواب دادی انشالا زنده باشی


پاسخ مدیر : سلام، مرسی محمد، نیازی به تشکر نیست، خداوند قبلا زیاد کمکم کرده.......
حسین | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 15:55
سلام استاد خوشبختانه و به لطف خدا با رتبه 282 مدیریت ورزشی روزانه ذانشگاه گیلان گرایش مدیریت راهبردی قبول شدم. درصدهام اینا بودن زبان 51 سنجش35 مدیریت 47 بقیه سفید اینو اول برای تشکر از شما گذاشتم بعد هم واسه استفاده داوطلبان سال بعد!


پاسخ مدیر : تبریک به شما حسین جان، دانشگاه گیلان قطب تربیت بدنیه ایرانه، به ویژه در مدیریت و فیزیولوژی ورزشی، جناب آقای دکتر همتی نژاد اونجا هستند، استاد من در دانشگاه تهران بودن، به ایشان سلام برسانید، موفق باشید انشالله، من هزار بار به همه میگم زبان زبان زبان، کو گوش شنا، مطمئن باشید توانایی شما در زبان انگیسی برای دکتری هم شما را موفق خواهد کرد. حتما اینگونه خواهد بود انشالله
میترا | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 16:06
سلام من تغذیه قبول شدم شبانه دانشگاه تبریز خودمم اهل تبریزم ولی آسیب میخاستم حالا شبانه هم بود علاقه دارم 600 شده رتبه آسیب و فیزیولوژیم بنظرتون منتظر تکمیل ظرفیت باشم یا تغذیه ثبتنام کنم؟O,HIAH ;L;L ;KDN ]KN V,C ,RJ NHVL TRX


پاسخ مدیر : علاقه خیلی مهمه، ولی فیزیولوژی خیلی دیگه فارغ التحصیل داده، البته اینکه شهر خودتون هستید، خیلی امتیازه
میترا | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 16:08
استاد کاشانی موندن برا سال بعد بخاطر آسیب ریسکه؟؟؟؟تغذیه قبول شدم امسال


پاسخ مدیر : سلام، خودتون باید تصمیم بگیرید، تغذیه گرایش خوبیه واقعا، دانشگاه هم خیلی مهمه... تبریک میگم خدمتون
افراسیاب | پنجشنبه 6 شهریور 1393 ساعت 03:04
سلام دکتر .من بارتبه 91 فیزیولوژی دانشگاه خوارزمی تهران رو نیاوردم ودوستام میگن غیر طبیعی است.الویت بعدیم که فردوسی است قبول شدم لطفا راهنماییم کنید.متشکرم


پاسخ مدیر : سلام، فیزیولوژی مشهد هم عالیه، شما بعد اعلام کارنامه میتونید بررسی دقیقتری بفرمائید و برای پیگیری حقوقتون اقدام کنید..........
کامران | پنجشنبه 6 شهریور 1393 ساعت 17:38
سلام استاد بنده ارشد روانشناسی ورزشی علامه قبول شده ام با 25سال سابقه دبیری ورزش بازنشسته شده ام تحصیل در مقاطع بالاتر تاثیری در حقوق بازنشستگی ندارد نظرتان درمورد آینده شغلی وبازار کار و..........در ایران وخارج از کشور چیه لطفا راهنمایی فرمایید متشکرم


پاسخ مدیر : من باید به شما تبریک بگم، الان حداقل باید 45 داشته باشید، آفرین، والله برای این سن تا حالا مورد نداشتم، ولی اگر دکتری بگیرید و حسابی کار کنید، کنار تیم ها میتونید کمک کنید.....
ملیحه | پنجشنبه 13 شهریور 1393 ساعت 21:06
سلام :) ممنون از شما برای اطلاعات مفید و پاسخگویی به سوالات من فارغ التحصیل رشته تغذیه ام .. میخوام واسه ارشد فیزیولوژی ورزشی شرکت کنم . اما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه خوندن . منابع . ظرفیت و اینکه تا 4 ماه دیگه میتونم خودمو آماده کنم یا نه ندارم . چیکار کنم ؟ :(


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد تربیت بدنی اطلاعات لازم خدمت شما ارائه شده، میتونید شرکت کنید و هیچ محدودیتی وجود نداره
مصطفی | سه شنبه 18 شهریور 1393 ساعت 13:43
سلام جواب نیمه متمرکزها کی میاد؟


پاسخ مدیر : 15 مهر
Farshad Beyrami | پنجشنبه 20 شهریور 1393 ساعت 01:44
سلام.أرشد رفتار حرکتی بیام نور تهران جنوب و ازاد علوم تحقیقات قبول شدم ... علاقه مندم توصیه و ترجیح شما رو بدونم.. با تشکر


پاسخ مدیر : هر دوشون خوبه، ولی اگر واحد علوم تحقیقاتش همون علوم تحقیقات اصلی تهرانه، بهتر از پیام نوره
هما | پنجشنبه 20 شهریور 1393 ساعت 17:15
سلام خسته نباشید ببخشید من رتبه 4 مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی ازاد قزوین قبول شدم از شما میخواستم کمکم کنید من در انتخاب رشته شهر مجدد شرکت کنم یا نه برای تغییر گرایش تربیت بدنی ؟یا برم ثبت نام کنم خواهش میکنم راهنماییم کنیدفرصت زیادی ندارم البته من لیسانس میکروبیولوژی دارم خواهش میکنم ممنون


پاسخ مدیر : میکرو بیولوژی! این رشته رو دوست دارم، دوستام دامغان این رشته رو خوندن و عاقبت بخیر شدن، در رابطه با گرایش شما، به نظرم در ایران خیلی مدیریت و رشته مدیریت نمیتونه موفق بشه، منظورم اینه که اگر داری این رشته رو میخونی و یا میخای بخونی، اگر رابطه و پارتی داری بعدا شانس پیدا کردن پست و مقام کار داری، در غیر این صورت خیر، قزوین بد نیست، ولی عالم و آدم میدونن برای موفقیت در هر کاری، تجارت، تحصیل و غیره باید رفت تهران، تهران و تهران، گرایشهایی که میتونن بهتر بان برای شما تغذیه ورزشی و آسیب و فیزیولوژی ورزشی کاربردی هستش، چون بیستون در این گرایشها بالاتره، موفق باشید...
میثم | جمعه 21 شهریور 1393 ساعت 17:20
با سلام و وقت بخیر: دکتر در مورد شهرها و دانشگاههای(دولتی و ازاد) مقطع دکترا گرایش آسیب اطلاعاتی اگه داری لطف کنید.فارغ تحصیل ارشد آسیب دانشگاه ازاد بروجرد.25سال سن.راهنمای و توصیه میپذیرم


پاسخ مدیر : میثیم جان راهنمایی من به شما تقویت زبان و قبولی در گرایشهای مختلف آزاد در شهر تهرانه، هم با آدمهای قوی آشنا میشی، هم شانس یادگیری و همکاری با ارتوپد و فیزیوتراپ داری واسه آیندت، توی شهرستانها هم گیلان عالیه، ولی هیج جای ایران به گرد پای تهران هم نمیرسه، همه چیز این مملکت جمع شده توی تهران..... ایشالله هرچی خیر برات اتفاق بیفته
سروشا | شنبه 22 شهریور 1393 ساعت 14:50
سلام من لیسانس جامعه شناسی دارم و علاقه‌مند به ادامه تحصیل در رشته روان‌شناسی ورزشی هستم. می خواستم بدونم چه منابعی را باید بخونم و روی چه منابعی وقت بیشتری بگذارم با تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد مطالعه بفرمائید، شما در گرایش رفتار باید سرمایه گذاری کنید، چون دروس رفتار و روانشناسی به لحاظ ظریب در کنکور یکسان در نظر گرفته شده، لذا درس رشد و یادگیری و سنجش و زبان و حرکت شناسی برای شما در اولویت اول قرار دارند. در جدول ظرایب دروس و گرایش های دقت بفرمائید.....
نیلوفر | شنبه 29 شهریور 1393 ساعت 21:09
سلام من امسال کنکور انسانی دادم سهمیه منطقه یک هم بودم رتبم هم 6275 شد ایا رشته ترییت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد قبول ممیشم؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک به شما، شانس شما بالای 80% هستش
مجید | یکشنبه 30 شهریور 1393 ساعت 15:45
باسلام.بنده با رتبه 750 مدیریت پیام نور تهران قبول شدم.اولش میخواستم برم ثبت نام کنم بعد پشیمان شدم. گفتم برم دنبال شغل ازاد اخه کار دولتی نیست .ما هم نمیتونیم از راه تحصیل به جایی برسیم حتی اگه دکتری بگیریم اون وقت سن ما به 37 میرسه فکر نکنم مارو جایی قبول کنند.ولی این بگم علاقه زیادی به ادامه تحصیل دارم.فقط مشکل پوله.به نظرتون چکار کنم؟


پاسخ مدیر : مجید عزیزم سلام، مشکل خیلی از جوانها همینه، خدارو شکر بازم تشخیص دادی ، به نظرم برو دنبال یک کار آزاد، کاری که بتونی 4 الی 5 سال آینده توش حرفی برای گفتن داشته باشی، الان وضعیت خوب نیست، نا امیدی کار شیطان رجیم است، ولی حقیقت اینه که وضعیت فوق بحرانیه، نه دولت و نه نظام نمیتونه فعلا کمکی بکنه، دست بذار روی زانوی خودت و یا علی بگو، درس مثل گذشته دارای جایگاه نیست، بنابراین به نظرم میتونی بعدا به علاقت بررسی، بخدا وضعیت بعد از گرفتن مدرکت با الن هیچ فرقی نداره، تنها تنفاوت از دست رفتن پول و عمر ارزشمندت هست، من که دکتری گرفتم باز زور هنوز هیئت علمی نیستم، 11 ماهه دفاع کردم، دانشگاه بخاطر نداشتن پول نمیتونه جذبم کنه، خیلی از دوستانم سال آخر دکتری هستن و وضعیتشون بدتر از منه، من حداقل ترمی یک میلیون در میارم، اونها که هیچی، عزیزم اول کار، اگر یک خانم بخواد چنین تصمیمی بگیره شاید تردید کنم، ولی برای یک مرد هیچ تردیدی نیست که اول کار، ایشالله خداوند برات خیر و برکت بسازد.....
فرشته | یکشنبه 6 مهر 1393 ساعت 16:29
سلام دکتر خسته نباشید،قبل از هرچیزی جا داره بخاطر راهنمایی های خوب ومفیدتون نهایت تشکر رو بکنم.دکتر من کارشناسیه تربیت بدنیمو از پیامنور ارومیه گرفتم و ارشد رفتار حرکتی در دانشگاه آزاد تهران واحد تهران مرکزی (البته رتبم خوبه تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقاتم قبول میشم)و دانشگاه پردیس ارومیه قبول شدم بنظرتون از بابت هزینه و اعتبار مدرک کدومش بهتره که برم؟؟؟؟در ضمن مدرک پردیس سراسریه؟؟؟تو مدرکش مینویسن ؟در ضمن استاد من ساکن یکی از شهرستان های نزدیک ارومیم


پاسخ مدیر : سلام، پردیس رو توصیه نمیکنم، اگر سختتونه برای سال بعد وقت بذارید، روزانه قبول میشید
محمدحسین | سه شنبه 8 مهر 1393 ساعت 09:44
سلام جناب دکتر. خسته نباشید. میخواستم کمکم کنید تا گرایش مناسبی رو انتخاب کنم برای کسی که معلمه تربیت بدنیه پیشنهاد میکنید چه گرایشی رو بخونه؟ شهر خودمون فقط مدیریت و فیزیولوژی رو داره بنظرتون ارزش داره واسه گرایش حرکات اصلاحی یا یادگیری حرکتی بخونم؟آینده کاریش چجوریه؟در کنار معلمی میشه چیکار کرد؟ راستش توی مناطق مشغول به کارم و متاهلم میخوام بدونم اگه آینده کاریش چندان امیدوارکننده نیست خودمو خونواده رو اذیت نکنم ممنون میشم راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام و احترام، معلم بودن دلیل بر خوندن گرایش خواصی نیست، علاقه تعیین کننده هست، اگر بتونید در شهر خودتون و فیزیولوژی ورزشی کاربردی بخونید خیلی عالیه، در غیر این صورت رفتار و حرکات اصلاحی هم جزء گرایش های خوب هستند. وضعیت بازار کار رو خیلی نمیشه تعریف کرد. شما کار دارید، حتما برای ارتقاء مسائل علمی تلاش کنید...
مهدی | پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت 22:51
سلم خسته نباشید.من میخوا تو کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی شرکت کنم میخواستم ببینم تو کدوم گرایشش شنا وجود نداره.


پاسخ مدیر : گرایش عمومی
maryam | شنبه 12 مهر 1393 ساعت 01:00
سلام من رشته ی علم اطلاعات و دانش شناسی(اسم جدید کتابداری و اطلاع رسانی) دانشگاه شیراز قبول شدم و البته برای تربیت بدنی هم اقدام کردم اما واقعا نمیدونم برم یا نه چون قبلا فقط به تربیت بدنی فکر میکردم و علاقه زیادی هم بهش دارم و کمتر به رشته ای که الان هستم فکر میکردم اما شما معتقدید الان اوضاع کاری تربیت بدنی خوب نیست و من هم نمخوام لذت رشته فقط در سال های تحصبل دانشگاه باشه و میخوام بعدش هم بتونم فعالیت کنم اما حالا کاملا گیج شدم و نمیدونم چه کاری درست هست


پاسخ مدیر : اوضاع کار در رشته تربیت بدنی نسبت به بسیاری از رشته ها خیلی بهتره، من معتقد نیستم اوضاع کار برای تربیت بدنی بده، اوضاع پیدا کردن کار برای اکثر رشته ها خرابه، تربیت بدنی بد نیست، ولی کتابداری از تربی بدنی در پیدا کردن کار ضعیف تره، علاقه مهمه، ببینید علاقه شما چیه، من 11 ماهه دفاع کردم، دکتری دارم، هنوز هیئت علمی نیستم، خیلی از دوستانم دکتری تربیت بدنی دارن و هنوز بیکاران، در رشته های دیگر هم وضعیت بهتر نیست، ولی نباید ناامید شد و با توکل و تلاش بیشتر فقط به سمت جلو با برنامه حرکت کنیم. یا علی
بهناز | شنبه 12 مهر 1393 ساعت 10:14
باعرض سلام، آیا از امسال گرایش روانشناسی ورزشی. درمقطع دکترا( سراسری و آزاد) ارائه می شود؟ با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، خیر، احتمالش کمه
مصطفی | سه شنبه 15 مهر 1393 ساعت 15:42
با عرض سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم جواب نیمه متمرکز دقیقا چه روزی میاد؟ گفتید پانزدهم ولی هنوز نیومده!!!!!؟


پاسخ مدیر : قرار بود تا 15 مهر بیاد، احتمالا تا مهر تمام نشده اعلام میکنن
Saam | چهارشنبه 23 مهر 1393 ساعت 21:14
سلام اقای دکتر من کارشناس فیزیوتراپی و استخدام بیمارستان هستم میخواستم ارشد تربیت بدنی گرایش اسیب شرکت کنم... ایا مورد قبول وزارت بهداشت هست؟؟
kosar | پنجشنبه 8 آبان 1393 ساعت 20:49
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با ارشد فیزیولوژی میتونم دکتری فیزیوتراپی شرکت کنم؟


پاسخ مدیر : سلام خیر، فیزیوتراپی زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستش
ستاره | دوشنبه 19 آبان 1393 ساعت 02:07
سلام ، خسته نباشید، کارشناسی شیمی دارم و دبیرم چه رشته ارشد تربیت بدنی را پیشنهاد میکنید؟


پاسخ مدیر : سلام، حتما و حتما گرایش فیزیولوژی و بهتره تغیذه ورزشی باشد. انشالله
سارا | دوشنبه 19 آبان 1393 ساعت 13:33
سلام خسته نباشید لطفا میشه منو راهنمایی کنید.کارشناس تربیت بدنی هستم میخوام فیزیوتراپی رو ادامه بدم باید چیکارکنم?ضمن اینکه شما فرمودین این امکان وجود نداره ارشد رو فیزیوتراپی شرکت کرد.


پاسخ مدیر : سلام، باید در رشته های پزشکی کنکور سراسری شرکت کنید.
vqh | چهارشنبه 21 آبان 1393 ساعت 10:13
باسلام، بنده در قسمت استخدام یک اداره برق فعالیت می نمایم. می خواهیم یک نفر رشته تربیت بدنی استخدام کنیم تا در خصوص ترویج ورزش و سایر فعالیتهای لازم در اداره ما کار کند.کدام گرایش را باید استخدام کنیم؟


پاسخ مدیر : سلام، خدارو شکر یک نفر میتونه بره سرکار، در رشته تربیت بدنی افراد در دوران کارشناسی رشته های عملی زیادی رو یاد میگیرن و خواه ناخواه همه کسانی که تربیت بدنی خوندن با مسائل مختلف در مورد ترویج ورزش و تمرین دادن های معمولی مسلط نسبی دارن، ولی اگر بخواهید کارشناسی ارشد استختدام کنید، گرایش فیزیولوژی ورزشی کاربردی عمدۀ توانایی هاشون در این حوزه است، البته به قابلیت های شخصی فرد هم ارتباط دارد. انشالله بتونید با استخدام یک جوان، زمینه امید و نشاط رو در دل یک نفر زنده کنید.
مهسا | یکشنبه 2 آذر 1393 ساعت 12:16
سلام قد من 154 هستش آیا امکان داره منو تو آزمون عملی قبول کنن در تربیت بدنی؟ ممنون میشم جوابو به ایمیلم بفرستین لطفا


پاسخ مدیر : سلام، بله، برای خانم ها قد خیلی کوتاهی نیست...
فرزاد | دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت 18:59
سلام من کارشناسی تربیت بدنی فیزیولوزی خوندم آیا میتونم ارشد پزشکی امتحان بدم وچه رشته های


پاسخ مدیر : خیر نمیشه متاسفانه، فقط کسانی که زیر مجموعۀ رشته های علوم پزشکی خوندن میتونن وارد رشته های پزشکی بشن
فاطمه | چهارشنبه 5 آذر 1393 ساعت 01:11
سلام من دارم کارشناسی مشاوره میخونم اما واسه ارشد میخوام تربیت بدنی شرکت کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید و گرایشا رو برام توضیح بدین ممنون


پاسخ مدیر : برای شما گرایش روانشناسی ورزشی و یا رفتار حرکتی مناسبه، منابع ارشد تربیت بدنی رو سرچ بزنید و تهیه کنید و بخونید. شادکام باشید.
الما | جمعه 7 آذر 1393 ساعت 13:48
سلام جناب دکتر یه سوال داشتم من 50000منطقه دو اوردم ازمون عملی هم یک خطا داشتم میخواسم بدونم احتمالش هس یه دانشگاه قبول بشم.


پاسخ مدیر : 70 درصد قبولید
الما | شنبه 8 آذر 1393 ساعت 01:48
سلام مجدد یه سوال دیگه داشتم جواب نهایی پذیرفته شدگان نیمه متمرکز کی اعلام میشه و از کی وارد دانشگاه میشوند.ممنون از راهنماییتون


پاسخ مدیر : اواخر دی و یا اوایل بهمن انشالله
الما | شنبه 8 آذر 1393 ساعت 16:00
ممنون میشم اگه برترین دانشگاهای تربیت بدنی رو هم معرفی کنین تا به انتخاب رشتمون کمک کنه.تشکر


پاسخ مدیر : نظر منه و ممکنه 100 % درست نباشه، دانشگاههای شهر تهران اول تهران، بهشتی، مدرس، علامه، خوارزمی و ... در شهرستانها اول گیلان بعد فرودوسی و بعد همدان و بعد اصفهان و بعد شیراز و بعد تبریز و بعدش خیلی فرقی نمیکنه، سمنان هم امسال در دو گرایش کارشناسی و در 5 گرایش ارشد میگیره....
الما | یکشنبه 9 آذر 1393 ساعت 03:22
آقای کاشانی دانشگاه الزهرا پس چی اولویت چندم باشه


پاسخ مدیر : عرض کردم، .... یعنی دانشگاه های شهر تهران در اولویت اول جای دارن، ترتیبشون هم به نظرم بسته به گرایش متفاوته، در رفتار بهشتی اوله، بعد تهران، بعد الزهرا، بعد علامه، بعد خوارزمی و ....
مهرآرا | دوشنبه 10 آذر 1393 ساعت 06:33
سلام افای کاشنی ببخشید دانشگاه آزاد تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات تفاوتشون چیه


پاسخ مدیر : هردوشون خوبن، علوم تحقیقات تهران یکم بهتره
مهدی | یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 18:17
با سلام میخواستم بپرسم با ارشد فیزیو و تغزیه ورزشی نمیشه مطب با دفتری زد که بدون دکترای دیگه کار کرد این مطبهایی که الان هست تابلوی کارشناس تغزیه چیه؟


پاسخ مدیر : نه متاسفانه، در هیچ شرایطی نمیشه
saadi | چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 14:41
با سلام می خواستم بپرسم دکترای روانشناسی ورزشی در حال حاضر در کدام دانشگاه ارائه می شود؟ ممنون


پاسخ مدیر : پردیس بین الملل مشهد و فردوسی
saadi | جمعه 21 آذر 1393 ساعت 00:53
ببخشید اگه مقاله ای اس ای روانشناسی داشته باشیم برای دکترای رفتار حرکتی امتیاز داره؟ یا نه حتما باید مرتبط باشه؟؟؟


پاسخ مدیر : بستگی به استادی داره که در حال مصاحبه گرفتن از شما هست، من باشم 70 درصد نمره رو میدم....
متین | شنبه 29 آذر 1393 ساعت 08:20
با سلام آقای دکتر می خواستم بپرسم گرایش تغذیه ورزشی سراسری تو کدوم دانشگاهها هست؟ و اینکه آیا با این مدرک میشه تو دکترای تغذیه شرکت کرد؟ با توجه به اینکه کارشناسی بنده تغذیه هست متشکرم


پاسخ مدیر : سلام یکی از گرایش های خوب رشتۀ فیزیولوژی ورزشی، گرایش تغذیه ورزشی هستش، در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری میتونید تمامی دانشگاههایی که این گرایش رو دارن، مطالعه بفرمائید. با مدرک کارشناسی ارشد تغذیه ورزشی، فقط میتونید در گرایش دکتری تغذیه ورزشی شرکت بفرمائید.
امین | شنبه 6 دی 1393 ساعت 01:31
سلام اقای دکتر ببخشید تو گرایش ارشد بیومکانیک میشه 4تا دانشگاه برتر رو بگید؟ ویکی هم اینکه بیومکانیک روزانه همدان بوعلی نهایتا تا رتبه چند قبول میشیم؟متشکرم


پاسخ مدیر : سلام، خوارزمی، همدان..... حدود 50 تا 70
ساتراپ | یکشنبه 7 دی 1393 ساعت 23:47
بادرود لطفابفرمایید،دانشگاه های که دکترای روانشناسی ورزش درکشور دارندذکرکنید،ازاد،ملی. باتشکر.


پاسخ مدیر : سلام، پردیس بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد، فقط همین دانشگاه
آرزو | http://arezootanha1373.blogfa.com | سه شنبه 9 دی 1393 ساعت 14:55
باسلام جناب دکتر من بارتبه ی 41000 تجربی منطقه ی 2 شانس قبولی دررشته ی تربیت بدنی روزانه رو دارم؟همه ی شهرها روهم زدم ازمون عملی هم فقط بارفیکسم ضعیف بود 7 تازدم چقد احتمال داره تهران وشهید بهشتی وشیراز قبول بشم


پاسخ مدیر : سلام، تهران و شهید بهشتی شانستون کمه، ولی قبلیتون بالای 95 درصد اتفاق خواهد افتاد، انشالله
حبیب | دوشنبه 15 دی 1393 ساعت 09:32
با سلام خدمدت جناب دکتر :زبان در ارشد 94ضریب 2 داره؟منع مفید برای زبان چی هست توی این یک ماه بخونم؟


پاسخ مدیر : بله، به نظرم 50 متن
ghazal | چهارشنبه 17 دی 1393 ساعت 18:22
سلام من دانش اموز سال پیش تجربی هستم مخاستم بدونم برای انتخواب رشته تربیت بدنی برای دانشگاه باید چی کار بکنم ؟ایا با دیپلم تجربی میشه رفت تربیت بدنی


پاسخ مدیر : سلام، شما می بایست در کنکور سراسری شرکت کنید، از الان برای تقویت زبانتون برنامه داشته باشید، بعد اینکه کنکور رتبه خوب آوردید، مثلا حدود 2000 میتونید دانشگاه تهران قبول بشید، البته باید در انتخاب رشته رشتۀ تربیت بدنی رو که به صورت نیمه متمرکز برگزار میشه انتخاب بفرمائید....
maryam | جمعه 3 بهمن 1393 ساعت 18:38
slm Dr mikhasam bbinam behTarin geraYesh Tarbiat badani chie??? man fk mikardam mishe fiziotorapi edame bdam ama alan fahmidam nmishe b nazaretun fiziolozhi edame bdam behtare ya asib shenasi! rahnamaui kunid mano


پاسخ مدیر : فارسی
امید | http://ecmaf.vcp.ir | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 09:06
سلام می خواستن ازتون بپرسم من می خوام مربی بدنساز بشم ارشد فیزیولوژی ورزشی کاربردی مورد نظرم هست میشه راهنمایی بفرمایید


پاسخ مدیر : انتخاب شما درسته، زبان قوی پایه موفقیت شما خواهد بود، دانشگاه تهران و تربیت مدرس در این گرایش قوی هسند...
pourya | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 21:42
سلام استاد من داوطلب ریاضی 94 منطقه دو هستم.حداکثر با چه رتبه ای میتونم دانشگاه تهران و یا شهید بهشتی و یا یکی از دانشگاه های دولتی تهران بیارم؟


پاسخ مدیر : تقریبا رتبه زیر 4 تا 5 هزار شانس قبولی دارید...
بي نام | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 21:53
برای انتخاب رشته تربیت بدنی چی معدلی باید داشته باشیم؟من هشتمم


پاسخ مدیر : در هر رشته ای معدل بالاتر بهتر و مزیت محسوب می شود...
آرزو | http://arezootanha1373.blogfa.com | دوشنبه 6 بهمن 1393 ساعت 14:59
سلام دکتر جان من همون 41000 منطقه دو رشته ی تجربی هستم جناب من علوم ورزشی گرایش علوم انسانی ورزشی قبول شدم دانشگاه شیراز قبلا نمیدونستم که دو تا کد هست یعنی توجه نکرده بودم حالا علوم انسانی ورزشی بهتره یا علوم زیستی ورزشی


پاسخ مدیر : سلام و احترام، تبریک عرض میکنم خدمت شما، دوست من جناب آقای دکتر فلاحی در دانشگاه شیراز استاد هستن، انشانی توانا ، علمی و اخلاقی هستند، در مقطه کارشناسی گرایش مهم نیست، با قدرت و انرژی و توکل بر خدا بروید و ثبت نام کنید و از الان روی تقویت زبانتان قوت بگذارید. با احترام کاشانی
حسام | شنبه 11 بهمن 1393 ساعت 01:20
سلام، من دانشجوى ترم پنج تغذیه ورزشى دانشگاه علمى کاربردى هستم (معدل نزدیک ١٩) ، براى ارشد سال دیگه میخوام شروع کنم بخونم تا به امید خدا سراسرى فیزیولوژى گرایش تغذیه قبول بشم. ١) حداکثر با چه رتبه اى امکان قبولى صد در صد دانشگاه تهران دارم؟ ٢)براى درس فیزیولوژى که ضریب ٤ هست، کتاب فیزیولوژى ورزشى کرامر جلد یک (ترجمه دکتر گایینى) رو شروع کردم به خوندن، چه رفرنس دیگه اى رو توصیه میکنید؟ ٣)تو دفترچه جلوى بعضى دانشگاه ها زده نوبت دوم، یعنى چى؟ ممنون میشم به هر سه سوالم پاسخ بدید.


پاسخ مدیر : سوال یک، رتبۀ زیر 20، سوال دو، کتاب دکتر گائینی و ولی اله دبیدی روشن (اصول بنیادی)، کتاب انرژی و تغدیه خالدان، کتاب خلاصۀ عبدالحسین پرنو، 3. شبانه
علی | دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 15:46
سلام دکتر. من لیسانس الهیات دارم و علاقه م در ارشد به حرکات اصلاحیه.قبل از ارشد میخوام در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پرسپولیس رشته ماساز ورزشی بخونم ایا رشته ماساز پایه ی قوی و محکمی برای ارشد و دکترای حرکات اصلاحی و اسیب خواهد بود یا نه؟لطفا راهنمایی


پاسخ مدیر : خیر، من نمیشناسم، رشته های شناخته شده ای مثل روانشناسی ورزشی هنوز در ایران دکتری نداره، این رشته !!! علی آقا من توصیه نمیکنم.
قاسم کشانی | دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 18:51
با عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیز من یرای خوندن رشته تربیت بدنی باید در کدام گروه شرکن کنم ریاضی یا انسانی ؟


پاسخ مدیر : هیچ فرقی ندارد، انسانی، تجربی و یا ریاضی
علی محمد | سه شنبه 21 بهمن 1393 ساعت 19:51
دکتر. من لیسانس الهیات دارم و علاقه م در ارشد به حرکات اصلاحیه.قبل از ارشد میخوام در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پرسپولیس رشته ماساز ورزشی بخونم ایا رشته ماساز پایه ی قوی و محکمی برای ارشد و دکترای حرکات اصلاحی و اسیب خواهد بود یا نه؟لطفا راهنمایی


پاسخ مدیر : قبلا پیام گذاشته بودید من جواب دادم خدمت حضرتعالی، خیر، ماساژ ورزشی خوبه، ولی شما بهتره در گرایش حرکات اصلاحی در دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدید و به صورت جانبی مدرک ماساژ بگیرید، به نظرم اصلا سراغ این رشته ها و این دانشگاهها نرید، نه اینکه خدای ناکرده بد باشند، خیر، برای ادامۀ تحصیل وضعیت مشخصی ندارند...
افشین | چهارشنبه 22 بهمن 1393 ساعت 02:17
سلاه آقای دکتر.اول از هر چیز باید از این همه وقت و حوصله ای که برای جواب تک تک سوالات میذارید صمیمانه تشکر کنم.من دانشجوی تربیت بدنی هستم و سال دیگه در کنکور کارشناسی ارشد شرکت خواهم کرد.دوست دارم در رشته آسیب در یک دانشگاه دولتی روزانه قبول شم.اول اینکه به نظر شما شرکت در کنکور های آزمایشی کدام موسسه را برای این رشته بهتر میدانید یا اصلا به این چیزها اعتقادی ندارید> دوم به نظر شما از کی شروع کنم به خوندن با توجه به این که هنوز 40 واحد دیگه دارم.و در صورت قبولی ارشد ،تا سه ترممم جا دارم کارشناسیمو بگیرم


پاسخ مدیر : همۀ موسسات اولویت اولشون کسب درآمده، یعنی دوست دارن قط پول دربیارن و خیلی قصد و نیتشون کمک به شما نیست، ولی مجموعا شرکت در آزمونهای آزمایشی هم در مدیریت زمان کمک کننده هستش و هم زمینه سازه کاهش استرس و اضطراب به جهت شبیه سازی کردن جلسه کنکور خواهد بود، من مؤسسه خاصی رو توصیه نمیکنم، از افرادی که رفتن و تجربه دارن بپرسید...شما از الان زبان بخونید و هر وقت واحدهاتون تمام شد شروع کنید به خوندن دروس برای کنکور
رضا دولتی | دوشنبه 27 بهمن 1393 ساعت 22:36
سلام دکتر.بنده دانشجوی ترم آخر رشته تربیت بدنی عمومی در مقطع کارشناسی دانشگاه گنبدکاووس هستم.معدلی که برای کنکور ثبت کردم حدودا 16 است و با توجه به کلید اولیه سوالات و اینکه فقط به 20 سوال گرایش آسیب شناسی پاسخ دادم متوجه شدم حدودا 50 درصد زده ام.با این تفاصیر آیا امکان قبولیه بنده وجود دارد؟


پاسخ مدیر : سلام ، خیر
قاسم | http://zabanshop.blogfa.com | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 06:24
با عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیر و نشکر بخاطر پاسخگویی استاد بنده دیپلم ریاضی دارم و لیسانس زبان انگلیسی با توجه به علاقه ای که به رشته تربیت بدنی داشتم کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی شرکت کردم و دانشگاه آزاد قبول شدم ولی نرفتم و تصمیم گرقتم از ابتدا رشته تربیت بدنی در یکی از دانشگاهای معتبر دولتی بخونم . به نظر شما برای قبولی در رشته تربیت بدنی در دانشگاه معتبر دولتی در کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم یا تجربی ؟


پاسخ مدیر : عزیزم عمرت ..... من توصیه میکنم تجربی بری و اگر واقعا دوست داری عاقبت بخیری بشی فیزیوتراپی یا ارتوپدی بخون و اگر نتونستی بیا تربیت بدنی و اونم فقط دانشگاههای شهر تهران، دانشگاههای دیگه هم خوبن ولی تهران همه جوره بهتره
علی محمد | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 16:38
سلام دکترای حرکات اصلاحی و اسیب بعد از بازنشستگی غیر از تدریس و تحقیق چه کار دیگری از دستش بر میاد؟و ایا به اندازه رشته حقوق دستش باز هست یانه؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، علاقه و توانایی فرد مهمه، به نظرم ملاک رو علاقه و توانایی قرار بدیم، ولی رشتۀ حقوق در ایران نسبت به آسیب وضعیت بهتری دارد.
امیر | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 20:59
با سلام. دکتر من ازمون ارشد 94 رو دادم. نتایجم طبق کلید سوال اینجوری شده: زبان 7.76 آسیب24.3 سنجش 65 مدیریت 70 شانس قبولیمو توی دنشگاه تهران یا بهشتی چقدر میدونید؟ با سپاس ب خاطر وقتی که میذارید


پاسخ مدیر : امیر جان شانس قبولی شما به صورت روزانه در گرایش مدیریت بالای 60 درصد و به صورت شبانه 95 درصد
مریم | http://ecmaf.vcp.com | چهارشنبه 29 بهمن 1393 ساعت 21:11
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.بنده دانشجوی کارشناسی ارشد اسیب شناسی و حرکات اصلاحی هستم،دنبال یه منبع مهم لاتین در درس پاتو کینزیولوززی میگردم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : نام و انتشارات دقیق کتاب را ارسال بفرمائید. انشالله با عنایت خداوند تهیه می شود.
محمد | یکشنبه 3 اسفند 1393 ساعت 18:49
با سلام من لیسانس مدیریت ورزشی دارم، به نظر شما آیا می توانم در آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی شرکت کنم؟


پاسخ مدیر : خیر، چون زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستند.
ارزو | جمعه 15 اسفند 1393 ساعت 17:32
سلام.ممنون میشم اگه جواب منو سریع بدید میخواستم راجب گرایش تغذیه ی ورزشی بیشتر بدونم و اینکه اگه ارشدمون تغذیه ورزشی باشه میتونیم دکترامونا اسیب بخونیم


پاسخ مدیر : سلام، گرایش تغذیه ورزشی گرایش فوق العاده خوبیه، هم بازار کارش خوبه و هم کاربردیه، کلا گرایش فیزیولوژی و به ویژه این گرایش و گرایش کاربردیش بی نظیر ارزشمنده، ولی نکته اینجاس، کسی که کارشناسی ارشد و دکتری در یک گرایش نباشد، سخت میتواند هیئت علمی بشود، بهتر است همه مقاطه یک گرایش و همراستا باشد.
مریم | شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 19:22
سلام اقای دکتر لطفا جواب منم بدید چون خیلی استرس دارم.من کنکور ارشد ۹۴دادمو زبان۰سنجش ۶۵مدیریت۵۰بقیه درسها بین ۱۰تا۲۰ وطبق تخمین مدرسان رتبم در گرایش مدیریت ۳۰۰واسیب۴۰۰است.چقدر امیداست دانشگاه فردوسی مشهد قبول شوم؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، من فکر میکنم شانس قبولیتون زیاده، الان دیگه پذیرش ها خیلی خوب شده، توکل بر خدا
مهدیه | چهارشنبه 19 فروردین 1394 ساعت 15:04
Salam man reshtam ensanie va too sanjesh ha hamishe rotbam zire hezare.koodoom daneshgah va che reshte ei tootehran beram behtre be nazare shoma..az nazare elmi va kari.e


پاسخ مدیر : حقوق، لطفا فارسی
علی | پنجشنبه 20 فروردین 1394 ساعت 17:17
باسلام میخواستم در مورد آینده رشته روانشناسی ورزش در مقطع دکتری اطلاعاتی به دست بیارم.آیا امیدی هست که امسال دکتراش رو بیارند.اگر بخواهیم واسه بورس خارج از کشور اقدام کنیم چکار باید بکنیم؟ به نطر شما اگر در مقطع دکترا به رشته رفتار تغییر گرایش بدم خوبه و آیا امکان قبولی هست. پردیش مشهد از چه طریق دانشجو میگیره؟ و کل هزینه تو پردیس چند میشه؟ با تشکر


پاسخ مدیر : پردیس که اگر بهت پول هم دادن نرو برادرم، چون خدای علم هم باشی میگن طرف پول داده مدرک گرفته، ولی بری هند یا فیلیپین یا تاجیکستان و .... میگن طرف رفته.... در رابطه با دکتری روانشناسی برای مهر امسال که 90% نخواهد بود، ولی برای مهر 95 احتمالش زیاده و این مسئله بستگی به پیگیری های ارزشمند استاد علم و اخلاق جناب آقای دکتر واعظ موسوی و جناب آقای دکتر خبیری دارد، انشالله که انجام بشود. در رابطه با تغیر رشته و رفتن به رفتار توصیه نمیکنم، ولی اگر بتونید با داشتن چندتا مقاله برای دکتری روانشناسی در آمریکا و یا کانادا و یا استرالیا اقدام کنید، فوق العادس
مهتاب | شنبه 22 فروردین 1394 ساعت 21:17
باسلام من دانشجوی کارشناسی فیزیک هستم ومیخوام تغییر رشته بدم.به تربیت بدنی خیلی علاقه دارم.به نظرتون میشه ازفیزیک به این رشته برم؟یعنی از نظر دانشگاهها مشکلی نداره.واینکه شیراز این رشته رو دانشگاه دولتی داره؟ لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستید.باتشکر فراوان.


پاسخ مدیر : سلام، شما بهتر در گرایش بیومکانیک سرمایه گذاری کنید، امکانش هم وجود دارد، شیراز بیومکانک! توی دفترچه ارشد باید بررسی کنید، ولی دانشگاه خوارزمی و همدان دارن
حسین | شنبه 22 فروردین 1394 ساعت 21:28
سلام خسته نباشید,من نیاز به پرسشنامه ورزش گرایی گیل دارم گشتم پیدا نکردم از کجا میتونم تهیه کنم؟


پاسخ مدیر : نام پرسشنامه رو به صورت انگلیسی قرار بدید من خدمتتون ارسال خواهم کرد. انشالله
حسین | شنبه 22 فروردین 1394 ساعت 21:30
سلام خسته نباشید,من نیاز به پرسشنامه ورزش گرایی گیل دارم گشتم پیدا نکردم از کجا میتونم تهیه کنم؟


پاسخ مدیر : نام لاتین پرسشنامه را اعلام بفرمایید.
Pourya | دوشنبه 24 فروردین 1394 ساعت 09:49
سلام استاد کدوم دانشگاه های دولتی تهران رشته تربیت بدنی دارن و حدود رتبه هر کدوم لطفا ریاضی 94 منطقه دو


پاسخ مدیر : سلام، تهران، بهشتی، علامه، مدرس ، خوارزمی و رجایی و چندتا دانشگاه دیگه ، برای قبولی در ایند دانشگاهها باید رتبه زیر 10 هزار بیارید... حدودا کمی هم شاید بالاتر بیارید و عملی رو خوب بدید قبول بشید بازم..
علی | سه شنبه 25 فروردین 1394 ساعت 10:10
با سلام میخواستم در مورد موضوع کمک بگیرم. من دیدم که شما در مورد اعتبار و روایی کار کردید.آیا موضوع خوبی هست که منم کار کنم. البته من دانشجوی ارشدم با تشکر


پاسخ مدیر : بله، عالیه
علی | پنجشنبه 27 فروردین 1394 ساعت 23:47
با سلام در ابتدا ازتون به خاطر وقتی که میزارید و به سوالات جواب میدید تشکر میکنم. شما در مورد یکی از سوالاتم گفتید اگر بتونید برای دکتری روانشناسی در یکی از کشورهای کانادا یا آمریکا اقدام کنید خوبه. من امسال فوقم تموم میشه و خیلی دوست دارم تو این رشته ادامه تحصیل بدم اما به هیچ وجه راه و کار بلد نیستم. آیا کسی میشناسید که دکتری این رشته در خارج درس بخونه تا بتونم ازش مشورت بگیرم(من چند تا مقاله دارم اما isi نیست آیا به درد میخوره یا باید حتما isi باشه). آیا وزارت علوم در این رشته بورس میکنه و یا باید با هزینه شخصی اقدام کنیم. اگه دانشگاهی هم میشناسید که شانس بیشتری برای پذیرش هست معرفی کنید. متشکرم


پاسخ مدیر : سلام عزیزم، علی جان من حتما و حتما برای رفتن از ایران برنامه دارم، ولی این مسئله شاید به سه الی 4 سال آینده برسه، انشالله بعد از دانشیار شدنم، ولی در این فاصله باید حتما چندتا مقالۀ آی اس آی در مجلات معتبر چاپ کنم، شایدم قبل اینکه برای همیشه ای ایران برم، 6 ماهی برم فرصت مطالعاتی توی انگلستان و یا آمریکا، دوستانی در دانشگاه هال دارم، در مورد ادامۀ تحصیل در خارج دو نکته اساسی هستش، یکی مدرک زبان هستش که باید آیلتس یا تافل آی بی تی داشته باشیم، و نکته بعد کتاب به زبان انگلیسی داشته باشیم که خیلی سخته ئ یا مقالات آی اس آی، اختراع هم خیلی کمک میکنه، شادکام باشید. با سایت زیر حتما سر بزن علی جان http://www.applyabroad.org/forum/
Pourya | جمعه 28 فروردین 1394 ساعت 17:23
چرا جواب منو نمیدید : (
Pourya | جمعه 28 فروردین 1394 ساعت 20:48
واقعا از شما سپاس گذارم
Zinab Salmanzadeh | شنبه 29 فروردین 1394 ساعت 15:28
سلام اقاى دکتر, اگر ىادتون باشه همونى هستم کهگفتم کارشناسى جامعه شناسى رو تموم کردم و بدلاىلى که بهتون هم گفتم الان دوباره کنکور دادم که تربىت بدنب بخونم از اول متولد 68 ,حالا دانشجود ترم 3 تربىت بدنى ام روزانه حالا خواستم ازتون بپرسم واسه ارشد خوبه از تابستون شروع کنم؟گراىشهاى روانشناسى ورزشى و مدىرىت مد نظرمه ,اىنکه کدوم رو انتخاب کنم بنظرتون و منابع و اىنکه واسه مطالعه بىشتر اگه کتابهاىى رو واسم معرفى کنىد ممنون مىشم.
Zinab Salmanzadeh | شنبه 29 فروردین 1394 ساعت 15:29
سلام اقاى دکتر, اگر ىادتون باشه همونى هستم کهگفتم کارشناسى جامعه شناسى رو تموم کردم و بدلاىلى که بهتون هم گفتم الان دوباره کنکور دادم که تربىت بدنب بخونم از اول متولد 68 ,حالا دانشجود ترم 3 تربىت بدنى ام روزانه حالا خواستم ازتون بپرسم واسه ارشد خوبه از تابستون شروع کنم؟گراىشهاى روانشناسى ورزشى و مدىرىت مد نظرمه ,اىنکه کدوم رو انتخاب کنم بنظرتون و منابع و اىنکه واسه مطالعه بىشتر اگه کتابهاىى رو واسم معرفى کنىد ممنون مىشم.


پاسخ مدیر : سلام، آفرین بر شما، کاش بتونید تشریف بیارید سمنان من شما رو زیارت کنم و برای کارهای پژوهشی به شما راهکارهایی ارائه بدم، ولی توصیه من به شما در حال حاضر مطالعۀ زیاد زبان انگلیسی، آناتومی و حرکت شناسی و رشد و یادگیری و کتاب مدیریت راهیان ارشد هستش، سنجش رو لحظه ای فراموش نکنید، من به شما تبریک میگم.
سجاد | یکشنبه 30 فروردین 1394 ساعت 20:50
سلام خسته نباشید من رشته ام تربیت بدنیه و تازه دارم فوق دیپلم میگیرم میخوام بدونم کی میشه رشته فیزیوتراپی رو انتخاب کرد؟؟؟یعنی تو چه زمانی دیلم.فوق دیپلم.دکترا.ارشد و....کی میشه؟؟3


پاسخ مدیر : سلام، عزیزم شما باید از کنکور وارد این رشته بشوید، این رشته زیر مجموعۀ رشتۀ علوم پزشکی است.
حسام | یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 ساعت 00:58
سلام، یک سوال ذهنمو درگیر کرده، جوابش خیلى خیلى برام مهمه. من الان دانشجوى کارشناسى هستم اگه تو کنکور ارشد امسال شرکت کنمو سراسرى قبول بشم میتونم یه ترم رزرو کنم و از ترم بهمن ١٣٩٥ ارشد بخونم؟؟؟ چون چندتا واحدم میمونه و کارشناسیم بهمن٩٥ تموم میشه. آمادگیه خوبى برا کنکور دارم ، شک ندارم رتبه یه رقمى فیزیولوژى رو میارم. اگه امکان رزرو نباشه یک سال عقب میوفتم و باید سال دیگه کنکور بدم


پاسخ مدیر : بر اساس قانون، آیین نامه و دستورالعمل وزارت علوم باید تا 31.6.94 تموم کنید همۀ واحدهاتون رو، وگرنه رتبۀ یک هم بیارید نمیتونید آقا حسام....
زىنب سلمان زاده | یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 ساعت 11:21
ضمن عرض تبرىک به شما بمناسبت روز استاد,ارزوى سلامتى ,طول عمر باعزت و موفقیت برای شما ارزومندم.


پاسخ مدیر : سلام و احترام، تشکر از محبت شما
علی | چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 ساعت 23:59
با سلام آقای کاشانی آیا پرسشنامه خوب در حوزه روانشناسی ورزش که روایی و پایایی آن در ایران سنجیده نشده باشه سراغ دارید. با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، به من ایمیل بزنید.
علی | پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ساعت 11:04
با تشکر ازشما اطفا ایمیلتون رو بنویسید.


پاسخ مدیر : سلام vahid.kashani64@gmail.com
FARID | یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 ساعت 15:32
با عرض سلامو خسته نباشید میخواستم بدونم که با کنکور رشته تجربی هم میشه رفت تربیت بدنی یا باید کنکور فنی بدم.و سوال بعدیم اینه که تو رشته تربیت بدنی به تتو گیر میدن یا نه ممنون


پاسخ مدیر : سلام فرید عزیز، بهتره رشته فرد در دوران دبیرستان تجربی باشه، ولی برای شرکت در کنکور سراسری باید از طریق سه گرایش انسانی، تجربی و ریاضب اقدام کرد، از هر سه گرایش می شود، ولی فنی فقط میتونید با دیپلمش برید دانشگاه آزاد، تتو هم اشکالی ندارد، ولی پسندیده نیست.
مائده | سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 ساعت 23:22
سلام من رشته ام ریاضی امسالم کنکور دارم. با توجه به جوابی که به فرید دادین ینی میشه تو انتخاب رشته ی امسال از طریق رشته ی ریاضی برم تربیت بدنی بخونم؟ بنظرتون واسه بابلسر باید چه رتبه ای داشته باشم؟


پاسخ مدیر : بدون شک میشه از کنکور سراسری وارد این رشته بشید، رتبه زیر 15 هزار و بهتر بگم 10 هزار شانس قبولی در دانشگاه بابلسر دارید...
saeedi | سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 ساعت 23:42
سلام استاد من کارشناسیم رشته مدیریت امور بانکی از دانشگاه علوم اقتصادی بوده ولی الان ساکن رشت هستم در کنکور 94 شرکت کردم و رتبه 281 در مدیریت ورزشی و 441 در بیومکانیک آوردم به نظر شماروزانه گیلان قبول می شم و کدام گرایش بهتره ؟


پاسخ مدیر : روزانه گیلان نه، گرایش مدیریت خوبه، ولی بازار کار هیئت علمی برای آسیب، بیومکانیک و روانشناسی بهتره
آرمیتا | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 01:53
با سلام و درود خدمت شما. میبخشید آقای دکتر میخواستم بپرسم با رتبه648 آسیب سال 94امید به قبولی در کجاها هست.ممنون از لطفتون .اگر میشه زود پاسخم را بدهید.مچکرم.
آرمیتا | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 02:01
با سلام و درود خدمت شما. میبخشید آقای دکتر میخواستم بپرسم با رتبه648 آسیب سال 94امید به قبولی در کجاها هست.ممنون از لطفتون .اگر میشه زود پاسخم را بدهید.مچکرم.


پاسخ مدیر : تو گرایش آسیب شانس بیارید غیر انتفاعی و یا پردیش و یا مجازی، هیچکدومش به درد نمیخوره
mm | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 08:51
سلام استاد خسته نباشید من شبانه 4075 مدیریت مجاز شدم . به نظرتون جایی قبول میشم ؟


پاسخ مدیر : خیر
مریم | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 11:47
سلام اقای دکتر.روز بخیر.بنظرتون با رتبه 760 در اسیب و 1200 فیزیو و1200 بیو شانس قبولی کجا رو دارم؟ایا گرایش حرکات اصلاحی یا اسیب پیام نور امیدی هست؟ویا شبانه فیزیو زاهدان؟لطفا زود جواب بدین؟


پاسخ مدیر : شما پردیس و غیر انتفاعی ها شانس قبولی دارید.
مریم | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 12:47
با سلام مجدد.استاد یعنی هیچ شانسی برای پیام نور ندارم؟رتبمو قبلا گفتم 760 اسیب و 1200 در فیزیو و بیومکانیک.برای اسیب پیام نور تهران یا فیزیو پیام نور کرج شانسی ندارم؟


پاسخ مدیر : پیام نور شانس دارید، ولی توی گرایشی رتبتون پایین تر شده که پذیرش کمتره
آرمیتا | چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 13:39
سلام استاد خسته نباشید .من همون رتبه 648 آسیب هستم خواستم بپرسم کلا شبانه ام امید به قبولی نیست.تهران یا شهرستان.مرسی از پاسخگوی شما.مچکرم.


پاسخ مدیر : خیلی سخت شانس قبولی شبانه در شهرستانها رو دارید، انشالله قبول بشید
مریم | پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 ساعت 11:08
استاد سلام.با رشته غیر مرتبط هم میشه از سهمیه شاگرد اولی استفاده کرد.من شاگرد اول رشته زبان دانشگاه پیام نورم.سپاس


پاسخ مدیر : سلام، واقعیت اطلاع ندارم، ولی پیگیریش ضرری نداره، برای شاگرد اولی در دانشگاه پیام نور با یک عامله دشواری، باید بهتون تبریک گفت.
حمید جعفری | پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 ساعت 15:04
با عرض سلام و خسته نباشید من کنکور 94 در غیر روزانه مدیریت رتبه 208 اوردم میتونم امید به قبولی داشته باشم.متشکر


پاسخ مدیر : ؟؟؟؟ والله اگر رتبتون 208 باشه در گرایش مدیریت، روزانه قبول میشید.
امید | پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 ساعت 17:08
سلام و خسته نباشید من از سهمیه ایثارگری استفاده کردم و رتبه در سهمیه در دوره غیر روزانه مدیریتم 208 شده احتمال قبولی در نیمه دوم(شبانه) چقدر است. سپاس


پاسخ مدیر : سلام، احتمالش رو زیاد میبینم، انشالله
یگانه | جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 20:04
سلام استاد خسته نباشید من سال اول دبیرستان مدرسه فرزانگان هستم علاقه زیادی به دومیدانی دارم و3ساله دارم کارمیکنم الان مقام داره کشوری هستم وتمرینام سخت ترشده میخوام برم تجربی ولی میگن چون درساسنگینه بایدورزشوبزارم کنارولی من نمیتونم خیلی حیفه حالابه نظرشمامن چکارکنم بهتره؟! به کمکتون خیلی احتیاج دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. باتشکر...


پاسخ مدیر : خیلی خوبه که ورزشکار هستید، ولی ورزش توی ایران پول نمیشه، مخصوصا بانوان، به نظرم الویت اولتون درستون باشه، بخدامن میدونم آخرش این میشه که یک عالمه مدال دارید، ولی زندگی و جونیتون فدا شده، تجربی بهترین و پرطرفدارترین گرایش در دوران دبیرستانه، به درستون برسید و شبانه روز برای زبان انگلیسی وقت بذارید، موفقیت در زندگی هر فردی تحت تأثیر تصمیم گیری هاش هستش، دبیرستان نقطه حساسیه
saeedi | شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 09:20
سلام استاد ببخشید که دوباره مزلحمتون شدم من همون رتبه 281 مدیریت هستم یعنی هیچ امیدی به روزانه گیلان نداشته باشم شبانه بزنم ؟


پاسخ مدیر : سلام، شما روزانه ها رو هم بزن، ولی گیلان شبانه قبول بشید خیلی خوبه،درس خوندن توی دانشگاه گیلان با اون اساتید در گرایش مدیریت افتخاره
شهرزاد سلیمانی | شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 15:48
سلام.. من رتبه 82 فیزیولوژی اوردم... ایا به نظرتون میتونم روزانه بهشتی قبول بشم؟


پاسخ مدیر : احتمال 90% میتونید توی دانشگاه بهشتی فیزیولوژی قبول بشید.
یگانه | شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 21:07
از راهنماییتون خیلی ممنونم... فقط میخوام بدونم ازرشته تجربی میشه رفت تربیت بدنی؟ دانشگاه چه شهرهایی بهتره؟(فیزیولوژی ورزشی منظورمه)


پاسخ مدیر : از هر هر گرایشی در دوران دبیرستان میشه رفت تربیت بدنی، شهر تهران و شهرهای بزرگ بهتره، گیلان و مشهد و تبریز و اصفهان و شیراز هم خوبه
behnam taherie | یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 02:56
سلام برای ارزیابی آمادگی هوازی چرا آستانه لاکتات شاخص معتبرتری از شاخص vo2max است؟ با تشکر
sanaz | یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 14:37
سلام. ممنون از سایت خوبتون ... من ازشد94 گرایش آسیب 1776 و گرایش رفتار حرکتی 687 شدم بنظرتون چیکار کنم.نظرخودم بیشتر رو پیام نور بوده ولی مشاورا میگن دولتی بهتره. چون میخام فیزیوتراپی کار کنم گفتن باید آسیب بخونم.رتبه 1دانشگاهم هستم از سهمیه استعداد درخشان میتونم استفاده میکنم. بنظرتون پیام نور ارزش داره؟ من با این شرایط آسیب پیام نور میارم ؟ رفتار حرکتی چطور؟ بازم ممنونم ازتون


پاسخ مدیر : شما میتونی برای سال بعد وقت بذاری و رتبه بهتر بیاری و از سهمیتون استفاده کنید، این رتبه ها در شأن شاگرد اول ها نیست، شما قطعا میتونی بهتر باش، اگر قصد دارید ادامه تحصیل بدید، فقط به دانشگاه دولتی و اون هم دانشگاههای درجۀ یک مثل تهران و بهشتی و مدرس و خوارزمی فکر کنید، نه پیام نور یاتری علیا
Fardin | یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 17:06
با سلام و عرض ادب سوالی که ازتون داشتم اینه که من الان سال آخر رشته مکانیک سیالات هستم به دلیل عدم آشنایی در این رشته و توصیه اطرافیانم مجبور به انتخاب این رشته شدم .با گذشت چند سال علاقه ای از رشته مکانیک حاصل نکردم و به شدت عاشق ورزش و مطالعه تو زمینه ورزش و تربیت بدنی هستم. حدود 11 ساله رزمی کار میکنم و علاقه زیادی به رشته تربیت بدنی دارم ، سابقه قهرمانی و مربیگری در رشته ورزشی خودم دارم . تو این چند سال مطالعاتم تو زمینه تربیت بدنی بیشتر از رشته تحصیلی خودم بوده . به نظر شما اگه بخوام ارشد تربیت بدنی بخونم موفق میشم؟ با وجود اینکه دروس 4 سال کارشناسی تربیت بدنی رو نگذروندم با مشکلی روبه رو نمیشم ؟ و این که آینده شغلی ام را بر حسب علاقم پیش ببرم؟ ملاکم فقط گرفتن مدرک فوق لیسانس نیست. مم
Fardinn | یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 17:23
با سلام و عرض ادب سوالی که ازتون داشتم اینه که من الان سال آخر رشته مکانیک سیالات هستم به دلیل عدم آشنایی در این رشته و توصیه اطرافیانم مجبور به انتخاب این رشته شدم .با گذشت چند سال علاقه ای از رشته مکانیک حاصل نکردم و به شدت عاشق ورزش و مطالعه تو زمینه ورزش و تربیت بدنی هستم. حدود 11 ساله رزمی کار میکنم و علاقه زیادی به رشته تربیت بدنی دارم ، سابقه قهرمانی و مربیگری در رشته ورزشی خودم دارم . تو این چند سال مطالعاتم تو زمینه تربیت بدنی بیشتر از رشته تحصیلی خودم بوده . به نظر شما اگه بخوام ارشد تربیت بدنی بخونم موفق میشم؟ با وجود اینکه دروس 4 سال کارشناسی تربیت بدنی رو نگذروندم با مشکلی روبه رو نمیشم ؟ و این که آینده شغلی ام را بر حسب علاقم پیش ببرم؟ ملاکم فقط گرفتن مدرک فوق لیسانس نیست. مم


پاسخ مدیر : عزیزم برای موفقت در رشته تربیت بدنی، توصیه میکنم در گرایش بیومکانیک برنامه ریزی کنید، هیچ مشکلی هم نخواهید داشت، در مقطع ارشد 8 واحد پیش نیاز خواهی داشت، در مورد گرایش بهترین گرایش برای شما بیومکانیک و آسیب خواهد بود.
Fardin.amani91 | یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 17:33
با سلام و عرض ادب سوالی که ازتون داشتم اینه که من الان سال آخر رشته مکانیک سیالات هستم به دلیل عدم آشنایی در این رشته و توصیه اطرافیانم مجبور به انتخاب این رشته شدم .با گذشت چند سال علاقه ای از رشته مکانیک حاصل نکردم و به شدت عاشق ورزش و مطالعه تو زمینه ورزش و تربیت بدنی هستم. حدود 11 ساله رزمی کار میکنم و علاقه زیادی به رشته تربیت بدنی دارم ، سابقه قهرمانی و مربیگری در رشته ورزشی خودم دارم . تو این چند سال مطالعاتم تو زمینه تربیت بدنی بیشتر از رشته تحصیلی خودم بوده . به نظر شما اگه بخوام ارشد تربیت بدنی بخونم موفق میشم؟ با وجود اینکه دروس 4 سال کارشناسی تربیت بدنی رو نگذروندم با مشکلی روبه رو نمیشم ؟ و این که آینده شغلی ام را بر حسب علاقم پیش ببرم؟ ملاکم فقط گرفتن مدرک فوق لیسانس نیست. مم


پاسخ مدیر : عزیزم برای موفقت در رشته تربیت بدنی، توصیه میکنم در گرایش بیومکانیک برنامه ریزی کنید، هیچ مشکلی هم نخواهید داشت، در مقطع ارشد 8 واحد پیش نیاز خواهی داشت، در مورد گرایش بهترین گرایش برای شما بیومکانیک و آسیب خواهد بود.
sanaz | دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ساعت 14:29
سلام و ممنون از راهنماییتون ببخشید من بازم سوال میپرسم... اگر من بخام کارشناسی فیزیوتراپی بخونم. چیزی از درسای کارشناسی تربیت بدنی تطبیق داره . من پیام نور درس خوندم


پاسخ مدیر : هیچ درسی، چون فیزیوتراپی زیر مجموعۀ علوم پزشکی هستش
Fardinn | دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ساعت 22:07
سپاس از شما بزرگوار بخاطر راهنمایی تون و وقتی که برا پاسخ به این همه سوالات میزارید.
sanaz | دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ساعت 22:12
ممنونم استاد
sanaz | دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ساعت 22:13
ممنونم استاد
سحر | سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 ساعت 18:32
سلام من در گرایش رفتار رتبم 104 شده بنظر شما روزانه شهیدبهشتی قبول میشم.ممنون


پاسخ مدیر : به احتمال بالای 70%
سحر | سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 ساعت 18:34
سلام من در گرایش اسیب رتبم 65 شده بنظرتون روزانه خوارزمی میارم


پاسخ مدیر : احتمال بالای 60% انشالله زمینه خیر و برکت باشد...
زهرا | چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 ساعت 11:28
سلم من گرایش فیزیولوژی1300آوردم بنظرتون شبانه تبریز میارم؟ روزانه احتمال قبولی دارم؟


پاسخ مدیر : 100 % شبانه تبریز قبولید، شما روزانه به غیر دانشگاه های شهر تهران و برخی از دانشگاههای شهرستان، مثل گیلان، فردوسی مشهد هم روزانه سخت شانس قبولی دارید.
مونا | چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 ساعت 18:32
سلام استاد.شما به زهرا کامنت بالا فرمودین با 1300 شبانه فیزیو تبریز میاره.من 1200 اوردم.یعنی من شبانه حتما قبول میشم؟استاد یه سوال دیگه پیام نور اسیب تهران بهتره یا فیزیو شبانه شهرستان؟من خیلی اسیب دوس دارم ولی میترسم برا هیِیت علمی به مدرک پیام نور گیر بدن.از طرفی با چند نفر مشورت کردم گفتن اسیب خیلی بیشتر طرفدار داره تو جذب هیات علمی به نسبت فیزیو.حالا حتی اگه مدرک اسیبت پیام نور باشه نظر شما چیه؟


پاسخ مدیر : نه نه نه، من شاید فکر کردم سیصده، 1300 که عدد نجومیه، کی میگه با 1300 میشه ارشد قبول شد، این رتبه یعنی طرف هیچی بلد نیست، البته ضمن احترام، یعنی نخونده.... هیئت علمی با پیام نور؟!
مونا | چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 ساعت 21:11
سلام استاد.من 1250 فیزیو و رفتار رو اوردم.احتمال شبانه قبول شدنم چند درصده؟و اینکه میخوام بگین به نظرتون اسیب پیام نور بهتره یا شبانه فیزیو؟خودم اسیب رو دوس دارم.ولی به خاطر پیام نور بودنش یه کم تردید دارم.ولی بعضیا میگن اسیب خیلی مورد نیازه مخصوصا برا هیات علمی و از فیزیو بهتره حتی اگه پیام نور باشه.شما نظرتون چیه استاد؟


پاسخ مدیر : 1250 هیجا قبول نمیشید، این رتبه یعنی شما دانش کافی رو ندارید، ضمن احترام این رتبه به درد نمیخوره، شما میگی آسیب؟ آسیب باید زبانت عالی باشه، میدونید که برای دکتری اکثر منابعش انگلیسیه، به نظر شما با رتبۀ بالای 1000 میشه لیاقت خوندن این گرایش درجۀ یک رو با یک عالمه آدم کار درست و توانا که دارن برای بدست آوردن این گرایش تلاش میکنن، برابری کنید، باید زحمت بکشید و خداوند هم کمک میکنه، به نظرم باید بیشتر وقت بذارید، ببخشید تند گفتم، چون با این رتبه انتظارتون هماهنگ نیست و فاصلتونم زیاده
مونا | چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 ساعت 21:12
سلام استاد.من 1250 فیزیو و رفتار رو اوردم.احتمال شبانه قبول شدنم چند درصده؟و اینکه میخوام بگین به نظرتون اسیب پیام نور بهتره یا شبانه فیزیو؟خودم اسیب رو دوس دارم.ولی به خاطر پیام نور بودنش یه کم تردید دارم.ولی بعضیا میگن اسیب خیلی مورد نیازه مخصوصا برا هیات علمی و از فیزیو بهتره حتی اگه پیام نور باشه.شما نظرتون چیه استاد؟


پاسخ مدیر : شبانه صفر درصد، این رتبه شایسته شما نیست، به نظرتون کسی که پیام نور بخونه شانس هیئت علمی شدنش کم نیست؟ دانشگاه دولتی کجام و پیام نور کجا؟ البته پیام نور تهران خیلی عالیه
سحر | پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394 ساعت 00:19
سلام استاد تو گرایش اسیب دانشگاه خوارزمی قویتره یا علامه. ممنون


پاسخ مدیر : خوارزمی
سحر | پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394 ساعت 00:50
بخاطر همه چی ممنونم
مهدیه | شنبه 9 خرداد 1394 ساعت 19:02
سلام صد درود خدمت آقای کاشانی عزیز ، بنده کارشناس مدریت ورزشی با رتبه اول معدل 19/52 فارغ التحصیل گردیده ام متاسفانه توی کنکور 94 توی گرایش اسیب با رتبه 2453 خواستم بدونم آیا میتونم شبانه دانشگاه گیلان پذیرفته شم با توجه با 20% سهمیه رتبه اول کارشناشی یا دانشگاه پیام نور تهران جنوب چطور ؟ بار علمی دانشگاه پیام نور تهران از لحاظ کیفیتی چطوره توی این گرایش ؟ اگه پذیرفته نمیشم لطفا زودتر بفرمایید تا برنامه ریزی کنم برای کنکور اینده . اگه بخواهم دانشگاه گیلان برای سال بعد پذیرفته شم چه رتبه ای رو باید کسب کنم ۰؟ ممنون و سپاس از زحمات و راهنمایی انسان دوستانه یتان ، انشالله شاد و تندرست باشید .


پاسخ مدیر : خانم محترم، اگر جونی دوباره وقت بذار، دانشگاههای شهرستان قابلیت بالایی نداره، دانشگاه تهران و دانشگاههای شهر تهران بی نظیره، شما واقعا به پیام نور راضی هستی؟ یعنی فکر میکنید با خوندن در دانشگاه پیام نور میتونید بعدا هیئت علمی بشید؟ دانشگاه پیام نور کجا دانشگاه تهران و گیلان کجا؟ دانشگاههای پیام نور شهر تهران بدون تردید خوبه، ولی هیچ وقت دانشگاه روزانه و دانشگاه تهران رو نمیشه با اون مقایسه کرد، با این رتبه پیام نور قبولید، چون سهمیه شاگرد اولی دارید، ولی من به شما توصیه میکنم برای بدست آوردن موقعیتی بهتر برنامه ریزی بکنید، شما لایق این رتبه نیستید. موفق انشالله
امین | یکشنبه 10 خرداد 1394 ساعت 16:43
سلام ممنون از پاسخ هایتون من با رتبه 1450 فیزیو شانس قبولی ندارم امسال درسته ؟؟؟ حتی شبانه ؟ با توجه به اینکه آخرین رتبه مجاز 2300 هست... و اینکه مجازی ارزش خوندن دارخ یا نه اگه ممکنه شهریه های دوره ها رو هم بگین ممنون از لطفتون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، شبانه خیر، مجازی به درد نمیخوره، آخه با مدرک مجازی چکار میشه کرد.
نسیم | یکشنبه 17 خرداد 1394 ساعت 14:58
باسلام.آقای دکتر بنده کارشناس ارشد فیزیولوژی از دانشگاه تهران مرکز هستم..ولی یخورده این رشته برام سنگینه.لذا برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا میخوام تغییر گرایش به رفتار حرکتی بدم. با توجه به اینکه دبیر تربیت بدنی هستم آیا این رشته برام مناسب تر و قابل فهم تر نیست؟ و اینکه میگن اولویت پذیرش مقطع دکترا ،در هر رشته و گرایشی ،اول با کسایی هستش که ارشدشونم همون گرایشو داشتن و دانشگاه ملی درس خوندن،درسته؟لطفا راهنماییم کنید....


پاسخ مدیر : این کار درست نیست و شما ضرر می کنید، اینکه در مصاحبه اولویت با رشته فیزیولوژی هست تردید نکنید، در رفتار هم کسی رو که فیزیولوژی خونده نمیگیرن، مگر اینه تعداد زیادی مقاله در حوزۀ رفتار کار کرده باشید. موفق باشید.
اصغر | جمعه 22 خرداد 1394 ساعت 09:31
سلام.من مربی فوتبال هستم که کارشناسیم شیمی بوده.واسه ارشد چه گرایشی رو انتخاب کنم بهتره؟یکی میگه فیزیولوژی،یکی میگه مدیریت و ... خداییش گیج شدم،لطفا راهنماییم کنید. با تشکر


پاسخ مدیر : اگر قصد این رو دارید که دانشی رو بدست بیارید که به درد مربیگری بخوره ، قطعا و یقینا گرایش فیزیولوژی ورزشی کاربردی (طراحی تمرین)، مدیریت هیچ زمینه ای برای بدنسازی و علم تمرین نداره
نیسا | سه شنبه 26 خرداد 1394 ساعت 13:22
سلام میشه بگین رتبه لازم برا قبولی تو رشته تربیت بدنی چنده حدودا؟؟ دانشگاه های تهران و کرجو میخام از ریاضی کنکور میدم ممنون


پاسخ مدیر : سلام، برای دانشگاه تهران حدود 3 هزار ، برای دانشگاههای شهر تهران مثل بهشتی و خوارزمی حدود 6 هزار، برای شهر های بزرگ مثل اصفهان ، مشهد و تبریز حدود 10 ال 15 هزار و برای شهرستانها هم تا 70 هزار جا داره!
sana | پنجشنبه 28 خرداد 1394 ساعت 14:53
با عرض سلام و خسته نباشید... من کارشناسی مدریت بازرگانی هستم ولی واسه ارشد علاقه ای به ادامه تحصیل تو رشته ی خودم ندارم و میخوام تربیت بدنی بخونم..شمت فکر میکنید کتابای مدرسان شریفو بخرم جامع تره؟؟هیچ کس حتی تو کتابخونه نیست که تربیت بدنی بخونه واقعا گیج شدم و نمیدونم از کجا شروع کنم :(((


پاسخ مدیر : از نظر من فقط یکی از کتاب های مدرسان خوبه و عالیه، سنجش، من در بخش منابع کارشناسی ارشد توضیحات مناسبی ارائه کردم.
حسین | یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 15:48
سلام خسته نباشید اگه ارشد روزانه قبول بشیم و نریم چند سال از کنکور محروم هستیم؟


پاسخ مدیر : سابق یکسال بود، فکر میکنم الان هم همین میزان باشه
حسین | دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 15:13
ممنون استاد من اصفهان، شیراز و گیلانو زدم به نظر شما اگه قبول شدم برم یا اینکه برم خدمت؟


پاسخ مدیر : عزیزم چه گرایشی؟ چه رتبه ای؟
مهران | دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 22:41
سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد عزیز من دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم و دو ترم دیگه درسم تموم میشه و از الان میخوام شروع کنم به خوندن برای ارشد اسیب . سوالم اینه که ایا با ارشد اسیب میشه هیات علمی شد ؟؟ در چه دانشگاه هایی با ارشد میشه هیات علمی شد؟؟ و متوسط در امد یک هیات علمی چقدره؟؟ ممنون بابت وقتی که برای پاسخ دهی به سوالات میذارید.


پاسخ مدیر : با ارشد دیگه در هیچ رشته ای تقریبا شانس هیئت علمی شدن وجود نداره، بنابراین باید برید دکتری، البته دانشجوی دکتری رو هم یکی دو سال پیش بورس میکردن، ولی با توجه با اینکه پول و وضعیت مالی مملکت مناسب نیست، دیگه باید دکتری بگیری و شانس بیاری تا هیئت علمی بشی، درآمد یک عضو هیئت علمی در بدو ورود نزیدیک به سه تومن
مهدی | سه شنبه 9 تیر 1394 ساعت 07:07
سلام خسته نباشید. به نظر شما اگه بخوام ارشد یا دکترا رو خارج از کشور بخونم کدو گرایش بهتره و کدوم کشور؟ با تشکر


پاسخ مدیر : بیومکانیک و روانشناسی ورزشی
paiam | پنجشنبه 11 تیر 1394 ساعت 14:23
سلام.من دانشجوی کارشناسی دانشگاه فرهنگیانم احتمالاتابستان آینده فارقالتحصیل بشم دو تاسوال دارم: 1-من اگه بخونم قبول شم فارق التحصیل نشم نتونم ثبت نام کنم سال بعدش محروم میشم؟ 2-رشته خودم علوم تربیتیه ولی به ورزش بیشتر علاقه دارم رشته ورزشیه حال حاضرم بدنسازیه کدوم گرایش برام مناسبتره آینده شغلیشم برام میتونه بهتر باشه؟{من الان کارمند آموزش پرورشم}


پاسخ مدیر : سلام، محرومیت شما رو با تردید میتونم بگم اگر روزانه قبول بشید و فارغ لتحصیل نشده باشید، اشکالی پیش نمیاد، ولی اگر میدونید نمیتونید واحدهاتون رو تمام کنید، بعد قبولی انتخاب رشته نکنید.بهترین گرایش برای شما با این رشته ورزشی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی و یا تغذیه ورزشی هستش
حسین حیدری | پنجشنبه 11 تیر 1394 ساعت 20:06
سلام بچه ها جهت تخمین رتتون و اینکه دانشجویان غیر تربیت بدنی هم میتونن راحت در دانشگاه های روزانه قبول شن بگم که بنده کنکور 92 زبان 51% مدیریت 47% سنجش 35% و بقیه سفید. رتبه ام 282 شد در حال حاضر هم دانشجوی ارشد مدیریت روزانه دانشگاه گیلان هستم.09127414672
حسین حیدری | پنجشنبه 11 تیر 1394 ساعت 20:07
سلام بچه ها جهت تخمین رتتون و اینکه دانشجویان غیر تربیت بدنی هم میتونن راحت در دانشگاه های روزانه قبول شن بگم که بنده کنکور 92 زبان 51% مدیریت 47% سنجش 35% و بقیه سفید. رتبه ام 282 شد در حال حاضر هم دانشجوی ارشد مدیریت روزانه دانشگاه گیلان هستم.09127414672
shahrouz | شنبه 13 تیر 1394 ساعت 00:14
آقا یا سایت نزنین یا جواب همه رو بدید


پاسخ مدیر : این مدل حرف زدن درست نیست، من هرچقدر در توانم باشه کمک میکنم، عزیزم از اینکه نتونستم کمکت کنم عذر میخام، سوالت خیلی مهمه ایمیل بزن
زهرا د | پنجشنبه 18 تیر 1394 ساعت 23:39
سلام وقتتون بخیر ساییتون خیلی جالبه . من چند تا سوال دارم اول اینکه دانشجوی ترم 6 مهندسی برق هستم میخام آسیب شناسی شرکت کنم . میشه راهنمایی کنید چه کتابهای تستی بخونم بهتره .معدلم تاثیری داره یا ن؟؟چون رشتم تربیت بدنی نبوده باید درسایی از کارشناسی تربیت رو هم بخونم یا به رشته کارشناسی ربطی نداره؟؟موقع انتخاب رشته میشه چند تا گرایش رو انتخاب کرد اگه مجاز بودیم چون هم آسیب و هم رفتار رو خیلی دوست دارم !!!!!! ممنون میشم راهنمایی کنید ......


پاسخ مدیر : سلام، گرایش خوبیه، آینده خوبی هم داره، ولی چون رشته شما در مقطع کارشناسی هماهنگ نیست، احتمالا برای هیئت علمی شدن دچار مشکل بشید، ولی این گرایش بازار کار خوبی داره، البته شما در گرایش بیومکانیک و یا کنترل حرکتی نیز شانس موفقیت بالایی دارید. معدل شما تأثیر کمی داره، من منابع رو در وبلاگ دقیق با توضیحات ارائه دادم. همۀ موارد مطرح شده با مطالعه منابع معرفی شده فراهم میشه و بعدش با رتبه خوب میتونید دانشگاه خوب قبول بشید و ....
Pourya | سه شنبه 30 تیر 1394 ساعت 13:34
استاد سلام آیا رتبه 24000 منطقه دو ریاضی شانس قبولی در رشته تربیت بدنی دانشگاه های دولتی تهران رو داره البته با رتبه عملی خیلی عالی


پاسخ مدیر : سلام، خود دانشگاه تهران خیر، ولی دانشگاههای دیگر شهر تهران بالای 50%
مهتاب | پنجشنبه 1 مرداد 1394 ساعت 12:17
سلام استاد من چندمین باره سوال میپرسم ولی متاسفانه ثبت نشده ایمیل هم فرستادم.خواهش میکنم به من جواب بدید.ینده کنکور 94رشته ریاضی منطقه3 رتبم10هزار شده ایاشانس قبولی تربیت بدنی در دانشگاه تهران یا اصفهان روزانه دارم؟اگر نه در شهر خودم ایلام چطور؟خواهش میکنم جواب بدید.


پاسخ مدیر : سلام، اگر امتحان عملی شما خوب باشد، شانس قبولی شما در دانشگاه تهران نیز وجود دارد.
مهتاب | پنجشنبه 1 مرداد 1394 ساعت 15:54
سلام وقت بخیر استاد خیلی متشکرم از پاسختون.استاد یعنی شانس روزانه هم دارم؟و سوال اخر اینکه امتحان عملی خیلی میتونه سخت باشه؟البته بنده دان 3تکواندو هستم و اکثر ورزش هارو تجربه کردم از نظر فیزیکی هم مشکلی ندارم.عذر میخوام که سوالاتم زیاد شد.ممنون میشم پاسخ بدید.


پاسخ مدیر : تا آنجایی که یادمه در مقطع کارشناسی در این رشته شبانه نداشتیم. شانستون زیاده به خواست خدا
زینب | شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 13:18
سلام دکتروقتتون ب خیر.میخاستم بپرسم من ازشهرقم بارتبه ی3000انسانی شانس قبولیم دردانشگاه تهران چه قدر؟؟درمقطع کارشناسی.خواهش میکنم زودترجواب بدیدخییلی برام مهم.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، تقریبا 95% انشالله
Pourya | شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 14:24
استاد سلام خواهش میکنم دفترچه ریاضی رو نگاه کنید. ظرفیت علوم ورزشی 2 یا 3 نفر هست برای دانشگاه های تهران ویا بقیه شهر های نسبت به سال قبل خیلی ظرفیتشون کم شده! استاد خواهش میکنم جواب بدین دارم دیوونه میشم


پاسخ مدیر : سلام، کم شده، ولی جای نگرانی نیست، چون تربیت بدنی نیمه متمرکز هستش، بیشتر افراد بعد قبولی در یک رشته دیگه، تربیت بدنی نمیایند. شانس قبولی زیاده
پری | شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 18:29
با سلام آیا میشه با رتیه ی 18هزار رشتهی ریاضی منطقه ی سه رشته ی تربیت بدنی دانشگاه تبریز قبول شد؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، احتمالش بالای 80% هستش
Pourya | یکشنبه 4 مرداد 1394 ساعت 13:16
مرسی دکتر قسمت بشه ببینمتون جبران کنم
زهرا | یکشنبه 4 مرداد 1394 ساعت 14:18
سلام آقای دکتر من تورشته ی ریاضی منطقه ی یک 18هزار آوردم. رشته ی تربیت بدنی دانشگاه تبریز قبول میشم؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، به احتمال بالای 80%
محمد | http://readbook.ir | یکشنبه 4 مرداد 1394 ساعت 15:21
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد سوال داشتم که بعد از گرفتن مدرک ارشد در گرایش اسیب امکان تاسیس مراکز توانبخشی و حرکات اصلاحی وجود دارد یا مجوز کار مربوط به گرایشات علوم پزشکی میشود؟ با تشکر


پاسخ مدیر : امکانش نیست، آنهایی که دکتری این گرایش رو دارن و استاد هم هستن مجوز ندارن، وزارت بهداشت به شدت مخالفه
مهدی | دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 14:36
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر کاویانی.من در رشته تجربی منطقه یک،16500 اوردم.تربیت بدنی دانشگاه تبریز روزانه قبول میشم؟؟دانشگاه تهران چطور؟؟


پاسخ مدیر : سلام مهدی جان، من کاشانی هستم، شانس قبولیتون با این رتبه خیلی زیاده، دانشگاه تهران خیر
غفاری | سه شنبه 6 مرداد 1394 ساعت 15:16
با سلام خسته نباشید .آقای دکتر من تورشته ی ریاضی منطقه یک 24هزار آوردم شانس قبولیم تورشته ی تربیت بدنی دانشگاه تبریز روزانه ش چقدره؟؟؟


پاسخ مدیر : 100%
سحر | سه شنبه 6 مرداد 1394 ساعت 21:53
سلام،خسته نباشید،من تازه کنکور دادم و میخوام انتخاب رشته کنم،میخواستم بدونم فرق علوم زیستی ورزش و علوم انسانی ورزش با تربیت بدنی چیه و آیا بازار کار هر دو یکی هست،اگه علوم زیستی بریم میتونیم استخدام اموزش و پرورش بشیم یا باشگاه بزنیم یا مربی گری کنیم؟؟ اگه میشه زودتر جواب بدین،من اطلاعات کمی دارم پ وقت زیادی ندارم. با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، فرق زیادی نداره، البته علوم انسانی بیشتر نزدیکه به روانشناسی و مدیریت و رفتار حرکتی، علوم زیستی به فیزیولوژی و بیومکانیک و آسیب شناسی ورزشی، در مقطع ارشد می تونید گرایشتون رو تغییر بدید، مهم زمان ارشده، معلم شدن اگر فرهنگیان قبول بشید شانس دارید، ولی اینجوری شانستون کمتره
غفاری | سه شنبه 6 مرداد 1394 ساعت 23:11
سلام آقای دکتر .با رتبه ی 66هزار رشته ی تجربی منطقه یک احتمال قبولی تو پیام نور تبریز هس؟؟؟؟


پاسخ مدیر : پیام نور! قطعا جای بهتر قبول می شید...
NILOOFAR | چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 21:51
سلام خسته نباشید.دانشگاه تهران برای ارشد شما توصیه میکنید گریش رفتار حرکتی بهتره بخونیم یا بیومکانیک؟ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، علاقتون چیه؟ اگر دنبال هیئت علمی شدن هستید، قطعا بیومکانیک
zahra | پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 09:40
سلام ایا با رتبه ی 12500 منطقه ی یک و رتبه ی کشوری 54000 انسانی میشه تربیت بدنی دانشگاه های تبریز شهید مدنی و ارومیه قبول شد؟


پاسخ مدیر : سلام، شما جای بهتر قبول میشید، انشالله
علیپور | پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 17:17
سلام خسته نباشید.من میخوام تربیت بدنی بخونم تو رشته ی ریاضی 18هزار آوردم تو منطقه ی یک .تو انتخاب رشته م اولین اولویت روزانه دانشگاه تبریز زدم شانس قبولیم چقدره آقای دکتر؟؟خواهش میکنم جواب بدین


پاسخ مدیر : سلام، زیاد، شما اول دانشگاه های شهر تهران رو بزنید، بعد تبریز، مشهد، گیلان، موفق باشید. قطع قبول میشید.
مهتاب | پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 20:34
خواهش میکنم نظر بنده ثبت بشه .استاد من اول دانشگاهای تهران -اصفهان وبعد ایلام رو زدم و بعد از ایلام رفتم سراغ رازی و شیراز و مشهد.رتبم 10هزار منطقه 3 بود.استاد چند درصد احتمال داره که بین اصفهان و تهران برام بگیره؟ایا نظر شما اینه که مشهد و شیراز رو قبل ایلام بزنم؟البته با مسافت شهرها هم مشکل دارم.خواهش میکنم جواب بدید.سپاسگزارم


پاسخ مدیر : سلام، اول دانشگاههای درج یک تربیت بدنی رو بزنید، بعد نزدیکترین شهرتون، تهران قبول نمیشید، احتمالش کمه، اول دانشگاههای شهر تهران رو بزنید، تهران، بهشتی، خوارزمی، علامه، رجایی و هرجا که هست، بعد تربیت بدنی گیلان، بعد مشهد، بعد اصفهان، بعد مازندران و یا تبریز، باقی دانشگاهها رو با اولویت مسافت انتخاب بفرمایید.
zahra | پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 21:21
چرا من هر چی نظر می فرستم جواب نمی دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
zahra | جمعه 9 مرداد 1394 ساعت 11:02
مرسی اقای دکتر دستتون درد نکنه خیلی خوشحالم کردید!!!
مهتاب | جمعه 9 مرداد 1394 ساعت 21:46
آقای دکتر خیلی ناامید شدم.من انتظار داشتم دانشگاه اصفهانو دیگه بتونم با رتبه 10هزار ریاضی منطقه3 بیارم.تهران که دیگه به یه رویا تبدیل شده.از بس استرس دارم تعداد سوالاتم زیاد میشه خیلی عذر میخوام آقای دکتر کاشانی.احتمال اصفهان قبول شدنمم تقریبا صفره درسته؟من شنیدم برا نیمه متمرکز هم دو دانشگاه برات معرفی میشه درسته؟


پاسخ مدیر : این افکار منفی شما رو تبدیل میکنه به یک قهرمان! این چه استدلالیه؟ شما به احتمال بالای 90 دصد یکی از دانشگاههای خوب قبولید، ولی خوب رتبتون رو ببینید و بعد انتشار داشته باشید دانشگاه تهران قبول بشید، رتبه شما نشون میده خیلی تلاش نکردید و ضعیف هستید، دانشگاه تهران جای آدمهای پر تلاشه، انشالله برای ارشدتون با تلاش شبانه روزی در مقطع لیسانس برنامه ریزی بفرمایید، انشالله دانشگاه تهران قبول خواهید شد، ولی با این رتبه احتمال زیاداصفهان یا یکی از شهر های دیگر، موفق باشید و با افکار بی ارزش خودتون رو اذیت نکنید.
نیلوفر | جمعه 16 مرداد 1394 ساعت 03:48
با سلام من دانشجوی ترم 3کارشناسی ارشد رشد هستم.میخواستم بپرسم کار درستی هست اگه برای دکتری و پایان نامم همین گرایش ادامه بدم؟ با توجه به اینکه هیچ دانشگاه آزاد و یا پیام نور این گرایش رو برای هیات علمی جذب نمیکنند.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، تردید نکنید که تغییر گرایش آسیب و اشکالاتش بیشتره، آزاد و پیام نور!
yadegar | جمعه 16 مرداد 1394 ساعت 15:42
سلام خسته نباشید.اقای دکتر من میخوام کنکور ارشد 94 شرکت کنم اما هنوز گرایشم رو انتخاب نکردم. چون شاغلم خیلییییییی به این مدرک احتیاج دارم،اما چون وقت کافی ندارم میخوام آسون ترین گرایش رو انتخاب کنم.به عبارتی گرایشی میخوام که خیلی تخصصی نباشه.تربیت بدنی عمومی که قبلا جز گرایش ها بوده ظاهرا تبدیل شده به روانشناسی ورزشی. من فکر می کنم این گرایش بیشتر به شرایطم میخوره اما چون اطلاع کافی ندارم خواستم نظر شما رو هم بپرسم. ممنون میشم کمکم کنید. واقعا به این رشته احتیاج دارم. اگه امکانش هست جوابتون رو برام ایمیل کنید. با تشکر


پاسخ مدیر : واقعیت اینه که سختی و آسونی گرایش دو حوزۀ مختلف داره، سختی در قبول شدن و سختی در پاس کردن واحدها، به نظرم سخترین گرایش در قبول شدن آسیب و اصلاحی و بیومکانیکه و آسونترین گرایش برای قبول شدن مدیریت و فیزیولوژی، ولی پاس کردن واحدها در مدیریت آسانتره، ضمن احترام به همه این نظر منه و ممکنه درست نباشه، سختی و آسونی واحد پاس کردن تحت تأثیر اساتید دانشگاه هم هست.
ریحانه | جمعه 16 مرداد 1394 ساعت 20:03
اقای دکتر سلام .رتبه کشوری من بدون اعمال سهمیه 19719شده و رتبه درسهمیه درمنطقه1 رشته انسانی زیرگروه پنج4967 شده .لیسانس زبان دارم و کنکور کارشناسی دادم مجاز شدم .انتخاب اول علوم زیستی و دوم علوم انسانی ورزش روزانه اصفهان را زدم بسیار علاقه مندهستم که رشته تربیت بدنی تحصیل کنم .ایا احتمال قبولی برای من وجود داره؟


پاسخ مدیر : 100% قبولید، در رشتۀ تربیت بدنی داشتن مهارت مناسب در بخش زبان انگلیسی عامل موفقیت است.
ریحانه | جمعه 16 مرداد 1394 ساعت 21:20
سپاسگذارم
مریم | پنجشنبه 22 مرداد 1394 ساعت 14:01
سلام استاد خواهش میکنم کمکم کنین من امسال کنکور دادم رتبم بد شد عاشق ورزشم دانشگاه ازاد تربیت بدنی استان کرمان زدم به نظرتون خوبه؟اصلا بازار کار داره؟ لطفا کمکم کنین


پاسخ مدیر : دانشگاه آزاد چیزی یاد نمیگیرید، مگر اینه دانشگاه آزاد شهر تهران یا شهر های بزرگ باشه، چون دروس عملی دارید هزینه هم زیاده، ارزش این رو داره یکسال بخونید واسه دولتی، ولی کلا تربیت بدنی برای خانم ها بازار کار خوبی داره، حداقل الان اینجوریه، البته نه عالی، ولی بد نیست، انشالله موفق باشید.
عطیه | جمعه 23 مرداد 1394 ساعت 11:14
سلام دمت گرم این جور استادای خوبم موندن ????البته آبجی منم استاده ها ولی خوب استادای مرد خیلی فرق دارن خیلی
معصومه صباح | شنبه 24 مرداد 1394 ساعت 15:19
سلام استاد گرامی بنده با رتبه ۲۷۰۰ مدیریت و ۳۰۰۰ فیزیولوژی و ۲۰۰۰ روانشناسی ایا شانس قبولی در شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی رو دارم؟؟؟ پیام نور فراگیر قبول شدم و بی صبرانه منتظر جواب دولتی هستم...ممنون میشم جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام، این رتبه یعنی شما وقت زیادی نذاشتید، به نظرم شانس قبولیتون کمه، ایشالله هرچی خیر و برکت هست، خداوند برای شما رقم بزنه. انشالله
nik | دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت 14:10
سلام من کارشناسی و کارشناسی ارشد مترجمی دارم. آیا امکانش هست برای دکتری در رشته تربیت بدنی کنکور بدم؟ فکر میکنم فقط در آزاد امکان پذیره. ممنون میشم توضیح بدید. و اگر بله، با توجه به اینکه ارشد رشته نامرتبطی خوندم بعد از اخذ دکتری امکان هیات علمی شدنم هست؟


پاسخ مدیر : در دانشگاه دولتی امکان دکتری خوندن ندارید، هیئت علمی هم خیلی سخت، تقریبا شانستون کمتر از 20% خواهد بود.
یگانه | شنبه 31 مرداد 1394 ساعت 13:54
سلام استادببخشیدبرای قبول شدن دررشته فیزیولوژی ورزشی اینم شهرای بزرگ مثل تهران-شیرازو... بایدرتبه کنکورچندباشه؟


پاسخ مدیر : تهران پایین تر از 40 (دانشگاههای دیگه شهر تهران زیر 100 تا 150)، شیراز حدود 300 و پایین تر
یگانه | شنبه 31 مرداد 1394 ساعت 17:36
استادببخشید ازرشته انسانی میشه رفت فیزیولوژی خوند؟میخوام برای کنکورتربیت بدنی بزنم. ازشهریزد هستم مدرسه استعدادهای درخشان... به نظرتون امیدی هست.


پاسخ مدیر : سلام، بله با گرایش انسانی می شود، امید که هست، تلاش و زحمت هم باید همراه شود تا موفقیت فراهم شود، زبان انگلیسی و تسلط به آن مهمترین راه موفقیت در این رشته است.
یگانه | دوشنبه 2 شهریور 1394 ساعت 22:08
سلام استادممنون میشم اگه بابت سوالی که ازتون پرسیدم راهنماییم کنین میخوام تادیرنشده نظرتون روبدونم ورشتموعوض کنم البته طبق راهنمایی شما... ممنون باتشکر...


پاسخ مدیر : سلام، بله با گرایش انسانی می شود، امید که هست، تلاش و زحمت هم باید همراه شود تا موفقیت فراهم شود، زبان انگلیسی و تسلط به آن مهمترین راه موفقیت در این رشته است.
مریم | دوشنبه 9 شهریور 1394 ساعت 21:24
سلام استاد این خبر که اگه حکم ها و مقامای ورزشیمون برا سازمان سنجش بفرستیم دانشگاه ملی تهران قبول میشیم درسته؟من حکم خیلی دارم ولی رتبم خوب نشده کمکم کنین بفرستم جواب میدن


پاسخ مدیر : فقط حکم قهرمانی آسیایی و قهرمانی و نائب قهرمانی و برنز جهانی میتونه این شرایط رو ایجاد بکنه
حسین | سه شنبه 10 شهریور 1394 ساعت 00:19
سلام استاد فیزیولوژی کاربردی گیلان قبول شدم به نظر شما بخونم یا برم خدمت؟


پاسخ مدیر : عالیه عالی، گیلان قطب تربیت بدنی ایران محسوب میشه، فیزیولوژی که دیگه حرفی نمیمونه، اساتید درجه یک و بین المللی
ملیح | شنبه 14 شهریور 1394 ساعت 20:42
با سلام ... من کارشناسی م.مکانیک دانشگاه شهرکرد خوندم و از آنجا که دان 2 تکواندو دارم و علاقه مند به ورزش هستم به نظر شما ارشدم رو مهندسی ورزش بخونم موفق خواهم بود با توجه به اینکه هدفم فدراسون هاست. لطفا راهنماییم کنید. ممنون


پاسخ مدیر : عالیه، شما در کنترل حرکتی هم موفق خواهی شد، سری به بخش مهندی ورزش دانشگاه امیر کبیر بزنید... برای شما بیومکانیک هم خیلی خوبه، مهندسی ورزش فکر میکنم زیر مجمعۀ علوم پزشکی باشه
ریحانه | چهارشنبه 18 شهریور 1394 ساعت 00:25
اقای دکتر سلام .من قبل پیام زدم ممنون جواب دادید .نتیجه کنکور روی سایت امده با توجه به اینکه پنج انتخاب رشته زدم و شماره اول و دومم تربیت بدنی بود وسه تای دیگه صرفه به خاطر فقط انتخاب رشته بود الان که نتیجه امده نوشته مردود .من میتونم به نتیجه نیمه متمرکز که مهرماه میاد امیدوارباشم؟واقعا برام مهم هست.


پاسخ مدیر : انشالله، رتبتون چند بوده؟
ریحانه | چهارشنبه 18 شهریور 1394 ساعت 01:37
رتبه کشوری بدون اعمال سهمیه 19719.رشته اصلیم تجربی بوده ولیسانس مترجمی زبان دارم.امسال تغییررشته دادم انسانی کنکور دادم منطقه یکم زیر گروه پنج زده 4967.رتبه 5600.انتخاب اولم علوم زیستی ورزش بوده .دومم علوم انسانی ورزش دانشگاه.اصفهان روزانه.


پاسخ مدیر : سلام، تردید نکن آدم موفقی خواهی بود، این حرف من یادت باشه
مهفام | جمعه 20 شهریور 1394 ساعت 01:01
سلام من امسال پردیس دانشگاه تهران کیش ارشد اسیب شناسی گرایش امدادگر ورزشی قبول شدم! حالا سوالم اینکه ایا میتونم برای دکترا خارج از کشور ترجیحا المان فیزیوتراپی بخونم؟ و اینکه اگر خارج از کشور نروم با ارشد یا دکترای اسیب شناسی تو ایران چکاری میتونم انجام بدم؟ مرسی که برای سوالم وقت میزارید :)


پاسخ مدیر : بله میشه، چرا که نه، سلام بنده حقیر رو خدمت دکتر علیزاده ابلاغ بفرمایید.
بیدل | جمعه 20 شهریور 1394 ساعت 23:25
سلام خسته نباشید آیا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی گرایش تغذیه ورزش پارامترهایی مثل قد دانشجو ،توانایی و .... مد نظر قرار داده میشود؟ مصاحبه یا تستخاصی بعد از پذیرش از دانشجو گرفته میشود؟ و آیا در طول دوره تحصیل واحدهای عملی و جسمانی هم دارند؟ ممنونم


پاسخ مدیر : خیر، این مسائل مهم نیست، مصاحبه هم نداره، اگر در مقطع کارشناسی رشته شما تربیت بدنی نبوده باشد، باید 12 واحد اضافه پاس کنید که بستگی به امکانات هر دانشگاه میتونه متفاوت باشه
مریم | شنبه 21 شهریور 1394 ساعت 11:08
سلام استاد من دوتا انتخاب دارم یا باید برم غیراتفاعی تربیت بدنی یا ازاد به نظر شما کدوم بهتره؟خواهشا جواب بدین وقت ندارم ممنون


پاسخ مدیر : سلام، بستگی به سطح دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی داره، مثلا آزاد علوم تحقیقات تهران یا تران مرکز عالیه، غیر انتفاعی امام رضا تو مشهد مقدس خوبه....
فرشته امام | یکشنبه 22 شهریور 1394 ساعت 16:12
سلام، خسته نباشید من لیسانس ریاضی چمران اهوازم، چند سالیه خیلی به ورزش علاقه پیدا کردم ،فعالیت و مطالعه م در این زمینه زیاد شده، دوست دارم ارشد تربیت بدنی شرکت کنم. آیا می تونم؟ مشکل ایجاد نمی شه که لیسانسم متفاوت بوده؟ چه گرایشی مناسب تره برام؟ برای چمران اهواز چه رتبه ای باید بیارم؟ ممنون که وقت می گذارید


پاسخ مدیر : سلام، مشکلی ندارید برای شرکت، برای شما گرایش بیومکانیک و یا رفتار و در نهایت کنترل حرکتی بهتره، ولی چیزی که بتونه به عنوان مربی و ورزشکار به شما کمک کنه در گرایش فیزیولوژی ورزشی دیده میشه، با رتبه حدود 400 الی 500، البته گرایش فیزیولوژی اینطوری هست، بیومکانیک باید رتبه بهتری بیارید چون پذیرش کمتره
فرشته امام | دوشنبه 23 شهریور 1394 ساعت 05:57
ممنون از پاسختون. منابع را از کجا باید تهیه کنم؟ آیا شرکت در آزمونهای موسسات لازمه؟یا بدون اونا هم می تونم به این رتبه برسم.


پاسخ مدیر : سلام، قطعا بدون آنها هم میشه قبول شد و رتبۀ خوب آورد، ولی شرکت در این آزمونها رو من توصیه میکنم.
محبوبه | سه شنبه 24 شهریور 1394 ساعت 02:43
سلام استاد ممنون که سوالا رو زود جواب میدید ایا با ارشد فیزیولوژی ، امکان ادامه تحصیل در رشته ی فیزیوتراپی خارج از کشور را دارم؟ یا حتما باید اسیب شناسی خونده باشم ؟


پاسخ مدیر : سلام، در این مورد اطلاع دقیقی ندارم.
Bita Fhi | جمعه 3 مهر 1394 ساعت 18:33
سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم ،با أرشد تغذیه.میشه مطب زد?


پاسخ مدیر : خیر
Bita Fhi | جمعه 3 مهر 1394 ساعت 18:34
سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم ،با أرشد تغذیه.میشه مطب زد?


پاسخ مدیر : خیر
Ari | جمعه 3 مهر 1394 ساعت 23:52
سلام من کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی مربیگری میخوانم میخواستم بدونم میتونم ارشد تغذیه بخوانم ومطب بزنم


پاسخ مدیر : شما می توانید تغذیه ورزشی بخونید، ولی مطب نمیتونید بزنید.
زهرا | دوشنبه 6 مهر 1394 ساعت 13:01
سلام استاد من میخواستم بدونم ازمون عملی تربیت بدنی معمولا کی میشه؟و من با رتبه ی 12500 منطقه ی یک انسانی شانسی دارم از تربیت بدنی دانشگاه تبریز قبول بشم و اینکه تو گزینش نهایی فقط نمره ی ازمون عملی ملاکه یا اونی که رتبه ی کنکورش بهتره شانس قبولیش بیشتره؟؟


پاسخ مدیر : معمولا اواخر مهر یا اوایل آبان، با این رتبه به راحتی قبول میشید، نمرۀ عملی یکی از دروس محسوب میشه و با ضریب خاص خودش، تأثیر زیادی در بهبود رتبۀ شما در قبولی دارد.
سجاد | یکشنبه 3 آبان 1394 ساعت 13:29
سلام خسته نباشید ارشد شبانه تغذیه و ورزش دانشگاه بین الملل قزوین ارزش خوندن داره؟


پاسخ مدیر : خوبه، دانشگاه خوب و معتبریه، دکتر مرتضی طاهری از اساتید حوزۀ رفتار رو میشناسم در اون دانشگاه، قوی، علمی و اخلاقی
فرشته | پنجشنبه 14 آبان 1394 ساعت 09:03
سلام.من کارشناسیم مهندسی اجرایی خوندم وچون اشنایی برای این رشته کم بود کار براش تو شهرستانمون نبود.برای همین میخوام رشته ای بخونم که ربطی به آموزش وپرورش یا بهزیستی داشته باشه.بنظر شمارفتار حرکتی رو برای ارشد انتخاب کنم وبخونم خوبه؟ کار براش هست در اون دوجا که گفتم؟بعد اینکه با رشته ی کارشناسیم ارشدرو میتونم رفتار حرکتی انتخاب کنم؟اگه جواب مثبت هست در مورد درساوکتابایی که باید بخونم ممنون میشم کمکم کنید.بینهایت ممنون .ببخشید طولانی بود!!!


پاسخ مدیر : سلام، واقعیت اینه که عمدۀ بحث بازتوانی و برگشت به حالت اولیه پس از آسیب یا مشکلاتی نظیر معلولیت در گرایش آسیب و حرکات اصلاحی مطرح می شود، بنابراین توصیه من به شما این گرایش است، من منابع کارشناسی ارشد رو در همین سایت و توضیحات لازم رو ارائه دادم، آنها رو مطالعه کنید. موفق باشید.
عبدالحمید | دوشنبه 18 آبان 1394 ساعت 20:33
سلام من سوم تجربی هستم میخواستم بدونم تربیت بدنی چه رتبه ای میخواهد(منطقه سه)


پاسخ مدیر : هرچی رتبه بهتری بیارید، دانشگاه بهتری قبول میشید، زیر 10 هزار دانشگاههای شهر تهران، زیر 20 هزار دانشگاههای خوب شهرستان، زیر 50 هزار قبولی 100%
آرشام | یکشنبه 24 آبان 1394 ساعت 18:48
سلام دکتر خسته نباشید بنده لیسانس تربیت بدنی هستم می خواستم امسال در کنکور ارشد گرایش فیزیولوژی شرکت کنم لطف کنید بفرمایید برای قبول شدن روزانه در دانشگاه اصفهان، گیلان و فردوسی حداکثر باید چه رتبه ای بیارم؟ و به نظر شما برای فیزیولوژی چه کتابایی خیلی مهم هستند ممنون میشم سوالامو جواب بدید.


پاسخ مدیر : سلام و احترام، عزیزم از کتاب اصول بنیادی فیزیولژی میتونی شروع کنی، ولی اگر سخت بود برات، کتاب 5 استاد رو اول بخون، بعد برو سراغ این کتاب، در بخش منابع کارشناسی ارشد، منابع رو دقیق همراه با روش مطالعه خدمتتون عرض کردم، رتبه زیر 150 برای دانشگاه اصفهان، زیر 100 برای اصفهان، البته بستگی به سؤالات هر سال و مسائل دیگه ممکنه با رتبۀ کمی بالاتر هم قبول بشید. موفق انشالله
Panahi | شنبه 7 آذر 1394 ساعت 11:38
سلام.استاد عزیز.من نمی تونم بین گرایش آسیب و فیزیولوژی یکی را انتخاب کنم.چیکار کنم؟ به نظرم هر دو کاربردی و خوبه .نسبت علاقه ام به هر دو تقریبا به یه اندازه است.لطفا راهنمایی کنید...


پاسخ مدیر : علاقه اولیته، آسیب قبولیش سخته، ولی نسبت به فیزیولوژی شانس کارش بیشتره، خودتون تصمیم بگیرید.
مصطفی | شنبه 7 آذر 1394 ساعت 19:07
سلام من رتبه ام ۱۶هزار و منطقه ۳هستم و زمان ازمون عملی ام ۲:۴۳اومده یا امکان قبولی در دانشگاه های بزرگ را دارم ممنون میشم جواب بدید؛اگه میشه نام دانشگاه هارا بگید


پاسخ مدیر : شانس قبولیتون زیاده، احتمالا غیر دانشگاههای شهر تهران
zahra | دوشنبه 9 آذر 1394 ساعت 16:35
سلام من رتبه ام تو منطقه ی یک انسانی 12500 هستش و ازمون عملی رو حدود2:41 رفتم احتمال قبول شدنم تو دانشگاه تبریز چقدره؟؟؟؟و دانشگاه تبریز کلا 6 نفر انسانی برمیداره ایا احتمال این هست که از این بیشتر هم بردارن چون تو دانشگاه گفتن که تو یکی از سال ها همه رو انسانی برداشتن.من دانشگاه پیام نور هم قبول شدم (ورودی بهمن) حلا موندم ثبت نام کنم یا نه.ممنون میشم اگه جواب بدین ببخشید دیگه زیاد شد!


پاسخ مدیر : سلام و احترام، شانس قبولی شما بسیار بسیار زیاده، دانشگاه فقط دولتی توصیه من هستش
sahar | دوشنبه 9 آذر 1394 ساعت 21:27
سلام خسته نباشید .... شرمنده من دانشجوی کارشناسی حسابداری بودم وبرای ارشد هم حسابداری دانشگاه ازاد شیراز قبول شدم ولی میخوام تغییر رشته بدم ب تربیت بدنی ... ایا اغییر رشته کار درستیه؟؟؟باتوجه ب اینکه علاقه ای ب حسابداری ندارم و تربیت بدنی رو خیلی دوست دارم .... و درصورت تغییر رشته چ گرایشی از تربیت بدنی رو بخونم بهتره؟


پاسخ مدیر : شما در رشته تربیت بدنی وارد بشید، باید 5 سال عمرتون رو خرج کسب مهارت در این رشته کنید، اما حسابداری بازار کارش اگر مهارت لازم رو داشته باشید، خیلی خیلی بهتر خواهد بود، من توصیه نمیکنم.
Sepide | سه شنبه 17 آذر 1394 ساعت 10:23
سلام خسته نباشید من کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی خوندم دکتری میشه آسیب بخونم ؟


پاسخ مدیر : میشه، ولی یکم برای هیئت علمی شدن شاید دچار مشکل بشید، دو مقطع ارشد و دکتری باید مرتبط باشه
یوسف | شنبه 21 آذر 1394 ساعت 10:23
سلام آقای کاشانی، با تشکر از زمانی که برای سوالات علاقمندان صرف می کنید:ارشد تربیت بدنی عمومی دارم، متولد ایتالیا اما بدون اقامت، ٣٧ سال، مدرک زبان ندارم، علاقمند به تحصیل در مقطع دکتری فیزیولوژی حدالامکان کشور انگلیسی زبان در غیر اینصورت پردیس البرز، دارای یک مقاله isi master، و چندین حکم مربیگری، خواهشمندم راهنمایی فرمایید با توجه به شرایط عاقلانه ترین تصمیم چییت؟ منابع درسی دکتری پردیس کدامند؟ بینهایت سپاسگزارم.


پاسخ مدیر : سلام، یوسف جان بهترین شرایط برای شما وجود دارد، شما بهتره در حوزۀ آسیب و اصلاحی وارد بشید یا در حوزل فیزیولوژی ورزشی کاربردی، چون به راحتی میتوانید در بازتوانی بیماران در کشورهای خارجی صاحب کار بشوید، شرایط اشتغال روز به روز در حال بدتر شدن است، شما که امکانش را دارید، حتی برای دکتری هم بروید خارج از کشور، چون در این مقطع برای شما کار هم فراهم کی کنند اما منابع، منابع با توجه به تغییرات صورت گرفته، همانهایی هستند که در سایتم اعلام کردم. در پناه خداوند.
مهدی | یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 12:15
سلام اسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی کدوم گرایشش هست که میشه فیزیو تراپ بشی برا شغل


پاسخ مدیر : سلام، هیچکدوم، فیزیوتراپی باید از گرایش فیزیوتراپی در دوران کارشناسی که از زیر مجموعۀ پزشکی هست وارد شد.
فریبا | چهارشنبه 2 دی 1394 ساعت 15:35
سلام استاد.میشه لطفا راهنماییم کنید.می خواستم بدونم برا رشته تربیت بدنی غیر از مربیگری و تدریس چه کار دیگه ای می شه انجام داد.هرجایی هم که میریم پارتی که نداریم اول کارمونم هست سابقه هم نداریم.???????!!!!!!!!!


پاسخ مدیر : سلام، مربیگری، تدریس عمدل کاریهایی هستش کا یک فارغ التحصیل تربیت بدنی میتونه انجام بده، اگر در شنا مهارت دارید میتونید در استخر مشغول بشید، بلد بودن روشهای ماساژ هم خیلی در حال حاضر طرفدار پیدا کرده....
فریبا | چهارشنبه 2 دی 1394 ساعت 21:27
استاد بابت وقتی که میزارید و به سوال های ما دانشجوها جواب میدید یه دنیا ممنون.
elena | چهارشنبه 2 دی 1394 ساعت 22:45
سلام خسته نباشید...ممنون که وقت میزارید...من کارشناسی حسابداری هستم ولی خیلی به بازار کاری حسابداری علاقه ندارم...ولی مدرک مربیگری دارم و قصد دارم به عنوان مربی در باشگاه های ورزشی شروع به کار کنم و باشگاه خصوصی دایر کنم با این اوصاف برای کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی شرکت کنم به درد من میخوره؟یا اصلا کدوم گرایشش مناسب برنامه اینده من هست؟


پاسخ مدیر : سلام، حسابداری اگر کار بلد باشید و در این حوزه سرمایه گذاری کنید، 10 سال آینده میشیود ثروتمند، ولی مربیگری تا 10 سال آینده با داشتن کارشناسی ارشد، با توجه به رکود و نبود پول در دست مردم و قرار گرفتن ورزش در اولویت 5 و 6 خانواده، توصیه نمیکنم....
فیروزه | چهارشنبه 9 دی 1394 ساعت 13:01
سلام.ببخشید من رتبه6000منطقه 3هستم و ازمون عملیم هم ب 3دقیقه نرسید ی کم کمتر میخواستم بدونم شانس قبولیم تو دانشگا سراسرس زنجان و قزوین چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
فیروزه | چهارشنبه 9 دی 1394 ساعت 13:10
سلام.ببخشید من رتبه6000منطقه 3هستم و ازمون عملیم هم ب 3دقیقه نرسید ی کم کمتر میخواستم بدونم شانس قبولیم تو دانشگا سراسرس زنجان و قزوین چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
فیروزه | چهارشنبه 9 دی 1394 ساعت 13:28
سلام.ببخشید من رتبه6000منطقه 3هستم و ازمون عملیم هم ب 3دقیقه نرسید ی کم کمتر میخواستم بدونم شانس قبولیم تو دانشگا سراسرس زنجان و قزوین چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
بي نام | چهارشنبه 9 دی 1394 ساعت 13:36
سلام.ببخشید من رتبه6000منطقه 3هستم و ازمون عملیم هم ب 3دقیقه نرسید ی کم کمتر میخواستم بدونم شانس قبولیم تو دانشگا سراسرس زنجان و قزوین چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدین.


پاسخ مدیر : سلام، انشالله بالای 90%
pourya | چهارشنبه 16 دی 1394 ساعت 00:55
استاد سلام با رتبه 24000 منطقه 2 ریاضی و آزمون زیر 3 دقیقه شانس قبولی دانشگاه اصفهان چقدره؟ آیا قد و وزن هم در آزمون تاثیر داره؟


پاسخ مدیر : شانستون حدود 60 درصد هستش، البته بیشتر از 60%، قد و وزن هم ملاک هست
مهلا | یکشنبه 20 دی 1394 ساعت 12:53
سلام میشه منابع گرایش روانشناسی رو راهنمایی کنین مخصوصا درس روانشناسی عمومی و رشد چه کتابی خوبه همینطور امار هم منبع خوب معرفی کنین


پاسخ مدیر : سلام، چون روانشناسی ورزشی زیر مجموعۀ رفتار حرکتی هستش، توصیه من همون منابع معرفی شده در سایت هست، برای مثال برای رشد اول کتاب خانم دکتر معصومه شجاعی بعد کتاب سبز انتشارات حتمی هستش، در مورد کتاب یادگیری هم اول توصیه میکنم کتاب اشمیت و ریسبرگ ترجمۀ علی حسین ناصری رو بخونید، بعد کتاب سبز انتشارات حتمی، اگر وقت کردید کتاب مگیل رو هم بخونید... روانشناسی عمومی که جزئ منابع نیست خانم!
bahman | یکشنبه 27 دی 1394 ساعت 22:30
باسلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی هستم و در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشم وقصد دارم درمقطع دکتری گرایش اسیب شناسی و حرکات اصلاحی امتحان بدم خواستم ببینم نظرتون چیه اصلا امکانش هست تغییر گرایش بدم میتونم قبول شم میگن برا مصاحبش سخت گیری میکنن در مورد گرایش اینکه کدامش بهتره نظرتون چیه یااینکه دوباره از کارشناسی ارشد اسیب شروع کنم و ادامه بدم چون الانم برا جذب هیعت علمی مدیریت خیلی اشباح شده خلاصه موندم مستقیما دکتری حرکات اصلاحی امتحان بدم یا اینکه از صفر شروع کنم یعنی دوباره ارشد امتحان بدم ممنون


پاسخ مدیر : سلام، قبلا که میشد این کار رو کرد، الان با توجه به دستورالعمل و آیین نامۀ جدید فکر کنم نمیشه، ولی تغییر گرایشششششششششششششش.... خیلی سخت در دو گرایش غیر مرتبط هیئت علمی بشید، برخی از دانشگاهها برای این مسئله محدودیت هایی در نظر گرفتن، اصلاحی خوبه، اگر از کارشناسی ارشد شروع کنید بهتره، توکل کن و از رتبه های برتر آسیب تهران مشورت بگیر، آفرین
nihad | دوشنبه 28 دی 1394 ساعت 18:51
با عرض سلام و خسته نباشی.بنده در یکی از ارگانهای لشگری مشغول به کار هستم.دارای مدرک لیسانس مدیریت مربوط به شغل فعلی.بسته به رشته ورزشی تخصصی ک تکواندو است و حدود 16 سال فعالیت دارم خواستم ورزش رو به صورت آکادمی دنبال کنم .آیا با توجه به مدرک کارشناسی امکان تحصیل در مقطع ارشد وجود داره؟ و با توجه به شاغل بودن در ارگانهای لشگری آیا تحصیل در مقطع دکتری امکانپذیر میباشد؟؟؟ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، بله، میتوانید ....
nihad | دوشنبه 28 دی 1394 ساعت 18:55
با عرض سلام و خسته نباشی.بنده در یکی از ارگانهای لشگری مشغول به کار هستم.دارای مدرک لیسانس مدیریت مربوط به شغل فعلی.بسته به رشته ورزشی تخصصی ک تکواندو است و حدود 16 سال فعالیت دارم خواستم ورزش رو به صورت آکادمی دنبال کنم .آیا با توجه به مدرک کارشناسی امکان تحصیل در مقطع ارشد وجود داره؟ و با توجه به شاغل بودن در ارگانهای لشگری آیا تحصیل در مقطع دکتری امکانپذیر میباشد؟؟؟ممنون.
سپیده | شنبه 3 بهمن 1394 ساعت 18:53
با سلام خدمت شما.رشته ی من مهندسی کامپیوتره.واسه ی ارشدمیشه تربیت بدنی شرکت کنم.برای کنکور95-96 گرایش رفتار حرکتی و آسیب شناسی چه منابعی رو باید بخونم.ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، میتوانید شرکت کنید، در بخش منابع کارشناسی ارشد مطالعه بفرمایید.
Amin | یکشنبه 4 بهمن 1394 ساعت 23:12
سلام استاد ارجمند من لیسانس تربیت بدنی دانشگاه شیراز تموم کردم الان دارم برأی ارشد میخونم تقریبا تمام کتابهایی رو ک توی سایتتون گفتم رو گرفتم ولی اون درساییو م علاقه داشتم الان سوالم در مورد فیزیو لوژی هست ک به دلیل حجم زیاد دکتر گایینی کتاب خلاصه فیزیو تغذیه آقای پرنو رو گرفتم به نظر شما کدومو بخونم ؟ ممنونم
محبوبه | یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 09:53
سلام. من دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی فیزیولوژی,هستم.میشه منابع ارشد فیزیولوژی رو واسم بفرستین؟ بنظر شما میشه با مدرک لیسانس دبیر مدرسه شد؟؟(من عاشق معلمی هستم.). باتشکر از شما


پاسخ مدیر : سلام، منابع در سایت اعلام شده، معلمی هم با لیسانس امکان پذیره
ناصر محمدزاده | سه شنبه 31 فروردین 1395 ساعت 22:07
سلام اقای دکتر نمیدونم در جریان هستید یا نه ولی من از دوتا استادم شنیدم که حرکات اصلاحی از اسیب شناسی جداشده یعنی اسیب شناسی یه گرایش است و حرکات اصلاحی یه گرایش دیگه است شما تایید میکنید و اگه جواب مثبت است تو ضرایب و منابع کنکور تعغییری ایجاد میشود یانه


پاسخ مدیر : سلام، این مسئله که برای دو الس سه سال پیش هست!ضرایب همینی هست که اعلام شده، ولی گرایش اصلاحی+آسیب+امداگر ورزشی جدا هستند...
‌ツ | پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 ساعت 12:07
سلام ببخشید آیا من که رشته ی دبیرستانم تربیت بدنی است میتوانم در دانشگاه های دولتی پزشکی تغذیه یا آناتومی قبول بشم؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید
‌ツ | پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 ساعت 12:14
سلام ببخشید آیا من که رشته ی دبیرستانم تربیت بدنی است میتوانم در دانشگاه های دولتی پزشکی تغذیه یا آناتومی قبول بشم؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام، می بایست در رشته های علوم پزشکی امتحان بدبد
| چهارشنبه 5 خرداد 1395 ساعت 12:12
پس یعنی من فقط میتونم تربیت بدنی بخونم وبرای ارشدم اناتومی یا تغذیه بخونم؟


پاسخ مدیر : بله، خیر
مرضیه | چهارشنبه 12 خرداد 1395 ساعت 12:44
با سلام رشته اصلی من مهندسی کامپیوتر است می خواهم برای ارشد رشته تربیت بدنی بخوانم می خواستم بدانم با مدرک ارشد تربیت بدنی می شود باشگاه تاسیس کرد و با دکترای اصلاح و حرکات رفتاری می شود مطب تاسیس کرد؟ با تشکر


پاسخ مدیر : شما میتونید ارشد تربیت بدنی شرکت کنید و با پارتی بازی باشگاه تأسیس کنید، ولی هرگز اجازۀ زدن مطلب را دکتری اصلاحی نخواهی داشت، وزارت بهداشت نمیذاره و زورشون از وزارت ورزش و علوم خیلی بیشتره
ندا فاضل | سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 14:37
سلام. با رتبه 430 در گرایش فیزیولوژی یا تغذیه ورزشی کدوم شهرستان نزدیک تهران میشه قبول شد آیا احتمال قبولی در دوره شبانه تهران وجود دارد؟


پاسخ مدیر : سبزوار، سمنان، شاهرود....شبانه دانشگاه تهران قبول نمیشید...
yasamin | سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 18:26
با عرض سلام و خسته نباشید. بنده در آسیب شناسی رتبه ام 267 شده و گرایش رفتار 272 برای رشته آسیب - شبانه دانشگاه اصفهان چند درصد احتمال قبولی دارم؟ نظرتون روی دانشگاه شهرکرد چیه برای آسیب؟ روزانه میارم؟ با توجه به اینکه بنده کارمند هستم اولویت من توی انتخاب دانشگاه نزدیک ترین محل به اصفهانه
صدیقی | سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 21:04
سلام وقتتون بخیر.من گرایش اسیب شناسی رتبه 46 شدم خواستم بدونم روزانه اصفهان قبول میشم؟گرایش های رفتار را 162 و گرایش بیومکانیک را 146 شدم ایا امکان قبولی روزانه در دانشگاه اصفهان برای این دو رشته هم هست یا نه؟ممنون


پاسخ مدیر : به جز تهران، همه جا روزانه قبولید....بله، رفتار رو هم قبولید، بیومکانیک 50% شانس دارید.
مهدی | چهارشنبه 26 خرداد 1395 ساعت 01:31
باسلام مدیریت604 شدم...امیدی برا روزانه یا شبانه کجا هست بیشتر؟


پاسخ مدیر : سلام، روزانه شهرستان، مثلا شاهرود
هادی | چهارشنبه 26 خرداد 1395 ساعت 18:13
سلام طاعات قبول با رتبه 687مدیریت آیا امکان قبولی در دوره روزانه دانشگاه حکیم سبزواری وجود داره؟؟ روزانه وشبانه فردوسی چطور؟؟ سپاس فراوان ازشما
ghazal | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 02:14
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم تو کنکور امسال از رشته انسانی و منطقه 2 بدون سهمیه (اخه من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و الان بعد 2سال باز میخوام کنکور بدم)چ رتبه ایی برا قبولی تربیت بدنی و گرایش هاش تو دانشگاه تهران و دانشگاهای شهر تهران منطقه 2 لازم دارم ؟ ممنون از پاسختون
ghazal | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 02:15
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم تو کنکور امسال از رشته انسانی و منطقه 2 بدون سهمیه (اخه من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و الان بعد 2سال باز میخوام کنکور بدم)چ رتبه ایی برا قبولی تربیت بدنی و گرایش هاش تو دانشگاه تهران و دانشگاهای شهر تهران منطقه 2 لازم دارم ؟ ممنون از پاسختون
الهام | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 11:38
با سلام : خواهشمندم بنده را در زمینه انتخاب رشته راهنمایی کنید . رتبه بنده 1800 گرایش 3 و 1900 گرایش 4 و 2000 گرایش 2 و 3900 گرایش 5 و 4900 گرایش 1 و با توجه به مجاز بودن در زمینه شبانه و غیر انتفاعی کدام شهر ها قبول می شوم ؟ با تشکر
پریسا | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 14:06
سلام با رتیه 155 اسیب ایا شبانه گیلان قبول میشم؟؟؟علامه اصفهان فردوسی و خوارزمی به ترتیب کدوم تو اسیب قویتدرن؟؟؟
هادی | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 15:45
سلام آقای کاشانی پاسخ سوال بنده رو نمیدین؟؟؟؟ سوال کرده یودم آیا با رتبه ۶۸۷مدیریت امکان قبولی دانشگاه روزانه سبزوار وجود داره؟؟؟روزانه و شبانه دانشگاه فردوسی چطور؟؟؟ ممنون اگه جواب بدین


پاسخ مدیر : هادی جان، خیلی سخت شانس قبولی داره، انشالله هرچی خیر و صلاحت هست اتفاق بیفته
ترنم | پنجشنبه 27 خرداد 1395 ساعت 16:32
سلام...با 140روان و 138 آسیب چه دانشگاهی میشه قبول شد


پاسخ مدیر : شهرستانها به جز مشهد و اصفهان و گیلان.....
Yasamin | جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 03:07
با عرض سلام و خسته نباشید. بنده در آسیب شناسی رتبه ام 267 شده برای رشته آسیب - شبانه دانشگاه اصفهان چند درصد احتمال قبولی دارم؟ نظرتون روی دانشگاه شهرکرد چیه برای آسیب؟
نسرین دادخواه | جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 12:06
سلام خسته نباشید 118 فیزویولوژی شدم 340اسیب شناسی یه نظرتون امیدی به دانشگاه های تهران هست یا نه ؟قزوین چطور؟
سعیده | جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 19:18
سلام استاد ،ببخشید با رتبه های گرایش رفتار 504 ، گرایش فیزیولوژی 384 ، گرایش بیومکانیک 200 ، گرایش آسیب 289 ، گرایش مدیریت 1155 میشه رشته ای رو روزانه تهران قبول شم ؟ برای روزانه اراک و همدان رشته آسیب امیدی هست؟ مدیریت روزانه اراک چطور؟


پاسخ مدیر : روزانه فیزیولوژی ممکنه یکی از دانشگاههای تهران قبول بشید، شانستون 50% هستش، ولی شبانه فیزیولوژی و رفتار به جز دانشگاه تهران، جاهای دیگه شانس دارید. آسیب سخت روزانه قبول میشید، ولی حتما الویتتون روزانه شهرستانها باشد. مدیریت خیر
فاطمه | شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 11:22
سلام من کارشناسی رو دانشگاه خوترزمی خوندم و الان برا ارشد تو مدیریت ورزشی رتبه ام 245 شده ایا احتمال قبولی تو یکی از دانشگاههای تهران هست اگه نه کجا قبول میشم و کدوم گرایش مدیریت ورزشی بهتره و همچنین تو کد ضریب یک و دو رتبه ام 1000 شده کجا قبول میشم تو رو خدا زودتر جواب بدیدن
فاطمه | شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 11:30
سلام من کارشناسی رو دانشگاه خوارزمی می خوندم و الان برا ارشد تو مدیریت ورزشی رتبه ام 245 شده ایا احتمال قبولی تو یکی از دانشگاههای تهران هست اگه نه کجا قبول میشم و کدوم گرایش مدیریت ورزشی بهتره و همچنین تو کد ضریب یک و دو رتبه ام 1000 شده کجا قبول میشم تو رو خدا زودتر جواب بدیدن
پریسا | یکشنبه 30 خرداد 1395 ساعت 15:15
با سلام و خسته نباشید به نظر شما با رتبه ی 299 رشد و 321 آسیب و 264 فیزیولوژی احتمال اینکه دانشگاه اصفهان یا تهران روزانه قبول بشم وجود داره ؟ کدومیک رو قبول میشم؟
پریسا | یکشنبه 30 خرداد 1395 ساعت 15:30
با سلام و خسته نباشید به نظر شما با رتبه ی 299 رشد و 321 آسیب و 264 فیزیولوژی احتمال اینکه دانشگاه اصفهان یا تهران روزانه قبول بشم وجود داره ؟ کدومیک رو قبول میشم؟
مریم | چهارشنبه 2 تیر 1395 ساعت 03:46
سلام.من رشته کارشناسین کشاورزی هست.میتونم توو رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ادامه تحصیل بدم؟ واینکه آیا دکتری تربیت بدنی توو گرایش فیزیولوژی میتونند مطب فیزیوتراپی باز کنند یا نه؟ ممنون می اگر پاسخ بدید.سپاسگذارم.


پاسخ مدیر : میتونید ادامۀ تحصیل بدید، ولی مطلب و مجوز این مسئله رو نمیتونید داشته باشید....
زهرا | یکشنبه 20 تیر 1395 ساعت 01:50
سلام.وقت بخیر.رتبه لازم برای ورود به دانشگاه اصفهان دررشته تربیت بدنی درازمون سراسری چنده؟


پاسخ مدیر : سلام، حدود 15 هزار ، شاید کمی بالاتر هم قبول بشوند....
مهدی | سه شنبه 22 تیر 1395 ساعت 22:54
من رتبه فیزیولوژیم 1195شده الان داشتم انتخاب رشته مو دوباره نگاه میکردم ،دیدم اشتباهی شبانه چمران اهواز فیزیو رو زدم!!!اولویتم اصن فیزیو نبوده...ینی ممکنه اونجا قبول شم؟؟خواهشا سریع جواب بدین ،اعصابم بهم ریخته...چون شبانه س شاید شانس داشته باشه...من رتبه رشته هایه دیگه م خیلی بهتر شده...اصن شبانه هیچ جا نزدم...نمیدونم چرا اینجوری شده...خدا کنه جزء دانشگاهایه خوب باشه وشانسم صفر باشه


پاسخ مدیر : خیر، شما با این رتبۀ شانس کمی برای قبولی دارید، هرچی خیر انشالله خداوند برای شما در نظر بگیره مهدی جان
مهدی | پنجشنبه 24 تیر 1395 ساعت 21:59
ممنون بابت جواب ...ولی یکی از بچه ها پارسال با1000شمال قبول شد!!!!!!ااهواز دیگه بماند...مطمئنم خود اهوازیا هم اونجارو نمیزنن....ای خدا خودت به داد برس
موحدی | پنجشنبه 31 تیر 1395 ساعت 12:12
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.من حدود جند ماهی هست که فکر خوندن رشته تربیت بدنی افتاده توی ذهنم ولی متاسفانه کسی رو توی این زمینه نمیشناسم که مشورت بگیرم ،واقعا خوشحالم که سایت شما رو پیدا کردم. من لیسانس مهندسی برق مخابرات دارم.ولی از بچگی دنبال ورزش بودم و سه ماهه تابستان رو میرفتم کلاسای مختلف ورزشی.حتی توی دانشگاه هم با اینکه رشته سختی میخوندم ولی رفتم توی تیم هندبال دانشگاه.سرتون رو درد نیارم ولی فکر میکنم توی رشته بدنی موفق میشم چون بهش علاقه دارم.حدود 4 ماهی رفتم کلاس پیلاتس و اونجا واقعا مصمم شدم که برم تربیت بدنی بخونم.البته اینم بگم که من داشتم شروع به خوندن ارشد برق میکردم ولی فکر ورزش منو راحت نمیذاره.نمیدونم فکر درستی هست یا نه؟ ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟من دوست دارم تربیت


پاسخ مدیر : سلام، حدس میزنم پیام شما کامل درج نشده، برای اینکه وارد رشتۀ تربیت بدنی بشید، شروع کنید به مطالعۀ کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد، کتاب حرکت شناسی تند نویس، کتاب رشد معصومه شجاعی، کتاب یادگیری اشمیت و ریسبرگ و کتاب مدیریت راهیان ارشد. برای بیومکانک هم کتاب نغمه قیدی رو بخرید بخونید، اینها برای شروع خوبه، حتما کلاس های آمادگی کنکور تربیت بدنی رو برید، چون به شما کمک میکنه، مثلا ماهان، در پناه خدا باشید.
موحدی | شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 11:41
سلام آقای دکتر.منون از پاسخگویی شما.بله .پیام من نصفه رسیده. راستش من سوال کرده بودم که ایا از لیسانس شروع کنم؟یا ارشد ؟چون میخوام تربیت بدنی رو اصولی یاد بگیرم. یا اینکه مثلا برم کلاسای فدراسیون شرکت کنم؟مثل پیلاتس یا تی آر ایکس یا ... اگر امکانش باشه که جوابم رو با ایمیل بدین ممنون میشم.چون من واقعا هیچ اطلاعاتی از این حرفه ای که میخوام شروع کنم ندارم و نیازمند راهنمایی های شما هستم.با تشکر
موحدی | شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 11:43
سلام آقای دکتر.منون از پاسخگویی شما.بله .پیام من نصفه رسیده. راستش من سوال کرده بودم که ایا از لیسانس شروع کنم؟یا ارشد ؟چون میخوام تربیت بدنی رو اصولی یاد بگیرم. یا اینکه مثلا برم کلاسای فدراسیون شرکت کنم؟مثل پیلاتس یا تی آر ایکس یا ... اگر امکانش باشه که جوابم رو با ایمیل بدین ممنون میشم.چون من واقعا هیچ اطلاعاتی از این حرفه ای که میخوام شروع کنم ندارم و نیازمند راهنمایی های شما هستم.با تشکر
| دوشنبه 4 مرداد 1395 ساعت 20:46
سلام ببخشید اگه مى تونید بگید در کنکور تربیت بدنى ضرایب کدوم دروس بیشتر و تأثیر بیشترى داره ؟ممنون میشم


پاسخ مدیر : ارشد؟
| سه شنبه 5 مرداد 1395 ساعت 00:10
خیر من سال سوم تربیت بدنى هستم امسال کنکور دارم کدوم دروس ضریب بیشترى داره؟تخصصى ها رتبه ساز تره یا عمومى ؟
Saba | چهارشنبه 6 مرداد 1395 ساعت 23:24
سلام من درحال حاضرارشدحرکت اصلاحی میخونم میخواستم بدونم میشه تغییرگرایش بدم به رشته پرستاری.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، خیر، این رشته زیر مجمعۀ دانشگاه های وزارت بهداشت هستش
الهه | پنجشنبه 14 مرداد 1395 ساعت 18:38
سلام .اقای دکتر وقت بخیر . من در حال حاضر ارشد فیزیولوژی دانشگاه شاهرود میخونم . میخواستم بدونم چه منبعی رو برای ازمون دکتری ابان ماه بخونم ؟؟ و اینکه ایا میتونم خودمو تا اون موقع اماده کنم ؟؟
الهه | پنجشنبه 14 مرداد 1395 ساعت 18:38
سلام .اقای دکتر وقت بخیر . من در حال حاضر ارشد فیزیولوژی دانشگاه شاهرود میخونم . میخواستم بدونم چه منبعی رو برای ازمون دکتری ابان ماه بخونم ؟؟ و اینکه ایا میتونم خودمو تا اون موقع اماده کنم ؟؟
شیما | دوشنبه 18 مرداد 1395 ساعت 08:05
سلام اقای دکتر ایا میشود با دکترای بیومکانیک اقدام به تاسیس مطب فیزیوتراپی کرد با سپاس؟


پاسخ مدیر : خیر، اساتید این رشته هام مجوز ندارند.
طرح توجیهی | http://sepinud.org | پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت 12:41
سایت خوبی دارید موفق باشید
غزل | شنبه 23 مرداد 1395 ساعت 01:30
سلام خسته نباشید تورو خدا کمک کنید ،جواب بدید لطفا من امسال کنکور دادم ،رشته ریاضی ، منطقه 2 ،رتبم شده 27500 آیا با توجه ب ظرفیت های کمه رشته ریاضی احتمال قبولی تو یکی از دانشگاهای تهران و یا قم برا من وجود داره؟ دوم اینکه چرا انقدر ظرفیت گروه ریاضی کمتر از تجربی و انسانی ؟ خیلی کمه ، اصلا انصاف نیست و سوم اینکه توروخدا بگید ازمون عملی دقیقا چیا هست؟ و بهترین زمان چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدید مرسی از سایت خوبتون
نرگس | شنبه 23 مرداد 1395 ساعت 23:22
سلام من امسال کنکور دارم میخوام رشته تربیت بدنی بخونم ولی نمیدونم چه رتبه ای میخواد و برای قبولی تو دانشگاه باهنر کرمان چجوریه؟؟
غزل | پنجشنبه 28 مرداد 1395 ساعت 14:36
سلام خسته نباشید تورو خدا کمک کنید ،جواب بدید لطفا من امسال کنکور دادم ،رشته ریاضی ، منطقه 2 ،رتبم شده 27500 آیا با توجه ب ظرفیت های کمه رشته ریاضی احتمال قبولی تو یکی از دانشگاهای تهران و یا قم برا من وجود داره؟ دوم اینکه چرا انقدر ظرفیت گروه ریاضی کمتر از تجربی و انسانی ؟ خیلی کمه ، اصلا انصاف نیست و سوم اینکه توروخدا بگید ازمون عملی دقیقا چیا هست؟ و بهترین زمان چقدره؟ ممنون میشم پاسخ بدید مرسی از سایت خوبتون میشه کمک کنید لطفا درباره آزمون عملی توضیح بدید تورو خدا بنظرتون تو باشگاه چ ورزشی انجام بدم ؟ آمادگی جسمانی کمکم میکنه ؟


پاسخ مدیر : سلام، با این رتبه دانشگاه تهران و دانشگاههای شهر تهران قبول نمیشید، اما قم شانستون زیاده، آزمون عملی شامل بارفیکس، دراز و نشست، پریدن، راه رفتن روی چوب موازنه، دریبل بسکتبال و فوتبال، پرتاب توپ 3 کیلوگرمی، دویدن در مسیر 30 متری برای 10 مرتبه رفت و برگشت هستش، البته ممکنه کمی تغییر کنه، ولی آمادگی جسمانی بالا مهمترین مسئله برای موفقیت در این بخش هستش، مهر و یا آبان برگزار میشه آزمون عملی
ارشیا | پنجشنبه 28 مرداد 1395 ساعت 17:47
باسلام به نظرشما با رتبه 648 فیزیو احتمال قبولی روزانه یا شبانه توی دانشگاهای سمنان-مازندران و شاهرود چند درصده؟ ممنون اگر جواب بدید


پاسخ مدیر : 100% قبولید.
غزل | پنجشنبه 28 مرداد 1395 ساعت 23:30
خیلی ممنون استاد ولی خداییش اصلا انصاف نیست ،با این ظرفیتا گروه انسانی کلی ظرفیت داره ،انوقت ما چی؟ هیچی
zeinab | شنبه 30 مرداد 1395 ساعت 11:03
سلام استاد ی سوال دارم اینکه در دو کد رشته نیمه متمرکز باید ازمون عملی بدیم یعنی چه؟ یعنی فقط ممکنه تو همون کدی که ازمون عملی ذاذم قبول بشم؟ تو انتخابهای بعدی امکان قبولی نیست؟ با تشکر


پاسخ مدیر : سک آزمون عملی در مهر یا آبان ازتون میگیرن، برای تمامی کد رشته های تربیت بدنی...
zeinab | شنبه 30 مرداد 1395 ساعت 12:49
سلام منظورم اینه که اولویت زدن کد رشته ه محلهای تربیت بدنی تو قبولی نهایی تاثیر داره؟(تو کدهای بالاتر شانس قبولیم بیشتر هست؟) یا برحسب نمره و ازمون عملی هست؟


پاسخ مدیر : هیچ تأثیری بر کد رشته های غیر تربیت بدنی نداره، من خودم حتی یک ترم رشتۀ دیگری رو خوندم، مهر ماه آزمون عملی دادم و وقتی مطمئن شدم تربیت بدنی قبول شدم، رفتم تربیت بدنی ثبت نام کردم، رشتۀ اول خود به خود با قبولی شما کنسل میشه
zeinab | شنبه 30 مرداد 1395 ساعت 12:59
یعنی در مرحله اعلام چندبرابر ظرفیت اسم دانشگاه را مشخص نمی کنند؟ بعد ازمون عملی و براساسس نمره و ازمون دانشگاه قبول شده مشخص میشه؟


پاسخ مدیر : بله، بعد آزمون عملی مشخص میشه
بي نام | یکشنبه 31 مرداد 1395 ساعت 10:26
سلام با رتبه 7000 انسانی منطقه 3 روزانه تربیت بدنی کدوم دانشگاه در تهران قبول شد؟ عملی هم خوبه ی سوال اینکه ترتیب زدن دانشگاهها شانس قبولیم را در ی دانشگاه افزایش نمیده؟ گزینش نهایی بر چه اساسی صورت می گیره؟ ممنون
ناشناس | سه شنبه 2 شهریور 1395 ساعت 20:44
سلام وخسته نباشید من دبیرستان رشته علوم انسانی بودم وکارشناسی رشته حسابداری خوندم میخوام واسه ارشد تربیت بدنی بخونم ودوست دارم در مدارس دبیر وذزش باشم ایاامکانش هس؟؟میتونم


پاسخ مدیر : ارشد تربیت بدنی بگیرد و در استخدامی قبول بشید، انشالله میشود.
naser | سه شنبه 2 شهریور 1395 ساعت 22:51
سلام و خسته نباشید... بنده میخواستم انتخاب رشته ی تربیب بدنی دانشگاه آزاد رو انجام بدم اما رشته ای که ارائه داده به اسم علوم ورزش می باشد.. خواستم بدونم که آیا تفاوتی بین رشته ی تربیب بدنی با رشته ی علوم ورزش وجود دارد یا خیر ؟ و اگر که تفاوتی بین این رشته ها وجود دارد این تفاوت در چیست؟ ممنون میشم اگر سریع جواب بدین..


پاسخ مدیر : سلام، آقا ناصر، علوم ورزشی همون تربیت بدنی سابقه
مهسا | چهارشنبه 3 شهریور 1395 ساعت 19:30
وقت بخیر خسته نباشید من فارغ التحصیل مهندسی منابع طبیعی هستم ریاضیاتم خوب نیست متاسفانه اما به پزشکی و تربیت بدنی علاقه و آشنایی دارم . پیشنهاد شما برای من کدوم یک از گرایش ها هست؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و منتظرم
محمد | چهارشنبه 3 شهریور 1395 ساعت 23:14
سلام من تازه میخوام انتخاب رشته کنم به نظر شما روانشناسی خوبه یا تربیت بدنی به جفتشونم علاقه دارم و مدرک دانشگاه آزاد خوبه یا پیام نور و اگه پارتی نداشته باشی کار پیدا میشه ممنون
zeinab | شنبه 6 شهریور 1395 ساعت 23:07
سلام با 7000 انسانی منطقه 3 میشه روزانه تربیت بدنی دانشگاههای تهران قبول شد؟ کدوم دانشگاه؟ عملی ام هم خوبه ممنون


پاسخ مدیر : تهران و دانشگاه های شهر تهران خیر، ولی دانشگاههای خوب و متوسط شهرستانها شانستون زیاده
پروین | دوشنبه 8 شهریور 1395 ساعت 18:34
سلام من با رتبه 432 روزانه رازی قبول شدم. رتبه آسیب و اصلاحیم 369 بود که روزانه شبانه هیچجا قبول نشدم، اصلاحی و آسیب جز گرایش اول دومم بود که همه جا رو زده بودم. خیلی واسم عجیبه و خیلی حالم گرفت چون علاقه وافری به اصلاحی دارم، از یه دکتری اصلاحی پرسیدم، گفتن روزانه اصلاحی احتمالش کمه اما شبانه رو آوردی!! لطفا درمورد آینده تغذیه ورزشی و اینکه آیا دکتری تغذیه داره توضیحی بدین.. و بگین که آخرین رتبه قبولی اصلاحی چه رتبه ای بوده؟؟ لطفا راهنماییم کنید،ممنون.. موفق و پیروز باشید


پاسخ مدیر : تغذیۀ ورزشی گرایش خوب و آینده داریه، تردید نکنید که با توجه به راه افتادن نظام ورزش، امید به زدن دفتر هم افزایش پیدا کرده، اخرین رتبۀ قبولی اصلاح رو نمیدونم.
پروین | دوشنبه 8 شهریور 1395 ساعت 18:39
سلام من با رتبه 432 روزانه رازی قبول شدم. رتبه آسیب و اصلاحیم 369 بود که روزانه شبانه هیچجا قبول نشدم، اصلاحی و آسیب جز گرایش اول دومم بود که همه جا رو زده بودم. خیلی واسم عجیبه و خیلی حالم گرفت چون علاقه وافری به اصلاحی دارم، از یه دکتری اصلاحی پرسیدم، گفتن روزانه اصلاحی احتمالش کمه اما شبانه رو آوردی!! لطفا درمورد آینده تغذیه ورزشی و اینکه آیا دکتری تغذیه داره توضیحی بدین.. و بگین که آخرین رتبه قبولی اصلاحی چه رتبه ای بوده؟؟ البته به احتمال خیلی زیاد اگه عمری باشه و به امید و توکل بر خدا اصلاحی کنکور شرکت کنم.. آقای دکتر کاشانی لطفا راهنماییم کنید،ممنون.. موفق و پیروز باشید
الهام | سه شنبه 9 شهریور 1395 ساعت 13:27
با سلام و احترام استاد عزیز همونطور که پیش بینی کرده بودید با رتبه 427 نتونستم روزانه و یا حتی شبانه حرکات اصلاحی قبول بشم اما در بیو مکانیک با رتبه 243 شبانه بابلسر رو قبول شدم. منتها من اصلا از فیزیک بهره ای نبردم و علاقه چندانی هم به اون ندارم اما از اونجاییکه خیلی به تدریس و هیِِیت علمی شدن فکر می کنم مدام وسوسه میشم از اونجاییکه این گرایش پذیرشش کمه و بیشتر دانشگاهها دوره های تحصیلات تکمیلی اون رو ندارند ثبت نام کنم. دوست داشتم قبل از هر تصمیمی نظر شما رو جویا بشم ، آیا فکرم درست هست یا اینکه برای سال بعد برای حرکات اصلاحی تلاش کنم که بیشتر مورد علاقه ام هست؟... ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. قبلا از شما و وقتی که برای من و دوستان صرف می کنید ممنون و سپاسگذارم
behzad10 | جمعه 12 شهریور 1395 ساعت 16:49
با سلام.رتبه مورد نیاز در کنکور ریاضی وفنی برای قبولی در رشته کارشناسی فیزیولوژی ورزشی دانشگاه مازندران دوره روزانه حدودا چند است؟؟
behzad10 | جمعه 12 شهریور 1395 ساعت 16:56
با سلام.رتبه مورد نیاز در کنکور ریاضی وفنی برای قبولی در رشته کارشناسی فیزیولوژی ورزشی دانشگاه مازندران دوره روزانه حدودا چند است؟؟بهزاد یعقوبی از ساری


پاسخ مدیر : سلام، گرایش برای مقطع ارشد و دکتری هستش، با رتبۀ 25 هزار ریاضی منطقۀ 2 و با آزمون عملی متوسط به بالا
پروین | شنبه 13 شهریور 1395 ساعت 20:54
سلام اینم رتبه بعضی از دوستان با دانشگاههایی که قبول شدن در آزمون ارشد اردیبهشت 1395 ، شاید گره از کار کسی گشود و از سردرگمی دربیاد، وراهی باشه برای افرادی که سال 96 کنکور دارن.....اونایی که با رتبه بالا روزانه تهران یا دانشگاه خوب دولتی قبول شدن سهمیه ای هستن.. .......................................... ......................................... رتبه 111 فیزیو تبریز...... رتبه 208 مدیریت بیرجند روزانه..... رتبه 560 مدیریت تهران...... رتبه 144 اصلاحی بوعلی همدان روزانه..... 60 بیومکانیک خوارزمی....... رتبه 485 شاهرود روزانه تغذیه ورزشی..... 233 مدیریت خوارزمی روزانه تهران....... 126 اصفهان فیزیو روزانه..... رتبه 1009 فیزیو محض روزانه سبزوار...... رتبه 1260 فیزیو شاهرود روزان
پروین | شنبه 13 شهریور 1395 ساعت 22:55
سلام اینم رتبه بعضی از دوستان با دانشگاههایی که قبول شدن در آزمون ارشد اردیبهشت 1395 ، شاید گره از کار کسی گشود و از سردرگمی دربیاد، وراهی باشه برای افرادی که سال 96 کنکور دارن.....اونایی که با رتبه بالا روزانه تهران یا دانشگاه خوب دولتی قبول شدن سهمیه ای هستن.......رتبه 154 اسیب شبانه گیلان.............. رتبه 700 فیزیو محض قم روزانه.................................. رتبه 900 فیزیو نوبت دوم شهید مدنی...... رتبه 800 رشد الزهرا تهران روزانه............... رتبه 339 الزهرا تهران کاربردی..... رتبه 560 رروزانه فیزیو کاربردی بیرجند....... رتبه 1036 پیام نور تهران جنوب مدیریت............... رتبه 1236 اسیب غیرانتفاعی قزوین................. رتبه 495 رفتار رجایی تهران...... رتبه 435 مدیریت
مریم | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 10:30
با درود بر شما استاد عزیز که صبورانه پاسخ میدین. می خواستم بپرسم برای قبولی ارشد روزانه دانشگاه تهران در گرایش آسیب، دروس آزمون رو حدودا باید چند درصد بزنم؟ رتبه م باید چند باشه؟ منابعی که اعلام شده برای آزمون ارشد، بعضی دروس برای یک عنوان درس چند کتاب از نویسنده های مختلف هست، همه رو باید تهیه کرد؟ لطف می کنین ایمیل تون رو بنویسین. به راهنمایی تون در یه زمینه نیاز داریم. خیلی سپاس.


پاسخ مدیر : سلام، رتبه باید زیر 15 و یا 20 باشه، درصد هم نمیشه دقیق گفت، ولی میانگین 30، آسیب و اصلاحی بالای 50
پری | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 13:15
سلام لطفا جواب این سوال رو بدین: بین گرایش یادگیری و کنترل حرکتی و تغذیه ورزشی کدومش آینده بهتری داره؟؟ اینجوری که معلومه تغذیه ورزشی که زیر شاخه فیزیولوژی ورزشیه و دکتری نداره بعد ارشد تغذیه ورزشی خوند واسه دکترا یا حسینه!!!! چون شما تو گفتگوهای بالا گفتین اشباع شده.. واقعا تکلیف چیه؟؟ راهنماییم کنید.. ممنون


پاسخ مدیر : کلا فیزیولوژی کاربردی تره نسبت به رفتار، آما رفتار کمتر اشبا شده و جا داره، دکتری تغذیه ورزشی بستگی به پاین نامۀ شما داره، تکلیف علاقۀ شماس، حتی گرایشهای اشباع شده هم عالی باشی، جا داره خانم، سواد خوب داشته باشی، بیکار نمیمونی
aysooda | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 14:15
سلام،آ قای دکتر واقعا ممنونم ازاینکه جواب دادید،من تصمیمو گرفتم ک گرایش روانشناسی ورزشی و برای ارشد انتخاب کنم،ب نظرشماباتوجه ب دانش وتجربه ای ک دارید،باید چ رتبه ای بیارم تا در دانشگاه های تهران قبول شم ؟ و چ درسایی و بیشتر بخونم وکدوما روبذارم کنار ک وقتم گرفته نشه؟بازم سپاس گزارم ازاینکه این همه باتامل ب همه ی سوالات پاسخ می دید،پرسش ها وپاسخ هاخیلی جالبن ومن با مطالعه اشون جواب خیلی سوالاتم روگرفتم
aysooda | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 14:16
سلام،آ قای دکتر واقعا ممنونم ازاینکه جواب دادید،من تصمیمو گرفتم ک گرایش روانشناسی ورزشی و برای ارشد انتخاب کنم،ب نظرشماباتوجه ب دانش وتجربه ای ک دارید،باید چ رتبه ای بیارم تا در دانشگاه های تهران قبول شم ؟ و چ درسایی و بیشتر بخونم وکدوما روبذارم کنار ک وقتم گرفته نشه؟بازم سپاس گزارم ازاینکه این همه باتامل ب همه ی سوالات پاسخ می دید،پرسش ها وپاسخ هاخیلی جالبن ومن با مطالعه اشون جواب خیلی سوالاتم روگرفتم
aysooda | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 14:18
سلام،آ قای دکتر واقعا ممنونم ازاینکه جواب دادید،من تصمیمو گرفتم ک گرایش روانشناسی ورزشی و برای ارشد انتخاب کنم،ب نظرشماباتوجه ب دانش وتجربه ای ک دارید،باید چ رتبه ای بیارم تا در دانشگاه های تهران قبول شم ؟ و چ درسایی و بیشتر بخونم وکدوما روبذارم کنار ک وقتم گرفته نشه؟بازم سپاس گزارم ازاینکه این همه باتامل ب همه ی سوالات پاسخ می دید،پرسش ها وپاسخ هاخیلی جالبن ومن با مطالعه اشون جواب خیلی سوالاتم روگرفتم


پاسخ مدیر : برای قبولی در دانشگاه تهران در گرایش روانشناسی ورزشی، رتبۀ زیر 40 روزانه و زیر 200 شبانه، رشد و یادگیری و زبان و سنجش رو باید عالی باشید
behzad10 | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 23:17
با سلام مجدد.من دانشجوی ترم آخر حسابداری موسسه غیر انتفاعی روزبهان هستم.به دلایلی قصد دارم در کنکور سال 96 شرکت کنم و در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه مازندران دوره روزانه قبول شوم.در صورت قبولی در رشته جدید آیا میتونم واحد های عمومی خوانده شده را تطابق دهم؟؟آیا دروس عمومی را باید دوباره بخوانم؟؟


پاسخ مدیر : بله، میتوانید تطابق دهید.
Zahra4023 | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 23:34
با سلام و خسته نباشید.ممنون از سایت بسیار خوبتون.من میخواستم ارشد رو دررشته تربیت بدنی بخونم.میخواستم بدونم چه رتبه ای برای دانشگاه دولتی تهران مناسبه و اینکه لطف کنید منابع ارشد تربیت بدنی به من معرفی کنید.خیلی دنبال منابع دقیقش هستم.ممنونم


پاسخ مدیر : سلام، همۀ این موارد در سؤالات پاسخ داده شده
Zahra4023 | یکشنبه 14 شهریور 1395 ساعت 23:48
با سلام و خسته نباشید.ممنون از سایت بسیار خوبتون.من میخواستم ارشد رو دررشته تربیت بدنی بخونم.میخواستم بدونم چه رتبه ای برای دانشگاه دولتی تهران مناسبه و اینکه لطف کنید منابع ارشد تربیت بدنی به من معرفی کنید.خیلی دنبال منابع دقیقش هستم.ممنونم


پاسخ مدیر : در بخشهای مختلف سابت جستجو کنید، این سؤالات پاسخ داده شده، رتبه برای قبولی در گرایشهای مختلف و دانشگاههای مختلف شهر تهران متفاوته، مثلا کسی بخواد آسیب قبول بشه، میتونه با رتبۀ کمتر از 20 روزانه تهران قبول بشه، ولی فیزیولوژی روزانه دانشگاه تهران، تا 200 هم شانس دارن، روانشناسی تا 40، بیومکانیک زیر 10، مدیریت زیر 100
پری | سه شنبه 16 شهریور 1395 ساعت 01:48
با سلام و خسته نباشید. استاد من با لبسانس تغذیه امسال ارشد فیریولوژی ورزشی پردیس البرز دانشگاه تهران قبول شدم .میخواستم نظرتون رو راجع به دانشگاه و آینده کاری این رشته بدونم ؟و اینکه امکان هیءت علمی شدن رو دارم؟؟ و اینکه اگه دانشگاه آزاد علوم تحقیقات علوم بهداشتی در تغذیه قبول شم با در نظرگرفتن دانشگاه ها و رشته ها کدومو برم بهتره؟؟؟ واقعا مستاصلم...هم خوب شنیدم هم بد... لطفاااا راهنمابیم کنین استاد


پاسخ مدیر : بهتون پول دستی دادن نرید...
الهام | شنبه 20 شهریور 1395 ساعت 14:12
سلام خداقوت جناب دکتر ،من رشته ام روانشناسی عمومی هس وبرای ارشد میخوام فیزیولوژی تغذیه بخونم ،به پیلاتس و برنامه ریزی تغذیه ای علاقمندم ودرصدد گرفتن مدرک مربیگری پیلاتس هستم ،بنظر شما خوندن ارشد چقدر درموفقیت مربیگری من تاثیر داره وایا درکل فیزیولو ژی خوبه بخونم یاگرایش دیگه باتوجه به هدف وعلاقم ؟ممنون از پاسخگویی وتوجهتون
رخساره کریمی دستجردی | یکشنبه 21 شهریور 1395 ساعت 00:52
سلام خسته نباشید من میخوام واسه ارشد شروع کنم خوندن و مدرک لیسانس مهندسی ورزش دارم میشه منو راهنمایی کنید که از نظر بازار کار کدوم گرایش میتونم موفق باشم؟و اینکه من کارشناسیم مهندسی بوده و دبیرستان ریاضی خوندم و ورزشکار نیستم
کاظمی | یکشنبه 28 شهریور 1395 ساعت 01:00
سلام.استاد خسته نباشید .من ارشد مدیریت بازار یابی در ورزش خوندم.دکتری مدیریت ورزشی ازاد قبول شدم .با تو جه به اینکه کارشناسی مرتبط نیست شانس هییت علمی شدن دارم ؟؟وچه موارد دیگه ای برای هییت علمی میخواد؟؟ممنون از صبر بزرگواریتون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، برخی از دانشگاه ها به این مسئله که تمامی مقاطع تحصیلی باید در یک رشته و دانشگاه دولتی باشه تأکید دارن، برخی دانشگاه ها یک مقطع رو چشم پوشی میکنن، ولی دانشگاه آزاد رو توصیه نمیکنم.
سارا | یکشنبه 28 شهریور 1395 ساعت 20:04
با سلام بنده کارشناسی غیرمرتبط خوندم و ارشد رو میخوام تربیت بدنی بخونم .لطف کنید کدام گرایش ها بهترن و بازار کار بیشتری دارند مخصوصا برا اموزش و پرورش؟؟؟ خواهشمندم جواب بدین


پاسخ مدیر : سلام، اگر فقط بخواهید ارشد بگیرید، هیچ گرایشی فرقی نداره، مدیریت برای آموزش و پرورش بهتره، در بازار آزاد با ارشد آسیب و فیزیولوژی بهتره
رضایی | http://addresssite.com | دوشنبه 29 شهریور 1395 ساعت 22:24
سلام من امسال در کنکور ۹۵ شرکت کردم و رشته علوم ورزشی رو قبول شدم میخواستم بپرسم میتونم در اینده در ازمون کارشناسی ارشد رشته فیزیوتراپی شرکت کنم؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، تبریک میگم، خیر، چون زیر مجموعۀ وزارت بهداشت هستش
Iman | سه شنبه 30 شهریور 1395 ساعت 16:21
سلام من توی انتخاب رشته ام رشته علوم ورزشی دانشگاه بابلسر رو زدم ولی وقتی نتایج انتخاب رشته اومد من بیمه رو که بعد از اون زده بودم قبول شدم.از چند نفر سوال کردم گفتند اسامی چند برابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز مثل علوم ورزشی چند هفته بعد نتایج انتخاب رشته میاد.میخواستم بدونم واقعیته.یا من قبول نشدم و منتظر نباشم.لطفا کمکم کنید.با تشکر


پاسخ مدیر : یله، یکی دو هفته دیگه نتایج نیمه متمرکز اعلام میشه
محسن | پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت 16:36
سلام . خانم بنده از رشته مربیگری ورزش قبول شدن بنظرتون در دانشگاه غیر انتفاعی تبریز بخونه خوبه یا در دانشگاه ازاد تبریز بخونه؟ و این رشته کلا چزوره بنظرتون؟ ممنون و تشکر


پاسخ مدیر : سلام، هیچکدومش بدرد نمیخوره، دانشگاه فقط دولتی، این رشته خوبه و به ویژه برای بانوان شرایط خیلی خوبی به لحاظ شغلی و جسمانی فراهم میکنه، انشالله خیر باشد.
maryam | پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت 16:46
سلام،من کنکور انسانی رتبه ۶۴۰۰ رو آوردم تو منطقه ۲،میخواستم بدونم شانسم برای قبولی دانشگاه تهران و شهید بهشتی و الزهرا چقدره؟!
maryam | پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت 16:55
سلام،من کنکور انسانی رتبه ۶۴۰۰ رو آوردم تو منطقه ۲،میخواستم بدونم شانسم برای قبولی دانشگاه تهران و شهید بهشتی و الزهرا چقدره؟!


پاسخ مدیر : توی قبولی در رشتۀ تربیت بدنی، ملاک رتبۀ کشوری است، احتمالاً دانشگاه تهران، و 100% دانشگاههای شهر تهران قبولید....
maryam | پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت 23:04
رتبه کشوریم ۱۷ هزار هست


پاسخ مدیر : دانشگاه تهران 17 هزار انسانی تقریبا میشه گفت 100 قبول نمیشید، الزهرا شاید، اما احتمال قبولی هم وجود داره
maryam | جمعه 2 مهر 1395 ساعت 00:12
اگر آزمون عملیمو خوب بدم شانسم بیشتر میشه آیا؟!


پاسخ مدیر : حتما، آزمون عملی به عنوان یک درس ضریب 4 محسوب میشه
maryam | جمعه 2 مهر 1395 ساعت 07:03
یک دنیا ممنون که وقت گذاشتید
م | جمعه 2 مهر 1395 ساعت 20:06
سلام من کارشناسی حسابداری میتونم ارشد تربیت بدنی شرکت کنم کدوم رشته بهتر ازاد مشهد داره


پاسخ مدیر : بله، ببینید علاقتون چیه
نسیم سلیمی | یکشنبه 4 مهر 1395 ساعت 16:46
سلام. ممنون میشم راهنماییم کنید. من کاردانی معماری آزاد دارم. میخواستم بپرسم میتونم برای کارشناسی ( از این بدون کنکورها) برم فیزیولوژی ورزشی دانشگاه پیام نور یا آزاد؟ یا اینکه نه باید از ابتدا بخونم؟ و اینکه من امسال کنکور شرکت نکردم بسیار با اراده هستم اگه این دانشگاهها خوب نیست برای سراسری سال دیگه خودمو اماده کنم. اگر که اینطوره با دیپلم فنی حرفه ای میتونم یا اونم باید برم عوض کنم؟؟! خیلی ممنون میشم اگر به همه سوالام جواب بدین. من واقعا عاشق این رشته ورزشی شدم.


پاسخ مدیر : کارشناسی و یا کاشناسی ارشد میتونید، اما کاردانی به کارشناسی رو اطلاع ندارم. توصیه میکنم فقط برای دانشگاه دولتی سرمایه گذاری بفرمایید. با دیپلم فنی میتونید آزاد برید و لیسانی بگیرید و ارشد با تلاش وارد دانشگاه دولتی بشوید. انشالله
R.M | سه شنبه 6 مهر 1395 ساعت 12:40
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر در رشته آسیب نمیتونیم مطب بزنیم پس چه آینده ای داره؟؟ اصلا کار درمانی ای میشه کرد؟؟


پاسخ مدیر : به هیچ وجه اجازه نمیدن، از امسال در وزارت بهداشت رشتۀ فیزیوتراپی ورزشی آوردن و هرگز به تربیت بدنی اجازه نمیدن متاسفانه
زهرا تامس | جمعه 9 مهر 1395 ساعت 18:54
سلام دوستای گلم.من امسال کلاس نهمم.میخواستم بدونم برای رشته تربیت بدنی،در ابتدا برای دبیرستان باید چه رشته ای رفت؟!علوم انسانی،هنرستان،فنی حرفه ای یا چی؟؟دوستانی که میدونن به ایدی من در تلگرام پیام بدن.مرسی. telegram.me/z_tataloi
zahra | یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 21:44
سلام دکتر.میشه بهم کمک کنید؟امسال اول دبیرستان یا همون نهمم.برای تربیت بدنی باید برم هنرستان و از دوم دبیرستان که دهمه تربیت بدنیو بخونم؟


پاسخ مدیر : دقیق اطلاع ندارم، توصیه من ورود به رشتۀ تجربی هستش، برای ورود به دانشگاه این رشته رو انتخاب کنید.
zahra | دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت 18:49
سلام دکتر.میشه بهم کمک کنید؟امسال اول دبیرستان یا همون نهمم.برای تربیت بدنی باید برم هنرستان و از دوم دبیرستان که دهمه تربیت بدنیو بخونم؟


پاسخ مدیر : دقیق اطلاع ندارم، توصیه من ورود به رشتۀ تجربی هستش، برای ورود به دانشگاه این رشته رو انتخاب کنید.
ارشد | چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 19:51
سلام توروخدا جواب بدین با رتبه 369 آسیب احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت حرکت اصلاحی روزانه شبانه هست؟؟ روزانه گیلان 3 نفر...... اراک 1 نفر///////شبانه هم اراک 2 نفر....فردوسی و گیلان یک نفر
ارشد | چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 19:52
سلام توروخدا جواب بدین با رتبه 369 آسیب احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت حرکت اصلاحی روزانه شبانه هست؟؟ روزانه گیلان 3 نفر...... اراک 1 نفر///////شبانه هم اراک 2 نفر....فردوسی و گیلان یک نفر
ارشد | چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 19:53
سلام توروخدا جواب بدین با رتبه 369 آسیب احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت حرکت اصلاحی روزانه شبانه هست؟؟ روزانه گیلان 3 نفر...... اراک 1 نفر///////شبانه هم اراک 2 نفر....فردوسی و گیلان یک نفر
ارشد | چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 19:53
سلام توروخدا جواب بدین با رتبه 369 آسیب احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت حرکت اصلاحی روزانه شبانه هست؟؟ روزانه گیلان 3 نفر...... اراک 1 نفر///////شبانه هم اراک 2 نفر....فردوسی و گیلان یک نفر
ارشد | چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 19:55
سلام توروخدا جواب بدین با رتبه 369 آسیب احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت حرکت اصلاحی روزانه شبانه هست؟؟ روزانه گیلان 3 نفر...... اراک 1 نفر///////شبانه هم اراک 2 نفر....فردوسی و گیلان یک نفر
ارشد | جمعه 16 مهر 1395 ساعت 11:45
سلام استاد امیدوارم حالتون خوب باشه منتظر جواب سوالم هستم
ارشد | جمعه 16 مهر 1395 ساعت 11:45
سلام استاد امیدوارم حالتون خوب باشه منتظر جواب سوالم هستم
ارشد | شنبه 17 مهر 1395 ساعت 20:45
سلام استاد من همچنان منتظر هستم!! رتبه آسیب و اصلاحیم شده 369، واسه تکمیل ظرفیت اصلاحی قبول میشم بنظرتون؟؟ اراک 2 نفر . گیلان یک نفر روزانه...........اراک 2 نفر گیلان و مشهد یک نفر برای شبانه.. در حال حاضر هم ترم یک روزانه تغذیه هستم...... راهنماییم کنید لطفا


پاسخ مدیر : من خدمت شما عرض کردم ، احتمال قبولی شما در این گرایش کمه، گرایش تغذیه ورزشی هم بسیار عالیه و اگر آدم با دانشی بشوید، قطعا موفق خواهید بود.
آرام | چهارشنبه 21 مهر 1395 ساعت 01:34
باسلام وخسته نباشید جناب دکتر.میخواستم بدونم بارتبه ی چهل هزار منطقه دو میشه تربیت بدنی اصفهان رو آورد؟


پاسخ مدیر : سلام، بستگی به گرایش داره+رتبۀ کشوری، احتمالش کمه
sarina | یکشنبه 25 مهر 1395 ساعت 18:57
سلام من امسال کنکور دادم میخواستم بدونم بازار کار تربیت بدنی چجوریه؟یا این که تو ارشد میتونیم به فیزیوتراپی تغییر بدیم؟


پاسخ مدیر : بد نیست، خیر نمیتونید، فیزیوتراپی، زیرمجموعۀ رشته های علوم پزشکیه
Reyhaneh Tarbiyat badani | سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت 17:21
سلام استاد محترم من دانشجو رشته تربیت بدنی هستم میخوام برای ارشد بخونم استاد من همه گرایش ها جز مدیریت و بیومکانیک علاقه دارم البته اولویت اولم آسیب هست اونم دانشگاه فردوسی مشهد استاد چه رتبه ای نیاز هست و اینکه من معدلم 18به بالاس کتاب های آسیب شناسی سه استاد آسیب شناسی دکتر حسینی آسیب شناسی دکتر خداداد و جزوه آسیب مینو نژاد بعلاوه حرکات اصلاحی سه استاد و حرکات اصلاحی دکتر علیزاده و قیطاسی و حرکات اصلاحی خداداد لطافت کار،مهدی بخششی هریس،سهراب قربانی و سنجش دکتر شیخ و مهدی شهبازی و شهرزاد طهماسبی رو دارم و همچنین کتاب های رشد هیوود فیزیولوژی دو جلدی مبتکران و جلد 1 انرژی تغذیه ترجمه دکتر خالدان و تغذیه دکتر رمضان پور رو دارم به منابع دیگه در این دروس نیاز
Zahra | پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 08:44
سلام.ببخشید بارتبه ی ۲۲هزارمنطقه دو ریاضی احتمال قبولی در دانشگاه اصفهان ویایزد چقدر میتونه باشه؟


پاسخ مدیر : بالای 70%
زانا | یکشنبه 2 آبان 1395 ساعت 10:40
سلام خسته نباشید... من امسال کنکور تجربی دادم و در علوم ورزشی قبول شدم... هنوز آزمون عملی برگزار نشده میخواستم بپرسم : به نظرتون واسه کنکور سال دیگه تجربی شرکت کنم یا همین رشته رو ادامه بدم؟؟ نظرتون لطفا؟
زینب | یکشنبه 2 آبان 1395 ساعت 21:34
سلام استاد با رتبه 7000انسانی منطقه 3 و رتبه کشوری 20000کدوم دانشگاه شهر تهران قبول میشم؟ ممنون


پاسخ مدیر : خوارزمی یا بهشتی
Ana Azmoon | دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 02:50
سلام من رشته ی ریاضی هستم و امسال کنکور رتبم 25000شده منطقه 1، مرحله ی اول رو قبول شدم، مونده ازمون عملی، عملی بسیار قوی هستم و بسکتبالیست حرفه ای ، دانشگاه اصفهان و گیلان و یزد و شیراز و شهر کرد و چندتا از دانشگاهای داخل تهران رو انتخاب کردم، اگه عملی زیر 3دقیقه رکورد بزنم کدوم رو قبول میشم؟!


پاسخ مدیر : قطعا شانس قبولی یکی از دانشگاههای خوب ایران رو دارید، آفرین
دکتری | پنجشنبه 6 آبان 1395 ساعت 11:40
سلام ببخشید واسه کنکور دکتری امسال راهنماییم بفرمایید، منابع چیا بخونم واسه فیزیولوژی ورزشی
Z | پنجشنبه 6 آبان 1395 ساعت 13:17
سلام خسته نباشید.شمامیگید برای قبولی تربیت بدنی رتبه کشوری ملاکه اگه رتبه کشوری بالاتر از اخرین رتبه قبولی کشوری دانشگاه روزانه باشه هیچ شانسی نداریم یعنی؟
محمدرضا | جمعه 7 آبان 1395 ساعت 14:22
باسلام ببخشید دبیری تربیت بدنی یا علوم تربیتی کدامیک آینده شغلی و بازار کار بهتری دارند؟؟؟؟ با تشکر
زهراz | شنبه 15 آبان 1395 ساعت 13:47
سلام.ببخشید برای ازمون عملی غلت برای دخترانم هست؟؟


پاسخ مدیر : سلام، این مسئله برای آقایون هم نبوده...
زهراz | یکشنبه 16 آبان 1395 ساعت 20:16
ببخشید خیلی سوال میپرسم.میشه بگین برای آزمون عملیا چیا هست؟من هرجی سرچ کردم وفیلم حتی غلتم بوده.ممنونم.
sarina | پنجشنبه 20 آبان 1395 ساعت 20:06
سلام خسته نباشین من رتبم 11هزار رشته ریاضی منطقه دو هستش میخواستم بدونم اگه آزمون عملی رو در حد متوسط انجام بدم شانس قبولیم تو دانشگاه تبریز و شهید مدنی اذربایجان چقدر هس لطفا جواب بدید نگرانم


پاسخ مدیر : سلام و احترام، احتمال قبولی شما زیاده
sarina | جمعه 21 آبان 1395 ساعت 00:00
ببخشید یعنی احتمالش هم هس که قبول نشم؟؟اخه میگن حتما قبول میشی مخصوصا شهیدمدنی ولی فک نکنم دانشگاه تبریز قبول شم


پاسخ مدیر : هر احتمالی وجود داره، ولی با این رتبه احتمالا قبولید.
sarina | جمعه 21 آبان 1395 ساعت 13:43
لطفا جواب بدید
sarina | شنبه 22 آبان 1395 ساعت 15:42
واقعا دپرس شدم به من میگین احتمالا ولی برا بیشتر کسایی که از من زیاد اوردن میگین مثلا بالای 80 قبولین
طاها | چهارشنبه 26 آبان 1395 ساعت 17:58
سلام خواستم ببینم اینده شغلی فیزیلو ژی خوبه یا ن


پاسخ مدیر : سلام، برای هیئت علمی شدن، کمی سخته، ولی در کارهای جانبی خیلی هم خوبه
مهدی | پنجشنبه 4 آذر 1395 ساعت 15:52
میشه ازین رشته تو فوق به رشته مدیریت mba رفت؟


پاسخ مدیر : دفترچه سازمان سنجش رو مطالعه بفرمایید.
زینب | جمعه 5 آذر 1395 ساعت 22:48
سلام استاد من در رشته انسانی رتبه 7000 منطقه 3 ورتبه کشوری 20000 را کسب کردم.رکوردم در ازمون عملی 2/45 ثانیه با 25 تا درازنشست و 21 بارفیکس هست.می خواستم بدونم با این وضعیت دانشگاه تهران قبول میشم؟در غیراین صورت کدوم دانشگاه تهران شانس قبولی دارم؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، خانم دانشگاه تهران قطعا قبول نمیشید....الزهرا
sarina | چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت 20:19
سلام استاد من رتبه ی 11هزار منطقه ی دو ریاضی هستم ازمون عملی رو هف تا بارفیکس 13تا درازنشست دریبل هارو عالی رفتم بعد ولی تو مانع سوم خوردم زمین ولی بقیه رو تا حدودی خوب رفتم و یکی از توپارو اشتباه انداختم اخرش از داورا پرسیدم گفتن خوب رفتی به نظرتون دانشگاه تبریز یا شهیدمدنی یا ارومیه قبول میشم؟؟


پاسخ مدیر : شما 100% قبولید.
مارال اسماعیل نیا | یکشنبه 14 آذر 1395 ساعت 19:11
سلام وقت بخیر امکان تحصیل در رشته دکترا آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی برای کسی که کارشناسی ارشد فیزیوتراپی هست، وجود داره؟ میشه آزمون دکترا با ارشد فیزیوتراپی شرکت کرد؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، خیر
sarina | یکشنبه 14 آذر 1395 ساعت 20:04
استاد چرا جواب منو نمیدید؟؟؟میخوام بدونم اگه قبول نمیشم بشینم دوباره درس بخونم


پاسخ مدیر : شما 100% قبولید. انشالله
sarina | دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 19:03
استاد واقعا ازتون ممنونم خیلی خوشحالم کردین ببخشید یه سوال دیگه داشتم من اول تبریز رو زدم بعد شهیدمدنی رو به نظرتون تبریز قبول میشم یا شهید مدنی؟


پاسخ مدیر : احتمالا همون تبریز
پریسا | سه شنبه 16 آذر 1395 ساعت 01:14
سلام من کارشناسی تربیت بدنی خوندم میتونم ارشدم رو فیزیوتراپی بخونم؟ واینکه دانشجوی تربیت بدنی میتونه پزشک بشه ؟


پاسخ مدیر : خیر، تربیت بدنی برای وزارت علوم هستش، از اون طرف به این طرف میشه، از این طرف به اون طرف نمیشه(ما نمیتونیم توی رشته های علوم پزشکی آزمون بدیم)!
sarina | سه شنبه 16 آذر 1395 ساعت 09:47
استاد بسیار بسیار ممنونم نمیدونین که چقد خوشحالم کردین
Amin | سه شنبه 16 آذر 1395 ساعت 23:19
سلام. من رتبه ۷۰۰۰ و کشوری ۲۱۰۰۰ در منطقه دو: مرحله عملی رو رفتم :۱۵ تا بارفیکس.۱۸ تا درازنشست.و کلا شد ۳:۳۰ ثانیه به نظر شما چند در صد احتمال قیولی دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟. بهد سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای تربیت بدنی از چی هست؟


پاسخ مدیر : سلام، احتمالش کمه
امیرمحمد | چهارشنبه 17 آذر 1395 ساعت 11:03
سلام و عرض ادب استاد خسته نباشید بنده با رتبه کنکور 2900منطقه 3 و 22000 کشوری گروه ریاضی،شانس قبولی در دانشگاه فردوسی رو چقدر دارم؟؟با توجه به اینکه فردوسی فقط 2 تا پسر از رشته ریاضی میگیره آزمون عملیم هم خوب بود پیشاپیش تشکر بسیار


پاسخ مدیر : سلام، به احتمال بالای 90% قبولید.
hamed | پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت 02:02
سلام عرض ادب با لیسانس مدیریت تربیت بدنی ایا امکان شرکت در ازمون ارشد حرکات اصلاحی وجود دارد؟


پاسخ مدیر : بله
elahe | پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت 21:50
سلام شبتون بخیر . میتونم بپرسم بین دو رشته روان شناسی ورزشی و فیزیولوژی ورزشی کدوم رشته بهتره ؟؟


پاسخ مدیر : سلام، علاقتون مهمه، هردوشون کاربردیه، فیزیولوژی کمی تعداد فارغ التحصیلانش زیاد شده و شانس بازار کارش برای استاد شدن کمه، ولی خارج از کار دولتی فضای کسب کارش خوبه، اما روانشناسی هنوز دکتری نداره و برای هیئت علمی شدن شانس بیشتره، ولی خارج از این کار بیرونش خیلی چشم انداز خوبی نداره
zahra | سه شنبه 23 آذر 1395 ساعت 15:45
با سلام و احترام خدمت مدیر محترم سایت و دوستان.لیسانس برق دارم و میخواهم تغییر رشته بدم به تربیت بدنی .لطفا در مورد گرایشها بازار کار راهنمایی بفرمایید
مریم | پنجشنبه 25 آذر 1395 ساعت 21:38
سلام با رتبه ۷۲۰۰ انسانی منطقه ۳و رتبه کشوری ۲۰۰۰۰و رکورد ۲/۴۵و ۲۰بارفیکس و ۲۵تا دراز نشست دانشگاه تهران قبول میشم؟


پاسخ مدیر : سلام، قطعا خیر
morteza | یکشنبه 28 آذر 1395 ساعت 16:52
سلام استاد هرینه 4سال تحصیل در مقطع لیسانس تربیت بدنی در دانشگاه ازاد چقدر تموم میشه
morteza | یکشنبه 28 آذر 1395 ساعت 17:05
سلام استاد هرینه 4سال تحصیل در مقطع لیسانس تربیت بدنی در دانشگاه ازاد چقدر تموم میشه


پاسخ مدیر : ترمی 2.5، فقط برای قبولی در دانشگاه دولتی برنامه ریزی کنید... توصیه بندۀ حقیر https://telegram.me/joinchat/By0wqAvGPmJDAo3XbG9BCw
sarina | سه شنبه 7 دی 1395 ساعت 11:59
سلام و خسته نباشید به نظرتون اگه هم لیسانس و هم فوق لیسانس رو تو دانشگاه سراری بخونیم و پارت هم داشته باشیم میتونیم بریم دانشگاه؟؟البته پارتمون زیاد قوی نیس واینکه ازمون استخدامی مدارس در چه حد هس؟


پاسخ مدیر : با فوق که نمیشه رفت دانشگاه، دیگه ممنوع شده، مدارس آزمونش متوسطه و خیلی سخت نیست...
sarina | چهارشنبه 8 دی 1395 ساعت 23:53
میشه لطفا پاسخ بدین؟؟


پاسخ مدیر : باید دکتراتون تموم بشه تا انشالله استخدام دانشگاه بشید...
asal | پنجشنبه 9 دی 1395 ساعت 07:27
سلام و عرض ادب واحترام خدمت شما. ببخشید سوالی از محضرتون داشتم. میخواستم بدونم اگه رشته ی ارشد(فیزیولوژی ورزشی) بارشته کارشناسیم فرق داشته باشه،واحدهای جبرانی که باید پاس کنم،چه واحدهاییه؟وآیا شرایط خاصی مورد نیازه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
sarina | پنجشنبه 9 دی 1395 ساعت 12:27
نه منظورم اینکه در زمان اینکه کارشناسی میخونیم میتونیم امتحان بدیم بورسیه بشیم برا مدرسه؟؟و چن سال به چن سال امتحان میگیرن؟؟


پاسخ مدیر : برای مدرسه؟ بورسیه فقط برای دانشگاه هستش که الان تقریبا صفر شده، برای مدرسه من نشنیدم و اطلاع ندارم...
sarina | جمعه 10 دی 1395 ساعت 10:59
نه منظورم رو نفهمیدین منظورم اینکه زمانی که دانشجو هستم امتحان بدم و معلم رسمی بشم برا مدرسه


پاسخ مدیر : نمیشه
sahar | چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 17:42
سلام ببخشید ایامن با رتبه 54000منطقه 3 احتمال قبولی دررشته مربیگری ورزشی دانشگاه زاهدان را دارم توروخدا جواب بدین
sahar | چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 17:48
سلام ببخشید ایامن با رتبه 54000منطقه 3 احتمال قبولی دررشته مربیگری ورزشی دانشگاه زاهدان را دارم توروخدا جواب بدین در ضمن ازمون عملی را هم خیلی خوب انجام دادم و دانشگاه زاهدان فقط 9 نفر دررشته تجربی نیاز دارد .. با سپاس فراوان


پاسخ مدیر : احتمال قبولی شما زیاده
sahar | جمعه 17 دی 1395 ساعت 14:32
سلام خیلی ممنون از پاسختون خیلی خوش حالم کردین خدا خیرتون بده
sahar | چهارشنبه 22 دی 1395 ساعت 16:45
سلام ..استاد ..ایا رشته مربیگری ورزشی اینده ی شغلی خوبی دارد؟ ممنون میشم پاسخ بدین


پاسخ مدیر : سلام و احترام، بد نیست، به نظرم توی مربیگری بدنسازی پول و درآمد مناسبتری هست، دانش خوبی داشته باشید، خیلی کمکتون میکنه
محسن | سه شنبه 5 بهمن 1395 ساعت 01:44
سلام دیپلم تجربی دارم، برای ترم بهمن فردا میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنم اما با این رشته ها و گرایش های مختلف تربیت بدنی و تفاوتش با علوم ورزش آشنایی ندارم ممنون میشم راه ارتباطی یا راهنمایی به بنده بدید .


پاسخ مدیر : دانشگاه آزاد رو من توصیه نمیکنم، هرگز
فاطمه | پنجشنبه 7 بهمن 1395 ساعت 23:29
سلام‌استاد من دوتا از رشته های نیمه متمرکز شرکت کردم ۱علوم‌ورزشی دانشگاه اصفهان۲مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی تهران. الانم سر دوراهی موندم نمیدونم کدوم‌برم کدوم آینده بهتری داره میشه راهنمایی کنید؟


پاسخ مدیر : من رشتۀ مددکاری رو نمیشناسم، ولی تربیت بدنی آینده روشنی داره انشالله
sarina | شنبه 9 بهمن 1395 ساعت 22:23
سلام اقای دکتر خیلی ازتون ممنونم بخاطر وبلاگ قشنگتون قبلا بهم گفتین که من حتما قبول میشم و حرفتون درست بوده و دانشگاه شهید مدنی قبول شدم فقط خواستم ازتون تشکر کنم
sarina | شنبه 9 بهمن 1395 ساعت 22:27
راستی اقای دکتر شما عضو هیئت علمی هستین؟منم خیلی دوس دارم هیئت علمی بشم


پاسخ مدیر : خدارو شکر، بله، من دانشگاه سمنان هستم.
محمد | یکشنبه 10 بهمن 1395 ساعت 16:42
سلام.من بعد از چند سال دوری از درس از همین امروز تصمیم به خواندن برای ارشد رشته آسیب دانشگاه رازی که از امسال در این رشته دانشجو میپذیرد گرفتم خواهش میکنم راهنماییم کنید توی این فرصت کم چه کتابهایی بخونم و اینکه با توجه به اینکه در زبان خیلی ضعیفم وقت صرف این درس بکنم یا به دروس دیگر بپردازم من بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم تقاضا دارم نام بهترین کتابهای اسیب و حرکات اصلاحی که توی این فرصت میتونم بخونم رو بگیید.ممنون
حسین | دوشنبه 11 بهمن 1395 ساعت 16:15
سلام من 27 سالمه و کاردانی عمران دارم و با توجه به سنم بین دوراهی موندم ممنون میشم کمک کنید. من علوم ورزشی گیلان رو قبول شدم که در مقطع کارشناسی پیوسته هست و حدود 4 سال طول میکشه فارغ اتحصیل بشم و کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی آزاد هم هست که میتونم 2 ساله تموم کنم به نظر شما بهتره برم آزاد و برای ارشد تلاش کنم یا برم کارشناسی گیلان رو بخونم با تشکر


پاسخ مدیر : دانشگاه آزاد به هیچ عنوان مورد تأیید بندۀ حقیر نیست، ضمن احترام به اساتید و دانشگاههای کل کشور، به نظرم کیفیت دانشگاههای دولتی بهتر هستش و آینده شغلی و اجتماعی مناسبتری دارن
محمد | چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 11:30
سلام چرا سوال منو گذاشتید ولی جواب نمیدید؟چند روزه منتظرم.من تصمیم خیلی جدی برای اسیب ارشد دانشگاه رازی دارم میخوام بدونم تو این فرصت کم بهتره چه کتابایی از این درس بخونم البته فیزیولوژی و رشد و یادگیری و بیومکانیک کلا کنار گذاشتم و فرصت برای خوندن آسیب و حرکات اصلاحی دارم و اینکه آیا کنار گذااشتن زبان کار درستیه یا نه؟در صورتی که سنجش و حرکت اصلاحی و آسیب و مدیریت و حرکت شناسی خوب بخونم


پاسخ مدیر : سلام، عذرخواهی میکنم، تعداد پیامها زیاده و من همه رو نمیتونم پاسخ بدم، گرایش آسیب بسیار عالیه، آفرین به انتخاب شما، زبان چه بزنید و چه نزنید، باید بلد باشید، کنار گذاشتن زبان باعث میشه زمان رو صرفه جویی کنید، ولی بعدا قطعا نیاز خواهی داشت...شما در ادامه تحصیلتون در گرایش آسیب، به بیومکانیک هم نیاز دارید، اگر شد کتاب خانم دکتر قیدی رو حتما بخونید....دروسی رو که انتخاب کردید، باید عالی باشید...
حسین | چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 13:54
سلام مجدد ببخشید استاد میشه یکم کاملتر و با توجه به شرایط ذکر شده پاسخ بنده را بفرمایید خیلی مهمه و 2 روز دیگه بیشتر وقت ندارم
حسین | چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 13:55
سلام مجدد ببخشید استاد میشه یکم کاملتر و با توجه به شرایط ذکر شده پاسخ بنده را بفرمایید خیلی مهمه و 2 روز دیگه بیشتر وقت ندارم
محمد | چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 15:33
ممنون از لطف شما.استاد عزیز من بعد از ازمون ارشد فرصت برای خواندن زبان و بیومکانیک دارم الان ترسم از اینه که با خواندن دروسی که انتخاب کردم امکان قبولی نداشته باشم و نیاز به راهنمایی شما دارم سوالم اینه اگر حرکات اصلاحی آسیب سنجش حرکت شناسی و مدیریت رو خوب بخونم امکان قبولی در ارشد اسیب رو دارم؟خواهش میکنم راهنمایی ام کنید
دنیا | چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 22:06
سلام . من رشته ی ریاضی منظقه 2 هستم . حدودا چه رتبه ای رو تو آزمون سراسری 96 بیارم تا یکی از دانشگاه های روزانه ی تهران قبول شم ؟


پاسخ مدیر : سلام، 10 هزار و کمتر
یکتا | سه شنبه 19 بهمن 1395 ساعت 00:38
سلام من دیپلم ریاضی هستم ...که فیزیک حالت جامد پیام نور کرج قبول شدم...الان ترم هفتمم...میخوام کنکور 96 شرکت کنم...میخوام تربیت بدنی دانشگاه سراسری کرج قبول بشم..لطفا راهنمایی کنید...چه رتبه ای لازمه...؟ و چه درسهایی رو باید بالا زد؟ ممنون


پاسخ مدیر : رتبۀ زیر 20 هزار کشوری، کنکور سراسری دیگه مشخصه درسها
سعید | دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 13:43
سلام ببخشین برای قبولی در رشته اسیب شناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی جداقل چه درصدایی لازمه؟؟؟؟؟
سعید | دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 13:53
سلام ببخشین برای قبولی در رشته اسیب شناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی جداقل چه درصدایی لازمه؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : در مورد دانشگاه آزاد اطلاعاتی ندارم، غیر انتفاعی حدود 800 تا 1200
سامان | شنبه 30 بهمن 1395 ساعت 13:13
سلام آغای دکتر عزیز....خیلی از نظرات دوستان و همینطور وقتی ک گذاشتید رو برامون دیدم و کمال تشکر رو دارم. من دیپلم تجربی رو دارم...بنا ب دلایلی لیسانس حسابداری رو با نهایت بی علاقگی ک داشتم با معدل الف گرفتم(برای بازار کار!) ولی هنوز اشباع نشدم چون اصلا دنبال علاقه ام نرفته ام...دیگه تصمیم گرفتم دنبال علاقه ام برم...برای خوندن ارشد تربیت بدنی تصمیم گرفتم ک بخونم؛ولی نمیدونم گدوم گرایش رو بخونم....با توجه ب علاقه ای ک ب رشته ی دیپلمم داشتم_تجربی_کدوم گراییش رو با در نظر گرفتن آینده ی شغلی پیشنهاد میدید.(در ضمن آغای دکتر من تا ته ش میرم ان شاءالله )تموم تلاشمو برای این مرحله از زندگیم میزارم. منابع رو هم در صورت امکان برام بنویسید ممنون میشم. خدا قوت .
hamidreza | دوشنبه 23 اسفند 1395 ساعت 21:47
با سلام خدمت شما استاد عزیز استاد من لیسانس از دانشگاه پیام نور گرفتم مبخواستم بدونم واسه ارشد میتونم دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی امتحان بدم؟ و چه رتبه ای باید تو کنکورارشد باید بیارم که دانشگاه دولتی تهران یا شیراز قبول بشم؟ باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، بستگی به گرایشی داره که میخاهید قبول بشید.... فیزیولوژی تا 500 شبانه تهران قبولید، روزانه 150، شیراز فیزیولوژی روزانه حدود 500 و شبانه 800 تا 1000
ابوالفضل | http://ecmaf.vcp.ir | سه شنبه 24 اسفند 1395 ساعت 16:00
سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون /میخواستم بدونم الان از دیپلم تربیت بدنی میشه فیزیوتراپ شد و مطب زد


پاسخ مدیر : خیر، مگر اینکه در کنکور در رشتۀ فیزیوتراپی قبول بشید. اطلاع ندارم که میشود با دیپلم تربیت بدنی در کنکور سراسری برای این رشته اقدام کرد و یا خیر
رضا | سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 ساعت 06:33
سلام اقای دکتر اقای دکتر برای قبولی در کنکور ارشد گرایشهای فیزیولوژی و مدیریت دانشگاه شهید چمران اهواز حدودا چه رتبه ایی باید اورد؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، 500
کاپیتان | سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 ساعت 19:10
سلام، با رتبه بین ٣٠٠ تا ٤٠٠ فیزیولوژى گرایش تغذیه ورزشى روزانه گیلان احتمال قبولیم هست؟؟ روزانه بابلسر چطور؟؟؟ یا شبانه یکى از دانشگاه هاى شهر تهران ؟؟ و یه سوال دیگه اینکه اگه من امسال هر کدوم از شهرا که شد رو برم و سال دیگه دوباره کنکور بدم دانشگاه تهران قبول بشم آیا امکان تطبیق همون واحدا هست که من فقط سال آخر رو دانشگاه تهران بخونم یا باید دوباره از ترم اول بخونم؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، با این رتبه، روزانه گیلان قبول شدن، سخته، چون گیلان جزء برترین دانشگاههای ایرانه، بابلسر شانس دارید، شبانه تهران میارید، اگر شبانه باشید انصراف بدید هر دانشگاهی برید ممکنه....تطبیق هم میدن
F.d | چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 ساعت 18:41
استاد سلام.بادرصد مدیریت 47اسیب27 و سنجش15 چ رتبه ای میشه تو مدیریت اورد امکان قبولی در گرایش مدیریت روزانه هست؟
محمد رضا | شنبه 16 اردیبهشت 1396 ساعت 00:47
سلام ، وقت شما بخیر، آقای کاشانی من دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان هستم ، این هفته به ما گفته اند برای فارغ التحصیلی دو گزینه پیش رو دارید : یک : عنوان لیسانس شما دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی باشد و 160 واحد با 7 ترم بگذرانید. دو: با عنوان لیسانس آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی و با گذران 160 واحد و 6 ترمه فارغ التحصیل شوید. آقای کاشانی خواهش کمکم کنید .من اگر این ترم جاری بگذرد 154 واحده می شوم. در باره آینده خود ترس دارم این دو چه تفاوتی دارند ؟ من می خواهم در آینده دکتری آزمون بدهم ، می ترسم جز رسته آموزش محور شوم و دکتر قبولم نکنند.، تا یک شنبه 18 اردیبهشت بیشتر وقت نیست برای تصمیم گرفتن در انتخاب عنوان دبیری یا آموزش. ممنون می شوم کمکم کنید


پاسخ مدیر : سلام، اطلاعاتی در این خصوص ندارم. می بخشید، برخی از تصمیم گیری ها طی یک ساعت انجام میشود و هیچآینده ای متصور نمی شود
بنفشه | سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 10:43
سلام ببخشد برای رشته فیزیولوژی ورزشی ارشد ارومیه رتبه چقد میخواد؟


پاسخ مدیر : سلام، حدود 400 تا 500
شبنم | سه شنبه 2 خرداد 1396 ساعت 07:12
سلام استاد گرامی خسته نباشید. من کارشناسی ارشد رشته فیزیوتراپی دارم میتونم در رشته دکترای حرکت اصلاحی ادامه تحصیل بدم.


پاسخ مدیر : سلام و احترام، رشتۀ شما از جمله رشته های پرطرفدار است که بازار کار خوبی دارد، بر اساس قوانین، شما از مقطع ارشد میتوانید وارد رشته های تربیت بدنی شوید.
زهرا کریمی | یکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت 18:14
سلام خسته نباشید ببخشید میخاستم بپرسم من رشته تجربی هستم امسال کنکور دارم با چه رتبه ای میتونم دانشگاه پیام نور های تهران رو واسه رشته ی تربیت بدنی بیارم آیا بشرط معدل هم میتونم شرکت کنم؟


پاسخ مدیر : سلام، با رتبۀ 50 هزار کشوری
star | سه شنبه 9 خرداد 1396 ساعت 01:09
سلام آقای دکتر ببخشید به نظرتون با این درصدها رتبم در گرایش آسیب چند میشه و احتماد قبولی در کدوم دانشگاهها هست با تشکر زبان ۳۸ فیزیولوژی۰ سنجش۵۶ حرکت۳۶ رشد۱۷ آسیب ۶۰ مدیریت ۳۰


پاسخ مدیر : این درصدها عالیه، رتبۀ حدود 50 و پایین تر، دانشگاه تهران
حسام | دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 19:58
سلام، فیزیو رتبم ٢٧٣ شده. امسال دانشگاه علامه گرایش فیزیو کاربردى رو اولین بار اورده، بنظرتون میتونم روزانه یا شبانه این دانشگاه قبول بشم؟؟ فیزیو شبانه دانشگاه شهید بهشتى یا تهران چطور؟؟ هرکدوم احتمال قبولیم بیشتره به ترتیب میگید که همونارو بزنم.


پاسخ مدیر : سلام، فیزیولوژی ورزشی کاربردی گرایش خوبیه، شما میتونید در دانشگاه علامه قبول بشید انشالله، شبانه هم قطعا قبول میشید...حتی دانشگاه تهران
رضا | سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت 13:05
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم با رتبه ٥٩٦٧ مدیریت ورزشی آیا امکان قبولی در دانشگاه محقق ارشد شبانه هستش؟یا خیر؟در ضمن بومی هستم


پاسخ مدیر : سلام، قطعا خیر
زهرااااا | سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت 22:33
با سلامممم و خسته نباشید.استاد من کارشناسی نرم افزار خوندم و امسال کنکور ارشد تربیت بدنی دادم رتبم اصلا خوب نشد.تو گرایش رفتار حرکتی رتبم شد 1970 و حرکات اصلاحی 1450 میدونم که در رفتار حرکتی مجاز روزانه شدم با اینکه هیچ سررشته ای از این رشته ندارم ولی میدونم که با این رتبه ها روزانه که هیچ به عنوان حتی شبانه هم امیدی نیس.در ضمن من دامغان سکونت دارم.نظر شما چیه؟؟احتمال قبولی تو چه دانشگاهی بیشتره؟؟؟عایا میتونم به شبانه دانشگاه سمنان امیدوارم باشم یا نع؟؟؟ممنونمممممم


پاسخ مدیر : سلام، خیر، هرگز انتخاب رشته هم نکنید، اگر واقعا علاقمند هستید، برنامه ریزی کنید برای سال بعد، این رتبه شایسته شما نیست...
میترا | چهارشنبه 17 خرداد 1396 ساعت 02:49
سلام‌.ایا دانشکاه ازاد کرج برای تحصیل در مقطع ارشد خوب ومناسب است ؟


پاسخ مدیر : بسیاری از مؤسسات برای استخدام....مدرک از دانشگاههای دولتی معتبر...تهران و ....
میترا | چهارشنبه 17 خرداد 1396 ساعت 02:50
سلام‌.ایا دانشکاه ازاد کرج برای تحصیل در مقطع ارشد خوب ومناسب است ؟ و هزینه هر ترم اسیب چقدر اسن؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، ضمن احترام به اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد، این دانشگاه آزاد فقط برای گرفتن مدرک خوبه، شاید کیفیت آموزش در این دانشگاه به اندازۀ دانشگاههای دولتی شهر تهران نیست...ولی دانشگاه آزاد کرج جز دانشگاههای خوب هستش، هزینه هر ترم تقریبا 2.5
رضا | چهارشنبه 17 خرداد 1396 ساعت 11:45
سلام استاد گرامی ممنون میشم اگه جواب سؤال ما ام لطف بفرمایین بفرستین باسپاس
ملیحه | پنجشنبه 18 خرداد 1396 ساعت 13:35
سلام آقای دکتر 2سوال داشتتم .کنکورارشد96 درزیرگروه 1 رتبه 480 شدم به نظرتون روزانه فردوسی مشهدرفتار حرکتی قبول می شم؟ودیگر اینکه اگرشبانه فردوسی برم وتااسفند96 انصراف بدم دوباره کنکور بدم وروزانه همونجا قبول بشم .اجازه ثبت نام دارم ودرس یک ترم تطبیق می شود.
علی | جمعه 19 خرداد 1396 ساعت 19:57
سلام روزتون بخیر با معدل موثر ۱۹ و رتبه ۱۳۴۱ کد ضریب ۲ یعنی فیزیولوژی احتمال قبولی در کرج و تهران به صورت روزانه یا شبانه هست؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، قطعا خیر
مهدی | دوشنبه 22 خرداد 1396 ساعت 02:17
سلام من امسال کنکور ارشد دادم تو گرایش فیزیولوژی رتبه 114 اوردم . میخواستم ببینم میتونم روزانه همدان قبول شم .ممنون میشم اگه جواب بدید ضمنا من کارشناسیو تو دانشگاه فرهنگیان میگیرم میخوام ببینم برا ادامه تحصیل با مشکل مواجه میشم یا ن ?


پاسخ مدیر : سلام، شانس قبولی شما برای همدان بالای 90% هستش، قوانین دانشگاه فرهنگیان رو نمیدونم عزیزم، موفق باشید
حجت | دوشنبه 12 تیر 1396 ساعت 14:23
سلام و خسته نباشید ...رتبه من در گرایش مدیریت کنکور ارشد 436هس بدلیل شاغل بودنم فقط میتونم تبریز رو بزنم بنظر جنابعالی میشه شبانه تبریز قبول شد.ممنون از نظرتون


پاسخ مدیر : سلام و احترام،شانستون زیاده انشالله قبولید.
nc | شنبه 17 تیر 1396 ساعت 14:18
با سلام خدمت استاد گرامی-من لیسانس حسابداری دارم و فوق تربیت بدنی شرکت کردم-بین دو رشته ی رشد حرکتی و یادگیری کنترل حرکتی کدوم راحت تره؟با توجه به اینکه رشته ی کارشناسیم غیرمرتبطه میتونم از عهده ش بربیام؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، رشد کاربرد بیشتری در حوزۀ سالمندان و کودکان داره و یادگیری و کنترل بیشتر در حوزۀ آموزش و بهبود شیوۀ یادگیری مهارتهای ورزشی...ببینید کدومش بیشتر به علایق شما نزدیک تره، تفاوت زیادی در دشواری ندارن...
Maryam | یکشنبه 25 تیر 1396 ساعت 16:53
سلام.ببخشید شما در مورد رشته فیزیولوژی ورزشی در خارج از کشور اطلاعاتی دارید؟ من رشتم زیست هست و تصمیم دارم ارشد فیزیولوژی ورزشی بخونم،به نظرتون برای مهاجرت به خارج فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی میتونه به عنوان یک امتیاز و جز رشته های مورد نیاز و خوب باشه؟ممنون


پاسخ مدیر : سلام، خیلی تاپ نیست، لیسانس یک رشته و ارشد ی رشته دیگه... کمی سخت میشه، البته فیزیولوژی ورزشی کاربردی و تغذیه ورزشی خوبه، اما بروید خارج و برگردید؟ قطعا شانس کمی برای پیدا کردن کار وجود دارد.....اگر بمانید و آنجا به دنبال شغل باشید...من اطلاعات مناسبی ندارم، آلمان یکی از دوستانم رفته خیلی راضی هستش....

ارسال نظر

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

 
نظر سنجی
 

نویسندگان
مدیر کل سایت
ecmaf - ارسال : 354
دکتر ولی اله کاشانی
v.kashani - ارسال : 0
 
مطالب اخیر 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به ولی اله کاشانی می باشد .
فارسی سازی و ترجمه توسط:محسن یوسفی
بالا