منابع تربیت بدنی در مقطع ارشد و دکتری

برای ویرایش این متن به بخش تنظیمات قالب در کنترول پنل مراجعه کنید

تبلیغات

آخرین ارسال های تالار گفتمان

هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .

گرایش و رشته های جدید تربیت بدنی

تاریخ: 6 مهر 1391 بازدید: 38460

سلام

با توجه به رویکرد وزارت علوم جهت تخصصی سازی رشته ها و توسعه تحصیلات تکمیلی و برآورد کردن نیاز بازار کار، رشتۀ تربیت بدنی که دارای شش گرایش بوده است تبدیل به 6 رشته خواهد شد.

به این شکل که گرایش تربیت بدنی عمومی منسوخ شده خواهد شد. توضیحات کاملتر در سطح کارشناسی ارشد و دکتری در ادامۀ مطلب مطالعه بفرمائید.

 

ولی اله کاشانی

در کارشناسی ارشد، گرایش‌های رشته کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزش عبارتند از: الف-فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی ب- فیزیولوژی ورزشی کاربردی ج- فیزیولوژی فعالیت بدنی محض د- فیزیولوژی فعالیت بدنی بالینی ه-تغذیه ورزشی.

رشته دوم در کارشناسی ارشد عبارت است از:‌ کارشناسی ارشد مدیریت ورزش که گرایش‌های این رشته در کارشناسی ارشد عبارت است از:‌الف-مدیریت بازاریابی در ورزش ب-مدیریت اماکن و تاسیسات ورزشی ج-مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی د-مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی ه-مدیریت رسانه‌های ورزشی ح-مدیریت رویدادهای ورزشی.

سومین رشتۀ در کارشناسی ارشد رشته کارشناسی ارشد رفتار حرکتی که سه گرایش این رشته عبارت است از: الف-رشد حرکتی ب-یادگیری وکنترل حرکتی ج-آموزش تربیت بدنی.

رشته چهارم از کارشناسی ارشد به نام رشته کارشناسی ارشد آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی است که سه گرایش زیر مجموعه این رشته عبارت است از: الف-حرکات اصلاحی ب-امدادگر ورزشی ج-تربیت بدنی ویژه.

رشته پنجم در کارشناسی ارشد رشتۀ کارشناسی ارشد روانشناسی ورزشی که این رشته فقط یک گرایش دارد که آن شامل روانشناسی ورزشی است.

و اما رشته ششم از کارشناسی ارشد به نام کارشناسی ارشد بیومکانیک ورزشی که گرایش‌های این زیرمجموعه عبارت است از:‌الف- بیومکانیک پایه ورزشی ب- بیومکانیک عملکرد ورزشی ج- بیومکانیک بازتوانی ورزشی د- بیومکانیک و مهندسی ورزشی.

تعداد واحدها در کارشناسی ارشد 32 واحد پیش بینی شده که توزیع این 32 واحد بدین شرح است:

دروس پایه شش واحد، دروس تخصصی 14 واحد، دروس انتخابی شش واحد و پایان نامه شش واحد.

اما در رابطه با تعداد واحدهای کارشناسی‌ها 132 واحد است که این تعداد بدین تربیت توزیع شده است:

دروس عمومی 20 واحد،‌دروس پایه نظری 14 واحد، دروس پایه عملی 30 واحد، دروس اصلی نظری 20 واحد، دروس اصلی عمومی 16 واحد، دروس تخصصی نظری هر گرایش 20 واحد، دروس انتخابی عملی شش واحد و دروس انتخابی نظری شش واحد.

شایان ذکر است برنامه دوره دکترا که شامل شش رشته است که عبارت است از: رشته دکترا فیزیولوژی ورزش که مدیریت این برنامه با دکتر حجت الله نیکبخت است. رشته دوم رشته دکترا مدیریت ورزش که مدیریت آن با دکتر سیدنصرالله سجادی است. رشته سوم رشته دکترای رفتار حرکتی که مدیریت برنامه آن دکتر عباس بهرام است و رشته چهارم رشته دکترای آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی با مدیریت دکتر محمدحسین علیزاده .رشته پنجم رشته دکترای روانشناسی ورزش با مدیریت برنامه محمدکاظم واعظ موسوی و رشته ششم با عنوان رشته دکترای بیومکانیک ورزشی با مدیریت برنامه دکتر حیدر صادقی است.

گرایش‌های هر رشته دکترا؛ در رشته دکترای فیزیولوژی ورزش که شامل سه گرایش است. الف- فیزیولوژی ورزش عصبی و عضلانی ب- فیزیولوژی ورزش قلب، عروق و تنفسی ج-بیوشیمی و متابولیسم ورزشی.

رشته دوم در دکترا، رشته دکترای آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی که خود سه گرایش دارد. عبارتند از: الف-حرکات اصلاحی ب-امدادگر ورزشی ج-تربیت بدنی ویژه.

رشته سوم از برنامه‌های دکترا، به نام رشته دکترای رفتارهای حرکتی است که در این رشته سه گرایش تصویب شده که شامل الف-گرایش رشد حرکتی ب-گرایش یادگیری حرکتی ج-گرایش کنترل حرکتی.

رشته چهارم از برنامه دکترا به نام رشته دکترای روانشناسی ورزشی که دو گرایش زیر مجموعه آن است. الف-گرایش روانشناسی بالینی ورزش ب-گرایش روانشناسی تربیتی ورزش

برنامه پنجم دکترا به نام رشته دکترای بیومکانیک ورزشی است که سه گرایش آن عبارت است از:‌الف-گرایش بیومکانیک پایه ورزش ب- بیومکانیک عملکرد ورزشی ج- بیومکانیک بازتوانی ورزشی

برنامه ششم دکترا رشته دکترای مدیریت ورزشی است که سه زیر مجموعه دارد؛ الف-گرایش مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی ب-گرایش مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی ج-گرایش مدیریت رویدادها و اماکن ورزشی. نکته مهم و قابل توجه این است که در هر برنامه دکترا 36 واحد منظور شده که شامل الف-دروس پایه شش واحد ب-دروس تخصصی 10 واحدج-دروس انتخابی دو واحد د- رسانه 18 واحد.

*45 گرایش در ساختار جدید علوم ورزشی طراحی شده است

تقریبا 15 رشته و دست کم 45 گرایش در ساختار جدید علوم ورزشی برای گسترش دانش آن در کشور طراحی شده است. که نکته مهم در طراحی این برنامه این است که در بسیاری از این گرایش‌ها دانش جنبه کاربردی پیدا می‌کند. برای نمونه در تغذیه ورزشی فرد آماده می‌شود تا کارشناس زبده در طراحی برنامه‌های تغذیه ورزشی برای عموم و نیازهای رشته‌های ورزشی باشد که این امر 100 درصد جنبه کاربردی خواهد داشت. اما برای گرایش فیزیولوژی ورزش محض فرد برای پیشرفت بهتر در این علم تحول پیدا می‌کند. بنابراین جای امیدواری است این برنامه‌ها هر چه سریع‌تر در سطح کشور اجرا شود تا فارغ التحصیلان بتوانند خدمات خود را در سطح ورزش عمومی و کاربردی به سازمان‌های مورد نیاز ارائه خدمات دهند.

*برای باشگاه خصوصی بدون متخصص نباید مجوز فعالیت صادر شود

آنچه مهم است سازمان‌های حرفه‌ای در ورزش کشور باید در استفاده از فارغ التحصیلان رشته‌های فوق جدی باشند. برای نمونه باشگاه‌های خصوصی ورزشی که امروزه در حال توسعه هستند بدون داشتن متخصص مربوطه نباید برای آن ها مجوز فعالیت صادر شود. مشکل این جاست که بین برنامه ریزان علوم ورزشی در سطح کلان و به ویژه در وزارت علوم و مصرف کنندگان این دانشگاه‌ها به طور خاص وزارت ورزش، وزارت آموزش و پرورش و همه باشگاه‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای، باشگاه‌های تندرستی و تمام سازمان‌هایی که بخش رفاه ورزش را به عهده دارند باید از متخصصین این رشته‌ها برخوردار باشند تا بتوانند کار خود را به نحو احسن پیش ببرند.

دکتر گائینی در پایان این گفت‌وگو مجددا تاکید کرد: دراین خصوص مشکل شکافی است که بین برنامه‌ریزان علوم ورزشی در سطح کلان با سازمان‌های مصرف کننده این علوم وجود دارد. معتقدم بسیاری از مدیران ورزشی در سطح کلان در سازمان‌های حرفه‌ای و باشگاهی اولا نسبت به این دانش‌ها شناخت کافی ندارند ، دوم این که با کاربرد این دانش‌ها در سازمان‌های خود بیگانه هستند و سوم فرصت‌های شغلی در اختیار افراد متخصص قرار نمی‌دهند. طبیعی است با این سه مشکل بومی سازی علوم ورزشی در میادین کاربردی با مشکل زیادی مواجه خواهد بود.

 موضوع :مطالب علمی ویژه دانشجویان تربیت بدنی - مقاله نویسی | ارسال توسط ecmaf | نظرات (634)

نظرات

سید محمد | دوشنبه 6 آذر 1391 ساعت 13:33
سلام ما امسال کنکور میدیم سال دیگه رشته ها عوض میشه تکلیف چیه؟ ما رو تطبیق میدن با رشته های جدید یا قراره رشته های منسوخ رو بخونیم یا میشه تغییر رشته داد؟


پاسخ مدیر : سلام امسال در داشنگاهها به شکل جدیدی که اعلام شده جذب می کنن ولی امتحان امسال مثل سال قبل برگزار خواهد شد. فقط منابع رو خوب بخونید و نگران هیچی نباشید، رتبه های خوب که آورید بعدا تصمیم بگیرید چکار کنید.
مینا | سه شنبه 7 آذر 1391 ساعت 10:26
سلام یعنی این تغییر بروی دانشگاه ها هم تاثیر داره،چون من گرایشعمومی رو توی شهر خودم باید انتخاب کنم اگه عمومی تبدیل بشه به روانشناسی پس شهر من دیگه این گرایش رونداره؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام قطعاً دانشگاهها هم تغییراتی رو اعمال خواهند کرد، گرایش عمومی تبدیل به روانشناسی ورزشی نخواهد شد. کاشانی
سینا | شنبه 18 آذر 1391 ساعت 23:21
سلام برای کنکور 92 این رشته های تخصصی ارائه میشن؟ ظرفیت پذیرش دانشگاه ها بالاتر میره یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام بله از مهر 92 گرایشهای جدید اجرایی خواهد شد و دانشگاه ها براساس توانایی و تخصص اعضای هیئت علمیشون قصد پذیرش دانشجو دارند، علاوه بر این پذیرش هم انقدر زیاد خواهد شد که کسی نا امید از در کنکور به خونش بر نمی گردد. انشالله موفق باشید.
محمود | دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت 21:17
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم بدونم دانشگاههای مجری آموزش گرایش حرکات اصلاحی با توجه به گرایش بندی جدید مشخص گردیده است . متشکر


پاسخ مدیر : سلام همه دانشگاه هایی که سالهای قبل در گرایش آسیب شناسی ورزشی دانشجو پذیرش می کردند در سال آینده نیز در سه گرایش جدید دانشجو می پذیرند. ازجمله دانشگاه تهران، گیلان، تربیت معلم ، همدان و ...
محمدهوشمند | دوشنبه 4 دی 1391 ساعت 13:26
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم بدونم برای کنکور ارشد سال 92 از حالا می تونم یک گرایش مانند رفتار رو انتخاب کرده و شروع به خوندن منابع اون گرایش کنم و گرایشهای دیگر مثل فیزیولوژی و بیومکانیک و آسیب و ... رو کنار بگذارم. با تشکر از راهنماییهای شما


پاسخ مدیر : سلام چون همۀ دروس در گرایشهای مختلف تأثیر دارند من توصیه می کنم هیچ درسی رو کنار نذارید، البته الگر بخواهید رفتار بخونید چون بازار کارش خوبه من توصیه می کنم روی درسهای رشد و یادگیری بیشتر تأکید کنید، البته اگر احساس می کنید دروس دیگه باعث میشه وقت زیادی رو از دست بدید فقط برای هر درس یک کتاب بخونید برای مثال برای آسیب فقط کتاب سید محمد حسینی، فیزیولوژی فقط کتاب گائینی جلد اول، برای مدیریت فقط راهیان ارشد، برای بیومکانیک فقط کتاب سرشین، بری حرکت فقط کتاب نغمه قیدی، بریا سنجش کتاب حمایت طلب و همتی نژاد، برای رشد کتاب خلاصه ولی اله کاشانی، برای یادگیری فقط مگیل + راهیان ارشد، برای سه روز آخر رشد و یادگیری رو بیشتر تأکید کن، سنجش و حرکت و بیومکانیک هم برای گرایش رفتار حرکتی اهمیت زیادی داره
محمد یزداندوست | پنجشنبه 7 دی 1391 ساعت 12:57
متن نظر ...با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم برای ازمون سال آینده 93 شروع به خوندن کنم چون یه گرایش خاص مدنظرم است ( فیزیولوژی) می تونم از الان فقط زمانم رو رویه فیزیولوژی بگذارم و وقت دروس دیگر رو که خودشان رشته شده اند رو به فیزیولوژی بدم و خاطرم جمع باشه که دروس دیگر خودشان رشته شده اند تا وقتی برای آنها نگذارم با تشکر از شما


پاسخ مدیر : سلام آره، مطمئن باش که تا سال دیگه تغییرات اتفاق خواهد افتاد، اگر هم نشه شما ضرر نمی کنید، تمامی منابع معرفی شده برای دروس فیزیولوژی رو بخون، سنجش و زبان رو هم از الان بخون چون این دوتا درس هم ثابتن
mali | جمعه 8 دی 1391 ساعت 19:30
سلام.من کارشناسی فیزیولوژی میخونم.میخوام ارشد بیومکانیک شرکت کنم میشه موقعیت های شغلیش رو بگین؟


پاسخ مدیر : سلام موقعیت شغلی در مقطع ارشد دبیری و فدراسیون ها و مربی بدنسازی و ... هستش، توانایی افراد و تسلط بر نرم افزاهای مختلف و داشتن کارتهای مربیگری به ویژه شنا، نجات غریق، حرکات اصلاحی و ماساژ میتونه مبنع درآد باشه، البته داشتن پارتی و رابطه میتونه بهترین و قویترین عامل در موفقیت باشه، مدرک مهم نیست.
محمود شیخ | یکشنبه 10 دی 1391 ساعت 05:14
متن نظر ...با سلام رشته دبیرستانی من علوم انسانی بوده دروسی مثل بیوشیمی بیومکانیک روضعف دارم ولی در دوران کارشناسی درس حرکات اصلاحی رو بیست شدم و خیلی علاقه دارم به نظرتان من میتونم در مقطع دکتری گرایش حرکات اصلاحی رو سال بعد که تخصصی میشه از پسش بربیام میترسم نتونم چون هیئت علمی هستم (مربی ) سال بعد میخوام پذیرش بگیرم . با تشکر


پاسخ مدیر : سلام شما با توجه به علاقه و توانایی که دارید قطعا شانس موفقیت خواهی داشت، ولی بخاطر داشته باشید که به جهت اشباء شدن گرایش های فیزیولوژی و مدیریت دانشجویان زیادی در حال حاضر به گرایش آسیب، رفتار و روانشناسی روی آورده اند، لذا افرادی در این رشته ها قبول خواهند شد که خیلی قوی باشند، شما می بایست تمامی کتابهای اصلاحی موجود در بازار رو تهیه کنید و با برنامه ریزی دقیق اون ها رو مطالعه کنید و مهمترین آن گتاب مگی (magee) می باشد. کتابهای حرکات اصلاحی سخنگویی، علیزاده، کاشف و ...
مهدی | یکشنبه 1 بهمن 1391 ساعت 10:14
نمیدونم جی بگم ولی 2 ساعته که این مطالب رو بیدا میکردم تشکر.


پاسخ مدیر : ؟؟؟
Naseri | یکشنبه 8 بهمن 1391 ساعت 00:45
با سلام. بنده کارشناسی تربیت بدنی را به اتمام رسانده ام. میخواهم برای ارشد ازاد شرکت کنم امسال. وای میخوام گرایش کارشناسیم که فیزیولوژی هستش را تغییر بدم. نمیدونم چه گرایشی رو انتخاب کنم. در واقع فرقشون رو نمیدونم. نمیدونم کدوم بهتر ،کدوم پر درامد تر،کدوم کاربردی تر هستش. من هدفم استاد دانشگاه شدن و رسیدن به دکترا هستش. ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدهید. با تشکر.


پاسخ مدیر : سلام با توجه به علاقتون اقدام کنید، فیزیولوژی اشباء شده، من توصیه می کنم روی رفتار حرکتی یا آسیب شناسی و یا روانشناسی ورزشی برنامه ریزی کنید، از لحاظ بازار کار گرایش آسیب ، رفتار و روانشناسی بهترین شرایط رو برای جذب هیئت علمی دارد، پول در آوردن در رشتۀ تربیت بدنی هم به رشته و سواد نیست به میزان رابطه و پارتی شما بستگی دارد، موفق باشید.
yas | سه شنبه 10 بهمن 1391 ساعت 21:21
با سلام .خواهش میکنم کمک کنین به من .من به فیزیولوژی علاقه دارم که میگن اشبا شده میخام بیومکانیک شرکت کنم اونم انگار کم میگیره جیکار کنم شما کمک کنین سال بعد ارشد دارم اسیب هم جالب نمیدونم تورو خدا راهنمایی کنین


پاسخ مدیر : سلام علاقه مهمترین شرط موفقیت افراد محسوب میشه، البته رشته ای که بشه ازش پول در بیاریم بدون شک موجبات افزایش انگیزه رو فراهم میکنه، به نظر من فیزیولوژی شرکت کنید و گرایشتون رو به سمت تغذیه ورزشی یا فیزیولوژی کاربردی هدایت کنید، اگر قوی باشید براتون کار و موقعیت شغلی خواهد بود. بهترین گرایش رو هم بخونید اگر بی سواد باشید موفقیت شغلی وجود نخواهد داشت، البته مسائل ذکر شده برای افراد معمولی هستش، اگر روابط و پارتی دارید بدون شک موفق هستید.
Naseri | پنجشنبه 12 بهمن 1391 ساعت 01:11
سلام. دفترچه ها اومده. من نمیدونم چیکار کنم. من واقعا به اسیب شناسی علاقه دارم. ولی کرجه. تهران نیس. علوم تحقیقات هم که دم خونمونه. اصلا نمیدونم چیکار کنم. میشه ج منو زود بدید که از دو راهی در بیام،؟ من نمیدونم اسیب بهتره،یا یادگیری،یا روانشناسی. من میخوام در اینده مطب بزنم. هدفم اینه. میشه کمکم کنین؟ با رفتار حرکتی میشه؟ شنیدم با اسیب شناسی میشه. روانشناسی چی؟؟


پاسخ مدیر : سلام دانشگاه آزاد که چیزی بهت یاد نمیدن که بخواهی مطب بزنی برادر ، دانشگاه آزاد جای مدرک گرفتن برادر، ولی به صورت کلی راهنمایت کنم آسیب بازار کارش بهتره، بعدش روانشناسی و بعدش یادگیری و رشد، مدیریت و فیزیولوژی هم اشباء شده و فارغ التحصیلاش ... خدا به دادشون برسه ....... عزیزم به تربیت بنی جماعت هیجا مجوز مطب نمیدن، چون کسی قبول نداره اساسا تربیت بدنی رو، اگر قبول داشتن که 100 تا دکتر تربیت بدنی داریم امسال رویانیان و عباسی همه کاره ورزش نمیشدن، بحث اینه که مجوز مطب رو به ارتوپد یا روانشناس یا فیزیوتراپ میدن، تربیت بدنی ........ انشالله یه روزی بشه
Naseri | شنبه 14 بهمن 1391 ساعت 02:03
من یه دخترم. به نظرتون اسیب بزنم یعنی؟ سختم نیس برم تا کرج ٢سال؟ اگه امکانش هس، بهم بگید اخر انتخاب و خواندن،رشته ی اسیب،روانشناسی،رفتار چیه؟؟


پاسخ مدیر : سلام دختر بودن محدودیت نیست، دخترا دارن میرن خارج از کشور ، البته آزاد درس خوندن رو به گرگ بیابون هم توصیه نمی کنم. آسیب در حال حاضر بهتر از روانشناسیه، چون دکتری داره و زمینه رشدش در کشور فراهم تره
بهار | پنجشنبه 19 بهمن 1391 ساعت 23:17
با سلام خدمت شما.گرایشی شدن اسیب شناسی در مقطع دکتری است یا ارشد؟وکدام از گرایش های اون بهتره؟در مورد شیوه اموزش محور میشه توضیح بدیداعتبار دارد؟واین که برا ادامه تحصیل وعضو هیئت علمی شدن محدودیت داره یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام هم در ارشد و هم در دکتری گرایشهای جدید در رشته آسیب شناسی ورزشی ایجاد شده است. به نظر من حرکات اصلاحی از همه بهتره، شغل و مسائل دیگه در این گرایش بهتره، شیوه آموزش محور هیج گونه ایردی ندارد و فقط کسی که به این شکل تحصیل میکنه باید در دوران تحصیل در مسائل پژوهشی هم وارد بشه و با دادن مقالات در همایشها و مجلات علمی به اساتید نشون بده که در این بخش نیز توانایی رو کسب کرده تا در زمان مصاحبه دکتری نداشتن پایان نامه رو جبران کنه، برای هیئت علمی شدن شیوه و محل درس خوندن مطرح نیست، رزمه علمی، پژوهشی و آموزشی و عملی فرد مهمه
اتیللا | سه شنبه 15 اسفند 1391 ساعت 23:04
سلام .ممنون از اطلاعات خوبتون.من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی هستم . می خواستم بدونم میشه من دکتری تغییر رشته بدم به( برای مثال فیزیولوژی؟) یا رشته های دیگر به شرطی که مقاله هام ردیف باشه.


پاسخ مدیر : سلام برای گرایشهای دیگر تربیت بدنی بله، این امکان وجود دارد، ولی برای رشته های دیگر بستگی به شرایطی دارد که سازمان سنجش اعلام می کند.
شکوفه | چهارشنبه 16 اسفند 1391 ساعت 17:51
سلام.من ترم 6 مهندسی کشاورزی هستم.و میخوام سال 92 تو امتحان ارشد تربیت بدنی شرکت کنم.دنبال منابعش رفتم فقط میخواستم ببینم میتونم یه دانشگاه خوب قبول شم و اینکه محدودیتی وجود نداره ؟ من عاشق ورزش و علم طب و ورزشم.اما باتوجه به اینکه هنگام تولدم بی احتیاطی پرستارا باعث یه مشکل کوچیک تو دست راستم بوجود اومد که به خاطر همین از امتحان عملی کارشناسی ترسیدم که قبولم نکنن ولی من از بچگی ورزش کردم و خیلی بهترش کردم و الانم تو رشته دوچرخه سواریفعالیت میکنم .خواهشا راهنمایی م کنید .


پاسخ مدیر : سلام محدودیتی برای شرکت دیگر رشته ها در مقطع ارشد وجود ندارد،شما باید کمی صبر کنید تا بعد از عید من از اساتید مطرح تربیت بدنی شرایط رشته رو برای سال بعد بپرسم و بعد به شما اعلام کنمف با توجه به تغییراتی که رخ داده در رشته تربیت بدنی نباید اقدام به خرید منابع بکنید.
mani | دوشنبه 21 اسفند 1391 ساعت 23:10
سلام استاد با توجه به توضیح دادید به خانوم شکوفه الان منابع رو تهیه کنیم یا بعد عید


پاسخ مدیر : سلام بعد عید
asma | سه شنبه 22 اسفند 1391 ساعت 16:56
سلام من دانشجوی ترم 6 اقتصاد هستم ولی علاقه مند به تربیت بدنی ام. رشته دبیرستانم ریاضی بود.می خواستم کنکور ارشد تربیت بدنی بدم.تو انتخاب گرایش گیر کردم . لطفا کمکم کنید.ممنون


پاسخ مدیر : سلام بستگی به علاقتون داره، بازار کار گرایشهای جدید روانشناسی ورزش و حرکات اصلاحی و تغذیه ورزشی و فیزیولوژی ورزشی کاربردی خوبه، به صورت کلی چون ریاضی شما خوبه برید گرایش بیومکانیک نتیجه بهتری می گیرید.
maryam | یکشنبه 27 اسفند 1391 ساعت 17:49
ba salam va khste nabashid mikhstam bedonam ba tavajo be gerayeshhaye jadid dar arshad tarbiat badani kodom gerayesh az lahaze ayandeye shoghli va bazar kar baraye khanoma behtare?


پاسخ مدیر : سلام بستگی به زبان، توانایی بدنی و علمی دارد، به صورت کلی تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی، آموزش تربیت بدنی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی آینده خوبی خواهد داشت. لطفا فارسی
maryam | سه شنبه 29 اسفند 1391 ساعت 11:18
سلام.ممنون از سایت خوبتون.از بین این گرایشهایی که به من پیشنهاد دادین با توجه به بار علمی و علاقه ی خودم تغذیه ورزشی و آموزش تربیت بدنی را انتخاب کردم و دوست دارم یک دانشگاه معتبر قبول بشم به راهنمایی شما نیاز دارم از بین این 2گرایش کدام گرایش را انتخاب کنم؟


پاسخ مدیر : بستگی به علاقتون داره، آسیب بازار کار بهتری داره، نظرات دوستان رو مطالعه کنید ، اطلاعات مفیدی ارائه شده
سحر | پنجشنبه 1 فروردین 1392 ساعت 23:07
سلام می خواستم اگه لطف کنید یه منبعی برای درس روانشناسی که جزئ منابع ارشد ازاد است معرفی کنید تا بتوانم از ان استفاده کنم. اگر میشود ان را به ایمیلم ارسال کنید. با تشکر فراوان


پاسخ مدیر : ایمیل شما درست وارد نشده، کتاب سید محمد کاظم واعظ موسوی و فتح الله مسیبی رو تهیه کنید.
رضا | جمعه 2 فروردین 1392 ساعت 09:57
باسلام خدمت شما بیست و دو گرایش واسه ارشد معرفی شده به نظر شما نیاز جامعه علمی ودانشگاهی و جذب هیئت علمی به کدوماشون بیشتره یه توضیحم در مورد گرایش اموزش تربیت بدنی بدید واحداش احتمالا چیه ودر موردش کتاب معرفی کنید خییییییییییییییلی ممنون


پاسخ مدیر : سلام در گرایشهای معرفی شده به نظر من گرایش حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی، تغذیه ورزشی جزء بهترین ها هستش، در رابطه با جذب هیئت علمی هم همین سه گرایش و روانشناسی ورزشی آینده و شرایط خوبی داره، البته در هر گرایش شما اگر سواد بالا داشته باشید و به همراه مقاله و کتاب و سابقه تدریس شانس جذب شما افزایش پیدا می کند. گرایش آموزش تربیت بدنی بیشتر به درد معلمین و مربیان ورزشی می خوره و در حال حاضر خانم دکتر شجاعی مأمور تهیه و تدوین منبع این بخش هستش، ولی کتابهای رشد، یادگیری و سنجش و آموزش تربیت بدنی در این گرایش اهمیت دارد.
حسین | شنبه 3 فروردین 1392 ساعت 11:59
سلام خسته نباشید عیدتون هم مبارک بنده ترم 5 تربیت بدنی هستم و قصد دارم تو کنکور ارشد 92 شرکت کنم من عاشق رشته اسیب شناسی هستم و میخوام برای بهترین رتبه بخونم ازتون خواهش میکنم منو کمک کنید و منابع مهم رو بگید وهمچنین راهنماییم کنید که چطور بخونم که موفق تر بشم متشکر


پاسخ مدیر : سلام در بخش منابع کارشناسی ارشد منابع و نحوه مطالعه مشخص شده است. لطفا مطالعه بفرمائید.
رویا | جمعه 9 فروردین 1392 ساعت 14:55
باسلام میخواستم درمورد گرایش روانشناسی بیشترتوضیح بدهید وچه منابعی باید خوانده شودهمچین کدام دانشگاها رشته روانشناسی ر دارند. ویک سوال دیگرکه داشتم من بهمن93 کنکورارشد دارم ایاتاکنکور93منابع عوض میشه یانه چون میخوام از تابستان امسال شروع کنم.باتشکر


پاسخ مدیر : سلام گرایش روانسناسی ورزشی گرایش جدید تربیت بدنی در اینران هستش و طرفداران زیادی دارهف نکته حائز اهمیت در این گرایش اینکه در حال حاضر چندتا دانشگاه مثل دانشگاه آزاد خوراسگان، کرج و دانشگاه تهران این رشته رو دارند و سرفصلهای این رشته به گرایش رفتار حرکتی نزدیکه، منابع این گرایش برای دانشگاه دولتی شامل کتابهای روانشناسی دکتر واعظ موسوی، نور علی خواجه وند، کتاب روانشناسی ورزشی دکتر محمد خبیری و کتابهای رشد و یادگیری معرفی شده در این سایت به همراه سنجش و زبان انگلیسی می باشد.
maryam | شنبه 10 فروردین 1392 ساعت 11:05
سلام میشه راهنماییم کنید از بین آسیب شناسی و مدیریت کدوم گرایش را انتخاب کنم؟ کی باید منابع را تهیه کنیم؟منابع وضرایب رشته های جدید ارشد را اعلام کردن ؟


پاسخ مدیر : سلام بستگی به علاقتون داره، ولی بازار کار گرایش آسیب شناسی بدون شک در مقطع ارشد و دکتری خیلی بهتر از مدیریت ورزشی هستش، مدیریت ورزشی تقریبا اشباء شده ، نکته اساسی اینکه که قبولی در گرایش مدیریت ورزشی آسونه ولی در گرایش آسیب رقابت بیشتره و کمی سخت تره، منابع رو هر وقت دفترچه امسال آمد و شرایط دانشگاهها معلوم شد. من سعی می کنم در سایتم اطلاع رسانی کنم. ضرایب رو هم به زودی اعلام می کنم.
مینا | دوشنبه 12 فروردین 1392 ساعت 18:18
باسلام وخسته نباشی وممنون بابت پاسخگویتان به سوالات ما. میخواستم بدونم منابع جدید راکی معرفی میکنید چون من بهمن93کنکوردارم ومیخواهم ار این تابستان شروع به خواندن کنم.انگیزه زیادی درقبول شدن در دانشگاه اصفهان دارم در رشته اسیب شناسی میخواستم بدونم تا چه رتبه ای میشه اسیب شناسی روزانه اصفهان قبول شد؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام پاسخ نظرات دوستان رو مطالعه بفرمائید ، راهکار ارائه شده است.
محمد | سه شنبه 13 فروردین 1392 ساعت 22:27
سلام آقایی دکتر خوبید شما عیدتون مبارک . با توجه به توضیحاتتون در مورد گرایش های جدید در رشته تربیت بدنی به نظرتون اگه پارسال رتبه 20 دکترا رفتار قبول شده امسال نهایت قبولی چه رتبه ایه؟


پاسخ مدیر : سلام بستگی به این داره که روزانه برید یا شبانه، پارسال رتبه 28 یا 30 شبانه تربیت معلم قبول شده، امسال احتمالا با توجه به اینکه دانشگاه تهران، دانشگاه تهران پردیس البرز، دانشگاه تهران پردیس کیش، دانشگاه شهید بهشتی، پردیس بین الملل دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تربیت معلم، پردیس بین المللی دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه ارومیه، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه فردوسی مشهد و پردیس بین المللی فردوسی مشهد و احتمالا چندتا دانشگاه دیگه دانشجوی دکتری رفتار حرکتی میگیرن من پیش بینی می کنم تا نفر70 یا حتی 90 در پردیس های بین المللی و شبانه ها و رتبه 30 تا 40 نیز به صورت روزانه قبول بشوند. بنابراین از الان با کمی تلاش و توکل میتونید به خانواده بگید شما رو دکتر صدا کنند. انشالله
maryam | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 01:18
سلام.آقای دکتر منابع خیلی دیر اعلام میشه و برای کنکور بهمن 92از الانم خیلی دیر بخوام شروع به خوندن بکنم چه برسه بخوام صبر کنم منابع همزمان با اومدن دفترچه ها اعلام بشه .خیلی استرس دارم به خاطر همین سردرگمم.میشه در این زمینه راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام شما فیلد مورد علاقتون رو مشخص کنید از الان، برای مثال کسی که بخواد روی آسیب سرمایه گذاری کنه از الان باید روی دروس آناتومی، حرکت شناسی و سنجش و زبان و بیومکانیک و آسیب و اصلاحی که در منابع معرفی شده یرمایه گذاری کنه، بنابراین شما با مطالعه این دروس تا یکی دو ماه آینده وقتتون رو از دستت نمیدین و علاوه بر این استرس هم ندارید و با معرفی کردن منابع جدید هم چیزی رو از دست نمیدید، این منابع که برای هر گرایش معلومع خیلی عوض نخواهند شد، شاید تغیرات 20 الی 30 درصد باشند.
رویا | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 11:13
سلام من تازه در رشته حقوق فارغ التحصیل شدم ولی به دلیل علاقه زیادی که به ورزش دارم و دان 2 کاراته دارم میخام ارشد رو برم تربیت بدنی ولی اصلا ازشاخه های تربیت بدنی و دروس ان اطلاعی ندارم و نمیدونم چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید


پاسخ مدیر : سلام نظرات دوستان رو دقیق مطالعه کنید، با کمی بررسی و مطالعه محتوای سایت متوجه خواهید شد که تربیت بدنی دارای چند گرایش هستش و با توجه به علاقه و توانایی ها تون یک گرایش رو اولویت قرار بدید و در بخش منابع کتاب های اون گرایش رو تهیه کنید و با برنامه ریزی بخونید .
maryam | چهارشنبه 14 فروردین 1392 ساعت 21:55
سلام.ممنونم از راهنماییتون.هدف من آسیب شناسیه و میخواستم بدونم اگه روی فیزیولوژی ورزشی زیاد سرمایه گذاری نکنم چقد تاثیر داره؟ با توجه به اینکه روی زبان و حرکت و بیو و آسیب وقت زیادی میزارم


پاسخ مدیر : سلام خوبه، فیزیولوژی درس سنگینیه و شانس درصد بالا زدن در این درس کمه، لذا روی دروس آناتومی دبیدی روشن، حرکت شناسی روشن، حرکت شناسی تند نویس، حرکت شناسی درکتر رواسی، آسیب شناسی دکتر علیزاد و همکاران، سید محمد حسینی، یحیی سخن گویی، اصلاحی سه استاد، اصلاحی خداداد لطافت کار، بیومکانیک صادقی، فرحپور، سرشین و زبان 50 و 200 متن و فرزام رو بخونید
محمد | پنجشنبه 15 فروردین 1392 ساعت 00:21
سلام آقای مر30 از راهنمایتون
مینا | پنجشنبه 15 فروردین 1392 ساعت 10:38
سلام.اقای دکترمن بهمن 93 کنکور دارم ورشته مورد علاقه من اسیب شناسی دانشگاه اصفهان است از تابستان امسال برای قبولی اسیب دانشگاه اصفهان میخواهم سرمایه گذاری کنم.لطفامنو راهنمایی کنیدکه از تابستان چگونه وروزی چند ساعت مطالعه داشته باشم؟ویک سوال دیگرباچه رتبه ای روزانه دانشگاه اصفهان میشه قبول شد؟من زبانم فوق العاده ضعیف هست ایا روی درس زبان سرمایه گذاری کنم؟


پاسخ مدیر : سلام، از تابستان روزی 6 الی 7 ساعت (2 ساعت صبح، 2 ساعت بعد از ظهر و 2 ساعت شب) یا هر طوری که وقتتون اجازه میده برنامه ریزی کنید، روی دروس آناتومی دبیدی روشن، حرکت شناسی دبیدی روشن، حرکت شناسی تند نویس، حرکت شناسی درکتر رواسی، آسیب شناسی دکتر علیزاد و همکاران، سید محمد حسینی، یحیی سخن گویی، اصلاحی سه استاد، اصلاحی خداداد لطافت کار، بیومکانیک صادقی، فرحپور، سرشین و زبان 50 و 200 متن و فرزام رو بخونید ، کسی که زبانش خوب نباشه شانس موفقیتش در این گرایش کمه، از الان کلاس زبان برید و کتابهای معرفی شده برای زبان رو تهیه کنید، رتبه قبولی برای دانشگاه اصفهان روزانهگرایش آسیب زیر 120 باشه خوبه، انشالله موفق باشید.
مینا | جمعه 16 فروردین 1392 ساعت 11:38
سلام.خیلی ممنون از پاسخگویی شما. من شرایط رفتن به کلاس زبان را ندارم ایا باخواندن کتابهای زبانی که معرفی کردید میتوانم زبانم راتقویت کنم؟


پاسخ مدیر : بله
زهره | چهارشنبه 21 فروردین 1392 ساعت 18:31
سلام من لیسانس کامپیوتر دارم به تربیت بدنی هم علاقه مندم تکواندو کار می کنم دان سه دارم.ارشد میخوام تربیت بدنی بخونم ولی واقعا نمیدونم به کدوم گرایش علاقه دارم ولی یشتر به کارایی که فیزیکی ان علاقمندم تا حدودی با گرایشها آشنام میخوام مشهد قبول شم. لطفا راهنمایی کنید.با تشکر


پاسخ مدیر : سلام نظرات دوستان رو مطالعه کنید به جواب میرسید، برای شما گرایش بیومکانیک به نظر من بهتره، البته یادتون باشه تربیت بدنی فقط در مقطع کارشناسی درس های عملی داره و کسی که غیر مرتبط باشه در مقطع ارشد باید چندتا درس عملی پاس کنه
حسین | چهارشنبه 21 فروردین 1392 ساعت 23:24
سلام میخواستم بدونم به نظر شما کدوم گرایش بازار کار بهتری داره درسته علاقه هم شرطه ولی می خواستم بدونم خیلی خیلی ممنون


پاسخ مدیر : اصلاحی، تغذیه ورزشی، فیزیولوژی و رزشی کاربردی و روانشناسی ورزشی
کیانا | پنجشنبه 22 فروردین 1392 ساعت 11:51
سلام خسته نباشید من امسال کنکور ارشد دارم و میخوام بیومکانیک بخونم به نظر شما چه گرایشی از بیومکانیک بخونم بهتره و چه منابعی؟مچکرم


پاسخ مدیر : سلام چون جدیده همشون خوبن
الناز | جمعه 23 فروردین 1392 ساعت 12:50
سلام.من لیسانس اقتصاد دارم و می خوام برای فوق تربیت بدنی شرکت کنم.سوال خیلی دارم،اول این که چون لیسانس تربیت نخوندم با درسای تخصصی به مشکل نمی خورم؟و دوم این که من فک می کردم 6تا گرایش داشته باشه الان کمی گیچ شد! و سوم این که من مربی گری ورزشی دارم(رزمی) می شه راهنماییم کنید که کدوم گرایش برام بهتره و بیشتر به کارم میاد؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، شما مشکلی نخواهی داشت و لازمه کمی بیشتر و عمیقتر مطالعه داشته باشید. تا پارسال ترتبیت بدنی 6 گرایش داشته ولی الان هر کدوم از اون گرایشها خودشون شدن رشته جدا با زیرمجموعه های خاص خودشون، تو نظرات قبلی عرض کردم کدوم بهتره، بستگی به علاقه داره، آصلاحی، تغذیه، فیزیولوژی ورزشی کاربردی، روانشناسی ورزشی تاپ ترین ها هستند.
الناز | شنبه 24 فروردین 1392 ساعت 13:15
خیلی ممنون از راهنماییتون.فقط یه سوال دیگه،با عرض شرمندگی،این که الان منابع مشخص هست و ازکجا میشه لیست منابع رو تهیه کرد و این که منابع برای کلیه گرایش ها یکی هست و فقط ضرایب متفاوت هست یا اینکه کلا منابع برای هر گرایش فرق داره؟


پاسخ مدیر : من در همین سایت در بخش منابع کتابهای اصلی و مهم رو ارائه دادم.
سینا الف | سه شنبه 27 فروردین 1392 ساعت 21:47
سلام من تازه به این سایت آشنا شدم و الان خیلی گیج شدم یعنی از کنکور 92 همه این گرایش ها در دانشگاه آزاد و سراسری قابل اجرا هست؟؟؟ دوم اینکه از بین گرایش های تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی و روانشناسی ورزشی کدامیک بازار کار بیشتر و بهتری داره ممنون از پاسختون


پاسخ مدیر : سلام پست جدید رو مطالعه کنید. حرکات اصلاحی بهتره
زهرا | پنجشنبه 29 فروردین 1392 ساعت 14:23
سلام رشته من تربیت بدنی لیسانس هست و من میخواستم بژرسم که من میتونم برای ارشد به تخصص ارتوپدی در رشته پزشکی شرکت کنم؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام دقیق نمی دونم ولی احتمالا نمی شود.
سینا الف | پنجشنبه 29 فروردین 1392 ساعت 17:14
با سلامت و عرض خسته نباشید من تازه با این سایت آشنا شدم کارشناس تربیت بدنی در سال 88 هستم و الان تازه متوجه شدم که گرایش های این رشته زیاد شده سوال من اینه که اولا آیا این گرایش ها در کنکوری که در بهمن 92 برکزار میشه به اجرا درمیاد؟ دوم اینکه این گرایش ها هم برای دانشگاه آزاد هست و هم سراسری؟؟ سوم اینکه از بین گرایش های روانشناسی ورزشی ، حرکات اصلاحی ، تغذیه ورزشی و فیزیولوژی کاربردی کدامیک بیشتر بازار کار داره ممنون از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام از امسال مهر این موضوع اجرا می شود، برای مثال دانشگاه تهران در مقطع دکتر در رشته رفتار حرکتی از مهر امسال در چهار گرایش دانشجو می گیرد و در دفترچه دکتری امسال می توانید ملاحظه بفرمائید. در مقطع کارشناسی ارشد هم این موضوع اتفاق خواهد افتاد و با این تفاوت که آزمون مثل سال قبل برگزار می شود ولی پس از اعلام نتایج می توانید در گرایشهای جدید گزینش شوید. این گرایش ها برای دانشگاه آزاد و دولتی قابل اجرا است و هر دانشگاه با توجه به اعضای هیئت علمی خود و توانایی هایی که درارد در گرایشهای جدید دانشجو می گیرد. بازار کار همشون خوبه ولی به نظر می رسه حرکات اصلاحی قابلیت بازار کار دانشگاهی و تجاری بیرون از دانشگاه را نیز دارد.
مریم | چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 12:02
سلام.وقت بخیر.آقای دکتر میشه منابع اصلی گرایش آسیب شناسی را معرفی کنید؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام بهم ایمیل بزنید. ok
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 15:16
سلام من تازه با سایت شما آشنا شده ام من علاقه خیلی زیادی به حرکات اصلاحی دانشگاه خوراسگان دارم ولی برای کنکور 92 هنوز چیزی نخوندم چون دانشجوی ترم آخر تربیت بدنی هستم لطفامنا راهنمایی کنید که توی این یک ماه باقیمانده کدوم درسها را بیشتر بخونم؟اگه فقط نکته و تست حرکات اصلاحی فیزیولوژی و رشد بخونم کافیه؟ اگه قبول نشدم پیام نور فیزیولوژی چطوره؟


پاسخ مدیر : دانشگاه آزاد، اونم خوراسگان، برای مدرک گرفتن خوبه ولی برای سواد دانشگاه متوسطیه، البته هر دانشگاهی به شخص هم بستگی داره، پیام نور هم دیگه بدتر، برای این مدت کتاب رشد معصومه شجاعی، کتاب سه استاد حرکات اصلاحی علیزاده و همکاران، انتشارات سمت، کتاب سید محمد حسینی، فقط نکته و تست حرکات اصلاحی و فیزیولوژی و رشد و غیره به ویژه سوالات سالهای قبل حتما قبولید، دانشگاه آزاد دوست نداره کسی از دست مسئولینش ناراحت بشه ......
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 15:53
سلام من میخواستم ارشد فیزیولوژی فراگیر پیام نور شرکت کنم میخواستم بپرسم به نظرتون خوبه؟فایده ای داره؟ و اینکه من اصفهان زندگی میکنم و این رشته را کرج داره میخوام بدونم آیا حضور در کلاسها اجباریه یا مثل کارشناسی میتونم فقط سر جلسه امتحان پایان ترم حاضر بشم و سر کلاسها نرم؟ لطفا جوابما بدین چونکه الان خیلی سردرگم شدم


پاسخ مدیر : خوبه، ولی فیزیولوژی اشباء شده، فقط برای مهر 92، 150 تا دکتری فیزیولوژی گرفتن، تا شما ارشدو تموم کنی این تعداد میشه 300 تا و انقدر دکتری فیزیولوژی پیدا میشه مه شما جایگاهی نخواهید داشت.
ستاره | جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 17:42
سلام ببخشید که من اینقدر سوال میپرسم میخواستم بدونم که آیا فراگیر پیام نور رشته حرکات اصلاحی هم داره؟یعنی من میتونم فراگیر شرکت کنم و گرایش حرکات اصلاحی را ادامه بدهم؟آخه تا سال قبل فقط تربیت بدنی عمومی و مدیریت ورزشی بوده ولی مثل اینکه امسال فیزیولوژی هم اضافه شده تو یکسری از منابع برای دانشجویانی که از طریق آزمون سراسری قبول بشن حرکات اصلاحی هم هست ولی میخوام بدونم که برای فراگیر هم این امکان وجود داره که ما بتونیم حرکات اصلاحی را انتخاب کنیم؟ مرسی از لطفتون


پاسخ مدیر : سلام بله دارد، بله شما می توانید در دانشگاه پیام نور به صورت فراگیر حرکات اصلاحی بخونید،
احمد | شنبه 7 اردیبهشت 1392 ساعت 23:09
باعرض سلام وخسته نباشید/میخواستم بدونم که امتحان فوق سال 92 هم مثل پارسال برگذار میشود ؟وگرایشی شدن در ضرایب درس ها در ازمون امسال تاثیری ندارد؟همچنین نظرتون درباره گرایش مدیریت واسه فوق چیه؟ اگر خوب درس بخونمو وتاپ باشم بازار کار داره یا نه نسبت به بقیه گرایشها. با تشکر
نرگس | یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 ساعت 10:44
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر من می خواستم بدون آزمون برم مصاحبه دکتری فیزیولوژی قلب و عروق به نظر شما چه منابعی رو بخونم؟ ممنون منتظر جواب شما هستم


پاسخ مدیر : سلام با آدرس ذیل ایمیل بزنید و سوالتون رو مطرح کنید. ali.fallahi62@gmail.com
alireza | سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 ساعت 22:08
برای قبولی تو رشته تربیت بدنی چه رتبه ای لازم است


پاسخ مدیر : در آزمون سراسری با توجه به سطح دانشگاه از 2000 تا 80 هزار برادرم
me | چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 ساعت 15:51
سلام. با توجه به افزایش گرایش ها با رتبه 1200 شانسی برای قبولی در شبانه یکی از دانشگاههای تهران هست؟؟ شهریه هر ترم پردیس تهران چقدره؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام عزیزم رتبه شما کمی بالاست و در دانشگاههای تهران اصلاً شانس ندارد، صادقانه عرض کردم، امیدوارم ناراحت نشید، برای پردیس ترمی 4 میلیون، به نظر من پردیس دانشگاههای تهران از شبانه خیلی از دانشگاهها بهتره، علاوه بر این اساتید دانشگاه تهران وقتی در مقطع ارشد بهت درس بدن با شناخت آنها از شما و کیفیت مطالب شانس قبولی در مقطع دکتری هم خواهی داشت.
مریم | پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392 ساعت 11:59
سلام.آقای دکتر متاسفانه ایمیل شما را ندارم؟


پاسخ مدیر : vahid.kashani64@gmail.com
شیما | یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 ساعت 10:07
آقای دکتر سلام ببخشید می خواستم بدونم و مطمئن بشم که در کنکور امسال هم در آزاد و هم در سراسری زمانی که دفترچه کنکور پر میشود نیازی به انتخاب گرایش نیست؟؟؟ یعنی انتخاب گرایش رو بعداز کنکور و زمانی که جواب اولیه کنکور میاد انجام می دن؟؟؟؟ و اینکه زمانیکه الان می خوایم برای ارشد درس بخونیم خودمون بر اساس گرایشی که تمایل داریم باید انتخاب واحد کنیم؟؟؟ با تشکر از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام، سوال شما خیلی مناسب نیست، هروقت رتبه ها اعلام بشه میتونید انتخاب گرایش بکنید، مثل سال قبل دقیقاً، شما باید تمامی دروس در همۀ گرایشها رو بخونید ولی باتوجه به علاقه روی دروس گرایش مربوطه تأکید بیشتری کنید و با توجه به منابع 2 و 3 ستاره رو تهیه کنید.
مرضیه | یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 ساعت 12:41
کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال 1392 نمره کل گرایش مجاز 3993 3176 3164 3545 1 مجاز 3871 3669 مجاز 3694 3511 3496 3358 2 مجاز 4336 1708 1702 4165 3 مجاز 4083 4010 مجاز 4263 3922 3904 3309 4 مجاز 4389 1969 مجاز 4471 1980 1969 3982 5 مجاز 7024 2651 مجاز 5923 2661 2651 3809 6 ۱۲/۹۵ 7- معدل موثر : مجاز می باشید 6-وضعیت انتخاب رشته داوطلب: 1-نمرات اکتسابی نمره به درصد نام درس ۱۰/۰۰ زبان عمومی وتخصصی -۵/۰۰ فیزیولوژی وتغذیه ورزش ۱۹/۳۰ امار-سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی ۲۶/۶۷


پاسخ مدیر : رتبه کل داوطلب در سهمیه رو بگید لطفا، اولیش عمومی و بعد فیزیولوژی ...
خاطره | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 09:16
سلام با رتبه 1102 فیزیولوژی امیدی به قبولی هست؟


پاسخ مدیر : سلام فیزیولوژی کلا بیش از 700 نفر میگیرن، من احساس می کنم دانشگاه های غیر انتفاعی و پولی قبول می شوید.
هدی | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 11:22
سلام من با رتبه 4400 در گرایش اسیب مجاز شدم ایا جایی قبول میشم.


پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
مریم سادات | دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ساعت 15:56
سلام استاد...رتبه 371 گرایش آسیبو آوردم...میگن روزانه نمیتونم هیییییچ جا قبول شم!!آره؟ دارم دیوونه میشم...بگین که میشه...


پاسخ مدیر : سلام، اسیب گرایشیه که خیلی طرفدار داره، و تعداد پذیرش هم کمه، لذا صادقانه روزانه نمی تونید قبول بشید.
حمید | سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ساعت 23:12
سلام رتبه ارشد 92 بنده تو گرایش رشد 111 و گرایش مدیریت 134 و گرایش فیزیولوژی 140 شده آیا امیدی به قبولی توی یکی از رشته های روزانه دانشگاه های تهران یا خوارزمی کرج رو داشته باشم؟


پاسخ مدیر : سلام تبریک بابت رتبه شما، شما شانس قبولی روزانه در گرایش رفتار دانشگاه خوارزمی رو دارید، البته تا حدود 90% ، برای هر سه گرایش شانس قبولی روزانه در دانشگاه تهران ندارید، ولی شبانه در هر سه گرایش قبولید، برای رشد منبع مورد مطالعتون چیست؟
masy ha | چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ساعت 00:47
سلام استاد.بهترین گرایش برای مدیریت چیه؟
ستاره | چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ساعت 15:43
سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم برای قبولی ارشد حرکات اصلاحی دانشگاه خوراسگان چه رتبه ای باید داشته باشیم؟ من انتخاب اول حرکات اصلاحی دوم فیزیولوژی و سوم رفتار دانشگاه خوراسگان زدم میخواستم بدونم آیا امکانش هست که من هم حرکات و هم رفتار جفتشا قبول بشم؟ اگه قبول شدم کدومش بهتره؟ البته هیچی نخوندم رتبه سراسریم هم11هزار شد خیلی بد بود متاسفانه مجاز هم نشدم


پاسخ مدیر : سلام من در مورد دانشگاه آزاد اطلاعاتی ندارم و به کسی هم برای رفتن به دانشگاه آزاد توصیه ای ندارم. فقط دانشگاه دولتی و از همه مهمتر دانشگاه تهران، اعتقاد دارم تو این شرایطه که دانشجو بهترین شرایط رو داره. البته بقیه دانشگاهها هم خوبن، ولی نظر من فقط دانشگاه تهران، چون من تجربه دانشگاه شهرستان با دانشگاه تهران رو داشتم، بنابراین میتونم مقایسه کنم، واقعا در دانشگاههای شهرستان اتفاق خاصی رخ نمیده و نخواهد داد و قبلاً هم اتفاقی نیفتاده.
حمید | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 00:34
سلام استاد تشکر از پاسختون - سئوال فرمودید منبع مطالعه رشدم چی بوده(کتاب سبز رشد و تکامل انتشارات حتمی و رشد حرکتی معصومه شجاعی ویادگیری دکتر اشمیت)


پاسخ مدیر : مرسی حمید جان
مریم | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 00:51
سلام استاد ارجمند - می تونم سئوال کنم برای قبولی تو رشته ارشد روزانه مدیریت یا فیزیولوژی یا رفتار دانشگاه الزهرا باید تو هر کدوم چه رتبه ای آورده باشم.ممنون می شم اگه جوابم رو بدین


پاسخ مدیر : تقریبا همشون زیر 100 الی 120
مینا | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 01:47
با سلام و تشکر اززحمات شما بنده دبیر آموزش و پرورش هستم ولی موقع ثبت نام ارشد هیچ کجا آیتمی به عنوان دبیری نداشت که من تیک بزنم و توی کارنامه سهمیه من آزاد درج شده آیا برای استفاده از سهمیه دبیری دانشگاه شهید رجایی باید قبلا اعلام می کردم که دبیرم یا بعد از قبولی توی این دانشگاه دبیر بودن افراد چک می شه- ما که متوجه نشدیم به چه صورتی باید ثابت کنیم دبیریم تا از سهمیه دبیری دانشگاه شهید رجایی استفاده کنیم.راستی می تونم سئوال کنم با رتبه 138 فیزیولوژی روزانه دانشگاه بهشتی تهران یا علامه یا الزهراقبول می شم یا نه - بازم از حوصله شما تشکر می کنم خدا بهتون سلامتی بده انشائالله.


پاسخ مدیر : سلام واقعاً اطلاع ندارم ببخشید، شما شانس قبولی روزانه دانشگاه بهشتی، الزهرا و علامه رو دارید، البته یادتون باشه بعد تهران دانشگاه تربیت مدرس خوبه، فیزیولوژی شهید بهشتی خیلی قوی نیست، علامه هم بدتر از بهشتی، فقط در دانشگاه علامه گرایش مدیریت قوی هستند.
شیما | پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ساعت 11:12
سلام وقتتون بخیر،جناب دکترمن رتبه20رفتار55بیومکانیک70 اسیب و114قیزیورواوردم خودم به اسیبوبیومکانیک علاقه دارم میخاستم بدونم دراین2گرایش احتمال قبولی درکدوم دانشگاه ها(به ترتیب برتری دانشگاه )رودارم؟وپیشنهاد شماکدوم یک ازگرایشهاست؟خیلی سردرگمم بعضی میگن رفتاردانشگاه تهران بخونم ارزشش بیشتره بخاطردانشگاهش،میشه لطف کنیدشمایه راهنمایی بکنید؟دانشگاه های برترروبه ترتیب اولویت به من میگید؟ممنون


پاسخ مدیر : سلام شانس قبولی آسیب در دانشگاه تهرانتون کمه، ولی رفتار حتما دانشگاه تهران قبولید، علاقه خودتون رو اولویت قرار بدید، به نظر من مازندارن شانس قبولی دارید. بخش چگونه انتخاب رشته کنیم رو مطالعه کنید. به نظر من هم رفتار دانشگاه تهران خوبه، ولی علاقه شما هم مهمه، البته بازار کار آسیب و بیومکانیک و رفتار هرسه تاشون خوبه
امیر | جمعه 27 اردیبهشت 1392 ساعت 00:25
سلام اقای دکتر وقت به خیر با رتبه 2519 فیزیولوزی امید به قبولی در پیام نور وغیر انتفاعی هستش یا نه؟ ایا بومی بودن تاثیر داره ؟پردیس خودگردان چی؟(میگن هزینش زیاده)؟ ممنون که صبوری جواب میدین.


پاسخ مدیر : نه، ارزش نداره، قبلا کسی اگر میرفت دانشگاه پول می داد و ارشد یا دکتری میگرفت ارزش داشت، الان انقدر فراوون میگیرن که واقعا با کمی تلاش روزانه میشه قبول شد.
nima | دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ساعت 15:12
سلام .خسته نباشید بنده ۱۲۰ بیو و ۱۴۵ اسیب اوردم.بنظرتون کدومو قبول میشم و کجا؟ شب تهران رو میارم؟ و مهمترین سوالم اینه اصلاحی بهتره یا امدادگر ورزشی.(تا اخذ امشب وقته)


پاسخ مدیر : شبانه خوارزمی و شبانه دانشگاه تهران شانس دارید، بدون شک حرکات اصلاحی بهتره
امیر | سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 ساعت 00:25
استاد جان سلام اقا من از پاسختون متوجه نشدم با رتبه 2500 جایی قبول میشم یا نه ممنون .
fatemeh | یکشنبه 5 خرداد 1392 ساعت 21:52
سلام! من الان پیش دانشگاهی رشته تجربی هستم و تربیت بدنی دوست دارم! واسه تربیت بدنی دانشگاه تهران تا چه رتبه ای قبول میشم؟؟! بدشم ازمون عملی ام داره؟ چه جوریه؟!!!


پاسخ مدیر : تقریبا زیر 10 هزار منطقه یک قبولید عملی هم داره و باید آمادگی جسمانی خوبی داشته باشید، دویدن، پریدن، پرتاب کردن توپ 1 کیلویی و بارفیکس و تست پزشکی از سلامت اندام ها
امیررضا | دوشنبه 6 خرداد 1392 ساعت 21:14
سلام استاد گرامی آیا بنده با رتبه 212 بیومکانیک جایی قبول میشم روزانه یا شبانه؟


پاسخ مدیر : سلام امیر جان عزیزم با کمی شانس شاید شبانه ...
زهرا | چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت 17:46
سلام. وقتتون به خیر. من کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی رو در دانشگاه تهران خوندم(گرایش رفتار حرکتی). راستش به این امید رفتم رفتار که بتونم دکتری رو در گرایش روانشناسی ورزشی ادامه بدمو پایان نامه ام رو باموضوع روانشناسی کار کردم.اما با وجود اینکه 2 سال هست که منتظرم این رشته بیاد هنوز خبری نشده. میگن از بین گرایش ها یادگیری و آموزش تربیت بدنی به روانشناسی نزدیک تره. باز کم و بیش منابع یادگیری رو پیدا کردم اما در مورد آموزش اصلا نمی دونم چی باید بخونم. شما در این مورد اطلاعی دارید؟ میشه کمک ام کنید؟ از هر کسی می پرسم بی اطلاعه. ممنون


پاسخ مدیر : سلام خدا لعنت کنه کسانی که جون‌های مردم رو گرفتار کردن، شما که دانشگاه تهرانید میدونید رفتار حرکتی تهران چه مشکلاتی داشت و من 3 سال پیش مجبور شدم برم کیش درس بخونم، هر روز از خودشون یک مدل در میارن و بعدش خراب میشه و یک عده نابود، تورو خدا به دوستاتون بگید پردیس های پولی نرن که هیجا هیئت علمی نمیشن، روانشناسی ورزش هم از همه بی در و پیکر تر، کنترل هم آینده نداره، یادگیری و آموزش بد نیست، آموزش تربیت بدنی هم به نظرم خیلی خوب نیست، کلا رفتار حرکتی گرایش هاش هیچ آینده ای نداره، چون خودم رفتارم میگم، فقط بخونید دکتری بگیرید برای هیئت علمی شدن، باقیش هیچی، ما تو ایران برای کنترل حرکتی هیچگونه ابزاری آزمایشگاهی نداریم، روانشناسی ورزش هم که وقتی روانشناس بالینی هست ماهارو را نمیدن، به صورت کلی قصد ناامید کردن ندارم، یادگیری و بعد آموزش میتونه برای جذب خوب باشه
ستاره | چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت 18:32
سلام استاد وقتتون بخیر میخواستم بدونم که آیا امکانش هست که شما توی شهر اصفهان هم کارگاه آموزشی بذارید؟آخه کارگاههای آموزشی که در اصفهان برگزار میشه از نظر علمی و محتوا در سطح خیلی پایینی برگزار میشه


پاسخ مدیر : سلام نه، من تو دانشگاه سمنان بتونم خودمو ارائه بدم هنر کردم، ایشالله شرایط فراهم بشه تشریف بیارید سمنان در خدمت شما باشیم.
زهرا | شنبه 11 خرداد 1392 ساعت 00:28
ممنون از همدردی تون. اما نمی دونم می تونید درک کنید حال کسی رو که عاشق علم آموزیه و با عشق تمام، فشارهای غیر استاندارد اساتید دانشگاه تهران رو در دوره ی کارشناسی تحمل می کنه و با شرط معدل ارشد می ره. اما توی ارشد چی می بینه؟ آقای کاشانی من در دوره ی ارشد خورد شدم. شکستم. مدیر گروه ما از دانشجویان استفاده می کرد تا به منافع خودش برسه. ما رو قربانی می کردند تا توی اون دانشکده ی خراب شده به یه منصبی برسند. من وقتی وضعیت رو اینجور دیدم تصمیم گرفتم ارشد رو رها کنم و به شهرم برگردم. اما خانواده ام بهم اجازه ندادن. متوجه شدم دنیایی که من ازش تصور داشتم با واقعیت زمین تا آسمون متفاوته. نمی دونم در همه یا اکثر رشته های دیگه هم وضعیت اینه و یا رشته ی ما اینجور بی در و پیکره؟ الآن با مدرک فوق لیسانس
ماریا برنده | یکشنبه 12 خرداد 1392 ساعت 23:21
ضرایب دروس در گرایش روان شناسی چه جوریه؟


پاسخ مدیر : گرایش عمومی رو مطالعه بفرمائید. دقیقا گرایش عمومی تبدیل شده به روانشناسی ورزشی
علیرضا | سه شنبه 14 خرداد 1392 ساعت 18:29
لان با این وضعیت به نظرتون ماها باید چی کار کنیم؟؟؟؟من خیلی نگران کارم به نظرتون برای ارشد تغییر رشته بدم؟؟؟؟ الان هم سن و سالای خودمو میبینم با یه کارت مربیگری دارن چند تا باشگاه کار میکنن و به من میگن خودتو الاف کردی یه کارت مربیگری میگرفتی بیشتر به دردت میخورد خدا به همه ما رحم کنه وقتی جایی نیست که این فارغالتحصیلا جذب بشن برای چی این همه هر سال دانشجوی تربیت بدنی میگیرن و تازه گرایشهاشم توسعه میدن؟؟؟؟


پاسخ مدیر : عزیزم به نظر میرسه پیام شما ناقصه، من دوست ندارم کسی رو نا امید کنم، شما طی شش ماه میتونید چندتا کارت مربیگری بیگیرید ولی کسی نمیتونه طی شش ماه مدارک علمی شما رو کسب کنه، فضای کسب و کا خوب نیست، دوستان من با مدرک دکتری بیکار هستند، مثلا رتبه یک دکتری پارسال، آقای ... ، خوب شرایط خوب نیست، من به دوستان توصیه می کنم برای زندگی و کار استرالیا رو انتخاب کنید، طی 3 سال آینده همۀ فارغ التحصیلان بیکار خواهند بود. فقط زبانتون رو تقویت کنید و .... فقط تو رشته تربیت بدنی اوضاع بد نیست، بلکه در همۀ رشته ها جوانهای ما گرفتار شدن، خوب راهی نیست، صبوری، توکل، تلاش و امید ، به نظر من با ادامۀ شرایط کنونی در رشته تربیت بدنی همۀ فارغ التحصیلان طی دو الی سه سال آینده بیکار خواهند بود.
آتنا | پنجشنبه 16 خرداد 1392 ساعت 11:30
سلام آقای دکتر. میخواستم بپرسم با اخذ دکترای آسیب شناسی حرکتی مجوز مطب داده خواهد شد؟ از جایی این نطلب رت شنیدم و میخواستم صحتش را از شما بپرسم...


پاسخ مدیر : سلام نه امکانش نیست، فقط افرادی میتونن مطب داشته باشه که در دانشگاههای علوم پزشکی تحصیل کرده باشند، دکتر علیزاده، دانشمند و رجبی که راس آسیب و اصلاحی کشور هستند فقط تدریس می کنند. موفق انشالله
امیر | جمعه 17 خرداد 1392 ساعت 17:10
سلام اقای دکتر میشه سرفصل کنکوری ارشد رو به من معرفی کنید یا تو وب سایتتون قرار بدین .یا ادرس بدین از جایی بگیرم .


پاسخ مدیر : در سایت وزارت علوم میشه پیدا کرد، مشکل اینه که طراحان سوال این سرفصل ها رو رعایت نمیکنن، بنابراین به درد نمیخوره.
امیر | جمعه 17 خرداد 1392 ساعت 23:31
چرا جواب منو نمیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام. به روی چشم
jj | یکشنبه 19 خرداد 1392 ساعت 02:29
سلام ازسایت ما هم دیدن کنید WWW.SPORTINGLIFE.IR با مطالب علمی در مورد کلیه ی رشته ها و گرایش ها
سیدعباس | سه شنبه 28 خرداد 1392 ساعت 01:09
سلام. خسته نباشید.ایا با رشته تربیت بدنی میشه گرایش طب فیزیکی وتوانبخشی رو خوند


پاسخ مدیر : نه
محمد | چهارشنبه 29 خرداد 1392 ساعت 23:06
سلام.ارشد بیومکانیک هستم از الان میخوام شروع کنم به خوندن.اما واقعا نمیدونم چه کتابهایی از چه نویسندگانی بخونم.من منمیخوام طوری باشه که سوالی رو نتونم جواب بدم.تمام منابعی رو که باید بخونم لطفا به من اطلاع رسانی بکنید.با تشکر


پاسخ مدیر : سلام محمد جان کتابهای خانم نغمه قیدی رو تهیه کن، بیومکانیک و حرکت شناسی، بعد منابع این کتابها رو ببین چیه، منابعشون رو هم تهیه کن و بخون، اگر بتونم از خانم قیدی که رتبه یک دکتری بیومکانیک شده منابع رو براتون میگیرم تو سایت میذارم.
STAR | چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 19:44
سلام خسته نباشید من376فیزیولوژی دارم میتونم روزانه فبول شم جه دانشگاههایی؟تاجه رتبه ای میشه قبول شد؟


پاسخ مدیر : دانشگاهی مثل سبزوار یا سمنان یا شاهرود، بله روزانه قبول می شوید، البته به انتخاب رشتتون بستگی داره، تا 450 روزانه فیزیولوژی شانس قبولی دارند و تا 650 شبانه و تا 800 پیام نور، البته تقریبا شاید کمی بالاتر هم بیاید امسال
فری | چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 19:49
سلام بارتبه900میشه فیزیولوژی قبول شد؟


پاسخ مدیر : برادر فری ؟؟؟ شما با این رتبه شانس قبولی در مراکز غیر انتفاعی یا مجازی و با کمی خوش شانسی در مراکز پیام نور قبول می شوید.
سعید | پنجشنبه 13 تیر 1392 ساعت 20:54
سلام در گرایش اسیب هم بایدیک رشته انتخاب کنیم؟میشه منابع گرایش اسیب رامعرفی کنید؟ ممنون میشم.خواهش میکنم به سوالم جواب دهید


پاسخ مدیر : آزمون مثل سال قبله برادرم، بعد قبولی میتونید چند گرایش در یک رشته آسیب رو انتخاب کنید، این رتبه شماست که تعیین می کند در کدام دانشگاه در در کدام گرایش قبول شوید برادرم.
sahar | دوشنبه 31 تیر 1392 ساعت 15:47
با سلام میخواستم بدونم آیا فزیوتراپی زیرمجموعه تربیت بدنی میشه؟ اگه شامل میشه مربوظ به کدوم گرایش میشه؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، نه، زیرمجموعه رشته های علوم پزشکی هستش
عرفان | جمعه 4 مرداد 1392 ساعت 00:53
میگم شما بهتره اوله تکلیف رو با خودتون روشن کنید بعد راهنمایی کنید من نظرات و از اول خوند م اولش میگین گرایش فیزیولوژی کاربردی و تغذیه ورزشی جزو بهترین ها هستن یه چند روز بعد که میگذره میگین اشباسو داغونه بلاخره کاربردی اشباع هست یا نه؟؟این رشته که تازه اومده چطور اشباع شده؟؟؟؟لطفا از روی شکم اهنمایی نکنید .من به عنوان کسی که میخوام سال بعد شرکت کنم واقعا با خوندن مطالب سایتتون گیج شدم یه جای دیگم میگین رفتار بهترینه بعدش میگین اونم به درد نمیخوره یکم ثباتم خوب چیزیه به نظرم شما اول یه ثبات فکری پیدا کنید بعد ملتو راهنمایی کنید .


پاسخ مدیر : برای روشن شدن اذهان عمومی عرض می‎کنم که رشته ای که فقط امسال 120 نفر دانشجوی دکتری گرفته اشباء شده، ولی عرض کردم کسانی که با همۀ مسائل موجود دوست دارن فیزیولوژی بخونن بهتره گرایش فیزیولوژی کاربردی بخونن یا تغذیه، با دقت بیشتری مطالب رو بخونید لطفا آقای عرفان، انتقاد همه برای من پذیرفتنی هستش ولی ادب هم خیلی نعمت خوبیه
بهار | جمعه 4 مرداد 1392 ساعت 18:20
سلام جناب. ببحشید چرا جواب سوال منو ندادید؟ چشم به این صفحه خشک شد..


پاسخ مدیر : سوالتون رو لطفا دوباره مطرح بفرمائید چشم
بهار | یکشنبه 6 مرداد 1392 ساعت 21:19
سلام جناب دکتر . من دبیری زیست شناسی میخونم و یک سال دیگه از درسم مونده...اما از بچگی علاقه داشتم ب ورزش... کم و بیش هم آشنایی دارم به ورزش. در حال حاضر هم دارم کارت مربی گری آمادگی جسمانی رو میگیرم... میخوام واسه ارشد تربیت بدنی شرکت کنم... همچنین اینکه مشهد هستم و میخوام مشهد هم فبول بشم... گرایشیم ک دوس دارم تغذیه هست ... اما متوجه شدم حرکات اصلاحی هم خوبه. میشه راهنماییم کنید ک برای رسیدن ب عنوانی ک عرض کردم باید بیشتر چ چیزایی رو مطالعه کنم؟ سپاس.


پاسخ مدیر : سلام، از اینکه با تأخیر به درخواست حضرتعالی جواب دادم پوزش میخوام، من منابع رو معرفی کردم، شما باید همۀ منابع رو تهیه کنید، (منابع کارشناسی ارشد تربیت بدنی رو ببیدنید) چون شما زیست خوندید اگر تغذیه ورزشی بخونید موفقیتتون حتمی هستش، البته با تلاش و پشتکار، منابع رو ببیدنید و سوالی داشتید مطرح بفرمائید. کاشانی
مجید | دوشنبه 7 مرداد 1392 ساعت 12:11
متن نظر ...سلام.........کارشناسی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی برادران کلا چند واحد است چند واحد عملی و چند واحد اختیاری باید پاس کرد ؟ چارت درسی گرفتم 20واحد اختیاری هسته مخوام بدونم از این 20واحد اختیاری چند واحد باید باس کرد ممنون


پاسخ مدیر : سلام، تقریبا 132 تا 136 واحد که 40 الی 50 واحد عملی دارد و دروس اختیاری هم با توجه به امکانات دانشگاه ارائه می شود، یعنی هرچی دانشگاه ارائه بده باید بگیری برادرم، معمولاً 6 تا 8 واحد اختیاری
مرجان | http://1388414.blogfa.com | دوشنبه 14 مرداد 1392 ساعت 12:13
متن نظر ...متن نظر ...سلام خسته نباشید ممنونم به خاطر مطلب خوبتون من امسال کنکور دادم به رشته ی تربیت بدنی علاقه ی زیادی دارم حدود 35 هزار تو منطقه 3 اوردم میخواستم ببینم میتونم از این رشته قبول شم روزانه؟؟؟ کدوم شهر ها رو بزنم میتونم قبول شم! خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین از هرکی میپرسم جوابی نمیگیرم ممنون


پاسخ مدیر : بله قبول میشوید، شاهردود، ارومیه، چمران، سبزوار دانشگاههای درجه دو تقریبا و درجه سه
لادن | سه شنبه 15 مرداد 1392 ساعت 17:35
متن نظر ...سلام.خته نباشین.من لیسانس مدیریت دارم.اما میخوام ارشد تربیت بدنی بدم.چون علاقه دارم و ورزشم کار میکنم.اما قدم 154.میدونم دیگه شرط قد واسه ارشد نیست.اما میترسم واسه بازار کار به خاطر قد دچار مشکل شم.به نظرتون مهم نیست قد و من برم ارشد یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، نه مشکلی نداری، موفق انشالله
ali | چهارشنبه 16 مرداد 1392 ساعت 13:11
سلام ، من امسال کنکوره تجربی دادم و رتبه م شده 26000 تو منطقه 2 میخوام برم رشته تربیت بدنی در گرایش فیزیولوژیه ورزشی ، میخواستم ببینم امیدی هست ک قبول بشم ¿¿ اگه اره چه شهر هایی رو انتخاب کنم ¿¿ ایا میتونم شهر هایه درجه یک رو قبول بشم ¿¿ خودم دانشگاه بابلسر رو دوس دارم


پاسخ مدیر : سلام، حتما قبول می شوید، بابلسر، گیلان، خوارزمی، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، سبزوار، سمنان، شاهرود دانشگاههای خوبی هستند.
ali | پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت 02:36
با سلام ، من امسال کنکوره تجربی دادم ، میخوام برم رشته تربیت بدنی ، باید دوباره امتحان بدم ¿ تورو خدا کمکم کنید


پاسخ مدیر : سلام، در انتخابهاتون گرایش نیمه متمرکز تربیت بدنی رو انتخاب کنید، علاوه بر این رشته میتونید رشته ای دیگر رو هم که نیمه متمرکز نیست انتخاب کنید، بعدش مهر ماه دعوتتون میکنن آزمون عملی، مشاوره انتخاب رشته برید، مثلاً انتخاب 5 و 12 رو نیمه متمرکز تربیت بدنی بزنید.
زیبا | پنجشنبه 17 مرداد 1392 ساعت 12:39
متن نظر ...سلام من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم40000شده امکان قبولی تو رشته ی تربیت بدنی شهر خودم زنجان رودارم؟روزانه مجاز شدم/


پاسخ مدیر : سلام، به احتمال زیاد قبولید، تقریبا شانستون 90 درصده
زیبا | جمعه 18 مرداد 1392 ساعت 23:18
متن نظر ...سلام می خاستم بدونم که تربیت بدنی رو تو انتخاب رشته چندمین انتخابم بزنم؟باتشکر.رتبم چهل هزاره


پاسخ مدیر : سلام، 5 و 9
فرانک | شنبه 19 مرداد 1392 ساعت 02:26
با سلام.من لیسانس تربیت بدنی هستم.و میخام شروع کنم به درس خوندن برا ارشد ولی برای انتخاب گرایشم برا ارشد دچار شک شدم.بین آسیب و طب ورزشی.شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟درضمن دبیر تربیت بدنیم.بازار کار برام مهم نیست.گرایش و دانشگاه مهمه .و نمیدانم منابعی که واقعا مفیده رو باید از کجا پیدا کنم تا مطالعه کنم.اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.در ضمن من چون شاغل هستم اگر روزانه قبول شم بین کلاس های مدرسه و دانشگاهم تداخل پیش نمیاد؟ممنون


پاسخ مدیر : طب ورزشی یا آسیب ؟ این دوتا یکی هستن که؟! برخی اوقات به آسیب شناسی میگن طب ورزشی، در رابطه با کارتون هم باید بگم سه ترم ارشد طول میکشه و ممکنه در هفته سه روز درگیر کلاسها بشید. موفق انشالله
قاسم | چهارشنبه 23 مرداد 1392 ساعت 18:16
سلام من ترم اخرکارشناسی شیمی کاربردی هستم میخواستم برای ارشد برم تربیت بدنی بخونم باید چکارکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون


پاسخ مدیر : بخش های مختلف سایت رو مطاله کنید، به ویژه بخش چگونه انتخاب رشته کنیم.
مهرنوش | جمعه 25 مرداد 1392 ساعت 23:52
متن نظر ...سلام من لیسانس بیومکانیک دارم موندم فوقم چی بخونم خیلی ها میگن گرایش من بازار کار نداره در ضمن بچه های بیومکانیک میتونن ازگونومی بخونن یانه


پاسخ مدیر : گرایش شما در مقطع دکتری جزء بهترین گرایش ها هستش برای هیئت علمی شدن، ارگونومی رو اطلاع ندارم، ولی احتمالاً نشه، چون رشته های پزشکی محسوب می شود.،
مهیار | یکشنبه 27 مرداد 1392 ساعت 21:22
سلام ... من امسال کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم میخوام یکی از این رشته هارو مدیریت ورزشی ـ فیزیولوژی و اسب شناسی رو بخونم ولی تو دفترچه انتخاب رشته کد رشته های مربوط به اینا نیست اگه میشه کمکم کنید


پاسخ مدیر : بیشتر دانشگاهها این مقطع رو به صورت عمومی ارائه میدن، تحت عنوان تربیت بدنی و علوم ورزشی، بنابراین در مقطع ارشد انشالله میتونید گرایش مورد علاقتون رو پیگیری بفرمائید. موفق انشالله
بهار | یکشنبه 27 مرداد 1392 ساعت 22:39
سلام جناب دکتر. مرسی بابات راهنماییتون . ی سوال خدمتتون داشتم. اینجا تو مشهد ی کارگاه آموزش حرکات اصلاحی از مقدماتی تا پیشرفته برگزار شده ک مدرکشم ملیه. داخل دانشگاه فردوسی برگزار میشه. خوشحال میشم نظرتونو راجع بهش بدونم. ب نظرتون برم ثبت نام کنم؟ ب دردم میخوره؟ سپاس اگه لطف کنید زودتر پاسخ بدید چون وفت زیادی ندارم برای ثبت نام.


پاسخ مدیر : سلام، حتما برید، چون این کارگاهها در مراحل بعدی ادامۀ تحصیلتون امتیاز خواهد داشت، به ویژه در مصاحبۀ دکتری
مریم | جمعه 1 شهریور 1392 ساعت 14:17
متن نظر ...با عرض سلام ..استاد الان چند وقت که دارم می خونم اما بیشتر اونای که ارشد قبول شدن میگن که سرفصل های مورد نظر بخونی ..نظر شما چیه ..مثلا توی کتاب فیزیو گایینی سرفصل مهم چیه توی شک افتادم و یک سوال دیگه استاد من در کرمان زندگی میکنم هرچی توی کتاب فروشی ها دنبال کتاباتون گشتم نبودن میشه راهنماییم کنین که چه جوری میتکنم کتابهای رشد ویادگیریتون تهیه کنم..شاد وموفق باشین


پاسخ مدیر : به این شماره زنگ بزنید براتون پست میکنن 09125218402 ، مهر کتاب یادگیریمو چاپ میکنم.برای فیزیولوژی هم باید کل کتاب گائینی رو جلد یک خوب بخونید، سرفصلی در کار نیست.
سمانه | جمعه 1 شهریور 1392 ساعت 22:23
سلام استاد چرا به سوال ها رندم جواب میدید من روز 28 ازتون سوال پرسیدم روزی 6بار هم سر زدم ولی جواب ندادید سوالم درباره ی دانشگاه فرهنگیان بود میخواستم بدونم آیا این دانشگاه ها امکان داره مثل کارشناسی در مقطع ارشد و دکتری دانشجو بگیرن؟ منظورم اینکه با مصاحبه اقدام به پذیرش کنن و بعدش استخدام کنن؟ البته همین الان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در 2تا گرایش فیزیو و رفتار شبانه دانشجو ارشد میگیره میخواستم بدونم آیا امکان استخدام اونها وجود داره؟


پاسخ مدیر : سلام من از حضرتعالی پوزش میخوام، واقعا تعداد پیام ها و ایملهام زیاد شده، وضعیت کشور ما قابل پیش بینی نیست، حتی 1%، ممکنه دانشگاه فرهنگیان آینده خوبی نداشته باشه، البته ارشد و دکتری خواهند گرفت، ولی بحث اینه که سرونشت این دانشگاهها معلوم نیست، مثل پردیسهای پولی که وزارت علوم مدرکشو معتبر میدونه، ولی جایی این دانشگاهها رو قبول ندارن، چرا ؟ واقعا معلوم نیست، فعلاً که برنامه برای تغییر شرایط جذب دکتری هم مطرح هست، واقعا نمیتونم پیش بینی کنم. اطلاعاتی هم که دارم خبر از بی سروسامانی میدهد. انشالله طی چند ماه آینده وزیر علوم و آموزش و پرورش معلوم بشود، خیلی از مسائل روشن خواهند شد.
ستاره | یکشنبه 3 شهریور 1392 ساعت 18:52
متن نظر ... سلام وقتتون بخیر میشه لطفا جواب سوالامو بدید؟ اون هفته چند تا سوال درباره دانشگاهها ازتون پرسیدم هروز هم چند بار میام تو سایتتون سر میزنم ولی جواب ندادین لطفا جواب سولهامو بدید آخه چند وقت دیگه نتایج میاد و من خیلی سردرگم هستم


پاسخ مدیر : سوالات زیاد، سوال شماچی بوده؟ فقط پردیس های پولی نرید که مدرکش ارزش و اعتباری نداره، البته از نظر وزارت علوم داره، ولی به صورت صوری دانشگاهها مقاومت میکنند.
سیده زهرا کاظمی | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 00:01
متن نظر ...با عرض سلام و ادب من کارشناسی ا ارشد ادبیات از دانشگاه ازاد دارم می خواستم بدونم ایا میتونم دوباره ارشد تربیت بدنی بخونم یا در مقطع دکترا تغییر رشته بدهم البته در دانشگاه دولتی؟با تشکر


پاسخ مدیر : سلام امکان اینکه بتونید دوباره ارشد امتحان بدید وجود دارد، ولی دکتری نه، البته افرادی که در رشتۀ تربیت بدنی کارشناسی یا کاشناسی ارشد از گرایش و رشته های غیر مرتبط بوده اند، معمولا برای جذب به عنوان هیئت علمی مشکل خواهند داشت، چون دانشگاهها مخالفت میکنن، بیشتر این مسئله هم مربوط به گروه تربیت بدنی اون دانشگاه میشه، البته قبلا این موضوع کمتر صادق بوده است، الان سخت میگیرن.
فرشته | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 13:05
متن نظر ...سلام خسته نباشید .ببخشید اساتید مامیگن اگه ارشد گرایشی بشه قرارنیست همه کتابارو بخونید فقط کتاب های اون رشته روبخونید .نظر شما چیه؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، من از طراحان سوال شنیدم که باید همۀ دروس رو بخونیم، مثل سال قبل
مرجان کاری | دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 16:15
متن نظر ...با عرض سلام و ادب فراوان. من کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه آزاد مشهد دارم. علاقه زیادی به روانشناسی ورزشی دارم. میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در دکتری روانشناسی چه منابعی رو باید مطالعه کنم. و کدام دانشکده این رشته رو داره و در حال حاضر در این رشته دانشجو میگیره؟


پاسخ مدیر : سلام، تشکر از لطفتون، دکتری روانشناسی ورزشی در ایران نداریم، البته سال گذشته پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی 10 نفر دکتری روانشناسی ورزشی گرفتن که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدون روانشناسی عمومی بود و تو عمرشون توپ ندیده بودن. خیلی برای دکتری روانشناسی در حال حاضر زمینه فراهم نیست، علاوه بر این از رشتۀ روانشناسی عمومی و بالینی هم افرادی هستند که بدون اینکه شناختی از ورش داشته باشند در حال مربیگری روانشناسی ورزشی هستند.
ستاره | چهارشنبه 6 شهریور 1392 ساعت 19:14
سلام وقتتون بخیر سوالم این بود که به نظرتون بین دانشگاه آزاد پردیس و فراگیر پیام نور مدرک کدومش برای هیئت علمی معتبرته؟که البته فرمودید پردیس نریم و کلا برای هیئت علمی چندتا کارت کارگاه و مربیگری باید داشته باشم؟ اگه آزاد قبول نشدم برم فراگیر حرکات بخونم یا دوباره کنکور بدم؟البته شنیدم فراگیر زیاد معتبر نیست و جایی قبولش نمیکنن؟برای دکتری مدرکشا قبول میکنن؟توی دانشگاههای دیگه مثلا آزاد واقعا ممنوم که وقت میگذارید و جواب میدید


پاسخ مدیر : سلام، هیچکدام به درد نمیخورن، البته برای کسی که کارمند دولت باشه خوبه، برای کسی که بخواهد با این دانشگاهها به جایی برسه کمی بعیده، برای هیئت علمی شدن باید در دانشگاهها معتبر، معدل کارشناسی و ارشد و دکتری خوب، مقالات، کتب، کارت مربیگری، و ... داشت، دانشگاه آزاد، پردیس های پولی و پیام نور و فراگیر و غیر انتفاعی ها برای هیئت علمی شدن خوب نیستن
ستاره | چهارشنبه 6 شهریور 1392 ساعت 21:03
سلام ببخشید استاد مگه شما خودتونم پردیس نمیخونید؟پس چطوره که میگید به درد نمیخوره؟


پاسخ مدیر : زمانی که من رفتم فرق داشته، اونموقعه در گرایش رفتار 3 نفر شهید بهشتی دکتری گرفتن و 3 نفر هم کیش، دانشگاه تهران رفتارش منحل شده بود، الان 50 نفر دکتری رفتار میگیرن، 130 نفر دکتری فیزیولوژی، اصلاً معقولانه نیست، اونموقع دانشگاهها فقط دانشجوهای خودشونو میگرفتن ولی الان این موضوع خیلی صادق نیست و رتبه تعیین کننده هستش، بعدشم من اطلاعاتی دارم که گفتنش خوب نیست، فقط میگم این دانشگاهها جهت خالی کردن جیب مردم تأسیس شدن و بس
سارا | شنبه 16 شهریور 1392 ساعت 11:53
متن نظر ...سلام من کارشناسی مدیریت ورزشی تهران مرکز دارم و در حال حاضر بیکارم. الانم ارشد مدیریت پردیس علوم تحقیقات مازندران قبول شدم. به نظر شما ارزش داره برم استاد یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، بدون شک نه، ارزش ندارد، شما همین امروز بروید و چند جا بگید من ارشد مدیریت ورزشی دارم ببینید کاری براتون پیدا میشود؟ اگر هدف از درس خواند کار و اشتغال است پس فایده ای ندارد، البته اگر روزانه بودید و هزینه ای پرداخت نمیکردید من عرض میکردم بروید و با انگیزه بخوانید تا دکتری هم قبول شود ولی الان صادقانه بگویم فقط پول و عمرتون از دست خواهد رفت، نا امیدی کار پسندیده ای نیست ولی حقیقت را باید گفت.
بهناز موگویی | شنبه 16 شهریور 1392 ساعت 14:18
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد گرامی... بنده بر سر دو راهی گیر کرده ام من با کنکور ارشد گرایش رفتار حرکتی روزانه اصفهان و با معدل گرایش مدیریت ورزشی اصف را قبول شدم اما نمی دانم کدام را انتخاب کنم علاقه ام به هردو یکسان است خواهشمنمد با توجه به نیاز بازار کار و نگاه جامعه من را راهنمایی کنید که کدام گرایش را انتخاب کنم ممنون وقت زیادی برای انتخاب ندارم... کمکم کنید...تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : رفتار حرکتی بهتر است، هر چند در این شرایط هیچ شغلی برای کسی وجود ندارد، ولی شانس رفتارحکتی برای کار پیدا کردن البته اگر قصد ادامۀ تحصیل دارید بهتر است، اگر میخواهید ارشد بگیرید و ادامه ندید بروید مدیریت
سعید | دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 18:43
با سلام به نظر شما با رتبه ی 25000 منطقه 3 میتونم تربیت بدنی همدان قبول بشم؟


پاسخ مدیر : بله، به احتمال زیاد قبول خواهید شد.
سعید | دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 19:01
با سلام به نظر شما با رتبه ی 25000 منطقه 3 میتونم تربیت بدنی همدان قبول بشم؟


پاسخ مدیر : احتمالش بسیار زیاده
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 08:30
سلام آقای کاشانی خواهش میکنم اگر اطلاعاتی در مورد ظرفیت پذیرش تربیت بدنی دارید در اختیار من بگذارید من الان هیچ کدوم از رشته های متمرکز قبول نشدم میخوام بدونم تربیت بدنی قبول میشم یا نه تا یکم خیالم راحت بشه. 25000 منطقه 3


پاسخ مدیر : سلام عزیزم اگر در انتخابهای خودت تربیت بدنی رو انتخاب کرده باشی شانست زیاده، امتحات عملی هم داری که باید خوب بدید امتحان رو که رتبتون بهبود پیدا کنه، ولی من حدسم اینه که با همین رتبه هم قبولید. موفق انشالله
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:03
پارسال با همین رتبه ی من خیلی ها روزانه قبول شده بودند اما من امسال قبول نشدم . شما میدونید اخرین رتبه ی قبولی پارسال چند بوده تو رشته ی تربیت بدنی؟


پاسخ مدیر : نه متاسفانه
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:07
شبانه چقدر شانس قبولی دارم؟


پاسخ مدیر : بستگی به دانشگاهی داره که انتخاب میکنی، اگر دانشگاههای شهرستانی رو بزنید شاید روزانه هم قبول بشید، شبانه 100 درصد قبولید.
سعید | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 09:15
خیلی لطف کردید اقای کاشانی براتون آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.
mahtab | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 21:04
با سلام وخسته نباشید اقای دکتر با رتبه ی17000منطقه 3چ شهرایی قبول میشم امکان قبولی در الزهرا تهران هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : الزهرا احتمالش کمه
mahtab | پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 21:50
متن نظر ...اقای دکتر با رتبه ی17000منطقه3 در دانشگاه روزانه مجاز شدم رشته ی ریاضی ب نظر شما در کدام دانشگاه و در چ رشته ی ورزشی ای قبول میشوم


پاسخ مدیر : سلام، بله، قبول میشید انشالله
ابوالفضل | سه شنبه 26 شهریور 1392 ساعت 19:25
سلام جناب دکتر. دانشگاه شیراز 2 گرایش در ارشد فیزیولوژی اآورده که بالینی و تغذیه می باشد.به نظر شما رشته تغذیه در دکترا جای پیشرفت دارد؟خیلی ممنون از سایت خوبتون...


پاسخ مدیر : تغذیه خیلی بهتر
علی | سه شنبه 26 شهریور 1392 ساعت 21:31
سلام.من دانشجوی دوره ی کارشناسی تربیت بدنی هستم که ترم اول گرایش مدیریت هستم خواستم بدونم برای ورود به رشته پزشکی ورزشی باید چیکار کنم اگه میشه من راهنمایی کنید


پاسخ مدیر : سلام، باید پزشکی بخونید، در تخصص برید سراغ طب ورزشی یا ...
حمید | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 12:53
ایا در رشته دبیری تربیت بدنی در مقاطع کارشناسی ارشد ودکترا میتوان ادامه تحصیل داد-ودر کدام دانشگاه میباشد


پاسخ مدیر : سلام، بله، در دانشگاه فرهنگیان
مرضیه | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 16:14
سلام آقای دکتر:من 2روز پیش از شما سوال پرسیدم ولی شما جواب ندادید.من ترم6تربیت بدنی دانشگاه اصفهان درس میخونم منابعی که شما فرمودید دارم.4ماهه که میانگین روزی4-6ساعت درس میخونم.من تهران آسیب میخوام به نظرشما سال دیگه با این برنامهکه تاحالا پیش رفتم کنکور93موفق میشم برم تهران؟؟؟دیگه باید چیکارایی انجام بدم؟؟؟؟خواهشه جوابمو بدید من استرس دارم.مرسی


پاسخ مدیر : خیلی عالیه، شما روی دروس آسیب، اصلاحی، حرکت شناسی و بیومکانیک و زبان بیشتر سرمایه گذاری کنید، منابع معرفی شده رو هم خوب بخونید، موفقیت همراه تلاش و پشتکار نمایان میشود، انشالله
بهار | چهارشنبه 27 شهریور 1392 ساعت 19:15
باسلام ببخشیدکه من این حرفومیزنم ولی من نظرکاربرارو که خوندم کلاناامیدشدم.شماگفتین که همه گرایشایااشباع شده یاداره اشباع میشه.پس بچه های تربیت بدنی چیکارکنن بااین همه درسای سختشون؟! من دانشجوی ترم2تربیت بدنیم ولی بااین تفاسیراول مهرانصراف قطعیموبه دانشگاه اعلام می کنم.باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، نا امیدی کار شیطان هستش، آدمی که با سواد باشه هیچوقت بیکار نمیمونه، تازه شما تصور نکنید برید رشته های دیگر اوضاع عالیه، افراد زیادی رو میشناسم با فوق لیسانس مکانیک، معدن و غیره بیکارن، افراد زیادی رو میشناسم با دکتری شیمی، زمین شناسی، معدن و ... بیکاران، شرایط کنونی اینه، مگر اینکه اوضاع این به بعد بهتر بشه، ما الان 10 میلیون بیکار داریم، خوب چند وقت با تحصیل سر مردم گرم میشه حداقل، بعدش خام ها میرن خونه و آقایون هم میرن دنبال خدمت، خوب پس دو سال هم اینطوری میگذره، شاید در این فاصله اوضاع بهتره بشه، انشالله، یادتون باشه آدمی که تخصص بالایی داشته باشه معمولاً بیکار نمیمونه
ابوالفضل | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 11:28
سلام دکتر مرسی از وقت گذاشتنتون. میخاستم بدونم با ارشد تغذیه گرایش فیزیولوژی در مقطع دکترا چه گرایش هایی میتونم برم؟ممنون


پاسخ مدیر : سلام، گرایش تغذیه و احتمالاً دیگر گرایش های فیزیولوژی، البته تغذیه ورزشی آینده خوبی داره
محمد | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 12:44
سلام توروخدا جوابمو بدید من امسال کنکور ریاضی بودم ورتبم23هزارشده وهیچ رشته ای قبول نشدم وانتخاب55تربیت بدنی زدم ایا شانس قبوی دارم دراین رشته ازلحاظ ازمونهای عملیشم مشکلی ندارم چون ورزشکارم فقط میترسم اسمم درنیاد چون انتخاب55تربیت بدنی بوده شبانه هم زدم تربیت بدنی امنتخاب اخرم حالاشانس دارم قبول بشم یانه ممنون میشم جواب بدید


پاسخ مدیر : به احتمال خیلی زیاد قبول خواهید شد. شانس قبولیتون زیاده
محمد | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 18:59
سلام اخه ن ازچند نفر پرسیدم بهم گفتن باید انتخاب اولت تربیت بدنی میزدی ولی ن انتخاب55تربیت بدنی یعنی ربطی به انتخاب رشته نداره ومتمرکزم هیچی قبول نشدم توروخدا راهنماییم کنید که ایااسمم درمیاد یعنی اگه اسمم دربیاد ازمون عملیاش مشکلی ندارم فقط میخوام اسمم دربیاد بعد شبانه هم تربیت بدنی انتخاب اخر بوده چطوری درهردوشون شرکت کنم اخه میگن شانسم توشبانه بیشتره توروخدا راهنماییم کنید ممنون ازسایت خوبتون


پاسخ مدیر : ربطی به شمارۀ انتخابی در رشتۀ تربیت بدنی نداره، من انتخابم 9 و 15 بوده، در هر صورت دعوت میشوید برای آزمون عملی، شما با این رتبه قبولید، مطمئن باشید. انشالله
بهار | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 19:18
سلام آقای دکتر.ممنون به خاطروقتی که میزاریدوماروراهنمایی می کنید. می خواستم بپرسم من اگه زبان انگلیسیموتقویت کنم واسه ارشدبهم بورس تحصیلی میدن که گرایشایی به جزگرایشایی که الان توایران هست وبخونم؟سپاس


پاسخ مدیر : سلام، خیلی سخت این اتفاق میفته، با این وضعیت دلار و بوجۀ انقباضی حداقل طی 1 الی 2 سال آینده بعیده
آرش | شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 19:41
سلام استاد لطفا بگین آیا دانشگاه فرهنگیان در مقطع ارشد و دکتری امسال دانشجوی غیر فرهنگی میگیره؟یعنی مثل کارشناسی تعهد خدمت باشه یا نه؟میخوام ببینم ارشد برا امسال بخونم یا نه؟


پاسخ مدیر : سلام، با عرض پوزش اطلاع ندارم.
z mm | پنجشنبه 18 مهر 1392 ساعت 21:42
با اسلام آیا می توان با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه فراگیر پیام نور مجوز مطب دریافت کرد؟


پاسخ مدیر : سلام خیر
نوید | یکشنبه 21 مهر 1392 ساعت 20:31
سلام استاد .لطفا بگین آیا میشه از رشته مهندسی بهداشت حرفه ای به تربیت بدنی تغییر رشته داد ؟؟ ترم 3 بهداشتم الان ؟


پاسخ مدیر : تغییر رشته از رشته های علوم پژشکی به تربیت بدنی امکان پذیر نیست، مگر در مقطع ارشد.
سجاد | دوشنبه 22 مهر 1392 ساعت 14:35
سلام/دکتر جان چرا جواب نمیدی؟ خواستم بدونم ازیسن گرایشات مدیریت ورزشی کدومش بهتره واسه پیام نور؟رویداد ورزشی خوبه؟مخصوصا برا اموزش و پرورش؟کلا کدوم گرایش؟ودوم اینکه مدیریت ورزشی با گرایشاتش همون تربیت بدنی حساب میشه؟فردا اگه استخدامی تربیت بدنی بخوان مدیریت ورزشی با رویداد ورزشی هم میتونه شرکت کنه؟مدرک پیام نور معتبره؟ازاد چطور؟ممنونننننننننننن


پاسخ مدیر : مدیریت راهبردی از همه بهتره، هم در جذب هیئت علمی و هم در ادارات، بعدش رویدادهای ورزشی
ابوالفضل | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 00:59
سلام دکتر. کسی که روزانه امسال قبول شده اگه انصراف بده و تو تکمیل ظرفیت که الان نو سایت سنجش هست شبانه بزنه و نره آیا از امتحان امسال محروم نمیشه؟چون تو سایت سنجش زده اگر تکمیل ظرفیت قبول شدید قبولی قبلی کان لک یکن میشود.مرسی


پاسخ مدیر : سلام، با عرض پوزش اطلاع دقیق ندارم
maryam | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 11:41
سلام من چند بار تا حالا بهتون پیام زدم اما جواب ندادین می شه. ۱۰ دانشگاه برتر در مقطع کارشناسی رو اعلام کنید ممنون


پاسخ مدیر : والله من چند بار این کار رو کردم و به دانشجویان و اساتید برخی دانشگاهها بر خورده و حتی من رو تهدید کردن به ... همۀ دانشگاهها خوبن، ولی تهران اوله و بعدش هم ....
مهسا | چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 19:39
سلام استاد.ببخشید جزوه آقای فرح پور تو کدوم قسمت هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟


پاسخ مدیر : http://ecmaf.vcp.ir/64740-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/860343-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86.html
نوری نظری | پنجشنبه 25 مهر 1392 ساعت 12:00
سلام استاد چرا جواب سئوالات ما را نمیدین چرا در دفترچه ی فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد برای روانشناسی وجود ندارد یعنی دانشگاههای پیام نور نمیتونن امسال دانشجوی روانشناسی ورزشی بگیرن بنظرتون امسال کدوم دانشگاهها (پیام نور-سراسری- ازاد-غیر انتفای)در مقطع ارشددانشجوی روانشناسی ورزشی می گیرن یا فقط سراسری میگیره


پاسخ مدیر : بله، دانشگاه پیام نور روانشناسی ورزشی نداره، سراسری و آزاد میگیرن حتما
مهسا | پنجشنبه 25 مهر 1392 ساعت 12:07
سلام استاد.سپاسگذارم از لطفتون که جواب دادید. استاد ببخشید من این سوال رو تو یه قسمت دیگه پرسیدم ولی جواب ندادید میشه بفرمایید که کدوم فصل کتتاب آقای گائینی برای ارشد مهم هست برای ارشد و چند درصد برنم فیزیولوژی رو میتونم تغذیه روزانه قبول بشم؟ استاد ممنون از صبر و حوصلتون که پاسخ میدید.


پاسخ مدیر : جلد اول گائینی همش مهمه، درصد شما فقط در این درس تعیین کننده نیست، حداقل روی 40 الی 50 حساب کنید و دروسی مثل زبان، حرکت شناسی ، رشد و سنجش رو هم 40 الی 50 زده باشید شانس قبولی دارید.
احمد | چهارشنبه 1 آبان 1392 ساعت 12:02
لطفا جوابم را بدهید چند روز منتظر جوابم بودم هنوز جوابم را نداده اید سوالم اینه که: من رشته ریاضی منطقه سه هستم و رتبه کنکورم 17000 است ایا دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول خواهم شد؟ احتمال قبولی کدوم دانشگاه رو دارم و کدوم گرایش برای کارشناسی بهتره لطفا جوابم را بدهید!!!!!


پاسخ مدیر : سلام، اگر امتحان عملیتون رو هم خوب داده باشید 100% قبلوید، با این رتبه بستگی داره کجا رو زده باشد، شانس قبولیتون به صورت روزانه بسیار بالاست، بهترین گرایش هم در مقطع کارشناسی گرایش عمومی هستش
نیلوفرهمتی | جمعه 3 آبان 1392 ساعت 23:10
سلام مجدد.من همونی هستم که رتبش تو کنکور انسانی منطقه 2 شده (5297) میخواستم اضافه کنم که من از بچگی ورزش های دیگه ای رو هم انجام دادم ولی کم. مثل ژیمناستیک.والیبال.بدمینتون.نزدیک به 2سال تکواندو کار کردم و تا مرز کمرآبی پیش رفتم. به نظ شما میتونم از دانشگاه های تهران قبول شم؟(سراسری روزانه) ممنون از جوابتون.


پاسخ مدیر : سلام، ماشالله ، شانس شما زیاده به خواست خدا قبولید.
ziba | پنجشنبه 23 آبان 1392 ساعت 00:58
با سلام.با رتبه ی 12000 منطفه ی 1 رشته تجربی به نظرتون روزانه فردوسی قبول میشم ؟ از لحاظ آزمون عملی هم مشکلی ندارم چون چند ساله ورزش های رزمی رو کار می کنم. خیلی مهمه خواهش می کنم زودتر جواب بدین.


پاسخ مدیر : سلام، من فکر میکنم یه خواست خدا شانستون بالای 90 % باشد. انشالله
زینب | یکشنبه 26 آبان 1392 ساعت 23:08
ضمن عرض سلام و خسته نباشید اگر جوابمو بدید ممنون میشم چون خیلی ضروریه .من همونی هستم که گفتم متولد68هستم و بخاطر کوچک شمردن این رشته و ... الان بعد از گفتن کارشناسی جامعه شناسی دوباره کنکور دادم که تربیت بدنی برم حالا بنظرتون با توجه به رتبم(پنج هزار و چهارصد انسانی منطقه دو)روزانه تهران قبول میشم؟کدومدانشگاه رو اول بزنم؟از نظر عملی هم بیشتر ورزشهای توپی را کار کردم ،و بیشتر والیبال که دبیرستان بعنوان استعداد برتر مدرسه معرفی شدم ولی متاسفانه نرفتم تو دانشگاه هم عضو تیم فوتسال دانشگاه چمران بودم و دانشکده خودمون بودم .آقای دکتر خواهش میکنم اگه میشه حتما جوابمو بدید .با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما .


پاسخ مدیر : سلام شما بدون شک روزانه قبولید، اول تهران رو بزنید، بعدش بهشتی، تربیت معلم یا همون خوارزمی، علامه ، تربیت مدرس، گیلان، فردوسی مشهد، مازندارن و ...
وحید | دوشنبه 27 آبان 1392 ساعت 18:55
سلام میخواستم بدونم با رتبه 40000 منطقه2 رشته ریاضی میتونم جایی قبول بشم؟؟ مرحله اول قبول شدم الان باید عملی بدم لطفا راهنمایی کنید که امیدوار باشم یا نه!!


پاسخ مدیر : بله، قبول میشید، امتحان عملی خودش ضریب بالایی در موفقیت شما داره، اگر خوب باشید شانس قبولیتون بالای 90% هستش، موفق باشی، ببخشید دیر جواب دادم.
وحید | سه شنبه 28 آبان 1392 ساعت 14:56
لطفا جواب بدید منتظرم


پاسخ مدیر : وحید جان در درخواست قبلی با سوال حضرتعالی پاسخ دادم. موفق باشید انشالله
pari | سه شنبه 28 آبان 1392 ساعت 16:32
سلام میشه اسم دانشکده های برتر تربیت بدنی دنیا رو بگید متشکر


پاسخ مدیر : میشه، لطفا اجازه بدید فایلشو پیدا کنم براتون میذارم توسایت
محمد | چهارشنبه 29 آبان 1392 ساعت 22:36
خسته نباشید آقای دکترمن رتبه 26000منطقه2ریاضی اوردم تربیت بدنی هم مجازشدم میخواستم بدونم شانسی برای دانشگاه فردوسی دارم برم امتحان عملی بدم اگه شانس ندارم خودموالاف نکنم


پاسخ مدیر : سلام، احتمال قبولیتون بالای 70% درصد هستش، موفق باشید انشالله
راضیه | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 14:29
سلام.آقای دکتر به نظر شما با رتبه 26000 منطقه ی 3 میتونم دانشگاه همدان روزانه یا شبانه قبول بشم؟منظور شما از ازمون عملی خوب چیه؟ یغ


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من قبولید به احتمال 50 50، شاید خود همدان شانستون 50% باشه ولی در دانشگاههای دیگر 100% قبولیدانشالله، آزمون عملی خوب یعنی رفتن آیتم ها با حداقل خطا و زمان مناسب
saeed | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 21:29
سلام.آقای دکتر به نظر شما بارتبه ی 25000 منطقه ی 3 میتونم دانشگاه همدان که ظرفیتش 10 نفر آقا و 10 نفر خانم هستش قبول شم؟ آزمون عملی هم دادم.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من قبولید. انشالله
احمد | دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 21:30
لطفا جوابم رو بدید منتظرم!!!!!!!! سلام من دارای رتبه منطقه 3 کنکور ریاضی 17000 هستم و رتبه کشوری من بدون اعمال سهمیه 91000 هستش یک اذر ازمون دادم و بدون خطا کل ایتم ها رو در سه دقیقه کامل تمام کردم ایا روزانه قبول میشم لطفا زود جواب بدهید


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من شانستون بالای 50 درصد هستش، یعنی میشه از الان گفت قبولیتون به احتمال زیاد رخ خواهد داد، روزانه کمی سخت ...
eli | سه شنبه 5 آذر 1392 ساعت 00:01
سلام.جناب دکتر یک سوال داشتم. بنظرتون من با رتبه 10000 منطقه یک ریاضی دبیری تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان مشهد با ظرفیت 50 نفر قبول میشم؟ ممنون از لطفتون


پاسخ مدیر : بله، شانستون زیاده، بالای 80 درصد، انشالله
bahar | سه شنبه 5 آذر 1392 ساعت 17:43
سلام استاد،یادتون باشه جواب منوندادین:-)


پاسخ مدیر : سلام، سوالتو رو مجدد مطرح بفرمائید.
وحید | پنجشنبه 7 آذر 1392 ساعت 13:31
سلام آقای دکتر.آزمون عملی رو تو سه دقیقه انجام دادم رتبمم 42000 منطقه دو هست به نظرتون میتونم روزانه دانشگاه چمران قبول بشم؟؟؟ لطفا جواب بدید خیلی ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، به نظر من شانس قبولی شما بالای 90% هستش
محمدمهدی | شنبه 9 آذر 1392 ساعت 22:04
شرمنده آقای دکترمن رتبم 27000منطقه2شده آزمون عملی هم 3دقیقه و15رفتم.دانشگاه های همدان مشهد بابلسرشاهرودروزدم به نظرتون ازاین دانشگاهها جایی قبول میشم.توروخدازودجواب بدیدوراهنمایی کنیدکدوم دانشگاه بزنم 100در100قبولم؟تابرم ویرایش کنم.


پاسخ مدیر : بله بله حتماً قبول میشوید. سمنان و شاهرود 100 قبولید.
وحید | یکشنبه 10 آذر 1392 ساعت 17:36
با عرض سلام و احترام دوست عزیز من لیسانس تربیت بدنی هستم و دوست دارم در گرایش ارشد و دکترا رشته ارتوپد را بخوانم اگر در این ومرد اطلاعاتی داری در سایت قرار بده
محمدمهدی | دوشنبه 11 آذر 1392 ساعت 15:35
توروخدازودجوابمو بدیدامروزآخرین روزانتخاب رشته است محمدمهدی ام.


پاسخ مدیر : قبولید با اون رتبه انشالله
وحید | دوشنبه 11 آذر 1392 ساعت 22:28
آقای دکتر لطفا جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام، وحید جان ارتوپدی زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستش، بنابراین باید از کارشناسی اقدام کنی و ...
Pari | دوشنبه 18 آذر 1392 ساعت 21:19
Salam mishe esme danshkadehaye bartar tarbiyat badaniye donya ro begid mamnoon


پاسخ مدیر : فارسی لطفا
نازنین | جمعه 22 آذر 1392 ساعت 12:33
لطفا جواب بدید چرا هیچ کس پاسخگو نیست؟


پاسخ مدیر : سلام، درگیر رسالهۀ دکتری هستم، بفرمائید سوالتون رو
امیر | جمعه 22 آذر 1392 ساعت 15:54
سلام آقای دکتر.بنده دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرری هستم با مدرک کارشناسی گرایش مدیریت. میخواستم برای ارشد شرکت کنم. 1با توجه به کمبود زمان برای قبولی در شبانه یا پیام نور بیشتر روی چه منابعی تمرکز کنم؟ 2 برای قبولی در دانشگاه پیام نورواحد ری گرایش مدیریت باید چه رتبه ای بیارم.ممنون میشم پاسخو باشید.


پاسخ مدیر : سلام، من در بخش های مختلف در جهت پاسخ سوال اول راهنمایی کردم، بار تبۀ 1000 تا 800 قبولید. کتاب راهیان ارشد مدیریت و سنجش حمایت طلب اولویت اولتون باشد.
مصطفی حقیقی | سه شنبه 3 دی 1392 ساعت 21:54
متن نظر ...سلام من با چه رتبه ای می توانم ارشد گرایش فیزیولوژی قبول بشم بعد از چه منابعی باید استفاده کنم که بهتر با تشکر منتظر جوابتون هستم


پاسخ مدیر : سلام، با رتبۀ زیر 300 دانشگاه درجۀ یک، با رتبۀ زیر 700 دانشگاه درجۀ دو و با رتبۀ زیر 1200 دانشگاه درجۀ سه و ممکنه دانشگاه درجۀ سه رو با رتبۀ بالاتر هم قبول بشید، منظور از دانشگاه درجۀ یک دانشگاه های شهر تهرانه، و درجۀ دو دانشگاههای شهرستان که دکتری دارن و دانشگاه درجۀ سه هم باقی دانشگاهها، منابع اصلی فیزیولوژی هم کتاب دکتر گائینی و دبیدی روشن و کتاب دکتر گائینی و دریانوش و کتاب پرنو هستش
مصطفی حقیقی | سه شنبه 3 دی 1392 ساعت 21:55
متن نظر ...سلام من با چه رتبه ای می توانم ارشد گرایش فیزیولوژی قبول بشم بعد از چه منابعی باید استفاده کنم که بهتر با تشکر منتظر جوابتون هستم


پاسخ مدیر : سلام، با رتبۀ زیر 300 دانشگاه درجۀ یک، با رتبۀ زیر 700 دانشگاه درجۀ دو و با رتبۀ زیر 1200 دانشگاه درجۀ سه و ممکنه دانشگاه درجۀ سه رو با رتبۀ بالاتر هم قبول بشید، منظور از دانشگاه درجۀ یک دانشگاه های شهر تهرانه، و درجۀ دو دانشگاههای شهرستان که دکتری دارن و دانشگاه درجۀ سه هم باقی دانشگاهها، منابع اصلی فیزیولوژی هم کتاب دکتر گائینی و دبیدی روشن و کتاب دکتر گائینی و دریانوش و کتاب پرنو هستش
شکیلا | چهارشنبه 4 دی 1392 ساعت 09:36
متن نظر ...سلام با رتبه ی 6054انسانی منطقه 1 ازمون عملی حدود 2 دقیقه دانشگاه اصفهان روزانه یا شهرکرد روزانه قبول میشم؟


پاسخ مدیر : 100% قبولید
هاله | http://addresssite.com | شنبه 7 دی 1392 ساعت 13:23
سلام.من ارشد حرکات میخوام میخواستم بدونم رتبه ام باید چند باشه تا قبول بشم شهرش مهم نیست هم روزانه هم شبانه


پاسخ مدیر : اگر منظورتون حرکات اصلاحیه، زیر 800 شبانه و 400 روزانه، البته 70 مثبت منفی
فازی | سه شنبه 10 دی 1392 ساعت 12:38
سلام ما شنیدیم گرایشی شدن حالا حالاها اتفاق نمی افته....نظر شما چیه؟دقیقا تا چند سال دیگه؟


پاسخ مدیر : سلام، گرایشی شدن اتفاق افتاده، الان خیلی از دانشگاهها در گرایشهای تعریف شده دارن دانشجو میگیرن، ولی آزمون هنوز مثل قبل برگزار میشود، احتمالاً طی یکی دوسال آینده برای هر گرایش تفکیک می شود.
Mandana | سه شنبه 17 دی 1392 ساعت 15:19
سلام میشه لطفا بازار کار اسیب شناسی گرایش امدادگر ورزشی رو بگید چیا هست؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، حقیقت امر اینه که تربیت بدنی با توجه به زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری رشد پیدا نکرده، یعنی برای مثال هنوز برنامۀ مدونی برای جذب و اشتغال این گرایشهای جدید تعریف نشده، ولی این گرایش احتمال زیاد در دانشگاهها طی 5 سال آینده شرایط جذب به عنوان هیئت علمی رو دارن، شاید هم در برخی باشگاهها و تیم ها بتونید مشغول بشد، انشالله با رابطۀ قوی...، ولی کلاً اگر اوضاع اشتغال فعلی اینطوری که الان هست و طی این چند سال بوده پیش بره، واقعیت کمی سخت خواهد بود، توکل بر خدای بزرگ که نا امیدی رو خاص شیطان رجیم میدونه، باید امیدوار بود و با تدبیر، تلاش کرد
Mani | پنجشنبه 19 دی 1392 ساعت 17:26
سلام بعد از گذروندن چه مقطعی و خوندن چه گرایشی قادر هستیم مطب بزنیم؟


پاسخ مدیر : در تربیت بدنی هیچکس با دکترا هم نمیتونه مطب بزنه.در هیچ گرایش و هیچ مقطعی نمی شود.
Mani | جمعه 20 دی 1392 ساعت 00:16
میشه بگین بزشکان و افرادی که در زمین های ورزشی مثل فوتبال و... به بازیکنا ی اسیب دیده رسیدگی میکنن رشتشون چی بوده؟ بزشکی یا تربیت بدنی؟


پاسخ مدیر : همیشه پزشک بودن، 99% اوقاتف چون تربیت بدنی ها مجاز نیستن به لحاظ قانونی
Maryam | جمعه 20 دی 1392 ساعت 10:42
سلام میشه بفرمایید افراد فار التحصیل ار رشته ی بیومکانیک ورزشی به جز تدریس و باشگاه زدن در ایران و یا خارج از اایران کجا میتونن مشغول به کار بشن و چه کارهایی میتونن انجام بدن? ممنون


پاسخ مدیر : سلام، خوب کاری تعریف نشده دقیق، در دوران تحصیل مهارتهایی رو ما باید یاد بگیریم تا بعد فارغ التحصیلی به دردمون بخوره، برای مثال یک بیومکانیک باید بتونه در باشگاههای بدنسازی یک مربی خوب باشه، چون با تجزیه و تحلیل حرکات خوب آشنا هست، کارهای زیادی میشه کرد، باید سعی کنید در دوران تحصیل مهارتهای بیشتری رو یاد بگیرید.
ارش | چهارشنبه 2 بهمن 1392 ساعت 09:13
سلام کارشناسی ارشد رو با گرایش تربیت بدنی عمومی تمام کردم.موضوع پایان نامه ام در حوزه رفتار حرکتی است.برای شرکت در ازمون دکترا 93 و گرایش رفتار حرکتی چه منابع درسی رو باید بخونم لطفا راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : سلام، آرش خان من منابع رو هم در پیج دیگری ارائه داده ام، لطفا تمامی صفحات را خوب ملاحظه بفرمائید.
vahid | پنجشنبه 3 بهمن 1392 ساعت 13:36
سلام خسته نباشید من ترم 5 رشته تربیت بدنی هستم میخواستم بعد کارشناسی تو کارشناسیه ارشد رشته ی فیزیوتراب ازمون بدم میشه رشته دبیرستانی علوم انسانیه اگه شدنیه کاملا راهنماییم گنید مرسی


پاسخ مدیر : سلام، نمیشود، چون زیرمجموعۀ رشتۀ پزشکی است.
maryam | شنبه 5 بهمن 1392 ساعت 10:44
سلام از چه رشته ی مهندسی(رشته ریاضی) در لیسانس میشه به تربیت بدنی در فوق لیسانس ادامه تحصیل داد؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، بله می شود.
maryam | شنبه 5 بهمن 1392 ساعت 23:10
میشه درباره ی تاثیر حکم مسابقات کشوری و استانی در قبولی دانشگاه توضیح بدید و بگید فرقی دارند یا نه؟ ممنون


پاسخ مدیر : سلام، حکم مسابقات کشوری و ملی اگر باشد، در مقطع دکتری امتیاز دارد، احکام دیگر برای قبولی دانشگاه هیج ارزشی ندارد، مگر برخی احکام جهانی که در صورت تأیید وزارت علوم، فرد بدون کنکور یک مقطع را وارد خواهد شد.
خدیجه | دوشنبه 7 بهمن 1392 ساعت 16:59
سلام ببخشید میخواستم بپرسم من لیسانس میکروبیولوژهستم برای ارشد کدوم گرایش تربیت بدنی میتونم موفق باشم قزوین مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی رو داره و هیج اشنایی با اینده این رشته ندارم خواهش میکنم راهنماییم کنید مرسی


پاسخ مدیر : سلام با توجه به تخصص شما، توصیه من ورود به گرایش فیزیولوژی ورزشی هستش، البته دوستی دارم که رتبۀ یک دکتری داروسازی شده، ایشان کارشناسی دانشگاه آزاد دامغان میکروبیولوژی خوندن، ارشد بیوفیزیک و دکتری هم که رتبۀ یک شدن، ایشان هم انسان وارسته ای هستند، و هم بسیار علمی و تلاش گر، من توصیه میکنم در رشتۀ خود با تلاش بیشتر و مشاوره با این دوستم سعی کنید موفقیت خودتون رو بیش از پیش رقم بزنید. انشالله
elena | دوشنبه 7 بهمن 1392 ساعت 18:11
سلام. ببخشید میشه بگید تربیت بدنی مدیریتش خوبه یا مربیگری؟ اگه کسی هست کمک کنه


پاسخ مدیر : هر دوش خوبه، پارتی داشته باشی با هر دوتاش میشه کارهای بزرگی کرد....
paria | جمعه 11 بهمن 1392 ساعت 12:46
سلام می خواستم بدونم رشته ی تربیت بدنی رشته خوبیه؟؟


پاسخ مدیر : سلام، من خودم تربیت بدنی خوندم، پس ماست من ترش نیست...
میلاد | چهارشنبه 16 بهمن 1392 ساعت 20:12
باسلام استاد گرامی میخواستم بدونم دانشگاه قم تربیت بدنی چجوریه؟شما درباره اش چیزی میدونید؟وآیا از سمنان وشاهرود قوی تره؟اگه ازدستتون شاکی میشن که درباره ی دانشگاه حرف نزنید لطفا جواب رو برام ایمیل کنید باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، یکبار من در مورد یک دانشگاهی مطلبی نوشتم، از طرف مسئولین اون دانشگاه برای مشکل ایجاد کردن، علتشم این بود که گفته بودم فلان دانشگاه کیفیت نداره، واقعا ..... البته این سایت شخصی منه، من نظرات شخصی خودمو با توجه به تجربه ای که دارم مینویسم، دانشگاه شاهرود در مقطع کارشناسی محل تحصیل من بوده، امکانات ورزشی عالی، چندتا سالن، استخر نوساز و عالی، زمین چمن خوب، مسئولین دانشگاه یکی دوتاشون تربیت بدنی هستن و خلاصه جوش و امکاناتش خوبه، در رابطه با سمنان، دانشگاه سمنان از شاهرود به لحاظ امکانات ضعیفتره، ولی طی یکی دوسال اخیر 10 تا هیئت علمی در دوگرایش رفتار و فیزیولوژی آورده، از سال بعد هم دکتری رفتار حرکتی میاریم انشالله و ارشد روانشناسی ورزشی، چون به تهران سمنان نزدیکتره از این دانشگاه استقبال میشه.... اساتید جوان و با سوادی همچون دکتر حق شناس، دکتر آوندی، دکتر ابراهیمی، دکتر نیک روان و .... قم هم بد نیست، ولی شناختی ندارم نسبت بهش،
نیلوفر | پنجشنبه 17 بهمن 1392 ساعت 13:11
سلام دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی رشته تجربی هستم حدود 3هفته است که رباط ACL عمل کردم میتونم تربیت بدنی بزنم ازپس آزمون عملیش بر میام لطفا راهنمایی کنید باچه رتبه ای تهران روزانه قبولم


پاسخ مدیر : سلام و احترام، خانم نیلوفر بسیار بسیار دورۀ درمان اهمیت دارد، شما می بایست با تلاش و تحمل و کمک از فیزیوتراپیستهای خوب، زمینۀ تقویت قدرت عضلات پا به ویژه عضلات روی ران (چهار سر) و پشت ران (همسترینگ) را فراهم کنید، از ورزش شنا غافل نشوید، همیشه آقایون به چهت قدرت بیشتر عضلات، از این عمل نتیجۀ بهتری میگیرند، شما هم باید با تقویت عضلات از این مهم غافل شوید. اگر بتوانید خوب اقدام کنید، قطعا میتوانید وارد رشتۀ تربیت بدنی شوید و در آن موفق باشید، دوستان زیادی دارم که رباط ای سی ال (صلیبی قدامی) را پاره کرده اند و پس از عمل ورزشکار حرفه ای هستند و موفقیت های زیادی را کسب کرده اند.
سالار | دوشنبه 21 بهمن 1392 ساعت 14:00
لطفا دانشگاه هایی ک ارشد روانشناسی ورزشی رو دارن معرفی بفرمایین...پیشنهاد خودتونو هم بفرمایین


پاسخ مدیر : سلام، اولن که این خبر خوش رو بدم احتمالاً از مهر ماه، دانشگاه سمنان هم روانشناسی ورزش خواهد داشت، دوما دانشگاه تهران، علامه و چندتا دانشگاه دیگر که در دفترچه ارشد امسال اضافه خواهد شد، دانشگاههای آزاد خوراسگان و کرج هم روانشناسی ورزشی دارند.
میترا | دوشنبه 21 بهمن 1392 ساعت 19:08
با سلام.من کارشناس تغذیه هستم و دوست دارم ارشد تغذیه ورزشی شرکت کنم اما راجع به منابع کنکور اطلاعاتی ندارم.سایتهای مختلف منابع و کتابهای مختلفی را پیشنهاد می کنند.لطفا" در این مورد راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : سلام، منابع در سایت من معرفی شده، سرچ بزنید منابع ارشد تربیت بدنی، کاشانی، پیدا می کنید، البته یادتون باشه کنکور ارشد برای قبولی در گرایش تغذیه ورزشی فرقی با گرایشهای دیگر ندارد و دروس همان دروس همۀ گرایش ها است، ولی شما روی دروس فیزیولوژی و حرکت شناسی و زبان بیشتر سرمایه گذاری بفرمائید.
ماه تی تی | پنجشنبه 24 بهمن 1392 ساعت 13:16
با سلام. دارای مدرک کاردانی مهندسی کشاورزی(گیاهپزشکی) هستم ایا میتونم در ازمون کارشناسی تغیر رشته دهم(تربیت بدنی). با تشکر


پاسخ مدیر : سلام بله
نسرین | شنبه 26 بهمن 1392 ساعت 00:52
سلام دکتر ،چه رتبه هایی مدیریت ورزشی روزانه قبول میشن و میانگین درصداشون چه جوریه؟چقدره ؟ خواهش میکنم سریع جواب بدید با تشکر


پاسخ مدیر : بستگی به دانشگاه داره، تا 600 میشه روزانه قبول شد... میانگین به غیر از زیان بالای 20%
فردین | شنبه 26 بهمن 1392 ساعت 00:54
سلام دکتر ،چه رتبه هایی مدیریت ورزشی روزانه سنندج قبول میشن و میانگین درصداشون چقدره؟


پاسخ مدیر : میانگین به جز زبان بین 20 تا 25 درصد و مدیریت بالای 40 درصد زده باشید، رتبۀ 400 تا 500 الی 550
نسرین | دوشنبه 28 بهمن 1392 ساعت 00:11
سلام دکتر،خسته نباشید مدیریت ورزشی 75_80 درصد سنجش و اندازه گیری 75_80 یادگیری حرکت 30_35 زبان 0 بقیه درسام هر کدوم 5 درصد دکتر میخواستم بدونم با این درصدا چه رتبه ای میشم (مدیریت ورزشی ) مرسی دکتر تو رو خدا زود جواب بدید استرس دارم.


پاسخ مدیر : تقریبا، این عدد من خیلی درست نیست، حدس میزنم حدود 400 مدیریت ورزشی و 750 رفتار
بهنام | جمعه 2 اسفند 1392 ساعت 19:26
سلام من دانشجوی ترم 8 روان شناسی عمومی هستم میخواستم بدونم که از طریق کنکور روان شناسی میتونم ارشد گرایش روان شناسی ورزش را شرکت کنم یا حتما باید از طریق کنکور تربیت بدنی شرکت کنم؟ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، حقیقت امر اینه که این رشته روانشناسی ورزش شده عامل اختلاف تربیت بدنی ها و روانشناسی ها، روانشناسی ها میگن مال ما هستش، تربیت بدنی ها میگن نه مال ما هستش، من که اعتقاد دارم مال تربیت بدنی هاست؟؟؟؟! ولی فعلا جزء گرایش عمومی تربیت بدنی محسوب میشه و باید از طریف تربیت بدنی وارد بشید، ولی دوستانم میگن روانشناسی ها لابی قوی تری دارن و این رشته رو روانشناسی ها به زودی مال خودشون میکنن، عجیبه والله
اعظم | جمعه 16 اسفند 1392 ساعت 11:38
سلام من ارشد مدیریت ورزشی هستم گرایشی نخوندم میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی دکترای مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی،اماکن ،رسانه یا رویدادها رادارن فقط دانشگاههای سراسری،ازطرفی رتبه اولم دارم رومقاله کارمیکنم الانم ترم4 چجوری میشه دکترای بدون ازمون قبول شد؟مرسی


پاسخ مدیر : خیلی عالیه، شرایط خوبی دارید، برای دوکتری بدون آزمون معمولا باید رزمه و خودتون رو با تکیل یک سری فرمها در اختیار دانشگاه هایی که اون رشته رو در مقطع دکتری دارن ارسال کنید، برید حضوری دفتر آموزش دانشگاه های تهران، تربیت معلم و دانشگاههایی که این رشته رو دارن، برای قبولی در گرایشهای مدیریت چون شرایط گرایشها معلوم نیست اطلاع دقیق ندارم
مریم | شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 13:20
سلام با توجه به اینکه بعضی دانشگاه ها گرایشی نشده اند و اینکه کسی که میخواهد تازه وارد تربیت بدنی شود مطمئن نیست به چه چیزی بیشتر علاقه دارد به نظر شما رفتن به دانشگاهی که گرایشی نشده بهتر است یا شده؟ (با توجه به اینکه هدف ادامه دادن در مقطع ارشد و دکتری است)


پاسخ مدیر : سلام، گرایشی بودن در مقطع لیسانس اهمیت چندانی ندارد، مهمترین مقطع ارشد و دکتری هستند ...
مهرناز | سه شنبه 5 فروردین 1393 ساعت 22:02
سلام وخسته نباشد.بنده لیسانسه فیزیک دارم و نظرتون رو در مقطع ارشد بیومکانیک ورزشی میخاستم بدونم .هم از نظره بازار کار و هم اینکه آیا به فیزیک هم ربط دارد ؟تا چقدر؟سوال دیگه اینکه من نمیدونم چه دروسی رو باید بخونم و برای اینکه سراسری قبول شم در تهران درصد دروس ها چطور باید باشد؟


پاسخ مدیر : سلام، اراتباطشون متوسطه، نه زیاده و نه کم، اگر کسی بیس و بن قوی در علم ریاضی و فیزیک (به ویژه فیزیک حرکت) داشته باشه خیلی کمکش میکنه، ولی در آزمون و یا کنکور ارشد این مسئله خیلی صادق نیست، چون سوالات مربوط به درس بیومکانیک فقط 10 تا هستش که از این تعاد هم 5 تا مسئله هستش که از این 5 تا هم 4 تاش توی جزوه اساتید خاص وجود داره که دکتری فیزیک هم داشته باشید کم میارید با این مدل سوالات، ولی نکته اساسی اینه که جدیدا برای هیئت علمی کردن فرد حتما باید در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری در یک رشته درس خونده باشه و این موضوع کار رو برای ادامه تحصیلتون سخت میکنه، برای قبول در آزمون سراسرس باید منابعی را که در سایت معرفی کردم تهیه کنید، به نظرم اگر برنامه دارید باید زودتر دست به کار بشوید، انشالله موفق باشید.
سارا | پنجشنبه 7 فروردین 1393 ساعت 15:13
سلام...من دانشجوی ترم 2 مهندسی شهرسازی دانشگاه ازاد هستم اما خیلی به تربیت بدنی علاقه دارم واقعا دلم میخواد تربیت بدنی دانشگاه تهران بخونم توانای زیادی هم دارم چون از بچگی ورزش رو دوست داشتم الان میخوام از مهندسی انصراف بدم چون توی ازاد هیچی یاد نمیدن سطح بچه هاش هم خیلی پایینه ترو خدا میشه کمک کنید که من امسال یا سال دیگه باید چه رشته ای رو کنکور بدم که بتونم ربیت بدنی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی قبول شم؟رتبه باید در چه حد باشه؟کنکور زبان رو میتونیم بدیم؟


پاسخ مدیر : سلام، شما در هر رشته ای (انسانی، تجربی و ریاضی) باشید میتونید تربیت بدنی شرکت کنید، معمولا تجربی باشید موفق تر خواهید بود، ولی برای شرکت در این رشته هیچ فرقی نداره که گرایش و یا رشته دبیرستانتون چی باشه، رتبه زیر 10 هزار منطقه یک، کنکور زبان ربطی به تربیت بدنی نداره، کنکور سراسری
نوری | سه شنبه 12 فروردین 1393 ساعت 00:59
با سلام اقای دکتر.عیدتون مبارک.اسیب ۵۰ ،بیومکانیک ۵۰،سنجش۱۵،رشد۱۰،فیزیولوژی۵،مدیریت۲۰،ایا روزانه اسیب مشهد میارم؟رتبم چند میشه؟با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، من رتبه شما رو به صورت حدس و گمان 300 تا 400 در نظر میگیرم، هرچند امیدوارم رتبه شما بهتر بشود، البته شانس قبولی در دانشگاه فرودوسی مشهد به صورت روزانه کم است. انشالله که رتبه شما و دانشگاه محل قبولیتون بهتر از حدس اینجانب باشد. انشالله
محمد | یکشنبه 17 فروردین 1393 ساعت 21:51
سلام اقای دکتر. من دکترای اسیب شتاسی و دارم.مجوز مطب رو نمیدن می خواستم بدونم با این مدرک باید چی کار کنم؟


پاسخ مدیر : سلام، سعی کنید یک ارتوپد که مجوز داره رو پیدا کنید باهاش همکاری داشته باشید، یا انشالله عضو هیئت علمی بشید.
محمد علی | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 04:26
سلام اقای دکتر.من تیسانس گرافیک دارم می خوام برای ارشد اسیب شناسی بخونم .ایا می تونم یا نه ؟ممنون


پاسخ مدیر : از نظر قانونی مشکلی وجود ندارد.
محمد | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 20:27
سلام اقای دکتر.چطور ی با دکتر ارتوپد همکاری کنیم؟ درامدش خوب هست؟


پاسخ مدیر : سلام، میتونید با چندتا از این ارتوپدها توی کلینیک هاشون حضورا مذاکراتی داشته باشید، اوایلش باید بیشتر دنبال یادگیری باشید، بعدش برید سراغ درآمد.
محمد | دوشنبه 18 فروردین 1393 ساعت 21:10
اقای دکتر هیچ راهی وجود نداره که خودمان مطب بزنیم؟


پاسخ مدیر : فکر نمیکنم، یا شاید هم باشد و من در جریان نیستم.
الهه | شنبه 23 فروردین 1393 ساعت 23:16
سلام استاد.ببخشید با معدل12/50میشه واسه قبولی ارشد امیدی داشت؟


پاسخ مدیر : حتما، چرا که نه، به میزان درصدها مربوطه، معدل هم کمی تأثیر دارد. چرا انقدر ضعیف؟
آزاده | شنبه 30 فروردین 1393 ساعت 11:21
سلام اقای دکتر. من دکتری بیومکانیک رو این ترم میگیرم با مدرکم چه کاری میتونم بکنم البته برای هیئت علمی هم دارم اقدام میکنم ولی کارای دیگه چی؟با مدرکم چی کار کنم؟


پاسخ مدیر : سلام و احترام، خانم دکتر، حقیقت امر اینه که گرایش بیومکانیک و زمینۀ کاری بسیار مناسبی در دانشگاهها داره، انشالله که کارتون درست بشه، در غیر این صورت حضور در باشگاههای بدنسازی به عنوان مربی با توجه به شناخت شما از عضلات و حرکات مناسب جهت تقویت آنها میتونه پیشنهاد خوبی باشه، البته در حال حاضر در اکثر رشته ها، بهترین شرایطی که میتونه ایجاد بشه، همون هیئت علمی شدنه که بسیار سخته ولی امکان پذیره
سعید | دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 ساعت 14:15
سلام استاد عزیز امسال کنکور دکتری فیزیولوژی ورزشی دادیم و رتبم شده 219 به نظر شما شانسی برای قبولی در دوره شبانه هست؟ آخرین رتبه مجاز برای روزانه 205 و آخرین رتبه برای نوبت دوم، پردیس و ... تا 760. لطفا نظر بدید. ممنون


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک، شانس شما خیلی کم است، تقریبا امکان پذیر نیست.
محسن | جمعه 5 اردیبهشت 1393 ساعت 22:08
با سلام من مهندسی برق دارم و میخوام واسه ارشد تربیت بدنی بخونم چون حرفه ای ورزش میکنم . امکان شرکت واسم وجود داره یا نه ؟ و اگر امکانش هست خواهشا یه راهنمایی کلی کنید و چون توان مالیش واسم فراهم هست میتونم در مقطع دکترا خارج از ایران نیز ادامه بدم رشتمو . اگر میتونم شرکت کنم کدوم گرایش اینده شغلیش بهتره ؟ خیلی ممنون


پاسخ مدیر : سلام و احترام، شما میتونید شرکت کنید، یعنی هر کسی از هر رشته ای میتونه در مقطع ارشد تربیت بدنی شرکت کنه، فقط کافیه منابعی رو تهیه کنید و برای خوندن این منابع 6 ماه سرمایه گذاری کنید، من به شما پیشنهاد میکنم گرایش بیومکانیک ورزشی رو انتخاب بفرمائید. کاشانی
محسن | شنبه 6 اردیبهشت 1393 ساعت 14:39
با عرض سلام و خسته نباشید خیلی ممنونم اقای دکتر از راهنمایی خوب شما اگر امکانش وجود داره منابع رو واسم معرفی کنید و اینکه ایا احتیاج به شرکت در کلاس خاصی وجود داره یا نه . و سوال اخر اینکه زبان خارجه چقدر باید قوی باشه ببخشید اقای دکتر من زیاد سوال میکنم بازهم ممنون از راهنماییها و سایت خیلی خوبتون .


پاسخ مدیر : سلام، نه، احتیاجی به کلاس خصوصی نداره، فقط و فقط بخونید، زبان هرچی قویتر بهتر، آزمون های سال قبل را ملاحظه بفرمائید. منابع به صورت عمومی برای همه دوستان معرفی خواهد شد.
کوروش | پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 ساعت 22:11
با سلام و خسته نباشید من کارشناسی جامعه شناسی میخونم ولی چون ورزش کشتی حرفه ای انجام میذم و علاقه ی زیادی به تربیت بدنی دارم میخوام ارشد بیام تربیت بدنی گرایش روانشناسی ورزشی اما نمیدونم باید چیکار کنم که این گرایشو قبول شم. ممنون میشم اگه کمکم کنید


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد توضیحاتی ارائه داده ام. موفق باشید.
امیر | یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 ساعت 10:53
سلام آقای دکتر ممنونم از این همه لطف شما آقای دکتر؛ من ارشد مدیریت ورزشی دارم.رتبه ام در دکتری امسال 17 شده ولی تنها دو مقاله در همایش تهران دارم به نظر شما چند درصد امید قبولی در دانشگاههای روزانه را دارم متشکرم


پاسخ مدیر : سلام و احترام، امیر جان بهت تبریک میگم، روزانه با این مقالات و با توجه به اینکه 70% امتیازات شده مسائل پژوهشی، آموزشی و غیره کمی سخت هستش، اگر در دانشگاه تهران خونده باشی و یا دانشگاههای معتبر و درجۀ یک، معدل کارشناسی و ارشدت هم بالای 18 یا 17 باشه و تدریس هم داشته باشی، امیدوار باشه به روزانه، انشالله که قبولی، ولی واقع بینانه یکم سخته، آرزوی موفقیت دارم براتون.
هیوا | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 01:27
با سلام آیا با رتبه 257 آسیب شناسی و 170 فیزیولوژی در کنکور ارشد 93 چه دانشگاهی م توان قبول شد و آیا می توان در دوره روزانه قبول شد؟ با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، هیوا جان آسیب روزانه شهرستان ها رو میاری و فیزیولوژی راحت روزانه قبولید، اینکه روزانه دانشگاههای تهران قبول بشید هم من امیدوارم بتونید. من جای شما باشم شبانه آسیب دانشگاهای تهران رو انتخاب میکنم، البته وام هم برای شهریه میدن
mohammad | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 02:27
سلام وعرض خسته نباشید، اقای کاشانی این باره چندمه سوال پرسیدم وجواب ندادین، خاهش میکنم جواب منو بدین،توکنکور ارشدامسال گرایش فیزیولوژی670شدم به نظرشما شبانه ارومیه قبول میشم یانه؟


پاسخ مدیر : سلام، من شانس شما رو زیاد میبینم، احتمال بالای 70% باید قبول بشید.
ازاده | دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 12:32
با سلام استاد. رتبه ارشدم 490 شده است. میخواستم ببینم توی دوره روزانه دانشگاه اصفهان احتمال قبولی هست یا نه؟ رشتم تربیت بدنی نبوده وگرنه بهتر میدادم امتحانم رو


پاسخ مدیر : گرایشی که این رتبه رو آوردید رو اعلام بفرمائید.
مریم | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 01:34
سلام آقای دکتر.وقت بخیر. استاد با رتبه 3100فیزیولوژی میشه روزانه،فرقی نمیکنه هر کجا، قبول شد؟ خواهش میکنم جواب بدید. ممنونم.


پاسخ مدیر : نه، این رتبه خیلی بالاس، حتی پردیسهای پولی و غیرانتفاعی هم شانس ندارید.
جمال رسول پور | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 03:28
سلام آقای دکتر من در آزمون امسال رتبه 170 فیزیولوژی رو کسب کردم آیا میتوان با این رتبه در روزانه دانشگاههای تهران قبول شد؟ و پیشنهاد می کنید که کدام گرایش را بخونم؟ محض، تندرستی، بالینی، کاربردی، تغذیه؟ در ضمن خودم به بالینی و محض علاقه دارم


پاسخ مدیر : جمال جان تبریک میگم، عزیزم روزانه دانشگاه تهران و مدرس و بهشتی رو نمیاری، ولی روی گیلان و دانشگاههایی سرمایه گذاری کن که دکتری دارن، ضمن احترام به علاقۀ حضرتعالی، گرایش فیزیولوژی کاربردی و تغذیه ورزشی آیندشون بهتره، چون نیاز زیادی وجود داره. موفق باشید.
ثنا | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 ساعت 12:06
سلام خسته نباشید با عرض تبریک روز مرد، من رتبه ام در مدیریت شده 2773 به نظر شماچند درصد احتمال قبولی وجود داره؟(شبانه و روزانه)


پاسخ مدیر : سلام، متاسفانه هیچکدام رو قبول نمیشید.
مریم از تبریز | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 15:54
با سلام و عرض ادب خواهش میکنم جواب بدین لطفا استاد بنده دبیر تربیت بدنی ام رتبه هام در گرایش روان شناسی و رفتار 242-فیزیولوژی 461-بیومکانیک 1234 -آسیب 1099-مدیریت 260 علاقه خودم آسیب هست به نظرتون قبول میشم؟ دانشگاه شهید رجایی مخصوص فرهنگیان از نظر علمی خوبه؟ با تشکر مریم از تبریز


پاسخ مدیر : قبول میشید، روزانه هم قبول میشید، شهید رجائی هم اساتیدی همچون دکتر طهماسبی حضور دارند که از نظر علمی و اخلاقی از اساتید برتر این رشته هستند، فیزیولوژی هم روزانه قبولید و مدیریت انشالله
علی | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 21:01
استاد چرا جواب پیامامو نمیدین؟
فاطمه | چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 ساعت 23:09
سلام بنده دیروز چند سوال از شما در مورد قبولی ،سهمیه و رتبه ارشد پرسیدم.خواهش میکنم در صورت امکان لطف کنید و زودتر پاسخ بدین با تشکر
فاطمه | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 10:46
سلام استاد عذر میخوام مث اینکه من در ارسال سوالاتم اشتباه کردم و به همین خاطر نیومده. من گرایش مدیریت رتبم شده 1970 با این رتبه میشه پیام نور قبول شد؟چه شهری؟ و اگه فردی رتبش توی مدیریت شده باشه 9645 و با سهمیه ی رزمندگان 73شده باشه رتبش،شانس قبولی داره؟دورش فرقی نداره فقط میخوام بدونم اصا امکان قبولی هست یا خیر چون در مورد نحوه ی لحاظ کردن سهمیه ها هیچ اطلاعاتی ندارم و سازمان سنجش هم فقط توضیح داده که 20 درصد پذیرش به سهمیه اختصاص داره. با تشکر


پاسخ مدیر : 1970 پیام نور نمیاره، سهمیه رو اطلاع ندارم خانم محترم، احتمال پذیرش بسیار بالاست
mohammad | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 11:29
سلام استاد خاهش میکنم قبل انتخاب رشته بهم کمک کنید، من بارتبه 670 فیزیو شبانه کجاهارو بزنم قبول میشم؟ایا روزانه سنندج یااردبیل قبول میشم؟ به نظرتون نیمه حضوری ارزش داره بخونم؟


پاسخ مدیر : با 670 روزانه قبولید، شانش قبولی سمنان سنندج و اردبیل رو دارید، نیمه حضوری بهتون پول دستی دادن هم نرید........
علی | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 13:44
سلام استاد خسته نباشد چند بار پیام دادم من رتبه 227 بیومکانیک آوردم به نظرتون جایی قبول میشم؟


پاسخ مدیر : پردیس قبول میشید که به درد نمیخوره، شاید شاید شبانه، البته 20%
لیلا | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 15:42
سلام جناب آقای دکتر با این رتبه ها آیا امیدی هست به روزانه ی جایی؟ 1و4 675 2 1156 3 853 5 569 6 902 با تشکر توروخدا زود جواب بدین استرس دارم


پاسخ مدیر : متاسفانه شما در گرایش آسیب که کم میگیرن رتبۀ مناسبتری دارید و در فیزیولوژی که زیاد میگیرن رتبتون بالاس، تردید دارم روزانه قبول بشد، انشالله که قبول بشید.
کوروش | پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 ساعت 18:18
سلام استاد با رتبه 240 اسیب کجا می شه قبول شد؟


پاسخ مدیر : اراک، شهر کرد، ارومیه، البته گرایش هم مهمه
مریم | جمعه 26 اردیبهشت 1393 ساعت 00:36
باعرض سلام وادب خدمت استاد-بارتبه 1800مجاز شدم،میشه حرکات اصلاحی قبول شد؟کجا؟من قبلا مامایی خوندم


پاسخ مدیر : خیر، شاید پردیس های پولی
مریم | جمعه 26 اردیبهشت 1393 ساعت 00:39
باعرض سلام وادب خدمت استاد-بارتبه 1800مجاز شدم،میشه حرکات اصلاحی قبول شد؟کجا؟من قبلا مامایی خوندم


پاسخ مدیر : سلام، خیر، شاید پردیس
نازگل | شنبه 27 اردیبهشت 1393 ساعت 00:12
سلام استاد بزرگوار با رتبه 2700 تو گرایش مدیریت میشه پیام نور یا غیر انتفاعی قبول شد؟


پاسخ مدیر : سلام، نه
جمال رسول پور | شنبه 27 اردیبهشت 1393 ساعت 20:07
سلام استاد وقت بخیر استاد من رتبه 170 فیزیولوژی رو آوردم به نظر شما اولویتهای انتخابیم رو اول دانشگاههای تهران بزنم یا دانشگاه تبریز که میخوام برم اونجا؟ با تشکر از جوابتون


پاسخ مدیر : سلام، دانشگاه تبریز دانشگاه معتبریه، فیزیولوژی در دانشگاه تبریز هم اساتید خوبی داره و قوی هستن، ولی انتخاب دانشگاه های تهران رو توصیه میکنم به جهت حضور اساتید برتر و شاخص، من توصیه می کنم اول تهران رو بزنید، اگر تبریز بهتون نزدیک تره خوب گزینۀ بدی نیست...
رادین | یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 ساعت 00:25
سلام خسته نباشید به نظر شما با رتبه 2750 گرایش مدیریت میشه مجازی،نیمه حضوری یا پردیس پولی قبول شد؟


پاسخ مدیر : سلام، نه متاسفانه
سجاد | دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 ساعت 00:36
سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی آخرین رتبه مجاز تو گرایش مدیریت 8187 هستش به نظر شما با احتساب همه ی دانشگاهها چند نفر شانس قبولی دارن؟ چرا سازمان سنجش اخرین رتبه مجاز را انقدر بالا قرار میده؟ ممنون از شما که با بزرگواری به همه ی سوالات پاسخ میدید


پاسخ مدیر : معمولا 5 برابر کل ظرفیتهای اعلام مجازی میکنن، البته فرمولهای دقیقتری داره، ولی چون تربیت بدنی هنوز توی 6 گرایش به صورت مشترکی رتبه العم میشه، و خیلی ها ممکنه رتبه بیارن و واحداشون تموم نشه، خیلی ها مکنه انتخاب رشته نکنن و مسائل دیگر، معمولا در حدود 3000 نفر در کل گرایشها قبول میشن، بیشترین قبولی ها مربوط به مدیریت و فیزیولوژی هستش
شادی | سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 ساعت 16:49
باعرض سلام، اقای کاشانی من بارتبه672فیزیولوژی شبانه های اکثر شهرها وروزانه سنندج واردبیل وزنجان رازدم، الان ارومیه 2نفرشبانه ظرفیت داره به نظرتون با این ظرفیتها من کجا قبول میشم؟ نظرتون راجع به اموزش محور چیه؟


پاسخ مدیر : همۀ موارد ذکر شده شانستون زیاده، سنندج رو اول زده باشید میارید، آموزش محور خوب نیست، چون تعیین تکلیف خوبی نشده، البته اگر چندتا مقاله کار کنید توی ارشد با این روش نشون میدید که از پژوهش هم سر در میارید و تا حدودی جبران میشه
هادی | چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 ساعت 12:23
سلام استاد، ببخشید دوستام میگن اگه بعد از اولین انتخاب دانشگاهت که روزانه است شبانه بزنی بعدش دوباره روزانه هارو بزنی نمیشه وانتخاب رشته ات اشتباهه، میخاستم بپرسم اولویت خاصی داره انتخاب رشته توروخدا زود جواب بدین امروزاخرین فرصته


پاسخ مدیر : نه، هیچ اشکالی نداره
حسین | پنجشنبه 1 خرداد 1393 ساعت 02:25
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار با رتبه 282 مدیریت دانشگاه گیلان روزانه یا شبانه قبول میشم؟


پاسخ مدیر : روزانه شانستون کمه، شبانه 80 تا 90%
ملینا | یکشنبه 4 خرداد 1393 ساعت 16:59
من می خوام در اینده ریس تربیت بدنی واستاد دانشگاه شوم باید چه کار کنم و چه مدارکی به دست اورم


پاسخ مدیر : رئیس بشید یا استاد! اگر میخاید رئیس بشید برید لیسانس بگیرید و بعدش برید دنبال پارتی، اگر میخاید استاد دانشگاه بشید برید دکتری بگیرید، رزمه تقویت کنید و توکل کنید بر خدا
مهدی | یکشنبه 4 خرداد 1393 ساعت 19:43
با سلام خسته نباشید.خدمت استاد ارجمند .رتبه ارشد 93 من گرایش مدیریت 750 فیزیولوزی1200 شده.تو انتخاب رشته هم اول روزانه های مدیریت وروزانه فیزیولوزی رو زدم بعدا شبانه مدیریت وبعد شبانه فیزیولوزی.اخر سر هم پیام نور تهران جنوب مدیریت و نیمه حضوری ارومیه رو زدم.به نظرتون بنده حقیر کجا احتماش زیاد قبول بشم؟


پاسخ مدیر : سلام، 750 مدیریت شانس روزانه کمی دارید، ولی فیزیولوژی اصلا، شبانه هم خیلی خوش شانس باشید شاید قبول بشید که من بعید میدونم،پیام نور قبول میشید. انشالله
مسعود | دوشنبه 5 خرداد 1393 ساعت 02:00
باسلام خدمت استلد گرامی استاد من تو شرکت نفت شاغل هستم ومدرک کارشناسی تربیت بدنی رو از دانشگاه ازاد کرج گرفتم والتنم واسه ارشد گرایش مدیریت رو انتخاب کردم و فقط مدرکمو واسه کارم وافزایش حقوقم میخوام میخواستم بپرسم کدوم ازگرایشهای تربیت بدنی ازهمه راحت تره ؟؟ممنون میشم اگه ج سوالمو بدین.


پاسخ مدیر : مسعود جان سلام، با توجه به شرایط شما خیلی فرق نداره، مدیریت سازمانها میتونه گرایش خوبی باشه براتون.
ندا | یکشنبه 11 خرداد 1393 ساعت 10:12
lمن کارشناس تربیت بدنی هستم ایا میشه ارشد فیزیوتراپی شرکت کنم


پاسخ مدیر : نه، زیر مجموعۀ رشته های پزشکیه
یعقوب اکبری | سه شنبه 20 خرداد 1393 ساعت 11:20
اول سلام و تشکر بینهایت که فرد شریفی چون شما دلسوزانه و صبورانه به سوالات این قشر مظلوم جامعه جواب میدهد که ارزش زیادی برایشان دارد و گفتهایتان بی ریا و واقعی است و شعار و دغل و ترس و واهمه درش نیست. بنده به دلایل مشکلاتی بدون آمادگی در ارشد شرکت کرده و این رتبه ها شامل حال من است فیزیولوژی 856 و مدریت 1200 به ترتیب اول دانشگاههای روزانه فیزیولوزی و مدریت ( که شانسی ندارم) و بعد شبانه ها را وارد کردم به نظر شماشانس قبولی من چگونه ........... با سپاسگذاری و اگر توصیه و نصیحتی دارید در زمینه آینده کاری مجهول و سرگردان من و چون من ها مشتاقم بفرمایید.


پاسخ مدیر : تشکر از حسن نظر شما، ریشه من رو هم به زودی خشک میکنن!!! در رابطه با فرمایشات حضرتعالی، شما شانس قبولی فیزیولوژی به صورت روزانه رو هم دارید، ولی شبانه 100% قبول میشوید، به خواست خدا البته، اگر روی گرایش تغذیه و علم تمرین سرمایه گذاری کنید بهتره... خیر پیش روی شما باشد انشالله
اسماعیل | یکشنبه 25 خرداد 1393 ساعت 19:13
با عرض سلام ووقت بخیر.استاد من رتبه 755 مدیریت ورزشی شدم.شبانه گیلان و مازندران رو زدم احتمال قبولی من چقدره ؟با این رتبه احتمال قبولی توکدوم دانشگاه بیشتر است؟استاد تو را خدا جواب بدید


پاسخ مدیر : سلام مازندران و گیلان جزء دانشگاههای خوب و درجه یک تربیت بدنی هستن، شانستون کمه، ولی دانشگاههای مثل شاهرود و کرمانشاه شانس دارید.
سما | دوشنبه 2 تیر 1393 ساعت 18:34
سلام خسته نباشید. میدونم که اینجا بیشتر دانشجو ها میان و سوال هاشونو مرسم اما من داتش آموز سال اول دبیرستانم و علاقه مند به رشته ی تربیت بدنی.. قصد اینو دارم که به هنرستان تربیت بدنی برم اما واقعا مطمئن نیستم.. من 3 سال عضو تیم ملی ژیمناستیک ایران بودم و از نظر آمادگی جسمانی مشکلی ندارم.. تنها ترس من از آینده ی شغلی این رشتس.. من بین رشته ی تجربی و تربیت بدنی شک دارم.. دوست دارم اگه تربیت بدنی میخونم در دانشگاه در سمت گرایش های پزشکی تربیت بدنی برم.. امکانش هست منو در مورد گرایش های پزشکی این رشته مانند آسیب شناسی و حرکات اصلاحی راهنمایی کنید؟؟ ممنون از شما


پاسخ مدیر : سلام، خانم محترم تربیت بدنی در دبیرستان به لحاظ علمی خیلی قوی نیست، بنابراین در دبیرستان گرایش و یا رشتۀ تجربی بسیار عالی هستش، تربیت بدنی از لحاظ شغلی هم بد نیست، مثل همۀ رشته های دیگه پارتی حرف اول رو میزنه، بعدش هم توانایی هاتون و تسلط به زبان انگلیسی
masoud007 | چهارشنبه 4 تیر 1393 ساعت 23:46
باسلام آقای کاشانی.من دانشجوی فیزیولوزی ورزشی دانشگاه اردبیل و جزء10درصد شاگردان برترکلاس(نفرسوم) هستم به نظر شما برای ارشد دانشگاه گیلان پذیرش میشم.چه گرایشی احتمالش هست؟خودم تغذیه رودوس دارم.ممنون


پاسخ مدیر : سلام، شانستون بد نیست، حدود 60 الی 70% شانس دارید، گرایش تغذیه آینده بسیار خوبی دارد. تبریک بخاطر انتخاب خوبتون و تبریک دیگر بخاطر شاگرد برتر بودنتان
maryam | سه شنبه 10 تیر 1393 ساعت 23:34
سلام سما جان من در زمان خودم خیلی تحقیق کردم و حرف دکتر کاملا درسته و البته اگر بری هنرستان برای دانشگاه هم اگر قوانین عوض نشه فقط کاردانی تربیت بدنی میتونی بری در صورتی که اگر بری تجربی هم سوادت برای دانشگاه بیشتره و هم میتونی مستقیم بری کارشناسی و به نظر من راحتر هم میتونی وارد تربیت بدنی(دانشگاه)بشی البته اگر تا حالا قوانبن عوض نشده باشه ولی بهتره بازم تحقیق کنی.موفق باشی
یعقوب اکبری | شنبه 21 تیر 1393 ساعت 11:44
با سلام و قبولی طاعات و عبادات استاد با عرض معذرت شما از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی ارشد آگاهی دارید


پاسخ مدیر : سلام، اگر مثل سالهای قبل باشه، اواسط شهریور ماه، انشالله هرکس زحمت کشیده خبرهای خوب در این ایام بشنوه
افراسیاب | چهارشنبه 25 تیر 1393 ساعت 16:24
با سلام وعرض ادب.به نظر شما با توجه به اینکه دانشگاه بهشتی ظرفیتش رو در فیزیولوژی نصف کرده وتربیت مدرس هم نمیگیره با رتبه 90 کجا قبول میشم.یاحق


پاسخ مدیر : سلام، احتمال بسیار زیاد یکی از دانشگاههای خوب شهر تهران
غزل | جمعه 27 تیر 1393 ساعت 02:20
سلام وخسته نباشی من ارشد مدیریت وعلوم ورزشی سال 90 قبول شدم ومدرکم وگرفتن الان برای دکتری موندم کدوم رشته ای رو انتخاب کنموزبان انکلیسی یکم مشکل دارم ولی مقاله زیاد دارم اخه از بیکاری توخونه خسته شدیم؟ ویه سوال دیگه ایا فیزیو تراپی زیر مجموعه رشته ما میشود اخه خیلی دوست دارم تشکر میکنم اگه راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام، خوب درس بخونی بعدش بیکار باشی خوبه؟ والله دوستانی دارم با رتبه یک دکتری بیکارن، نا امیدتون نمیکنم، ولی به نظر دیگه درس خوندن ... من وظیفه دارم راهنمایی کنم و امید بدم، شما نمیتونی در گرایش های فیزیوتراپی و ارتوپدی شرکت کنی، چون زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستن، ولی آنها میتونن! برای ادامۀ تحصیل با توجه به گرایش ارشدتون برای رشته مدیریت ورزشی اقدام کنید، خداوند به همه جوانها به ویژه شما کمک کند انشالله
پیمان | یکشنبه 29 تیر 1393 ساعت 15:02
سلام جناب دکتر.وقتتون بخیر.رتبه 43آسیب امداد گری دانشگاه تهران قبول میشه? 31بیو کجا قبول میشه? ممنون.


پاسخ مدیر : سلام، پیمان عزیزم بهت تبریک میگم، رتبه 43 آسیب شانست بالای 80% درصده برای قبولی در دانشگاه تهران، 31 بیو شاید شهرستانها روزانه قبول بشی، ولی شبانه خوارزمی شانست زیاده
حسین | دوشنبه 30 تیر 1393 ساعت 01:37
با سلام مثلا یکی تو مدیریت رتبه اش 282 باشه و خود مدیریت هم که 6 تا گرایش داره میشه تخمین زد این رتبه مثلا تو گرایش مدیریت راهبردی چند میشه!؟؟


پاسخ مدیر : حسین جان سلام، این وضعیت گرایشها دانشجویان رو گرفتار کرده، هیچیش هم معلوم نیست، آش بدون رشته و نخود! اینطوری نمیشه تخمین زد، چون بعضی دانشگاهها فقط توی یگ گرایش از این چند گرایش دانشجو میگیرن، با این رتیه میشه شبانه دانشگاههای شهر تهران و روزانه دانشگاههای درجه دو کشور (اکثر دانشگاههای شهرستان بجز گیلان) قبول شد، موفق باشید.
sina | دوشنبه 30 تیر 1393 ساعت 17:09
با سلام میخواستم ببینم توی دانشگاه رشته ای هست که به طور تخصصی روی یک ورزش مثل بسکتبال کار کنه.توی دبیرستان برای انتخاب رشته چه طور.چون من هر چی در مورد رشته های تربیت بدنی میخونم هیچ کدوم روی یک ورزش خاص کار نمیکنن و بیشتر در مورد بدن انسانه.لطفا کمکم کنید.


پاسخ مدیر : عزیزم اینجا ایرانه و ما پراید داریم.
وفا | چهارشنبه 8 مرداد 1393 ساعت 01:44
میشه برام منابع کنکور وایمیل کنید تورو خدا کمکم کنید


پاسخ مدیر : در همین وبلاگ ارائه شده خانم وفا
مریم | شنبه 11 مرداد 1393 ساعت 12:31
سلام آقای دکتر. قضیه چیه؟ تو دفترچه کارشناسی 93 به جای تربیت بدنی و گرایشاش(رشته ریاضی) که تو دفترچه 92 و قبلیاش بود علوم ورزشی با دو گرایش علوم زیستی و علوم انسانی گذاشته. این چیز جدید با اون قبلیا فرق داره؟چیزی فرق کرده یا برای ریاضیا حذف شده؟ میشه ابهامات رو برطرف کنین ممنون


پاسخ مدیر : سلام، والله این سیستم روزی یک قانون تصویب میکنن و بعد بدبخت کردن چندین جون بیخیال میشن، بر اساس شنیده ها علوم زیستی مربوط به گرایش فیزیولوژی و علوم انسانی مربوط به رفتار حرتی، روانشناسی ورزشی، مدیریت ورزشی هستش، آسیب و اصلاحی و بیومکانیک رو دقیق نمیدونم، من بازم میپرسم و اطلاع میدم........
مصطفی | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 17:07
سلام خسته نباشید...... میخواسنم بدونم با رتبه 37000 رشته ریاضی منطقه دو کجا دولتی روزانه قبول میشم سال 93 کنکور دادم


پاسخ مدیر : سلام، تربیت بدنی بزنید، به غیر از تهران، اکثر شهر ها شانستون بالای 80% هستش
اکبر زاده | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 18:35
سلام بر شما استاد گرامی در جریان این استخدامی آموزش پرورش در خصوص مربیان حق التدریسی سوالم این هست که آیا شامل حال ما هم میشود بابا یکی نیست بگه این روحانی چیکار داره میکنه فکر کنم کلیدشو گم کرده پشت در مونده بابا خداییش از موقعی که سر کار اومده هیچ هیچ هیچ حرکتی که نکرده هیچی لام تا کام هم یه کلمه حرف نزده بابا لااقل تفریحی هم که شده یه سفر استانی برو هوایی عوض کن نترس کسی بهت نامه کمک خواهی نمیده چون دیگه مردم نه جوهر تو خودکارشون دارن نه نای حرف زدن دارن


پاسخ مدیر : عزیزم من در رابطه با این مسئله اطلاعی ندارم، شنیدم احتمال کنسل شدن بورسیه ها هم وجود داردف البته این اتفاق افتاد و 35 نفر که بورس پژوهشکده شده بودن، در مرحلۀ آخر کنسل شدن، این مسئله برای 2 ماه قبله، نا امیدی کار شیطان است. باید تلاش کنید و برنامه ریزی دقیق و یا رفتن از ایران
مریم | یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 23:18
سلام با 17000 منطقه 1 ریاضی دانشگاه های تاپ مثل تهران یا بهشتی یا الزهرا یا شیراز رو می آرم؟


پاسخ مدیر : سلام، شانستون بالای 90% برای شهید بهشتی و بالای 80 درصد دانشگاه تهران و 100% دانشگاههای شهرستان
صدف | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 11:18
سلام . خسته نباشید ... من امسال کنکور انسانی دادم و با رتبه ی 12هزار مجاز شدم. میخواستم با این رتبه میتونم رشته ی تربیت بدنی دانشگاه سراسری گیلان قبول شم؟ روزانه یا شبانه ؟؟


پاسخ مدیر : توی انتخابهاتون تربیت بدنی رو انتخاب کنید، به صورت نیمه متمرکز، در کنارش میتونید روزانه رشته‏ های دیگر انتخاب کنید و از مهر برید سر کلاس از مهر توی اون رشته بخونید، اواخر مهر یا اوایل آباد دعوت میشید مصاحبۀ عملی و پزشکی برای تربیت بدنی، بعدش اگر قبول بشید که با این رتبه علمی شانستون زیاده، از بهمن میرید سر کلاس تربیت بدنی و رشته قبلیدتون هم دیگه امکان ادامه دادن نداره، موفق باشید. کاشانی.
مصطفی | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 14:11
یعنی امکان قبولی فردسی و دانشگاه مازندران و سمنان وشاهرود هست؟ اگه فردوسی بشه خیلی بهتره!


پاسخ مدیر : شما فعلا به ترتیب علاقه و شرایط دانشگاه اولویت هایی رو داشته باشید، در کنار انتخاب رشته برای رشته های دیگر، 5 تا از انتخاب هاتوون رو بذارید برای تربیت بدنی نیمه متمرکز، بعد مهر یا آبان دعوت میشید مصاحبه عملی و بهمن به بعد میرید سر کلاس، این ترم مهر رو هم میتونید رشته ای که قبول شدید رو بخونید، البته از بهمن رشته قبلی دیگه کان لم یکن می شود.........
ساناز | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 22:01
با سلام و خسته نباشید بنظرتون با رتبه ی حدودا 37000 منطقه 2 ریاضی میتونم تربیت بدنی فردوسی مشهد روزانه قبول بشم؟


پاسخ مدیر : به احتمال بالای 60% قبولید. انشالله، آزمون عملی خوب میتونه امتیازتون رو بالا ببره و شانس قبلیتون افزایش پیدا کنه
ساناز | دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 23:12
بدون درنظر گرفتن علاقه به دانشگاه فردوسی و مازندران بنظر شما باتوجه به رتبه م اولویت اول انتخاب رشته من کدام یکی از این دانشگاه ها باشد؟


پاسخ مدیر : دانشگاه تهران، بعد دانشگاههای شهر تهران، بعد گیلان، بعدش سمنان بزنید که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم اگر سمنان قبول بشید، بعدش شهرهای شیراز ، اصفهان، مشهد خوبه، تبلیغ دانشگاهون رو هم کردیم به صورت مجانی
رزا | سه شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 00:48
سلام وقت بخیر. . من تصمیم دارم امسال ارشد شرکت کنم و تو انتخاب بین اسیب و مدیریت ورزشی نیاز به کمک دارم. برای من فرصت شغلی الویت اول اما اصلا اطلاعی در این زمینه ندارم. با توجه به جنسیت من که دخترم و داشتن مدرکc فوتبال ،کدوم یک پیشنهاد می دید.


پاسخ مدیر : مدیریت برای پیدا کردن کار اگر در سطح ارشد بمونید بهتره، ولی اگر قصد ادامۀ تحصیل و هیئت علمی شدن دارید، آسیب شانستون بیشتره
مجتبی | پنجشنبه 16 مرداد 1393 ساعت 19:10
سلام بنده سال دیگه لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه سراسری یزد رو میگیرم به نظر شما برم ارشد تربیت بدنی بخونم بازار کارش بهتر هست یا اینکه ی بار دیگه کنکور بدم برم برم رشته ی پرستاری با تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : سلام، عزیزم در حال حاضر همۀ رشته ها وضعیت شغلیشون بده، تربیت بدنی خوبشون بود که با تصویب طرح استخدام معلمان از دانشگاه فرهنگیان، عملا به همۀ دانشجویان و به ویژه تربیت بدنی ها ظلم کردن،پرستاری رشتۀ خوبیه، ولی شما تا این رشته رو تموم کنی و بری در رشتۀ پرستاری درس بخونی و بتونی مدرکشو بگیری معلوم نیست توی این مملکت چه اتفاقی بیفته، وضعیت طوری نیست که شما بتونید سال بعد رو پیش بینی کنید.
مجتبی | شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 17:19
خب بالاخره شما ب عنوان ی مشاور میگید برم پرستاری بخونم یا ارشد تربیت بدنی رو خواهشا کمکم کنید با تشکر


پاسخ مدیر : عزیزم من وشعیت رو میگم تصمیم با خودته، به نظرم اگر بتونی از اول پرستاری قبول بشی خوبه
مهرسا | سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 15:55
باسلام. اقای دکتر کاشانی چند تاسوال داشتم ازتون که ممنون میشم جوابمو بدین 1. من با فوق لیسانس تربیت بدنی و گرایش عمومی تصمیم به شرکت در ازمون دکتری در گرایش مدیریت کردم .ایا میتونم؟موضوع پایان نامم در مورد رفتار حرکتیه 2. منابع دکتری مدیریت برای دانشگاه ازاد رو میخواستم و ممنون میشم منابع رو داخل سایتتون بزارین چون اون لینکی رو که گذاشتین باز نشد متاسفانه 3. بمن گفتن چون موضوع پایان نامه و مقالاتت در مورد رفتار حرکتیه در نتیجه هیچ امتیازی توی مصاحبه نمیگیری و باید مقاله و پایان نامت مدیریت باشه.این حرف چقدر صحت داره؟ 4. یک شخص مطمعن که کار نوشتن و چاپ مقاله رو در مجلات معتبر و خصوصا isi اگر میشناسین بهم معرفی کنین.هزینش مهم نیست. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین


پاسخ مدیر : سلام، می تونید شرکت کنید، ولی داشتن گرایش عمومی و پایان نامه رفتار برای کسی که بخواهد مدیریت ورزشی شرکت کنه یکم مثبت نیست، من متاسفانه در رابطه با دانشگاه آزاد هیچ اطلاعاتی ندارم. مقالات رفتار برای دکتری مدیریت بستگی به نظر اساتیدی داره که توی مصاحبه هستن، عمدتا امتیاز نداره، در رابطه با نوشتن مقالات مدیریتی در سایت های و میدان انقلاب جستجو بفرمائید همه چیز پیدا میشود....
اکبرزاده | شنبه 25 مرداد 1393 ساعت 16:53
سلام استاد به نظر شما آقای سجادی جایگزین کفاشیان میشود؟


پاسخ مدیر : سلام، توی اخبار خوندم، خوب توی فوتبال پوله، محبوبیته، مشهور شدنه، مهتر از همه داشتنه قدرت هستش، احتمالش هست آقای شادابیان برن
شیوا | پنجشنبه 30 مرداد 1393 ساعت 13:02
سلام خدمت شما استاد گرامی من اتفاقی با سایتتون آشنا شدم وقتی دیدم چقدر با حوصله جواب دوستان رو میدین وسوسه شدم سوالم رو با شما مطرح کنم. برادرم امسال دیپلم برق صنعتی رشته کاردانش رو گرفت ولی بعد از خوندن برای کنکور الان میگه میخواد تغییر رشته بده به تربیت بدنی به فوتبال خیلی علاقه داره هفته چند بار توسالن با دوستاش بازی میکنه ولی توهیچ رشته ی ورزشی دیگه ای سرشته خاصی نداره از نظر شما کاری که میخواد انجام بده مناسبه واگه شرایط این کار ورشته رو میدونید لطفا راهنماییم کنید. ممنون


پاسخ مدیر : سلام، هیچ اشکالی نداره، در حال حاضر همۀ رشته ها بعد فارغ التحصیلی شانس پیدا کردن کار ندارن و یا خیلی شانسشون کمه، تربیت بدنی وضعیتش بهتره، علاقه هم که دارن، خوبه و میتونه زمینۀ پیشرفتش باشه
ایشین | شنبه 1 شهریور 1393 ساعت 01:38
سلام اقای دکتر.ممنون بابت حوصله ای که به خرج میدید.من ارشد اسیب شناسی از مجازی دانشگاه تهران هستم .بهترین منابع تخصصی ومخصوصا راه وکتاب تقویت زبان به نظر شما برا دکتری چیه؟در ضمن در کامنت های بالا خوندم که برای اسیب واصلاح بازار کار غیر از تدریس هم شما اطلاع دارید میتونم بپرسم چه نوع کاری مد نظر شماست؟ممنونم.سپاس


پاسخ مدیر : عزیزم از کتاب عباس فرزام شروع کن، از دبیرستان تا دانشگاه، بعد برو کتابهای فلش رو بخون، کار غیر از هیئت علمی شدن در گرایش آسیب، ماساژور، یا کنار دست ارتوپد و فیزیوتراپ بودنه
ورزشکار بیکار | یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 14:41
سلام دکتر تو یه سایتی استخدامی زده بود وقتی پیه شو گرفتم دیدم زده کارشناس مدیریت (تمام گرایش ها غیر از تربیت بدنی) حیف که جایگاه ورزش تو این کشور اینقدر پایینه ... با این که اینقدر نیازه


پاسخ مدیر : خدا بزرگه، باید شبانه روز تلاش کرد تا زنده موند، بعضی ها شبانه روز میخابن و باز هم راحت زندگی میکنن، ولی به نظرم عمدۀ جوانها الان بیکارن، و نا امید، تلاشتون رو دوچندان کنید، توکل کنید، تحمل داشته باشید و با امید بیشتر برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید، انشالله آنچه خیر هست، براتون اتفاق میفته......
مهرناز | یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 23:25
سلام استاد میبخشید یک سوال میپرسم توروخدا بهم نخندید من رشته ی کارشناسی م تربیت بدنی نبوده واسه کنکور 94 میخوام امتحان ارشدو بدم اما خوندن درساش خیلی برام سخته اگه فقط درس زبان و فیزیولوژی و مدیریت رو توی ازمون بزنم امکان قبولیم هس؟ حتی اگه پیام نور هم بشه میرم لطفا خواهش میکنم جوابمو بدین.


پاسخ مدیر : اگر واقعا این سه تا درس رو و به خصوص زبان رو خوب بزنید شانس دارید، به نظرم حداقل روی 5 درس سرمایه گذاری بفرمائید. موفق باشید.
یعقوب اکبری | دوشنبه 3 شهریور 1393 ساعت 15:40
سلام استاد عزیز به لطف الهی بنده با اون رتبه بالا که قبلا خدمتتون عرض کردم 856 فیزیولوژی روزانه دانشگاه زاهدان قبول شدم میخواستم زحمت بکشین شرایط این دانشگاه از لحاظ برخورداری از خوابگاه و مخارج و غیره .... و مهمتر از همه کارهایی که تو این مدت انجام بدم رو مشخص کنید بی نهایت سپاسگذارم 09373373837


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک، دانشگاه خوبیه، امکانات خوبی داره، وام هم میدن، اساتیدش رو نمیشناسم، ولی فکر کنم به امید خدا بتونید 2 سال پر بار رو در این دانشگاه داشته باشید....
محمد | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 02:38
سلام استاد خسته نباشید من بارتبه 672فیزیو شبانه ارومیه قبول شدم میخاستم بپرسم هزینه اش چقده واینکه ایا تومدرکش مینویسن شبانه مچکرم


پاسخ مدیر : سلام، تبریک عرض میکنم، فیزیولوژی ارومیه با حضور دکتر بختیار ترتیبیان، بسیار قوی هستش، در رابطه با هزینه ترمی 1.200 و وام هم میدن و در مدرک هم نوشته نمیشه
mohammad | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 10:25
اقای کاشانی بخدا دستت طلا این مدت صبورانه به همه سوالام جواب دادی انشالا زنده باشی


پاسخ مدیر : سلام، مرسی محمد، نیازی به تشکر نیست، خداوند قبلا زیاد کمکم کرده.......
حسین | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 15:55
سلام استاد خوشبختانه و به لطف خدا با رتبه 282 مدیریت ورزشی روزانه ذانشگاه گیلان گرایش مدیریت راهبردی قبول شدم. درصدهام اینا بودن زبان 51 سنجش35 مدیریت 47 بقیه سفید اینو اول برای تشکر از شما گذاشتم بعد هم واسه استفاده داوطلبان سال بعد!


پاسخ مدیر : تبریک به شما حسین جان، دانشگاه گیلان قطب تربیت بدنیه ایرانه، به ویژه در مدیریت و فیزیولوژی ورزشی، جناب آقای دکتر همتی نژاد اونجا هستند، استاد من در دانشگاه تهران بودن، به ایشان سلام برسانید، موفق باشید انشالله، من هزار بار به همه میگم زبان زبان زبان، کو گوش شنا، مطمئن باشید توانایی شما در زبان انگیسی برای دکتری هم شما را موفق خواهد کرد. حتما اینگونه خواهد بود انشالله
میترا | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 16:06
سلام من تغذیه قبول شدم شبانه دانشگاه تبریز خودمم اهل تبریزم ولی آسیب میخاستم حالا شبانه هم بود علاقه دارم 600 شده رتبه آسیب و فیزیولوژیم بنظرتون منتظر تکمیل ظرفیت باشم یا تغذیه ثبتنام کنم؟O,HIAH ;L;L ;KDN ]KN V,C ,RJ NHVL TRX


پاسخ مدیر : علاقه خیلی مهمه، ولی فیزیولوژی خیلی دیگه فارغ التحصیل داده، البته اینکه شهر خودتون هستید، خیلی امتیازه
میترا | چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 16:08
استاد کاشانی موندن برا سال بعد بخاطر آسیب ریسکه؟؟؟؟تغذیه قبول شدم امسال


پاسخ مدیر : سلام، خودتون باید تصمیم بگیرید، تغذیه گرایش خوبیه واقعا، دانشگاه هم خیلی مهمه... تبریک میگم خدمتون
افراسیاب | پنجشنبه 6 شهریور 1393 ساعت 03:04
سلام دکتر .من بارتبه 91 فیزیولوژی دانشگاه خوارزمی تهران رو نیاوردم ودوستام میگن غیر طبیعی است.الویت بعدیم که فردوسی است قبول شدم لطفا راهنماییم کنید.متشکرم


پاسخ مدیر : سلام، فیزیولوژی مشهد هم عالیه، شما بعد اعلام کارنامه میتونید بررسی دقیقتری بفرمائید و برای پیگیری حقوقتون اقدام کنید..........
کامران | پنجشنبه 6 شهریور 1393 ساعت 17:38
سلام استاد بنده ارشد روانشناسی ورزشی علامه قبول شده ام با 25سال سابقه دبیری ورزش بازنشسته شده ام تحصیل در مقاطع بالاتر تاثیری در حقوق بازنشستگی ندارد نظرتان درمورد آینده شغلی وبازار کار و..........در ایران وخارج از کشور چیه لطفا راهنمایی فرمایید متشکرم


پاسخ مدیر : من باید به شما تبریک بگم، الان حداقل باید 45 داشته باشید، آفرین، والله برای این سن تا حالا مورد نداشتم، ولی اگر دکتری بگیرید و حسابی کار کنید، کنار تیم ها میتونید کمک کنید.....
ملیحه | پنجشنبه 13 شهریور 1393 ساعت 21:06
سلام :) ممنون از شما برای اطلاعات مفید و پاسخگویی به سوالات من فارغ التحصیل رشته تغذیه ام .. میخوام واسه ارشد فیزیولوژی ورزشی شرکت کنم . اما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه خوندن . منابع . ظرفیت و اینکه تا 4 ماه دیگه میتونم خودمو آماده کنم یا نه ندارم . چیکار کنم ؟ :(


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد تربیت بدنی اطلاعات لازم خدمت شما ارائه شده، میتونید شرکت کنید و هیچ محدودیتی وجود نداره
مصطفی | سه شنبه 18 شهریور 1393 ساعت 13:43
سلام جواب نیمه متمرکزها کی میاد؟


پاسخ مدیر : 15 مهر
Farshad Beyrami | پنجشنبه 20 شهریور 1393 ساعت 01:44
سلام.أرشد رفتار حرکتی بیام نور تهران جنوب و ازاد علوم تحقیقات قبول شدم ... علاقه مندم توصیه و ترجیح شما رو بدونم.. با تشکر


پاسخ مدیر : هر دوشون خوبه، ولی اگر واحد علوم تحقیقاتش همون علوم تحقیقات اصلی تهرانه، بهتر از پیام نوره
هما | پنجشنبه 20 شهریور 1393 ساعت 17:15
سلام خسته نباشید ببخشید من رتبه 4 مدیریت ورزشی گرایش بازاریابی ازاد قزوین قبول شدم از شما میخواستم کمکم کنید من در انتخاب رشته شهر مجدد شرکت کنم یا نه برای تغییر گرایش تربیت بدنی ؟یا برم ثبت نام کنم خواهش میکنم راهنماییم کنیدفرصت زیادی ندارم البته من لیسانس میکروبیولوژی دارم خواهش میکنم ممنون


پاسخ مدیر : میکرو بیولوژی! این رشته رو دوست دارم، دوستام دامغان این رشته رو خوندن و عاقبت بخیر شدن، در رابطه با گرایش شما، به نظرم در ایران خیلی مدیریت و رشته مدیریت نمیتونه موفق بشه، منظورم اینه که اگر داری این رشته رو میخونی و یا میخای بخونی، اگر رابطه و پارتی داری بعدا شانس پیدا کردن پست و مقام کار داری، در غیر این صورت خیر، قزوین بد نیست، ولی عالم و آدم میدونن برای موفقیت در هر کاری، تجارت، تحصیل و غیره باید رفت تهران، تهران و تهران، گرایشهایی که میتونن بهتر بان برای شما تغذیه ورزشی و آسیب و فیزیولوژی ورزشی کاربردی هستش، چون بیستون در این گرایشها بالاتره، موفق باشید...
میثم | جمعه 21 شهریور 1393 ساعت 17:20
با سلام و وقت بخیر: دکتر در مورد شهرها و دانشگاههای(دولتی و ازاد) مقطع دکترا گرایش آسیب اطلاعاتی اگه داری لطف کنید.فارغ تحصیل ارشد آسیب دانشگاه ازاد بروجرد.25سال سن.راهنمای و توصیه میپذیرم


پاسخ مدیر : میثیم جان راهنمایی من به شما تقویت زبان و قبولی در گرایشهای مختلف آزاد در شهر تهرانه، هم با آدمهای قوی آشنا میشی، هم شانس یادگیری و همکاری با ارتوپد و فیزیوتراپ داری واسه آیندت، توی شهرستانها هم گیلان عالیه، ولی هیج جای ایران به گرد پای تهران هم نمیرسه، همه چیز این مملکت جمع شده توی تهران..... ایشالله هرچی خیر برات اتفاق بیفته
سروشا | شنبه 22 شهریور 1393 ساعت 14:50
سلام من لیسانس جامعه شناسی دارم و علاقه‌مند به ادامه تحصیل در رشته روان‌شناسی ورزشی هستم. می خواستم بدونم چه منابعی را باید بخونم و روی چه منابعی وقت بیشتری بگذارم با تشکر از لطف شما


پاسخ مدیر : سلام، در بخش منابع کارشناسی ارشد مطالعه بفرمائید، شما در گرایش رفتار باید سرمایه گذاری کنید، چون دروس رفتار و روانشناسی به لحاظ ظریب در کنکور یکسان در نظر گرفته شده، لذا درس رشد و یادگیری و سنجش و زبان و حرکت شناسی برای شما در اولویت اول قرار دارند. در جدول ظرایب دروس و گرایش های دقت بفرمائید.....
نیلوفر | شنبه 29 شهریور 1393 ساعت 21:09
سلام من امسال کنکور انسانی دادم سهمیه منطقه یک هم بودم رتبم هم 6275 شد ایا رشته ترییت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد قبول ممیشم؟؟؟؟؟؟


پاسخ مدیر : سلام، ضمن تبریک به شما، شانس شما بالای 80% هستش
مجید | یکشنبه 30 شهریور 1393 ساعت 15:45
باسلام.بنده با رتبه 750 مدیریت پیام نور تهران قبول شدم.اولش میخواستم برم ثبت نام کنم بعد پشیمان شدم. گفتم برم دنبال شغل ازاد اخه کار دولتی نیست .ما هم نمیتونیم از راه تحصیل به جایی برسیم حتی اگه دکتری بگیریم اون وقت سن ما به 37 میرسه فکر نکنم مارو جایی قبول کنند.ولی این بگم علاقه زیادی به ادامه تحصیل دارم.فقط مشکل پوله.به نظرتون چکار کنم؟


پاسخ مدیر : مجید عزیزم سلام، مشکل خیلی از جوانها همینه، خدارو شکر بازم تشخیص دادی ، به نظرم برو دنبال یک کار آزاد، کاری که بتونی 4 الی 5 سال آینده توش حرفی برای گفتن داشته باشی، الان وضعیت خوب نیست، نا امیدی کار شیطان رجیم است، ولی حقیقت اینه که وضعیت فوق بحرانیه، نه دولت و نه نظام نمیتونه فعلا کمکی بکنه، دست بذار روی زانوی خودت و یا علی بگو، درس مثل گذشته دارای جایگاه نیست، بنابراین به نظرم میتونی بعدا به علاقت بررسی، بخدا وضعیت بعد از گرفتن مدرکت با الن هیچ فرقی نداره، تنها تنفاوت از دست رفتن پول و عمر ارزشمندت هست، من که دکتری گرفتم باز زور هنوز هیئت علمی نیستم، 11 ماهه دفاع کردم، دانشگاه بخاطر نداشتن پول نمیتونه جذبم کنه، خیلی از دوستانم سال آخر دکتری هستن و وضعیتشون بدتر از منه، من حداقل ترمی یک میلیون در میارم، اونها که هیچی، عزیزم اول کار، اگر یک خانم بخواد چنین تصمیمی بگیره شاید تردید کنم، ولی برای یک مرد هیچ تردیدی نیست که اول کار، ایشالله خداوند برات خیر و برکت بسازد.....
فرشته | یکشنبه 6 مهر 1393 ساعت 16:29
سلام دکتر خسته نباشید،قبل از هرچیزی جا داره بخاطر راهنمایی های خوب ومفیدتون نهایت تشکر رو بکنم.دکتر من کارشناسیه تربیت بدنیمو از پیامنور ارومیه گرفتم و ارشد رفتار حرکتی در دانشگاه آزاد تهران واحد تهران مرکزی (البته رتبم خوبه تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقاتم قبول میشم)و دانشگاه پردیس ارومیه قبول شدم بنظرتون از بابت هزینه و اعتبار مدرک کدومش بهتره که برم؟؟؟؟در ضمن مدرک پردیس سراسریه؟؟؟تو مدرکش مینویسن ؟در ضمن استاد من ساکن یکی از شهرستان های نزدیک ارومیم


پاسخ مدیر : سلام، پردیس رو توصیه نمیکنم، اگر سختتونه برای سال بعد وقت بذارید، روزانه قبول میشید
محمدحسین | سه شنبه 8 مهر 1393 ساعت 09:44
سلام جناب دکتر. خسته نباشید. میخواستم کمکم کنید تا گرایش مناسبی رو انتخاب کنم برای کسی که معلمه تربیت بدنیه پیشنهاد میکنید چه گرایشی رو بخونه؟ شهر خودمون فقط مدیریت و فیزیولوژی رو داره بنظرتون ارزش داره واسه گرایش حرکات اصلاحی یا یادگیری حرکتی بخونم؟آینده کاریش چجوریه؟در کنار معلمی میشه چیکار کرد؟ راستش توی مناطق مشغول به کارم و متاهلم میخوام بدونم اگه آینده کاریش چندان امیدوارکننده نیست خودمو خونواده رو اذیت نکنم ممنون میشم راهنماییم کنید


پاسخ مدیر : سلام و احترام، معلم بودن دلیل بر خوندن گرایش خواصی نیست، علاقه تعیین کننده هست، اگر بتونید در شهر خودتون و فیزیولوژی ورزشی کاربردی بخونید خیلی عالیه، در غیر این صورت رفتار و حرکات اصلاحی هم جزء گرایش های خوب هستند. وضعیت بازار کار رو خیلی نمیشه تعریف کرد. شما کار دارید، حتما برای ارتقاء مسائل علمی تلاش کنید...
مهدی | پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت 22:51
سلم خسته نباشید.من میخوا تو کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی شرکت کنم میخواستم ببینم تو کدوم گرایشش شنا وجود نداره.


پاسخ مدیر : گرایش عمومی
maryam | شنبه 12 مهر 1393 ساعت 01:00
سلام من رشته ی علم اطلاعات و دانش شناسی(اسم جدید کتابداری و اطلاع رسانی) دانشگاه شیراز قبول شدم و البته برای تربیت بدنی هم اقدام کردم اما واقعا نمیدونم برم یا نه چون قبلا فقط به تربیت بدنی فکر میکردم و علاقه زیادی هم بهش دارم و کمتر به رشته ای که الان هستم فکر میکردم اما شما معتقدید الان اوضاع کاری تربیت بدنی خوب نیست و من هم نمخوام لذت رشته فقط در سال های تحصبل دانشگاه باشه و میخوام بعدش هم بتونم فعالیت کنم اما حالا کاملا گیج شدم و نمیدونم چه کاری درست هست


پاسخ مدیر : اوضاع کار در رشته تربیت بدنی نسبت به بسیاری از رشته ها خیلی بهتره، من معتقد نیستم اوضاع کار برای تربیت بدنی بده، اوضاع پیدا کردن کار برای اکثر رشته ها خرابه، تربیت بدنی بد نیست، ولی کتابداری از تربی بدنی در پیدا کردن کار ضعیف تره، علاقه مهمه، ببینید علاقه شما چیه، من 11 ماهه دفاع کردم، دکتری دارم، هنوز هیئت علمی نیستم، خیلی از دوستانم دکتری تربیت بدنی دارن و هنوز بیکاران، در رشته های دیگر هم وضعیت بهتر نیست، ولی نباید ناامید شد و با توکل و تلاش بیشتر فقط به سمت جلو با برنامه حرکت کنیم. یا علی
بهناز | شنبه 12 مهر 1393 ساعت 10:14
باعرض سلام، آیا از امسال گرایش روانشناسی ورزشی. درمقطع دکترا( سراسری و آزاد) ارائه می شود؟ با تشکر


پاسخ مدیر : سلام، خیر، احتمالش کمه
مصطفی | سه شنبه 15 مهر 1393 ساعت 15:42
با عرض سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم جواب نیمه متمرکز دقیقا چه روزی میاد؟ گفتید پانزدهم ولی هنوز نیومده!!!!!؟


پاسخ مدیر : قرار بود تا 15 مهر بیاد، احتمالا تا مهر تمام نشده اعلام میکنن
Saam | چهارشنبه 23 مهر 1393 ساعت 21:14
سلام اقای دکتر من کارشناس فیزیوتراپی و استخدام بیمارستان هستم میخواستم ارشد تربیت بدنی گرایش اسیب شرکت کنم... ایا مورد قبول وزارت بهداشت هست؟؟
kosar | پنجشنبه 8 آبان 1393 ساعت 20:49
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با ارشد فیزیولوژی میتونم دکتری فیزیوتراپی شرکت کنم؟


پاسخ مدیر : سلام خیر، فیزیوتراپی زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستش
ستاره | دوشنبه 19 آبان 1393 ساعت 02:07
سلام ، خسته نباشید، کارشناسی شیمی دارم و دبیرم چه رشته ارشد تربیت بدنی را پیشنهاد میکنید؟


پاسخ مدیر : سلام، حتما و حتما گرایش فیزیولوژی و بهتره تغیذه ورزشی باشد. انشالله
سارا | دوشنبه 19 آبان 1393 ساعت 13:33
سلام خسته نباشید لطفا میشه منو راهنمایی کنید.کارشناس تربیت بدنی هستم میخوام فیزیوتراپی رو ادامه بدم باید چیکارکنم?ضمن اینکه شما فرمودین این امکان وجود نداره ارشد رو فیزیوتراپی شرکت کرد.


پاسخ مدیر : سلام، باید در رشته های پزشکی کنکور سراسری شرکت کنید.
vqh | چهارشنبه 21 آبان 1393 ساعت 10:13
باسلام، بنده در قسمت استخدام یک اداره برق فعالیت می نمایم. می خواهیم یک نفر رشته تربیت بدنی استخدام کنیم تا در خصوص ترویج ورزش و سایر فعالیتهای لازم در اداره ما کار کند.کدام گرایش را باید استخدام کنیم؟


پاسخ مدیر : سلام، خدارو شکر یک نفر میتونه بره سرکار، در رشته تربیت بدنی افراد در دوران کارشناسی رشته های عملی زیادی رو یاد میگیرن و خواه ناخواه همه کسانی که تربیت بدنی خوندن با مسائل مختلف در مورد ترویج ورزش و تمرین دادن های معمولی مسلط نسبی دارن، ولی اگر بخواهید کارشناسی ارشد استختدام کنید، گرایش فیزیولوژی ورزشی کاربردی عمدۀ توانایی هاشون در این حوزه است، البته به قابلیت های شخصی فرد هم ارتباط دارد. انشالله بتونید با استخدام یک جوان، زمینه امید و نشاط رو در دل یک نفر زنده کنید.
مهسا | یکشنبه 2 آذر 1393 ساعت 12:16
سلام قد من 154 هستش آیا امکان داره منو تو آزمون عملی قبول کنن در تربیت بدنی؟ ممنون میشم جوابو به ایمیلم بفرستین لطفا


پاسخ مدیر : سلام، بله، برای خانم ها قد خیلی کوتاهی نیست...
فرزاد | دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت 18:59
سلام من کارشناسی تربیت بدنی فیزیولوزی خوندم آیا میتونم ارشد پزشکی امتحان بدم وچه رشته های


پاسخ مدیر : خیر نمیشه متاسفانه، فقط کسانی که زیر مجموعۀ رشته های علوم پزشکی خوندن میتونن وارد رشته های پزشکی بشن
فاطمه | چهارشنبه 5 آذر 1393 ساعت 01:11
سلام من دارم کارشناسی مشاوره میخونم اما واسه ارشد میخوام تربیت بدنی شرکت کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید و گرایشا رو برام توضیح بدین ممنون


پاسخ مدیر : برای شما گرایش روانشناسی ورزشی و یا رفتار حرکتی مناسبه، منابع ارشد تربیت بدنی رو سرچ بزنید و تهیه کنید و بخونید. شادکام باشید.
الما | جمعه 7 آذر 1393 ساعت 13:48
سلام جناب دکتر یه سوال داشتم من 50000منطقه دو اوردم ازمون عملی هم یک خطا داشتم میخواسم بدونم احتمالش هس یه دانشگاه قبول بشم.


پاسخ مدیر : 70 درصد قبولید
الما | شنبه 8 آذر 1393 ساعت 01:48
سلام مجدد یه سوال دیگه داشتم جواب نهایی پذیرفته شدگان نیمه متمرکز کی اعلام میشه و از کی وارد دانشگاه میشوند.ممنون از راهنماییتون


پاسخ مدیر : اواخر دی و یا اوایل بهمن انشالله
الما | شنبه 8 آذر 1393 ساعت 16:00
ممنون میشم اگه برترین دانشگاهای تربیت بدنی رو هم معرفی کنین تا به انتخاب رشتمون کمک کنه.تشکر


پاسخ مدیر : نظر منه و ممکنه 100 % درست نباشه، دانشگاههای شهر تهران اول تهران، بهشتی، مدرس، علامه، خوارزمی و ... در شهرستانها اول گیلان بعد فرودوسی و بعد همدان و بعد اصفهان و بعد شیراز و بعد تبریز و بعدش خیلی فرقی نمیکنه، سمنان هم امسال در دو گرایش کارشناسی و در 5 گرایش ارشد میگیره....
الما | یکشنبه 9 آذر 1393 ساعت 03:22
آقای کاشانی دانشگاه الزهرا پس چی اولویت چندم باشه


پاسخ مدیر : عرض کردم، .... یعنی دانشگاه های شهر تهران در اولویت اول جای دارن، ترتیبشون هم به نظرم بسته به گرایش متفاوته، در رفتار بهشتی اوله، بعد تهران، بعد الزهرا، بعد علامه، بعد خوارزمی و ....
مهرآرا | دوشنبه 10 آذر 1393 ساعت 06:33
سلام افای کاشنی ببخشید دانشگاه آزاد تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات تفاوتشون چیه


پاسخ مدیر : هردوشون خوبن، علوم تحقیقات تهران یکم بهتره
مهدی | یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 18:17
با سلام میخواستم بپرسم با ارشد فیزیو و تغزیه ورزشی نمیشه مطب با دفتری زد که بدون دکترای دیگه کار کرد این مطبهایی که الان هست تابلوی کارشناس تغزیه چیه؟


پاسخ مدیر : نه متاسفانه، در هیچ شرایطی نمیشه
saadi | چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 14:41
با سلام می خواستم بپرسم دکترای روانشناسی ورزشی در حال حاضر در کدام دانشگاه ارائه می شود؟ ممنون


پاسخ مدیر : پردیس بین الملل مشهد و فردوسی
saadi | جمعه 21 آذر 1393 ساعت 00:53
ببخشید اگه مقاله ای اس ای روانشناسی داشته باشیم برای دکترای رفتار حرکتی امتیاز داره؟ یا نه حتما باید مرتبط باشه؟؟؟


پاسخ مدیر : بستگی به استادی داره که در حال مصاحبه گرفتن از شما هست، من باشم 70 درصد نمره رو میدم....
متین | شنبه 29 آذر 1393 ساعت 08:20
با سلام آقای دکتر می خواستم بپرسم گرایش تغذیه ورزشی سراسری تو کدوم دانشگاهها هست؟ و اینکه آیا با این مدرک میشه تو دکترای تغذیه شرکت کرد؟ با توجه به اینکه کارشناسی بنده تغذیه هست متشکرم


پاسخ مدیر : سلام یکی از گرایش های خوب رشتۀ فیزیولوژی ورزشی، گرایش تغذیه ورزشی هستش، در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری میتونید تمامی دانشگاههایی که این گرایش رو دارن، مطالعه بفرمائید. با مدرک کارشناسی ارشد تغذیه ورزشی، فقط میتونید در گرایش دکتری تغذیه ورزشی شرکت بفرمائید.
امین | شنبه 6 دی 1393 ساعت 01:31
سلام اقای دکتر ببخشید تو گرایش ارشد بیومکانیک میشه 4تا دانشگاه برتر رو بگید؟ ویکی هم اینکه بیومکانیک روزانه همدان بوعلی نهایتا تا رتبه چند قبول میشیم؟متشکرم


پاسخ مدیر : سلام، خوارزمی، همدان..... حدود 50 تا 70
ساتراپ | یکشنبه 7 دی 1393 ساعت 23:47
بادرود لطفابفرمایید،دانشگاه های که دکترای روانشناسی ورزش درکشور دارندذکرکنید،ازاد،ملی. باتشکر.


پاسخ مدیر : سلام، پردیس بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد، فقط همین دانشگاه
آرزو | http://arezootanha1373.blogfa.com | سه شنبه 9 دی 1393 ساعت 14:55
باسلام جناب دکتر من بارتبه ی 41000 تجربی منطقه ی 2 شانس قبولی دررشته ی تربیت بدنی روزانه رو دارم؟همه ی شهرها روهم زدم ازمون عملی هم فقط بارفیکسم ضعیف بود 7 تازدم چقد احتمال داره تهران وشهید بهشتی وشیراز قبول بشم


پاسخ مدیر : سلام، تهران و شهید بهشتی شانستون کمه، ولی قبلیتون بالای 95 درصد اتفاق خواهد افتاد، انشالله
حبیب | دوشنبه 15 دی 1393 ساعت 09:32
با سلام خدمدت جناب دکتر :زبان در ارشد 94ضریب 2 داره؟منع مفید برای زبان چی هست توی این یک ماه بخونم؟


پاسخ مدیر : بله، به نظرم 50 متن
ghazal | چهارشنبه 17 دی 1393 ساعت 18:22
سلام من دانش اموز سال پیش تجربی هستم مخاستم بدونم برای انتخواب رشته تربیت بدنی برای دانشگاه باید چی کار بکنم ؟ایا با دیپلم تجربی میشه رفت تربیت بدنی


پاسخ مدیر : سلام، شما می بایست در کنکور سراسری شرکت کنید، از الان برای تقویت زبانتون برنامه داشته باشید، بعد اینکه کنکور رتبه خوب آوردید، مثلا حدود 2000 میتونید دانشگاه تهران قبول بشید، البته باید در انتخاب رشته رشتۀ تربیت بدنی رو که به صورت نیمه متمرکز برگزار میشه انتخاب بفرمائید....
maryam | جمعه 3 بهمن 1393 ساعت 18:38
slm Dr mikhasam bbinam behTarin geraYesh Tarbiat badani chie??? man fk mikardam mishe fiziotorapi edame bdam ama alan fahmidam nmishe b nazaretun fiziolozhi edame bdam behtare ya asib shenasi! rahnamaui kunid mano


پاسخ مدیر : فارسی
امید | http://ecmaf.vcp.ir | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 09:06
سلام می خواستن ازتون بپرسم من می خوام مربی بدنساز بشم ارشد فیزیولوژی ورزشی کاربردی مورد نظرم هست میشه راهنمایی بفرمایید


پاسخ مدیر : انتخاب شما درسته، زبان قوی پایه موفقیت شما خواهد بود، دانشگاه تهران و تربیت مدرس در این گرایش قوی هسند...
pourya | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 21:42
سلام استاد من داوطلب ریاضی 94 منطقه دو هستم.حداکثر با چه رتبه ای میتونم دانشگاه تهران و یا شهید بهشتی و یا یکی از دانشگاه های دولتی تهران بیارم؟


پاسخ مدیر : تقریبا رتبه زیر 4 تا 5 هزار شانس قبولی دارید...
بي نام | یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 21:53
برای انتخاب رشته تربیت بدنی چی معدلی باید داشته باشیم؟من هشتمم


پاسخ مدیر : در هر رشته ای معدل بالاتر بهتر و مزیت محسوب می شود...
آرزو | http://arezootanha1373.blogfa.com | دوشنبه 6 بهمن 1393 ساعت 14:59
سلام دکتر جان من همون 41000 منطقه دو رشته ی تجربی هستم جناب من علوم ورزشی گرایش علوم انسانی ورزشی قبول شدم دانشگاه شیراز قبلا نمیدونستم که دو تا کد هست یعنی توجه نکرده بودم حالا علوم انسانی ورزشی بهتره یا علوم زیستی ورزشی


پاسخ مدیر : سلام و احترام، تبریک عرض میکنم خدمت شما، دوست من جناب آقای دکتر فلاحی در دانشگاه شیراز استاد هستن، انشانی توانا ، علمی و اخلاقی هستند، در مقطه کارشناسی گرایش مهم نیست، با قدرت و انرژی و توکل بر خدا بروید و ثبت نام کنید و از الان روی تقویت زبانتان قوت بگذارید. با احترام کاشانی
حسام | شنبه 11 بهمن 1393 ساعت 01:20
سلام، من دانشجوى ترم پنج تغذیه ورزشى دانشگاه علمى کاربردى هستم (معدل نزدیک ١٩) ، براى ارشد سال دیگه میخوام شروع کنم بخونم تا به امید خدا سراسرى فیزیولوژى گرایش تغذیه قبول بشم. ١) حداکثر با چه رتبه اى امکان قبولى صد در صد دانشگاه تهران دارم؟ ٢)براى درس فیزیولوژى که ضریب ٤ هست، کتاب فیزیولوژى ورزشى کرامر جلد یک (ترجمه دکتر گایینى) رو شروع کردم به خوندن، چه رفرنس دیگه اى رو توصیه میکنید؟ ٣)تو دفترچه جلوى بعضى دانشگاه ها زده نوبت دوم، یعنى چى؟ ممنون میشم به هر سه سوالم پاسخ بدید.


پاسخ مدیر : سوال یک، رتبۀ زیر 20، سوال دو، کتاب دکتر گائینی و ولی اله دبیدی روشن (اصول بنیادی)، کتاب انرژی و تغدیه خالدان، کتاب خلاصۀ عبدالحسین پرنو، 3. شبانه
علی | دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 15:46
سلام دکتر. من لیسانس الهیات دارم و علاقه م در ارشد به حرکات اصلاحیه.قبل از ارشد میخوام در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پرسپولیس رشته ماساز ورزشی بخونم ایا رشته ماساز پایه ی قوی و محکمی برای ارشد و دکترای حرکات اصلاحی و اسیب خواهد بود یا نه؟لطفا راهنمایی


پاسخ مدیر : خیر، من نمیشناسم، رشته های شناخته شده ای مثل روانشناسی ورزشی هنوز در ایران دکتری نداره، این رشته !!! علی آقا من توصیه نمیکنم.
قاسم کشانی | دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 18:51
با عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیز من یرای خوندن رشته تربیت بدنی باید در کدام گروه شرکن کنم ریاضی یا انسانی ؟


پاسخ مدیر : هیچ فرقی ندارد، انسانی، تجربی و یا ریاضی
علی محمد | سه شنبه 21 بهمن 1393 ساعت 19:51
دکتر. من لیسانس الهیات دارم و علاقه م در ارشد به حرکات اصلاحیه.قبل از ارشد میخوام در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پرسپولیس رشته ماساز ورزشی بخونم ایا رشته ماساز پایه ی قوی و محکمی برای ارشد و دکترای حرکات اصلاحی و اسیب خواهد بود یا نه؟لطفا راهنمایی


پاسخ مدیر : قبلا پیام گذاشته بودید من جواب دادم خدمت حضرتعالی، خیر، ماساژ ورزشی خوبه، ولی شما بهتره در گرایش حرکات اصلاحی در دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدید و به صورت جانبی مدرک ماساژ بگیرید، به نظرم اصلا سراغ این رشته ها و این دانشگاهها نرید، نه اینکه خدای ناکرده بد باشند، خیر، برای ادامۀ تحصیل وضعیت مشخصی ندارند...
افشین | چهارشنبه 22 بهمن 1393 ساعت 02:17
سلاه آقای دکتر.اول از هر چیز باید از این همه وقت و حوصله ای که برای جواب تک تک سوالات میذارید صمیمانه تشکر کنم.من دانشجوی تربیت بدنی هستم و سال دیگه در کنکور کارشناسی ارشد شرکت خواهم کرد.دوست دارم در رشته آسیب در یک دانشگاه دولتی روزانه قبول شم.اول اینکه به نظر شما شرکت در کنکور های آزمایشی کدام موسسه را برای این رشته بهتر میدانید یا اصلا به این چیزها اعتقادی ندارید> دوم به نظر شما از کی شروع کنم به خوندن با توجه به این که هنوز 40 واحد دیگه دارم.و در صورت قبولی ارشد ،تا سه ترممم جا دارم کارشناسیمو بگیرم


پاسخ مدیر : همۀ موسسات اولویت اولشون کسب درآمده، یعنی دوست دارن قط پول دربیارن و خیلی قصد و نیتشون کمک به شما نیست، ولی مجموعا شرکت در آزمونهای آزمایشی هم در مدیریت زمان کمک کننده هستش و هم زمینه سازه کاهش استرس و اضطراب به جهت شبیه سازی کردن جلسه کنکور خواهد بود، من مؤسسه خاصی رو توصیه نمیکنم، از افرادی که رفتن و تجربه دارن بپرسید...شما از الان زبان بخونید و هر وقت واحدهاتون تمام شد شروع کنید به خوندن دروس برای کنکور
رضا دولتی | دوشنبه 27 بهمن 1393 ساعت 22:36
سلام دکتر.بنده دانشجوی ترم آخر رشته تربیت بدنی عمومی در مقطع کارشناسی دانشگاه گنبدکاووس هستم.معدلی که برای کنکور ثبت کردم حدودا 16 است و با توجه به کلید اولیه سوالات و اینکه فقط به 20 سوال گرایش آسیب شناسی پاسخ دادم متوجه شدم حدودا 50 درصد زده ام.با این تفاصیر آیا امکان قبولیه بنده وجود دارد؟


پاسخ مدیر : سلام ، خیر
قاسم | http://zabanshop.blogfa.com | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 06:24
با عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیر و نشکر بخاطر پاسخگویی استاد بنده دیپلم ریاضی دارم و لیسانس زبان انگلیسی با توجه به علاقه ای که به رشته تربیت بدنی داشتم کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی شرکت کردم و دانشگاه آزاد قبول شدم ولی نرفتم و تصمیم گرقتم از ابتدا رشته تربیت بدنی در یکی از دانشگاهای معتبر دولتی بخونم . به نظر شما برای قبولی در رشته تربیت بدنی در دانشگاه معتبر دولتی در کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم یا تجربی ؟


پاسخ مدیر : عزیزم عمرت ..... من توصیه میکنم تجربی بری و اگر واقعا دوست داری عاقبت بخیری بشی فیزیوتراپی یا ارتوپدی بخون و اگر نتونستی بیا تربیت بدنی و اونم فقط دانشگاههای شهر تهران، دانشگاههای دیگه هم خوبن ولی تهران همه جوره بهتره
علی محمد | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 16:38
سلام دکترای حرکات اصلاحی و اسیب بعد از بازنشستگی غیر از تدریس و تحقیق چه کار دیگری از دستش بر میاد؟و ایا به اندازه رشته حقوق دستش باز هست یانه؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، علاقه و توانایی فرد مهمه، به نظرم ملاک رو علاقه و توانایی قرار بدیم، ولی رشتۀ حقوق در ایران نسبت به آسیب وضعیت بهتری دارد.
امیر | سه شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 20:59
با سلام. دکتر من ازمون ارشد 94 رو دادم. نتایجم طبق کلید سوال اینجوری شده: زبان 7.76 آسیب24.3 سنجش 65 مدیریت 70 شانس قبولیمو توی دنشگاه تهران یا بهشتی چقدر میدونید؟ با سپاس ب خاطر وقتی که میذارید


پاسخ مدیر : امیر جان شانس قبولی شما به صورت روزانه در گرایش مدیریت بالای 60 درصد و به صورت شبانه 95 درصد
مریم | http://ecmaf.vcp.com | چهارشنبه 29 بهمن 1393 ساعت 21:11
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.بنده دانشجوی کارشناسی ارشد اسیب شناسی و حرکات اصلاحی هستم،دنبال یه منبع مهم لاتین در درس پاتو کینزیولوززی میگردم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.


پاسخ مدیر : نام و انتشارات دقیق کتاب را ارسال بفرمائید. انشالله با عنایت خداوند تهیه می شود.
محمد | یکشنبه 3 اسفند 1393 ساعت 18:49
با سلام من لیسانس مدیریت ورزشی دارم، به نظر شما آیا می توانم در آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی شرکت کنم؟


پاسخ مدیر : خیر، چون زیر مجموعۀ رشته های پزشکی هستند.
ارزو | جمعه 15 اسفند 1393 ساعت 17:32
سلام.ممنون میشم اگه جواب منو سریع بدید میخواستم راجب گرایش تغذیه ی ورزشی بیشتر بدونم و اینکه اگه ارشدمون تغذیه ورزشی باشه میتونیم دکترامونا اسیب بخونیم


پاسخ مدیر : سلام، گرایش تغذیه ورزشی گرایش فوق العاده خوبیه، هم بازار کارش خوبه و هم کاربردیه، کلا گرایش فیزیولوژی و به ویژه این گرایش و گرایش کاربردیش بی نظیر ارزشمنده، ولی نکته اینجاس، کسی که کارشناسی ارشد و دکتری در یک گرایش نباشد، سخت میتواند هیئت علمی بشود، بهتر است همه مقاطه یک گرایش و همراستا باشد.
مریم | شنبه 16 اسفند 1393 ساعت 19:22
سلام اقای دکتر لطفا جواب منم بدید چون خیلی استرس دارم.من کنکور ارشد ۹۴دادمو زبان۰سنجش ۶۵مدیریت۵۰بقیه درسها بین ۱۰تا۲۰ وطبق تخمین مدرسان رتبم در گرایش مدیریت ۳۰۰واسیب۴۰۰است.چقدر امیداست دانشگاه فردوسی مشهد قبول شوم؟باتشکر


پاسخ مدیر : سلام، من فکر میکنم شانس قبولیتون زیاده، الان دیگه پذیرش ها خیلی خوب شده، توکل بر خدا

ارسال نظر

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

 
نظر سنجی
 

تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به ولی اله کاشانی می باشد .
فارسی سازی و ترجمه توسط:محسن یوسفی
بالا